Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) tajati válasza Sly Bp. (#44000) üzenetére


tajati
aktív tag

miroval mi a probléma?

(#44002) Sly Bp. válasza tajati (#44001) üzenetére


Sly Bp.
addikt

800-as a proci a többi 1 gigás! De vehetsz Ace-t is fillérekért az is 800-as!

(#44003) Csepe


Csepe
aktív tag

Sziasztok!

Melyek mostanában a legjobb dupla simes mobiltelefonok? Az egyetlen kitétel a minél hosszabb készenléti idő. :)

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#44004) Sly Bp. válasza Csepe (#44003) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alcatel Ot-997!

[ Szerkesztve ]

(#44005) Csepe válasza Sly Bp. (#44004) üzenetére


Csepe
aktív tag

Jobb lenne valamilyen nem annyira okos telefon (nem tapitelefon), ami kibírja egy hétig töltés nélkül és még olcsóbb is. Ilyet is tudsz mondani? :)

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#44006) Sly Bp. válasza Csepe (#44005) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung D780, Samsung E2252, Samsung C3322!

(#44007) HuMarc válasza Csepe (#44005) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem van egy C3212-m (két kártyás, de nem eladó, nem azért mondom) és eddig jól szuperál.

(#44008) meroly válasza Csepe (#44005) üzenetére


meroly
veterán

Nokia X2-02

Impossible is nothing

(#44009) Sly Bp. válasza meroly (#44008) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na egy ilyen Nokia remekmű egyszer "majdnem szétesett a kezemben" :D Ezeket a Nokia-kat senkinek nem tudom ajánlani!

Pont ez előtt volt a Sonim :P

[ Szerkesztve ]

(#44010) meroly válasza Sly Bp. (#44009) üzenetére


meroly
veterán

Komolyan? :Y
Agyon vissza dícsérik a topikjában.

Impossible is nothing

(#44011) Sly Bp. válasza meroly (#44010) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nagyon nem voltam vele megelégedve! Igaz csak 2 napig volt szerencsém hozzá!

(#44012) meroly válasza Sly Bp. (#44011) üzenetére


meroly
veterán

Pedig sok mindenkinek ajánlottam már :B

Impossible is nothing

(#44013) ricsike81


ricsike81
aktív tag

mit szóltok az xperia z telóhoz ? Állítólag 150.000 Ft körül lesz az ára, de szerintem a szolgáltatónál olcsóbb lesz előfizuval.

(#44014) Sly Bp. válasza ricsike81 (#44013) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Biztos jó lesz! De amíg ki nem jön nem tudok véleményt mondani! Amíg ki nem próbáltam meg tapasztalatot :) A Papírra írt dolgok szépek és jók csak nem tudni milyen minőségben valósult meg!

(#44015) phobeus válasza ricsike81 (#44013) üzenetére


phobeus
aktív tag

hát az álom lenne ha 150 körül lehetne majd kapni mert 532 angol font ra lőtték be, az már alapból 180-190 itthon örülhetünk majd ha 200k alatt lesz...

LG Nexus™ 4

(#44016) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Galaxy S Advance És az LG Optimus L9 között variálok.. Ki melyiket venné meg és miért?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#44017) prannk


prannk
őstag

Melyik telefon adna szebb képet??
SUPER AM-OLED vagy IPS? SUPER AM-OLED nek 480i a felbontás 4 colos, az IPS 4,7 col qHD felbontás..
S Advance vs Optimus L9. Melyiknek szebb a kijelzője? Melyik ad szebb látványt?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#44018) HuMarc válasza prannk (#44016) üzenetére


HuMarc
addikt

Sajnos nem tudom megmondani, hogy melyik ad szebb képet (egyébként ez szubjektív, mert van, akinek az AMOLED, van akinek az IPS tetszik jobban) de én az LG L9-et választanám, mert erősebb, mint az SGS Advance.

(#44019) honda 1993 válasza prannk (#44016) üzenetére


honda 1993
senior tag

lg optimus l9 egyértelműen.

Hacsak nem zavar a nagy kijelző XD

de én mindenképp az lg-t választanám

XD alias IKSZDé

(#44020) Sly Bp. válasza prannk (#44016) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én is az LG-t ajánlanám! Egy Galaxy S annyira néptelefon már hogy én semmi szépséget nem látok benne! De nem véletlen terjedtek el ezt is vedd figyelembe!

