Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52051) hbala válasza Eladó445 (#52030) üzenetére


hbala
aktív tag

Beafone SL750 a Mediarkt bol, 25e az ara.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#52052) hbala válasza Eladó445 (#52032) üzenetére


hbala
aktív tag

A myphone halo 2 nel nincs retesz, ha jol remlik,

(#52053) hbala


hbala
aktív tag

Beesett megegy csuszkas: [link]

(#52054) bandi94


bandi94
tag

Sziasztok!

Faternak kellene egy telefon. Nagyjából 25ezer a plafon amit kiadna rá. Újat szeretne, hogy hol vesszük az mindegy, telenornál vagyunk amúgy. Amire használja, az mindössze telefon, sms. Ami probléma, hogy lehetőleg valami strapamobil kellene neki. Jó lenne, ha lehetne rajta betűméretet állítani és lehetne vele névjegyzéket importálni.

Tudtok ajánlani egy jó gombos telefont?

Most fürödtünk be egy MyPhone Hammerrel, lehetetlenség rávarázsolni 500 névjegyet, mikor nagynehezen sikerült felét felmásolni simről, kiveszem az akksit és elfelejt mindent.

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#52055) bandi94 válasza bandi94 (#52054) üzenetére


bandi94
tag

Most nézem, hogy az Evolveo Strongphone X2 totál ugyanaz kívül, mint ez a Hammer. :(

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#52056) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Meg lehet kövezni a következő mondataimért, de valahol szeretnék választ kapni. Napokban rokoni látogatás alkalmával készítettünk egy csomó képet telefonnal Egyszerű tapizós mobil, Samu GT-S 7582 és egy olcsó őskövület Canon Powershot A460 géppel. A Samunál a közeli képek, amelyek max. kábé 2 méter távolságból készültek azok viszonylag még élesek is lettek, de a távolabbiak azok már nem igazán tetszettek. Telefonon visszanézve még csak-csak, de számítógépre feltéve a monitoron nézve már ... :F
A Canonnal készített képek (közeli távolabbi) magasan verték a Samut. Ennek a telefonnak ezek szerint ilyen gyatra a fényképező része? Sajnos csak ez volt kéznél, nem készültünk fényképezni, de ha tudtam akkor készültem volna és volna és viszek gépet.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52057) Viktor0610 válasza Jenne (#52056) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáltál már telefonálni a fényképezővel?

Na ugye. ;]

Mondjuk, annak a telónak amúgy sem volt szuper kamerája, manapság már azért sokkal jobb fényképezős telefonok vannak. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#52058) quailstorm válasza Jenne (#52056) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez egy régi és belépőszintű mobil. Az elmúlt néhány év csúcsmobiljai (pár évesek olcsók) azok valószínűleg megvernék, vagy megközelítenék a fényképezőt, attól függ az mennyire jó kamera.

(#52059) Ringman válasza Viktor0610 (#52057) üzenetére


Ringman
nagyúr

Próbáltál már telefonálni a fényképezővel?

pedig a lehetőség adott volt régebben :)

samsung galaxy s4 zoom vagy nokia 808 pureview (mondjuk az utóbbi alapvetően telefonnak lett szánva, csak micsoda oprendszerrel 2012-ben)

(#52060) ::djuice:: válasza Viktor0610 (#52026) üzenetére


::djuice::
csendes tag

"sokan okostelefon tudást keresnek butatelefon testben"

Sajnos buta telefonhoz olykor buta tulaj is társul. Pl. ma egy régi Nokiát vettem volna én is. Egyeztetek az eladóval és hogy írom neki, pár nagyobb fotót küldhetne hogy néz ki valójában, erre azt mondja: "komolytalan innen az egész, nem fogok itt írkálni meg fotózkodni, ha kell gyere el érte különben nem eladó". Mondom, neki nem vagyok ugyan pesti de egy ismerőst el tudok érte küldeni. Mire az eladó: "hagyjuk az egészet, komolytalan, majd megveszi valaki helyben".
És még mondják ezután hogy 1-2 pesti gizda nem sz@rja le a vidéki magyart! :W

[ Szerkesztve ]

(#52061) aDaM909


aDaM909
tag

Üdv! Megbízhatóság, összeszerelés ill. működés minőségében melyiket ajánljátok?
myPhone 6310 vs. Sencor Element P004
Ha ezek nem olyan jók, ebben az árkategóriában (tehát posta költség nélkül max 5500 Ft) melyik telefont ajánlanátok?
Tartalék telefonnak, de rendszeresen lenne használva, ill. MP3 lejátszóként is.

