Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) hommeros válasza Rotate (#39999) üzenetére


hommeros
őstag

Igen, ahhoz hasonlítottam a jelenséget. És nem a telefont hasonlítottam hozzá.

Mivel az információkat nem egy helyről szedtem, és mivel egyik sem állította kifejezetten, hogy egyik vagy másik jobb, így nem hiszem, hogy beszélni lehet bármiféle csalásról.

Kifejezetten a Phonearea-n nincs összehasonlító videó. Így nem értem, hogy jön ide.
Technikai spec-ben jobb a Samu: [link]

De mint mondtam, vannak egyéb aggályaim vele, mint amit írtam is. :)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40002) Rotate válasza hommeros (#40001) üzenetére


Rotate
veterán

nem gond, ha van egyébbl aggály, sőt, nekem az is mindegy mit veszel, csak érted, amiket írtál nem tükrözték a valós felállást... kismillió összehasonlító videó van, de csak töredékük hiteles...

(#40003) hommeros válasza Rotate (#40002) üzenetére


hommeros
őstag

na látod, nekem nem mind1. :D Ennyi pénzt próbál az ember okosan elkölteni. (ha egyáltalán lehet) Viszont összehasonlító videót én túl sokat nem találtam sajnos. Nálad ez a laggolós jelenség nem áll fent? Használsz esetleg Viber és egyéb telefonkönyvre rátelepedő alkalmazást?

korcsillio Galaxy Ace? 35k körül láttam használtan már garival.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40004) Rotate válasza hommeros (#40003) üzenetére


Rotate
veterán

Viber, Skype, sőt telefonkönyvből sem a gyárit használom... sőt ami azt illeti már az összes gyári appet lecseréltem valami szebbre :) persze a rom az gyári :)

akadások nincsenek, süvít az ICS :)

(#40005) korcsillio válasza hommeros (#40003) üzenetére


korcsillio
őstag

A galaxy ace nem sokban különbözik a blade-től(jobb proci,kisebb felbontás,kevesebb ram)...

(#40006) hommeros válasza korcsillio (#40005) üzenetére


hommeros
őstag

Ramban egyforma, erősebb proci és hardver, 5MP kamera,

Véleményem szerint nem igazán egy kategória a Blade-del. [link]

Esetleg még érdekes lehet a HTC Mozart, az viszont WIN-es. Használtan már az is van 30-40k környékén.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40007) prolad


prolad
őstag

Szép napot mindenkinek

Keresek telefont,feltételek:
-Max 40k
-Mindenképp új lehetőleg független
-wi-fi gps legyen benne (3g fölösleges)
-mivel nem túl hozzáértőnek lesz (anyámnak) ezért semmiképp se legyen android
-lehet nyomógombos vagy érintős (net+navi miatt talán inkább érintős)
-ne legyen olcsó zárt samu/lg (megutálná az érintős telókat)
-ne legyen c5-03 (pontazért amiért zárt samu se)

Nem vagyok érdekelt ebben az árszegmensben,úgyhogy semmi nem jut eszembe.Várom mindenki ötletét.

Ja és mennyiért tudnék eladni egy gyönyörű,karcmentes,de nem túl fiatal 3600slide-t?10ért megvenné bárki is?(így a keret 50k-ra nőne)

(#40008) Dicker válasza prolad (#40007) üzenetére


Dicker
őstag

Szia!

Nem tudok kiigazodni, hogy mit is szeretnél pontosan. Ne legyen se android, se zárt? Vagy mit értesz zárt alatt? :)
Amúgy az én édesanyám egy Android alapú készüléket használ, és nincs vele gondja. Ha ez az első érintős telefonja, akkor mindegyik bonyolult lesz az elején, de majd kitanulja. Rosszat nem tud vele tenni.
Mivel az androidot lelőtted, így WP7 lenne, amit tudnék javasolni, de azok 60-tól vannak függetlenül (Nokia Lumia 610, HTC Radar, Wildfire S), és ezek zártak, mint ahogy a symbian, iOS is.
Anrodid-ot is ajánlok, azért, hátha meggondolod magad, mert szerintem, és a tapasztalataim szerint az idősebbeknek sem okoz gondot a kezelése. Ennél egyszerűbb már csak az iOS kezelhetőségre.

Android: Sony E. X10 mini, Samsung Galaxy mini vagy mini 2,

Továbbá:
Symbian(Nokia) - 5230 (Navi), 500,

Gondolom Bada az nem kell, ha azt takarja az utolsó gondolatjel.

A Nokiát meg 10 alatt tudod csak eladni szerintem. Bár, ha nem a neten teszed, akkor elmehet egy 10-esért is.
GSM boltban egy 5-ösért talán beveszik, ha beveszik. Itt meg 7-8, amiért el tudod adni.

