Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) -NOKIA- válasza diegho (#7000) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Akkor ezek szerint csak jól néz ki, más használati értéke nincs.

(#7002) thumb


thumb
aktív tag

sziasztok szerintetek nokia n80-asat vegyek vagy sony ericsson k800i-t??

majd esetleg később navigációra is szeretném használni

köszike

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#7003) Nokia...... válasza thumb (#7002) üzenetére


Nokia......
tag

Ha olcsóbbat akarsz akkor a K800i...Én Nokiás vok mondjuk

[ Szerkesztve ]

BakkerMan xD

(#7004) Nokia...... válasza -NOKIA- (#7001) üzenetére


Nokia......
tag

Szerintem se nagy cucc ;] Haverom ezt akarta megvenni azután végül is W610i-t vett...mondtam neki hogy jobb döntés volt :C

BakkerMan xD

(#7005) thumb


thumb
aktív tag

igazából nem az ár a lényeg hanem akaro hozzá gps vevőt és inkább az a szempont hogy melyikre lehet könyebben navigációt telepíteni az n80-ra blouthos-os gps-vevővel vagy a k800i-re hadsetes gps vevővel

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#7006) (Kolombusz) válasza thumb (#7005) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

N80.
Szebb kijelző, szebb a telefon és sokkal többet tud.

Mit ad Isten, nekem van egy eladó.
Még 1 év Nokia világgarancia, van hozzá egy július végéig garis Nokia GPS vevő. 1 gigás és 256-os kártya, legfrissebb szoftver, autóstöltő, jack átalakitó.
Ha szeretnéd, friss kelet európa térképeket is feltelepitek rá.

Ha érdekel, küldj egy privátot!

(#7007) nemma válasza (Kolombusz) (#7006) üzenetére


nemma
addikt

N80-nak szvsz csak papíron szebb a kijelzője, mint a K800i-nek. Szerintem a SE lenyomja :U

(#7008) Nokia...... válasza thumb (#7005) üzenetére


Nokia......
tag

Bocs most kajáltam de szerintem is N80 :DD

BakkerMan xD

(#7009) thumb


thumb
aktív tag

indok? :)

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#7010) addykka válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


addykka
csendes tag

Én ajánlani tudom a samsung d600-at hiába régi nagyon jo telo

Kkkooookkkk

(#7011) Viktor0610 válasza addykka (#7010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

?

Én nem kerestem telefont, pláne nem szétcsúsztatható Samsungot... :D

Samsung Galaxy A54

(#7012) nemma válasza addykka (#7010) üzenetére


nemma
addikt

Könyörgöm, lapozz az utolsó oldalra, ha valakinek már válaszolni szeretnél.
Az általad megválaszolt hsz ideje: 2007-03-25!!!

Viktor: áááá :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7013) -NOKIA- válasza addykka (#7010) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

inkább erre válaszolj szerintem!

(#7014) Neró válasza thumb (#7002) üzenetére


Neró
őstag

Még egy voks az N80-ra.Ugyan azt tudom elmondani mint az Öreg hajósbácsi. ;)

Viktor0610: hát visszautasítanál egy ilyen jó ajánlatot? :DDD :U

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#7015) thumb


thumb
aktív tag

köszönöm köszönöm akkor tehát kikiáltva az N80-as győzött :)

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#7016) (Kolombusz) válasza nemma (#7007) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Láttál már N80 kijelzőt?
Csak mert én mindkettőt fogtam már a kezemben és az N80 kijelzője porrá aláz bármely más mobilos kijelzőt.

(#7017) diegho


diegho
nagyúr

LG KU250-ről valakinek személyes tapasztalata? aki tesztet linkel fejbelövöm! ;)

(#7018) Neró válasza diegho (#7017) üzenetére


Neró
őstag

[link]

| www.diablohungary.hu

(#7019) diegho válasza Neró (#7018) üzenetére


diegho
nagyúr

bátor vagy... akkor elmondanám hogy az itt fórumozók 99%-ával ellentétben nekem a google a barátom, ergó olvastam a teszteket.