Nekem a jelenlegi Lumia 800-amnak is gyönyörű képe van! :)

[ Szerkesztve ]

(#44021) amdphenomX4


amdphenomX4
csendes tag

Sziasztok, két telefon vásárlásába gondolkozok, az egyik a HTC 8S a másik pedig a Samsung Galaxy S3 Mini. Utánaolvastam a dolgoknak, tisztába vagyok természetesen, hogy nehéz összehasonlítani mert különböző operációs rendszerűek. Androidos telefonom már volt, WP-s még nem de szimpatizálok a WP8-al.
Egyrészt azért ez a kettő, mert fontos a külső is (Samsungból a fehér, HTC-ből a fekete - fehércsíkos, ebbe az árkategóriában nekem ezek tetszenek legjobban). Mindekettő 4"-os, annál nagyobb nem kell, mert zsebbe hordom főleg, és még ez ami kényelmesen elférne. Fontossági sorrendben ezekre használnám: Böngészés>Zenehallgatás>Játékok>Telefonálás>Egyéb alkalmazások (menetrend, hírek, stb.)
Tehát segítsetek legyetek szívesek dönteni. A saját maga rendszerében melyik lenne a gyorsabb/jobb? Illetve aki(k) eközül a két teló közül valamelyiket használják, megköszönném ha leírnák a tapasztalataikat. :)

[ Szerkesztve ]

(#44022) Sly Bp. válasza amdphenomX4 (#44021) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen nehéz feladatot adtál! :)

Böngészésre a HTC,
Játékra a Samsung mert a WP-s játékok amik igazán jók azok fizetősek és nem 2 forintba kerülnek!
Zenélni mindegyik tud!
Telefonálni is lehet mindegyikkel!
Egyéb alkalmazásban is jobb az Android!

De én még is a HTC-t venném! Jobb minőség! A Wint egy nap alatt meg lehet szokni! Nekem is sikerült én is sokáig ódzkodtam tőle!
A WP mobil gyorsabb szerintem mint az android vagy inkább gördülékenyebbnek mondanám!

Remélem tudtam segíteni!

WP-be csak Nokia-t vennék! Mert nagy előny az ingyen navi! És ott van tömegközlekedés is! És egy Lumia 900 Fehér is megtenné szerintem!

(#44023) amdphenomX4 válasza Sly Bp. (#44022) üzenetére


amdphenomX4
csendes tag

Köszi a választ! :)

A HTC-től egy dolog tart vissza, hogy itt tesztbe is meg a hozzászólók is lehúzták. Tény, hogy az a fél giga RAM kevésnek bizonyulhat, előző telefonomba is annyi volt is bizony lassú volt (persze ez betudható a processzornak is, meg az Androidos volt). Csak most nem tudom, hogy mi a helyzet ezzel WP-n. Meg hogy csak 4GB a tárhely, aminek az egy negyedét elfoglalja a Win és marad 700MB. És tán valahogy korlátozva vannak az SD kártyára rakható adatok (nem tudom pontosan, de valamit igen és valamit nem lehet rá rakni).
Eltaláltad, a 900-ba is (fehérbe:) ) gondolkodtam, de arról se írtak sok jót (legalábbis a mostaniakhoz viszonyítva), hogy már mára gyengének bizonyulhat.
S3 Mini, arra meg annyi közepes telefon, de még csak tegnap este vettem be 'opcióként' túl sokat mobilearena-s teszten kívül még nem olvastam róla.
Viszont ez a Samsung malmára hajthatja a vizet, hogy a jó WP-s játékok, fizetősek és nem is olcsók, mert ezt eddig még nem tudtam!

[ Szerkesztve ]

(#44024) Csikter


Csikter
csendes tag

Sziasztok,
Szeretnék venni egy galaxy s 3-at újonnan, de nem tudom melyik lenne a jobb döntés hálózathoz függő vagy független, melyikhez jön előbb a frissítés vagy van e valami hátulütője az egyiknek a másikkal szemben az árán kívül. Telenor-nál vagyok.
Válaszokat előre köszönöm.

(#44025) honda 1993 válasza Csikter (#44024) üzenetére


honda 1993
senior tag

én a hálózatfüggőt részesítem előnyben.

ha pl t-mobilos vagy,akkor minek vennél függetlent ?
többe is kerül a független

XD alias IKSZDé

(#44026) Sly Bp. válasza amdphenomX4 (#44023) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem szeretek ilyet mondani de vegyél egy iPhone 4-et vagy egy 4S-t! :D Neked talán ez lenne a legjobb!

(#44027) Sly Bp. válasza Csikter (#44024) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyjából egyszerre jön a frissítés! Azt vedd amit éppen találsz jó árban! De a függetlent sokkal könnyebb később eladni!