(#40009) prolad válasza Dicker (#40008) üzenetére


prolad
őstag

Üdv
Elsősorban symbian és wp7 érdekelne csakhát azok kozül nem sokat kapnék meg függetlenül 40ért.Mivel a vásárlást nem lén intézem,függetlennek kell lenni így nehéz jó gépet találni (használtam egy lg optimus 7 vagy egy c7/700 talán kijönne).Az androiddal meg lennének gondjai és nem azért mert nem tudná megtanulni,hanem mert nem is akarja,ráadásul nem is egy túl stabil rendszerről van szó (pl.nálam arc S-en 4.0-val néha nem engedi felvenni a hívást,komoly lassulások is vannak stb.).Viszont a bada jó ötlet,nem zavarná egy halott rendszer és egy wave 2vel napi szinten összefutok úgyhogy nagyjából ismerem a rendszert).

A 3600t meg neten akarom eladni,ha menne 10ért akkor lenne 50 a mobilra és talán abból pár hónap múlva futná egy 610re.

(#40011) hommeros válasza prolad (#40009) üzenetére


hommeros
őstag

Nokia E széria esetleg. Érdemes átnézni.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40012) alex89


alex89
senior tag

üdv!

Néhány éve még eléggé jártas voltam mobilos témában, mára már nem követem annyira nyomon a mobilpiacot. A nagy érintőkijelzős és egymáshoz meglehetősen hasonlító mobilok olyannyira elterjedtek, hogy már igen nehezen látom át a kínálatot, ebben kérnék egy kis segítséget ugyanis szeretnék hamarosan venni egyet.

Valószínűleg használt, de újszerű állapotú készüléket vennék nagyjából 50e forintos összeghatárig.
Elvárásaim - jó kamera , minimum egy erősebb ledes villanóval (örülnék neki ha a jelenlegi sony c905-om szintjét hozná képalkotás terén, esetleg azt meg is ugorná)
- jó testreszabhatóság , Android vagy valami hasonló nyílt (azt sem tudom pontosan manapság mik vannak :B ) operációs rendszer
- minőségérzet és jó összeszerelés
- wifi, gps stb.. ebben a kategóriában már adott

Ezen kritériumoknak biztosan több telefon is megfelel, kicsit egyszerűbben kérdezhetném úgy is, hogy melyik készíti a legjobb képet használtan 40-50k-ig bezárólag, ugyanis telefonálás után ez a második általam legtöbbet használt funkció egy készülékben.
Válaszokat észrevételeket előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#40013) hommeros válasza alex89 (#40012) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem az új kategóriában ezek általában mind benne vannak (50k körül), kivétel az általad írt jó kamera. Mert az kérdés, mit értesz jó alatt. Az igazán jó kamerával szerelt okos telefonok 70-100e-től indulnak.

Samsung galaxy s2: [link] [link]
Motorola Atrix 2: [link]

Iphohe4, 4s, HTC One is iszonyatosan jó képeket készít. De ez egyik se 50k. HTC Mozart is szép képeket készít nagyon, az használtan már van 40-50k környékén.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40014) prolad válasza alex89 (#40012) üzenetére


prolad
őstag

Ha használt is játszik akkor kicsit többért (kb 55-60k) kaphatsz nokia n8t.Annál meg jelenleg nincs jobb kamerás mobil(oké a 808-as de az hivatalosan itthon még nincs).

(#40015) Rotate válasza prolad (#40014) üzenetére


Rotate
veterán

a 808-as 675€ lesz :D:D:D

(#40016) prolad válasza Rotate (#40015) üzenetére


prolad
őstag

Igen,de nem is ajánlottam csak megemlítettem hogy átveszi a legjobb mobilos fényképező díjat az n8-tól.Azért remélem itthon kissé olcsóbb lesz :Y

De n8t biztos lehet 55-60ért kapni.

(#40017) alex89 válasza hommeros (#40013) üzenetére


alex89
senior tag

prolad és hommeros köszönöm a válaszokat

Bizonyos fokig persze relatív kinek mi számít jó kamerának, nekem annó az Innov8 képei nagyon tetszettek, a c905 sem sokkal rosszabb módosított kamera driverrel. Ezzel a szinttel én már elégedett lennék.
A felsorolt telefonok nem tűnnek rossznak, sőt.. de tényleg drágábbak . A Mozart-nak kicsit utánaolvastam , a mobilarénás teszt alapján nem nagyon sikerült értelmes képet csinálnia (lehet azóta már javítottak rajta :F )
Szétnézek még , mi az ami már elfogadható lenne némi kompromisszum kötésével, vagy esetleg várok még és picit fentebb tornázom az összeghatárt.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#40018) prolad válasza alex89 (#40017) üzenetére


prolad
őstag

Hát pl n8-ra ez itt jó ajánlat:
[link]
Innov 8 meg ha még érdekel szinte fillérekért(emlékszem anno ez nekem is álomtelefon volt):
[link]