[ Szerkesztve ]

(#52062) Bangesz válasza aDaM909 (#52061) üzenetére


Bangesz
csendes tag

Szia!

A Sencort nem ismerem, viszont a Myphone 6310-ről csak jó tapasztalataim vannak. Ebben a kategóriában simán veri (ár/érték) arányban, a hasonló tudású Nokiákat. Most váltottam 8110 4G-re, de még ennek ellenére is visszasírom bizonyos szempontokból a 6310-es Myphone-t! Ha szeretnél valami konkrétat tudni a telóról akkor kérdezz és megpróbálok részletes választ adni.

(#52063) aDaM909 válasza Bangesz (#52062) üzenetére


aDaM909
tag

A strapabíróság talán a legelső szempont úgy, hogy MP3 lejátszóként is használnám majd. Még vagy 9 éve volt egy Nokia 6300-m, aminek a jack csatlakozója nagyon hamar kontaktos lett.

[ Szerkesztve ]

(#52064) Bangesz válasza aDaM909 (#52063) üzenetére


Bangesz
csendes tag

Gyakorlatilag elsősorban én is mp3 lejátszónak használtam. :) Az akksija 900 miliamperes tehát ha sok zenét hallgatsz akkor kb. 2-3 nap után már kéri a töltést. készenlétben kb 15 napig bírja töltés nélkül. A hangminőség nem csúcs, de azért nem rossz. Hallás illetve fej, fülhallgató függő. Vannak benne előre beállított hangszínek, de ennek használatát nem javasolnám, mert többet árt mint használ. Van benne normálisnak mondható, logikusan kezelhető zene és videó lejátszó, betölti a borító képeket is. Fájlkezelő is van benne mappa létrehozással törléssel, áthelyezéssel, fáj áthelyezés, másolás, törlés funkcióval. Szóval tényleg le a kalappal. A bluetooth (a2dp-vel) simán tudsz csatlakozni bármilyen bluetooth képes fogadó eszközhöz. Nálam történetesen egy Samsung MM j-330 Mini hi-fi volt. A strapabíróságról csak annyit, hogy a "régi" Nokia 108-as telóm első leejtésnél darabokra hullott, ennél a 6310-nél többedszerre is csak annyit sikerült elérnem, hogy leesett a hátlap, de az akksi benne maradt. Kapott véletlenül slaggal is némi vizet, nem lett baja. A jack nálam közel egy év alatt sem lett kontaktos, pedig volt használva rendesen.. :) Szóval ebben a 6-7 k-s kategóriában csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#52065) peppe79


peppe79
senior tag

Sziasztok!

Gyengélkedik az ősrégi Siemens ME45-ös telefonom, ezért szeretném azt lecserélni.
Az új telefonnal kapcsolatban mindössze a hosszú üzemidő és a beállítható emlékeztető lenne. A Maxcom MM320 szimpatikusnak tűnik. Akinek ilyen telefonja van, az meg tudná mondani, hogy ebben a készülékben van-e beállítható (nap, hónap, és évfordulós) emlékeztető? Előre is köszönöm!

(#52066) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy a Samsung S5610 telefon mekkora felbontású képeket tud fényképezni?
XXXX x XXXX méret kellene?
Előre is köszönöm.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52067) peppe79 válasza Jenne (#52066) üzenetére


peppe79
senior tag

A nejemnek ilyen mobilja van.
2560x1920-as felbontású képeket lehet vele készíteni, egész jó minőségben (ahhoz képest, hogy csak egy telefonról van szó)

(#52068) balazs025


balazs025
senior tag

Sziasztok!

Apámnak keresnék telefont. Csak telefonálásra használná, így nem kell semmi extra, viszont lényeges lenne az extra üzemidő és hogy telefonáláskor kihangosítás nélkül is megfelelően hallhassa (nem hall nagyot, szóval csak mindennapi használatban). Jó lenne, ha 16.000 Ft körül alakulna (olcsóbb lehet :) ). Előre is köszönöm a segítséget.

(#52069) hbala válasza balazs025 (#52068) üzenetére


hbala
aktív tag

Nokia 130 2017? Dual sim-es 6e az auchanban polcos dominóban. Független.

(#52070) peppe79 válasza peppe79 (#52065) üzenetére


peppe79
senior tag

Még mindig keresgélek, de a Nokiákon kívül eddig egyetlen nyomógombos telefont sem találtam, amiben volna emlékeztető. Tényleg nem gyártanak manapság már ilyen készülékeket? Régebben ez tök alap dolog volt...

