Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) AMD Power válasza zoo8800 (#8000) üzenetére


AMD Power
titán

SE V640i.

(#8002) -NOKIA- válasza Tomib (#7997) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Vegyél egy Nokia 6300-át, vagy egy Nokia 6120classicot!

(#8003) cinna


cinna
csendes tag

Sziasztok!
Új mobil vásárálás előtt hezitálok.
Indulók Samsung d900i ill SE w580i esetleg a Nokia 5310 :)

Az elvárás nem túl nagy, volt már mindhárom márka a kezem közt. Nem nézek mobilon videót, de mp3-t játszon le, rádió, esetleg mappákat (word, excel) lehessen tárolni (nem kell tudnia kezelni is). Tűrhető minőségű fényképezőt szeretnék.

Futott még a u600 is, de arról sok rosszat olvastam.

Esetleg volt már valakinek a keze között a Nokia 6650-es? Olyan szép :R (igen, ez is egy szempont, hogy szép legyen! )

Köszi előre is!

(#8004) vosimo válasza cinna (#8003) üzenetére


vosimo
aktív tag

D900i-t ne vegyél, a többit veheted. D900i zenében nagyon rossz, rádió egy nagy nulla.(ilyenem volt, el is adtam) Ezek alapján w580i.

(#8005) Viktor0610 válasza cinna (#8003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ehárom közül én az 5310-et vagy a D900i-t venném.A fényképező miatt a D900i.

Samsung Galaxy A54

(#8006) cinna válasza Viktor0610 (#8005) üzenetére


cinna
csendes tag

Esetleg a Nokia 6650 nem járt még nálad? :F

(#8007) vosimo válasza Viktor0610 (#8005) üzenetére


vosimo
aktív tag

Csak a fényképező miatt én is a Samsungot venném, de nem ajánlom senkinek. :C

(#8008) cinna válasza vosimo (#8007) üzenetére


cinna
csendes tag

Ha tudnám, hogy lesz a rózsaszín szolgáltatónál az újonnan tesztelt Samsung (F400 ha jól emlékszem) akkor megvárnám. :F

Ami külsőleg nagyon bejön az a Nokia 6500, de nincs benne rádió (mé' nincs, már a négy éves nokiámban is van...)

[ Szerkesztve ]

(#8009) vosimo válasza cinna (#8008) üzenetére


vosimo
aktív tag

F330 van náluk. Multkor nézegettem a dummyt náluk. Van.

(#8010) vosimo válasza cinna (#8008) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ezt keresed? :F

Szerk: Sry, hogy nem mod gombot használtam.

[ Szerkesztve ]

(#8011) Claurnis


Claurnis
csendes tag

én az lg kf750-t várom, h olcsóbb legyen.... sztem nagyon jó teló... :C

(#8012) benczeb


benczeb
aktív tag

SZiasztok,

A rózsaszín szolgáltatónál kell telefont vennem előfizetéssel. Gondolkodtam egy 6650-es modellen illetve egy w890-en. Melyik a jobb szerintetek? Az előbbinem hatalmas aksi van...

Köszönöm

(#8013) AMD Power válasza Claurnis (#8011) üzenetére


AMD Power
titán

Komoly kis ketyere lett az tuti. Főleg nekem az a szép kék "gomb világítás" tetszik benne a legjobban. :B

(#8014) Viktor0610 válasza benczeb (#8012) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nehéz kérdés. Én a nagyobb akkumulátor és a kinyitható kivitel miatt a Nokia mellett döntenék. Bár neked kell tudnod, mire van szükséged, a 6650 ugye Symbian rendszerű.

Samsung Galaxy A54

(#8015) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Üdv
Szemezgetem a t kínálatát és a samu i780 megtetszett(sajnos a sima n95 most került ki a listájukból ,pedig azt szerettem volna venni aug elején).A gondom ,hogy összehasonlítva a p1-el hát nem sok uj van benne.
Mennyire jó ez a samsung? Vagy a t kínálatában van jobb okos teló?

Privire válaszolni illik.

(#8016) DjAttis


DjAttis
csendes tag

Hy!Újra segítség kellene! Egynelőre nem vettem meg a D900i-t, de ez most lényegtelen!
Haverom megkért hogy gyűjtsek pár infot a Samsung U600-ról mert ő azt szeretné megvnenni a T-mobiltól és hát köztudott hogy jó a zenelejátszó és a Rádió is RDS-s a kamera is kíváló! ahogy néztem Mobilarenától "különösen ajánlott" címzést kapott!
Nos segítségetek abban kellene hogy akinek van vagy tudna róla valami infot az légyszi írjon! mert haverom megőrít a memokártyát már megvette az okos 1Gb!
Na szal aki tud az írjon pozitív ill. negatív dolgokat róla!
kösz kösz

\!/ Dj AttiS \!/

(#8017) máyköl


máyköl
veterán

jelenleg a v630-as készülékemet le szeretném cserélni egy noki n70-es készülékre. Mi erről a véleményetek, ajánljátok az n70-et? Jobb mint a v630? Üdv: Beni

(#8018) hebling válasza máyköl (#8017) üzenetére


hebling
tag

Ha hozzá tudsz szokni a symbianbol adodo lassuságához akkor cseréld le! :D

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8019) máyköl válasza hebling (#8018) üzenetére


máyköl
veterán

ez az egy gondom vana symbian-osokkal.