Szerk:mozartot nem ajánlom bűntény amit az csinál nem fénykép :D Sajnos szoftveresen nem sokat lehet vele tenni :(

[ Szerkesztve ]

(#40019) hommeros válasza alex89 (#40017) üzenetére


hommeros
őstag

Nekem volt Mozart, nagyon szép képeket lehet készíteni vele. Csak a sok dilettáns nem várja meg a fókuszálást. Kicsit érdekesen van megoldva, mert a fényképező gombját picit nyomva kell tartani, hogy tökéletesen befókuszáljon. Mint egy normál fényképezőnél.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40020) prolad válasza hommeros (#40019) üzenetére


prolad
őstag

Ha megvan még pár vele lőtt kép elküldenéd ?Érdekelne mit tud.

(#40021) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Jelenleg egy Nokia 2700 telefonom van, és most nyáron jár le a kétéves hűségidő, így lehetne cserélni. Elgondolkodtam rajta, mert abban bíztam, hogy jó áron lehetne kapni okostelefont, bár annyira nem ragaszkodom hozzá. 2 éves hűséggel vásárolnék telefont ismét, és jó lenne, ha ezt a két évet kibírná mindenféle szervíz nélkül. Eddig kizárólag Nokia tel.m volt, szerettem azokat. Nagyon max. 15k szánnék rá.
Érdemes egyáltalán lecserélni a mostanit...?
tmobile ár/készülék lista

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#40022) hommeros válasza prolad (#40020) üzenetére


hommeros
őstag

Küldtem neked jó minőségűt és rosszat is :) Tehát nem csak a legjobbakat válogattam ki direkt. Sokban meghatározta a képet az is, mennyire ért rá az ember keresni a szöget.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40023) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Ezekkel a paraméterekkel mi most a bestbuy telefon a piacon?

- Árkategória: max. 35k
- Használt vagy új: Ha van gari akkor lehet használt is, de inkább legyen új.
- Hol vennéd meg: Lehet használt is, de jobb a gyári új azért. A lényeg hogy vagy Voda függő legyen (több hűséget nem vagyok hajéandó aláírni már) vagy teljesen független
- Hosszú vagy rövid távra tervezel: Mivel nem ekem lesz a telefon, ezért hosszú távra, de az elérhető legjobb hardverrel, hogy ne legyen rá panasz.
Mire használnád: telefonálás (GSM, Viber, Skype), SMS néha, internetezés, facebook, játékok (pl Angry Birds).
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez: Hát azért nagyon jó lenne ha ez megvalósítható lenne Androiddal, azt ismer már a tulaj. De mondjuk ha van ennyiért WP7 az sem baj :)
Milyen kialakítású telefont keresel: Ennől következik hogy érintőképernyős teló kéne :)

Köszönöm a segítséget!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#40024) punky10 válasza Neil Watts (#40023) üzenetére


punky10
addikt

Ennyiből WP7 max irto nagy mázlival valami jo állapotu használt,de ehez tényleg kell szerencse.
Droidbol Vodás feltöltős ajánlat legfeljebb a Samu Galaxy Y,vagy az Lg Optimus L3.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40025) molnarpeter válasza Neil Watts (#40023) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Taláán Xperia Mini/Live with Walkman?

mp

(#40026) Neil Watts válasza molnarpeter (#40025) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Köszönöm, már megoldódott :)

Üdv. core2

(#40027) Krisz79


Krisz79
őstag

Üdv.
Milyen mobilt ajánlotok?
Fontos szempont: Htc,Samsung-ot nézegetek.
Szeretném Ha min: 3,7-4" közt lenne valahol.
Min: 480x800as kijelzővel.
Árban ne legyen 60-65 felett. /Független,gari legyen/
Ja és a súlya 130g-nál ne legyen több.
Krisz.