(#52071) balazs025 válasza hbala (#52069) üzenetére


balazs025
senior tag

Köszönöm az ajánlást. Sajnos auchan nincs helyben, de úgy nézem amúgy sem túl drága. Valószínűleg ez lesz a befutó. :R

(#52072) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok-e olyan telefont ajánlani nekem, ami az alábbi, kicsit talán szokatlan feltételeknek megfelel?

1. Lehessen hívni és SMS-ezni rajta.
2. Van egy Plantronics BT-s fülesem, ezzel lehessen hívást lebonyolítani.
3. Kamera NE legyen rajta.

Semmi mást nem kell tudnia. Lehet új, de akár használt is, lehet bármilyen oprendszere.
Ha olcsó az nem baj, sőt inkább csak előny.
Van tanácsotok? :)

(#52073) hbala válasza Andralin (#52072) üzenetére


hbala
aktív tag

AEG SM320, eSTAR A18, 4 ezer ft körül vannak, ezekben van bluetooth és nincs kamera, de hogy a füleseddel mennek-e az passz, jó eséllyel igen.

[ Szerkesztve ]

(#52074) hbala válasza balazs025 (#52071) üzenetére


hbala
aktív tag

Szívesen!

(#52075) Andralin válasza hbala (#52073) üzenetére


Andralin
aktív tag

Köszönöm a tippeket!
Sajnos az adatlapok alapján nem biztos, hogy támogatják a BT füleseket, inkább csak az adatátvitel támogatott BT-n. De konkrétumot sehol nem írnak. :(

(#52076) Fancy-boy válasza Andralin (#52072) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ehhez mit szólsz?

Emporia Pure: [link]

Vagy ne legyen nagygombos?

[ Szerkesztve ]

(#52077) Fancy-boy válasza peppe79 (#52070) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Esetleg ezt próbáld meg:

Alcatel One Touch 2045x: [link]

Elég sokoldalú kis mobil.
Például JamesFinn kolléga vásárolt is belőle, gondolom szívesen válaszol neked a kérdésekre: [link]

(#52078) Andralin válasza Fancy-boy (#52077) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ez az Alcatel szimpatikus és kapható is, azt hiszem megpróbálom ezt beszerezni.

Hálásan köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#52079) peppe79 válasza Fancy-boy (#52077) üzenetére


peppe79
senior tag

Köszi! Pofás kis mobil, de a használati útmutatójában sajnos csak naptár és jegyzet funkciót találtam, emlékeztető nincsen.

(#52080) hbala válasza Andralin (#52078) üzenetére


hbala
aktív tag

Az AEG-hez lehet párosítani bt headset-et: [link]

Az Alcatel-ben van kamera.

[ Szerkesztve ]

(#52081) Fancy-boy válasza peppe79 (#52079) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az is lehetséges, hogy a naptáron belül van emlékeztető funkció.
JamesFinn kolléga megtudná neked mondani a tutit, hogy ha még megvan neki a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#52082) Fancy-boy válasza Andralin (#52078) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az Alcatel kamerás, ezért neked azt nem is ajánlottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#52083) JamesFinn válasza Fancy-boy (#52081) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Igen, még megvan a készülék, és jól gondold, a naptáron belül lehet emlékeztetőt hozzáadni az adott naphoz. Külön nincs emlékeztető.

(#52084) Omega7plusz


Omega7plusz
tag

Sziasztok!
Keresek egy telefont a Samsung s5610 helyett, kicsit már gyengélkedik, ráadásul dual sim-es kellene. Arról már lemondtam, hogy 5Mp kamera legyen benne, látom, hogy halott ügy. Amiről viszont nem tudok lemondani, hogy legalább 3-4 emberhez saját csengőhangot tudjak rendelni. Mp3, wav, teljesen mindegy, a lényeg, hogy saját zenéket. Ezer éve ezeket használom, ha más szól, gyakorlatilag meg se hallom. A többi elvárásom alap, jól lehessen hallani mindkét oldalon a beszélgetést, legyen stabil, stb... Húszezer alatt. Amennyire lehet, jóval alatta. Megköszönöm, ha adtok néhány tippet. (Vagy legalább egyet) Nem vagyok idős, annyira legalábbis nem, hogy nagyfater-telefont kelljen használnom, de azért nem árt, ha a középső navigációs gombok könnyen, nem csak körömmel kezelhetőek.

(#52085) tvamos


tvamos
nagyúr

Helló!
Nokia 8110 4G-rôl újabb tapasztalatok?
Még mindig gáz a software?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#52086) Dhampir válasza ::djuice:: (#52060) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez nem a vidéki létből, hanem egyes értelmesnek hitt lények kulturálatlanságából fakad. Ilyen alulreprezentált népies elitből, flaszterbugrisként a fővárosban is akad bőséges hírmondó, lásd a nagy pesti alkuszokat stb.