(#44028) amdphenomX4 válasza Sly Bp. (#44026) üzenetére


amdphenomX4
csendes tag

Egy 2-3 évvel ezelőtti konstrukció, bébi(méretű)kijelzővel? Nemhinném. :DDD
Annyira meg nem is szimpatizálok az Apple-el. Amúgy belátom nehéz eset vagyok, már magamat is utálom, hogy nem tudok dönteni. Túl sok pénzt sajnálnék kiadni rá (S3, OneX, Lumia 920), viszont egyszerűen most nincs jó telefon a középkategóriában (szerintem) ami társulna egy tisztességes letisztult de szép külsővel és megbízhatósággal (pl. Alcatel OneTouch-ok hardveresen és árba is tetszenek, de félek befürödnék ezzel is mint a Motorolával).
Vagy ha mégis van olyan telefon, ami az előbb általam felvázolt felvetéseknek megfelel, melyik az?

[ Szerkesztve ]

(#44029) Sly Bp. válasza amdphenomX4 (#44028) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De játékra az a jó és az gyorsabb mint egy Droid! De én utálom az iPhone-t :D

(#44030) Csikter válasza amdphenomX4 (#44028) üzenetére


Csikter
csendes tag

Nexus 4? Csak 17-el több viszont az egyik legjobb.

(#44031) Sly Bp. válasza amdphenomX4 (#44028) üzenetére


Sly Bp.
addikt

ZTE Grand X In?

Alcatel OT-995 is nagyon jó telefon bátran ajánlom mindenkinek! Nálunk is van egy itthon és tényleg jó! És nem is vészes az ára! Nem félnék tőle! Motorola veszélyesebb!

(#44032) KaakukK16


KaakukK16
aktív tag

Sziasztok. Sajnos elloptak a HTC One V készülékem.igy új telefon vásárlása mellett döntöttem. Amik szoba jöttek eddig: iPhone 4/4s ,Samsung galaxy s3, HTC One x , Sony xperia s . Mit ajánlotok? Lényeges: szép kijelző, jo kamer,gyors rendszer ( ~ 100-110 környéke a max.. (Tisztában vagyok hogy a 4s drágább újonnan)

(#44033) Sly Bp. válasza KaakukK16 (#44032) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Galaxy S 3 és a One X egy kategória! A Sony S már alacsonyabb amit használtan már 65 körül kapsz garival mindennel! A te feltételeidnek az összes felsorolt telefon megfelel! Az iPhone-nak picibb a kijelzője és ennyi! Egyéb szempontok?

(#44034) lehasznalo


lehasznalo
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a Prestigio Multiphone -okról? 4040 , 4300
Valakinek esetleg tapasztalata?
A 4300-as IPS, 4,3".

[ Szerkesztve ]

az őszinteség az egyszerű emberek luxusa

(#44035) Sly Bp. válasza lehasznalo (#44034) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha dual sim kell akkor Alcatel OT-997!

Ilyen sosem ismert és látott márkáknak nincs piaca és ismerete itthon! Eladni sosem tudnád ha nem tetszene!

55 ezerért jobb telefonokat is lehet kapni!

(#44037) ottar


ottar
tag

Sziasztok!

Vacillálok, kérném a hozzáértők szíves segítségét.
Amire nekem szükségem van:
Jó akkuidő. Nem túl nagy tepsi (Lumia 920 kilőve), állandóan zsebben-kocsiban hordanám, emiatt legyen többé-kevésbé strapabíró.
Exchange serverrel tudjon normálisan kommunikálni, lehetőleg a címjegyzéket-naptárat is tudja kezelni (nem tudom a WP8-as mobilok képesek e erre), legyen nagy (min. 8 GB) memóriája, kezesen menjen rajta min. 2 de jobb ha 3-4 emailfiók (céges exchange, maszek gmail, vállalkozás gmail, stb...). SOK emailt kapok naponta. ( csak a cégesre napi átlag 100...). Dokumentumokat tudjak vele szerkeszteni, olvasni normálisan. (Főleg word, vagy pdf (ezt nem kell szerkeszteni), néha excel és powerpoint). Ne óbégasson folyton, hogy memory full (a mostani e52 ezt teszi... :)).
Appok közül: Evernote, Skype, Dropbox. Ezeknek menniük kell rajta.
Fényképező és annak minősége nem meghatározó, zenét hallgatok, de marginális kérdés, eddig minden telefonommal elvoltam ezen a téren.
Ja és ne kelljen egy év múlva lecserélnem, legalább kettőt bírjon ki, mind hardverileg, mind a szoftvertámogatással...
Ami szűkíti: Nem szeretnék androidot. Volt már, köszönöm, nem jött be. A samsung terméktámogatása sem nyerte el a tetszésem. (A TV-m komkrét típusszáma ismeretében megkérdezve egy paramétert az ügyfélszolgálat 4 alkalommal 4 különböző választ adott. És a kézikönyv is mást írt. Ilyen céggel nem kezdek.)
iPhone-t nem igazán preferálnám.
A WP felülete tetszik, ha stabil, és a nekem szükséges appok elérhetők rá akkor inkább erre mennék.