Ui.: amit eddig nézegettem: Desire S, Galaxy W.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#40028) lecsoo4


lecsoo4
tag

hol tudok venni kártyafüggetlen htc cha cha telefont részletre Bpen?
segítsetek :)
köszi

(#40029) sdd2 válasza Krisz79 (#40027) üzenetére


sdd2
veterán

Galaxy W, Xperia Neo

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40030) transmission


transmission
tag

Tudnátok ajánalni nekem telefont a következő kritériumokkal?
-Független vagy telenoros legyen
-Használt, de ha belefér akkor új
-Garancia is fontos, de nem meghatározó
-Árban 40-100k között legyen
-Gyors, játékokra is tudjam használni, de leginkább netezésre és zenehallgatásra használnám
-Ha lehet akkor fehér legyen
-Android vagy iOS

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40031) Rotate válasza transmission (#40030) üzenetére


Rotate
veterán

S2, 80-90ért mennek használtan

(#40032) transmission válasza Rotate (#40031) üzenetére


transmission
tag

És annál jobb telefon nincs ebben az árkategóriában? Nem azért mert nem elég jó, csak kiváncsiságból

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40033) Neil Watts válasza transmission (#40032) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nincs. Ha jót akarsz akkor azt vedd :) vagy iphone 4-et, de az SII is jó, MIUI-val mindenképp :)

(#40034) transmission válasza Neil Watts (#40033) üzenetére


transmission
tag

Valahogy e között a két telefon között gondolkozok.. S2 vagy i4... Az S2 tudásilag jobban tetszik, viszont az i4 meg külsőre.. :F

[ Szerkesztve ]

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40035) Melack válasza transmission (#40034) üzenetére


Melack
veterán

Vagyél egy k**ónt, ami úgy néz ki mint az i4S, de Androidos. :DD

Viccet félretéve, mire kellene leginkább? Mármit telefonáláson kívül?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40036) transmission válasza Melack (#40035) üzenetére


transmission
tag

internet, fényképezés,zene, rádió, néha néha játszanék vele..

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40037) Melack válasza transmission (#40036) üzenetére


Melack
veterán

És midnenfélét akarsz rátenni, vagy sem? Zavar, ha vanank megkötések vagy sem?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40038) transmission válasza Melack (#40037) üzenetére


transmission
tag

Milyen megkötésekről van szó?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40039) Melack válasza transmission (#40038) üzenetére


Melack
veterán

Ha warezon kívül maradunk, akkor az iOS zárt, nem tudsz külső fájlt telepíteni. Míg Androidnál ez megy (.apk fájlok).
iOS-re van minden, ami átmegy az Apple szűrőjén. Androidra van minden, amit egyáltalán kitalálnak.
Kb ezek, amikre gondoltam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40040) punky10 válasza Melack (#40039) üzenetére


punky10
addikt

A középső mondatot nagyon eltaláltad!Ilyen jol egy mondatban még nem olvastam a két OS közötti különbségről... :C

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40041) Neil Watts válasza Melack (#40039) üzenetére


Neil Watts
veterán

Csak a félreértés elkerülése végett: A JB != a warezzal, s legális is Mo-n... Márpedig ha van JB akkor van eléggé sok amúgy free program is. pl. XBMC :)

[ Szerkesztve ]

(#40042) Storms


Storms
őstag

üdv

egy ismerős (nő) szeretne mobilt venni, és kellene kis segítség:
ami feltétel:
-érintőkijelzős legyen
-wifi
-5mpix kamera
-windows-os NE legyen

ár: használtan 20-22k

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#40043) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

20 ezer forint körül milyen telefont ajánlotok? Bármi jöhet, semmi sem számít, csak az hogy JÓ legyen.

Üdv. Johnny

(#40044) meroly válasza jonnyjoker01 (#40043) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 6303, 6303i, 3720, C5, X2-00, C2-01, C3-01.... csak a teljesség igénye nélkül, nem okostelefon és nem érintős (vagy csak részben).

Impossible is nothing

(#40045) transmission válasza Melack (#40039) üzenetére


transmission
tag

warezzal nem igazán törődök, mert kb 3 vagy 4 játék van amivel játszanék, azok meg úgyis ingyenesek.. Tehát tényleg nem ez lenne az elsődleges célpont

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40046) Melack válasza transmission (#40045) üzenetére


Melack
veterán

Akkor neked, mint egyszerű felhasználó, mindkét megoldás jó lehet. Az iOS talán jobb, de ezt csak tartósabb használat mellett lehetne megmondani. iPhone-ból újat meg a jelzett árkategóriában nem kapsz, sajnos.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40047) pocokxx válasza pocokxx (#40021) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

:F

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#40048) transmission válasza Melack (#40046) üzenetére


transmission
tag

Nézegettem és független nincs nagyon.. Valahogy meglehet azt is oldani nem?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40049) Melack válasza transmission (#40048) üzenetére


Melack
veterán

Nah az már viszont nem ide tartozó téma :) Újonnan meg gondolom nagyon drága lenne...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40050) transmission válasza Melack (#40049) üzenetére


transmission
tag

Hát újonnan nagyon nem érné meg..

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.