(#52087) PapaMaci válasza tvamos (#52085) üzenetére


PapaMaci
őstag

Korábban írtam róla. Nem hinném, hogy azóta sokat változott.

[ Szerkesztve ]

...mint az közismert...

(#52088) volandy válasza PapaMaci (#52087) üzenetére


volandy
senior tag

Voltam a hétvégén a MM-ben és ott beszéltem a Nokiással. Azt mondja hogy jobb lett jönnek rá a frissítések, de nem tudtuk kipróbálni mert nem működött a Médiában a wifi.

(#52089) tvamos válasza PapaMaci (#52087) üzenetére


tvamos
nagyúr

Reméltem, hogy azóta történt valami szoftver ügyben... :F

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#52090) tibor23 válasza Omega7plusz (#52084) üzenetére


tibor23
senior tag

Nekem is van egy kisebb kollekcióm "buta" telefonokból, de az S5610-et nem tudom lecserélni, mert hiába egy két ügyes húzás, ami jobb mint a Samsungban, egy-két fontos dolog hiánya agyon vágja az egészet. Pl. az új Nokiák hangminősége sajnos rosszabb, mint az 1000-2000Ft-os legolcsóbb vackoknak. Ha a túloldal jól szól, akkor még elmegy, de egy gyengébb minőségű partnerből csak minden második szót érteni. És sorolhatnám.
Egyébként a te S5610-eseddel mi a gond?

[ Szerkesztve ]

(#52091) tibor23 válasza tvamos (#52085) üzenetére


tibor23
senior tag

Biztos nagy sikertermék lett, a fórumára sem ír senki.

(#52092) volandy válasza tibor23 (#52091) üzenetére


volandy
senior tag

Vagy annyira jó, nincs hibája.

Ez egy érdekes kérdés.
Ha sokat pörög a topik, sok a kérdés akkor nem jó a telefon, nem ismerik, rumlis a beállítása.
Ha nem pörög........akkor?
Jó a telefon, nincs hibája vagy nem kell a kutyának se?

(#52093) Dhampir válasza tibor23 (#52090) üzenetére


Dhampir
félisten

Habár nem engem illetett a megszólítás, de az enyémmel például annyi gond van, hogy kihangosítva négyes fokozaton már recseg a hang a másik oldalon telefonálók szerint.

Egyébként mindmáig perfekt a kis S5610 és egész klassz fotókat lehet lőni vele. :)

(#52094) quailstorm válasza volandy (#52092) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha nem pörög akkor nincs informatikusabb, vagy klasszikus fórumos beállítottságú emberek tulajdonában belőle.

Galaxy Y például sok kelt el, topicja mégse pörgött.
Ettől függetlenül kétlem hogy számottevő Nokia 8110 4G menne el itthon, az ára miatt.

Egy S5610 reboot kéne most piacnak inkább...
Meg touch and type jellegű reboot droiddal, de normális hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#52095) volandy válasza quailstorm (#52094) üzenetére


volandy
senior tag

"Egy S5610 reboot kéne most piacnak inkább...
Meg touch and type jellegű reboot droiddal, de normális hardverrel."
Látsz erre esélyt vagy erre utaló jeleket?

(#52096) quailstorm válasza volandy (#52095) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Abszolút negatív.
Nincs hardver, legutolsó platform is 5 évnél idősebb, nem lenne megtérülő új platformot lefejleszteni.

Gombos+érintős droid még jöhet, de hogy azt mennyire csinálják meg tényleg használhatóra, az jó kérdés.
Mert olyan easy droid kéne, ami nem 0 hardver, és elfut rajta egy gmail egy chat meg egy naviapp, de ugyanakkor gombosan is kezelhető.

Most az Allview M9 Connect at MT6572-vel még határeset a szar és használhatatlan közt, de a 256MB RAM és a nincs google play nincs érintő az bukta lett.
Nekem MT6572 1GB RAM mellett volt 2 évig...

[ Szerkesztve ]

(#52097) hbala


hbala
aktív tag

Érkezőben KaiOS-szel, dual sim, 4g: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52098) quailstorm válasza hbala (#52097) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2G-s MTK-nál jobb lesz, de a fentebb írt elvárásaimat nem fogja teljesíteni.

(#52099) volandy válasza hbala (#52097) üzenetére


volandy
senior tag

Jobb lesz mint Nokia 8110 4G?

(#52100) quailstorm válasza volandy (#52099) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Valszleg inkább ugyanolyan, de ehhez ki kéne őket próbálnom, ami saját pénzből nem fog menni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.