(#7020) Neró válasza diegho (#7019) üzenetére


Neró
őstag

Ahogy nekem is. :P Nekem nincs különösebb tapasztalatom a készülékkel.
Tehát infót nem tudok szolgáltatni. ;)

| www.diablohungary.hu

(#7021) nemma válasza (Kolombusz) (#7016) üzenetére


nemma
addikt

Igen, láttam, szerintem nem aláz porrá mindent, nekem nem tetszett a kijelzője, felbontás ide vagy oda. De hogy megnyugodj, összességében én is az N80-at ajánlanám ;)

(#7022) diegho válasza Neró (#7020) üzenetére


diegho
nagyúr

tesztekből az derült ki hogy egy okosan megcsinált átlagos készülék, ennyi pénzért nagyon jónak tűnik.

(#7023) Neró válasza diegho (#7022) üzenetére


Neró
őstag

A Tesztek topicjait is elolvastad?

| www.diablohungary.hu

(#7024) (Kolombusz) válasza nemma (#7021) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem annyira tetszik, hogy szinte az összes Nokia csúcsmodell, vagy ahhoz közeli modell topikjában panaszkodom, hogy nem azt tették bele. Tényleg, szerintem a legszebb, ezt fogom a legjobban sajnálni belőle.Lehet wazze el se adom. Kurva jó telefon és 1 év már eltelt mióta megvettem, úgyhogy nem is sajnálnám már, ha leejteném, vagy ilyesmi.

Amúgyis, minden paraszt N95-tel, vagy N82-vel jár, ilyenje meg nem olyan sok embernek van.

[ Szerkesztve ]

(#7025) diegho válasza Neró (#7023) üzenetére


diegho
nagyúr

itt nem. mingyá benézek oda is, csak lusta vagyok mozgatni az egeret is :D

(#7026) Neró válasza diegho (#7025) üzenetére


Neró
őstag

Mert ott aztán van vélemény meg minden.

| www.diablohungary.hu

(#7027) diegho válasza Neró (#7026) üzenetére


diegho
nagyúr

eleinte voltak vele hang akadozási problémák de úgy nézem megoldották.

(#7028) Ricardo válasza (Kolombusz) (#7024) üzenetére


Ricardo
félisten

"Amúgyis, minden paraszt N95-tel, vagy N82-vel jár, ilyenje meg nem olyan sok embernek van."
Most vérig sértetted az N82/95 tulajokat :DD

Az N80 kijelzője valóban gyönyörű, de gondolom azért nem erőltetik más példányokban mert egy nap alatt a halálba kergeti az akkut.Bár Az E70 ben lévő 1150mAH-s akkuval a teszt szerin elég jó páros.

(#7029) DroneZ^ válasza AMD Power (#6993) üzenetére


DroneZ^
őstag

már megy, kis töltöttségen nem szólaltatja meg... :B

(#7030) (Kolombusz) válasza Ricardo (#7028) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az akkuról annyit az N80 esetében, hogy csütörtökön töltöttem fel.
Éjjelre mindig kikapcsolom.
Vasárnap estére már 1-es töltöttségi szintet jelzett. Ekkor még egy órát elneteztem vele wifiről, majd csak ezután jelzett alacsony akkufeszültséget. Kikapcsoltam, reggel felébresztett, és a délelőtt még nem merült le.

Nem fogyaszt ez annyira sokat. :)

(#7031) Ariadne


Ariadne
őstag

Hahó mindenki!

Az utóbbi pár évben egyáltalán nem figyeltem a mobil trendeket, így most Tőletek kérnék tanácsot, milyen mobilt szeressek.

Kártyafüggetlen, természetesen minél olcsóbb készüléket akarok venni, olyan márkát, aminek a garanciális háttere is jó. Lány vagyok, ennek ellenére :D a külseje csak annyiban számít, hogy igényes anyagokból legyen, sokkal fontosabb a praktikus használhatóság.