(#8020) 2T válasza máyköl (#8017) üzenetére


2T
tag

Az N70 elég régi modell és tényleg meglehetősen lassú.
Ott van az E51 az már villámgyors. Vagy a 6120c ill. 6290.
Szerintem inkább ezekből válassz..

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#8021) vosimo válasza 2T (#8020) üzenetére


vosimo
aktív tag

Azok persze jóval drágábbak.

(#8022) 2T válasza vosimo (#8021) üzenetére


2T
tag

6120c nem drágább :U
Aproneten minkettő 37000-be kerül újonnan.
Használtan lehet hogy olcsóbb az N70, de én olyat már akkorse vennék.

Szerk:
Most néztem, a 6120c is 20ezertől indul használtan..

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#8023) vosimo válasza 2T (#8022) üzenetére


vosimo
aktív tag

Akkor 6120c-t vegyél. :K

(#8024) 2T válasza vosimo (#8023) üzenetére


2T
tag

máyköl vásárol én csak tanácsot adtam.

Én elvagyok az N95-el :)

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#8025) vosimo válasza 2T (#8024) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ja, tényleg, elnéztem. ;] Az N95-ről meg annyit, hogy marha okos, fasza képeket csinál... de nem kéne mert olyan furán néz ki, na. N96-tal már ellennék.

(#8026) máyköl


máyköl
veterán

De a 6120 symbian-os?

(#8027) máyköl


máyköl
veterán

De a 6120 symbian-os?

(#8028) Ricardo válasza máyköl (#8027) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen.

(#8029) hebling válasza máyköl (#8027) üzenetére


hebling
tag

Az is symbian!De amugy szerény véleményem a nokiárol az az hogy ha azt veszel akkor a Nokia E-szériában kelle gondolkodni!Nem olyan lassu mint az N-széria és még méretben sem olyan nagy durungok tudásban talán jobbak is megbizhatoságban pedig biztosan jobbak!!!!!! :D

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#8030) 2T válasza hebling (#8029) üzenetére


2T
tag

Egykutya mind.
Most a 6120c a legjobb árban lévő GYORS Symbianos teló.

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#8031) muveszur válasza hebling (#8029) üzenetére


muveszur
addikt

Vitatkoznék az N-széria lassuságáról...Azért ott van az N82, N95, N95 8gigabyte, N78, N81. Ezek egyike se nevezhető lassúnak!

(#8032) MixY


MixY
tag

Szevasztok!
Szerintetek melyik telót vegyem? Nokia N82 vagy Nokia N95? Mert árban nagyjából ugyanannyi, meg sztem tudásra is, de nem tudok dönteni, hogy melyik lenne a jobb. :U

[ Szerkesztve ]

(#8033) Murderer69 válasza hebling (#8029) üzenetére


Murderer69
őstag

hát azért azt én sem mondanám hogy lassúak... most spec egy N78-at használok de pont a gyorsaságára nem tudok rosszat mondani jah és hogy durung nem mindenkit ért el a "penge" láz elég szomoru hogy mostmár egy ilyen paraméterekkel rendelkező telefont le durungoznak mer nem elég penge wáá ez kinyír amúgy a megbízhatóságról csak annyit hogy minimum van annyira megbízható egy N szériás mint egy E....

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8034) muveszur válasza MixY (#8032) üzenetére


muveszur
addikt

Szia! Ha sima N95-re gondolsz akkor egyértelműen az N82-t vedd...Ha a 8gigásra akkor már gondolkozni kell kicsit a helyzeten:
N95 8GB-nak nagyobb 0,4"-al a kijelzője, ami sokat számit.
Minden másban jobb az N82....
Tehát számomra egyértelmű h N82, lehet azért mert tulaj is vagyok, N95 már semmiképp se vennék.
Ja, és az egész N82 gyorsabb az N95-nél. Vas, GPS, Menü, minden. Meg ujabb kb 1 évvel.

[ Szerkesztve ]

(#8035) AMD Power válasza máyköl (#8017) üzenetére


AMD Power
titán

Régi és lassú. Nem ajánlanám.

(#8036) kemenyfiu válasza bumper (#8) üzenetére


kemenyfiu
csendes tag

nokia 5200

(#8037) icecave válasza MixY (#8032) üzenetére


icecave
nagyúr

Sima N95-öt én sem venném.

Annó én az N81 és az N95 8 GB-on gondolkoztam....
Végül a 8 gigás N95 lett. Nem bántam meg szeretem, bár nincs sok összehsonlítási alapom.

(#8038) MixY válasza muveszur (#8034) üzenetére


MixY
tag

Értem... meg néztem is, hogy az N82-nek a Symbianja is újabb ha jól láttam, bár nem tudom mennyi különbség van az N95 8GB Symbianja között... meg az N95 8GB drágább is mint az N82 meg a sima N95, azért gondolkodtam a sima N95 meg N82 között, mert mindkettő 75.000-be kerül a gsmline.hu-n (olcsóbban nem nagyon láttam vadi új kártyafüggetlenből :S).

Meg még azt kérdezném, hogy az N82-nél meg az N95-nél a GPS-re külön kell fizetni, mi? Ha kell akkor az mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#8039) muveszur válasza MixY (#8038) üzenetére


muveszur
addikt

Mindhárom telefon Series60 FP1, Symbian 9,2-vel, tehát ebbe nincs külömbség.Ennél olcsobban tényelg nem lehet találni, már ez is kevés érte.
GPS-ért nem kell fizetni, a gyári szofvernél kell a navigáció-ért fizetni, persze ha nagyon akarsz, de vannak "megoldások". Ezen kivül van a Garmin, TomTom mint navi szofver ezekért sem kell feltétlenül fizetned.
Szóval, GPS ingyen, Noki Maps ingyen, viszont a navi ott fizetős, meg a többi szofver is az.

(#8040) Kuvik


Kuvik
tag

Sziasztok!!
Én egy pár nap múlva szeretnék vennie egy k750i-t... egy bajom van vele, kicsit nagy, illetve vastag.. tudtok esetleg ajánlani olyat, ami ugyanazt tudja.. (f@xa 2Mpixeles kamera, Auto focus (ez nekem nagyon fontos), jó minőségű zene, bővíthetőség.) csak egy picivel kisebb dizájnosabb, és hasonló árban van haasználtan? (k750i most olyan 15 körül mozog)

Üdv, és köszi a segítséget, Zoli.

[ Szerkesztve ]

(#8041) --Nozbert-- válasza Kuvik (#8040) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

W610i ? :U

/\/0zb3/27

(#8042) vosimo


vosimo
aktív tag

Mondjatok légyszi olyan Sony Ericssont vagy Nokiát ami nem buta, de mégis sokáig bírja egy feltöltéssel.

(#8043) maathe


maathe
senior tag

Hello!
Szerintetek melyiket vegyem? K850i vagy W910i-t?
Azért fontos a zene és nem tudom hogy a K850i-nek milyen a minősége. Ja és K850i-be is bent vannak ezek a témák: Hidden peak, Soundscape, Eclipse? Előre is thx.

(#8044) --Nozbert-- válasza vosimo (#8042) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

W610i 3500 3120 Classic :K

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#8045) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Nokia N82-ről vélemények?

Fekete színben tervezek egyet venni... :B

(#8046) muveszur válasza nygma (#8045) üzenetére


muveszur
addikt

Szia! Ajánlom figyelmedbe [a tesztem].
Amugy nagyon jó kis telo, vkinek kicsit nyöszörög a ház, de nem vészes, megbizható.

(#8047) nygma válasza muveszur (#8046) üzenetére


nygma
addikt

Üdv.

Valóban jó kis teszt,átrágom. :R

Szerinted melyik színben néz ki a legjobban?

(#8048) muveszur válasza nygma (#8047) üzenetére


muveszur
addikt

Sztem mindegyiknek megvan a maga szépsége....Nekem fehér van.
Az egyik boltba amikor vettem, volt fekete a fehér mellett, de a fekete annyira nem jött be.
A fehér és a titán csak a hátlapba különbözik, a titán egységesebb...
A fekete ellen van egy nyomós érvem: Magyarországon nem forgalmazza a Nokia, igy azt csak bolti garival tudod megvenni...Csak a White-ot és a Titan-t tudod 2 év nokia garival megvenni.
Ha mindenképpen feketét akarsz, akkor nézd meg nagyon a boltot, legyen megbizható. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8049) nygma válasza muveszur (#8048) üzenetére


nygma
addikt

Ezt tervezem megvenni.

Vélemény? :U

(#8050) muveszur válasza nygma (#8049) üzenetére


muveszur
addikt

Az biztos h nagyon jó áron adja, van rá még 8 hónap gari. Meg kéne tudni melyik az 10 éve müködő bolt. Ha én vennék most és feketét, akkor megvenném azt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.