Például sok telefonszám- és smshely (munkatelefon lesz, és "üzletasszonyos" reprezentációs-networkingelős a munkám), logikus menü (eddig Nokiám volt mindig), no és persze tudjon egyszerre csörögni és rezegni is, úgy olvastam egy tesztben, hogy ez sajna nem törvényszerűen van így. Ébresztésre is használom, szóval tudjon kikapcsolva is ébreszteni. Ja, és még a minél hosszabb idő két aksitöltés között, ez is fontos. Volt már Nokia 5110, 5340, most egy öreg 6100-t nyúzok, és alapvetően meg vagyok vele elégedve.

Ami viszont nem érdekel, azok a különböző high tech kütyük telefonba építve. Nem kell szuper kamera, mp3 meg a millió más azóta feltalált csoda, nekem a telefonálás és az sms a lényeg, a többire nem a telefont használom. :)

Tud valaki ötletet mondani, melyik típusoknak nézzek utána? :R Hatalmas a választék, és kicsit elveszettnek érzem magam...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7032) Neró válasza Ariadne (#7031) üzenetére


Neró
őstag

(#7033) Ariadne válasza Neró (#7032) üzenetére


Ariadne
őstag

Köszönöm a tippeket, már böngészem is a leírásokat. :R

mod: Hű, a 6500 de szép! Most azért jól megnézem a belsejüket. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7034) Nokia...... válasza Neró (#7032) üzenetére


Nokia......
tag

igen ezek a telók faxák :DDD

BakkerMan xD

(#7035) Neró válasza Ariadne (#7033) üzenetére


Neró
őstag

Rendben. ;)

| www.diablohungary.hu

(#7036) D4rkm4n válasza Ariadne (#7033) üzenetére


D4rkm4n
őstag

6500 classicot a minap tapiztam agyon egy T-mobile üzletben. Nekem is nagyon megtetszett. Villámgyors a szoftverje. ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#7037) AMD Power válasza D4rkm4n (#7036) üzenetére


AMD Power
titán

Baba a Classic és a Slide is.

(#7038) Neró válasza AMD Power (#7037) üzenetére


Neró
őstag

Szó se róla, szép telefon.

| www.diablohungary.hu

(#7039) Ariadne válasza D4rkm4n (#7036) üzenetére


Ariadne
őstag

Így ahogy részletesen elolvastam mindkét ajánlott tesztjét, no meg még hozzá a Slide-ét is, tkp mindhárom tud mindent, amit szeretnék (bár ugye nincsenek nagy igényeim). Külcsínben meg a bronz 6500 mindent visz, még azon gondolkodom, hogy a Slide megér-e egy tízessel többet, amikor nekem valamit is számító dolgok közül max annyival tud többet, hogy van benne rádió meg 4 giga fér bele, ha otthon hagynám az mp3 lejátszómat. :DDD Szóval ha az eszemre hallgatok, sima 6500 classic lesz belőle, a Slide nekem feleslegesen okosabb. Ööö, viszont olyan helyes. :B Hmm, lehet, hogy mégiscsak számít a külső? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7040) Neró válasza Ariadne (#7039) üzenetére


Neró
őstag

6500 Classic. ;)

| www.diablohungary.hu

(#7041) Ariadne válasza Neró (#7040) üzenetére


Ariadne
őstag

Mi szól a Slide ellen és a sima Classic javára?
Mondjuk újra átböngészve tényleg felesleges pénzkidobás lenne nekem a Slide, ez igaz. Garancia okokból szerintem valamelyik Nokia szaküzletben fogom megvenni, az legalább tuti. Nem akarok valamelyik sufni GSM szaküzlettel vergődni, ha véletlenül betegeskedne...

Egyébként mindenkinek köszönöm. :C

mod: Honnan jönnek ezek az iszonyú árkülönbségek? 50-80k-ig láttam ugyanazt körbenézegetve a neten... :Y

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7042) Neró válasza Ariadne (#7041) üzenetére


Neró
őstag

"Igen, jogos a kritika: a Nokia 6500 Classic tesztjével kicsit csúsztunk, most a 6500 Slide cikkel korrigáljuk ezt. A két készülék egyébként is egyszerre került bejelentésre, közös a weboldaluk is, tényleg olyanok, mint két testvér. A filozófia is azonos: nem oprációs rendszeres, de felsőkategóriás tudású telefonokról van szó, a gyártó szerint kiemelkedő minőségű anyaghasználattal."
"A Slide azonban funkcionalitását tekintve többet tud. Mondjuk a hazai Nokia oldal tele van marhaságokkal, élből QCIF videórögzítést írnak a telefonhoz, miközben VGA felbontásban képes erre, és ez például egy fontos különbség a két telefon között. Továbbá a Classic szálcsiszolt alumínium háza helyett is rozsdamentes acélt használnak a finnek, amitől jó 30 grammal nehezebb is jelen tesztünk alanya."

"Lehetne még sorolni a különbségeket (lesz még róluk szó bőven), úgyhogy a testvérpárt a modellszámozáson kívül alapvetően az köti össze, hogy igen jó anyagminőséggel rendelkeznek, mindkettő a Series40 platform legutolsó változatát használja, és bármelyiket is választjuk az jól fog mutatni az öltöny mellett. Szolid elegancia, nemes anyagok, minőségérzet."

Forrás/Teszt

| www.diablohungary.hu

(#7043) Neró válasza Ariadne (#7041) üzenetére


Neró
őstag

Ingadozik.Pontosan hol szeretnéd venni?Nokia - Vodafone - T-mobile?

| www.diablohungary.hu

(#7044) Ariadne válasza Neró (#7043) üzenetére


Ariadne
őstag

Egyiknél sem, függetlent szeretnék, a gyári 2 éves Nokia garral. :) Egyébként Pannonos kártyával fogom használni, de ez céges, szóval ki tudja, mit hoz a jövő.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7045) lov10x


lov10x
csendes tag

Nokia 3310 -esem már 6 éves, egy akkucserével kifogástalanul működik. Vannak-e még manapság ilyen masszív készülékek?

(#7046) attika89 válasza Ariadne (#7044) üzenetére


attika89
senior tag

[itt szinte egy árban van a kettő]
Egyébként nekem Slide van és imádom :))

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#7047) Neró válasza lov10x (#7045) üzenetére


Neró
őstag

Ez most beugratós kérdés? :U

attika89: A Slide többet is tud de többe is kerül.
Ariadne: Hát keresgélni kell. ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#7048) Ariadne válasza Neró (#7047) üzenetére


Ariadne
őstag

Mármint persze, keresgélek én, nem azért írtam, ez a része már nem gond. Az volt a probléma, hogy nem tudtam, milyen típustól kezdjem a keresgélést a kínálat tengerében, de most már van egy (kettő :DDD ), ami tetszik, aztán most nézelődök ehhez képest árban/teljesítményben.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#7049) Neró válasza Ariadne (#7048) üzenetére


Neró
őstag

Rendben. :D Sok szerencsét. ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#7050) stratova


stratova
veterán

Üdv!

Barátnőmnek vadászunk telefont és érdekelne mit javasoltok a következő feltételek mellett:
-mp3 lejátszás
-microSD bővíthetőség
-rádió
-slide kialakítás (ez tetszik a hölgynek)
-20.000Ft körüli ár
-T-mobile-os vagy független
-kamera neki nem feltétel

Formailag és árban eddig a J700 áll a legközelebb az ideálishoz, most T-nél 25980Ft függetlenül legolcsóbban 27900-ért láttam.
Külsőre szimpatikus volt még neki az E740, az e250 d900 elmegy kategória, m610 nem tetszett neki. SE telók kiváltképp a joy-os ill. téglák kicsukva, és sajnos a nokiát indok nélkül száműzte a választékból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.