Amiket kinéztem (tudom nagy a szórás árban):

Nokia E6-00
Korosodó Symbian, kb tudja amit szeretnék, de pl. az hogy az értesítési sávban az emailekről nem szól az nem tetszik (hacsak a Belle-es élményem óta ezen nem javítottak), és nem tudom mennyire strapabíró a fizikai billentyűzet. (Az e52 kezd szétesni... :)) akkujáról nagyon jókat olvastam, a symbiannal nincs különösebb bajom. Árban igen jó.

Lumia 800
Nem tudom milyen korlátokat okoz, hogy nincs rá WP8. Akkuidejéről olvastam nemjókat. Árban viszont jó.
Nokia suite kezeli?

HTC 8X
Tetszik. Kicsit húzós az ára (125 körül láttam), nem tudom mennyire hiányoznak a Nokia szoftverei.
Mivel tudom szinkronizálni? Viszont 16 GB.. :)

Lumia 820
Tetszik. Árban kb. a HTC-vel van pariban. Talán még picit jobban is bejön mint a HTC.

Kb. ezek vannak képben most nálam.
Kártyafüggetlenül szeretném venni, most ugyan vodás a cég, de lehet hogy átmegyünk más szolgáltatóhoz, így erre nem terveznék.
Kérem a fentiek alapján tanácsoljon valaki valamit.. :)

Köszönettel.

(#44038) Sly Bp. válasza ottar (#44037) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én egy BB 9780 és egy 9900-át ajánlanék!

A többi általad sorolt telefonok aksija használat mellett egy napot sem bírnak! Lumia 800-om örülök ha kibírja estig és csak 1 e-mail fiókom van és nem nyomom 0-24-ben!

E6 jó de egy E7-et is megnézhetsz én nagyon szerettem! A Fém ház minőségi aksi jól bírja! De a Symbian lassúcska :)

Én a BlackBerry-n kívül tiszta szívből semmit nem tudok ajánlani! Neked üzleti felhasználásra kell és ezeket erre gyártják!

(#44039) ottar válasza Sly Bp. (#44038) üzenetére


ottar
tag

A nokia e 7-et néztem, de kissé visszatart a kinyitható csuklópántos billentyűzet..
(Mozgó alkatrész, koszolódhat, tönkremehet. Tényleg 0-24-ben nálam a telefon, hóbanfagyban zsebben koszban. ).
A BB-ket sajnos nem ismerem, nem tudom hogy mennyiben jelentene korlátozást, hogy nincs BB előfizetésem. És a rendelkezésre álló szoftverválasztékot sem ismerem. Evernote megy rajta?

(Az akkunál: Azért naponta töltőre tudom tenni a készüléket, csak azt nem szeretem, ha napközben merül le... Azaz min. 24 órát azért bírjon a masina. A HTC-nek ha jól rémlik elég nagy akkuja van...

(#44040) Sly Bp. válasza ottar (#44039) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sajnos nem tudom megmondani mert amikor használtam BB-t nem figyeltem mit lehet rá tenni! Ezt a BB honlapján vagy a BB marketben mg lehet szerintem nézni!

E7 csúszkájától ne félj! Nagyon stabil és feszes én 8 hónapig használtam és semennyit nem romlott de volt használt is már nálam és az is ugyan olyan jó volt de viszont tényleg lassú a telefon!

E7 és a BB-ken kívül egyik másik telefon aksija sem bírna téged :) E7 hátránya a lassúság és nem könnyű akut cserélni!

BB 9900 után nézz szerintem és a 9780 után ha olcsóbbat szeretnél! BB szolgáltatás havi 1200 forint! Testvérem a T-nél annyiért kötött!

(Magától a rendszer OFF Topic-ba tette) Nem tudom mért!

[ Szerkesztve ]

(#44041) ottar válasza ottar (#44039) üzenetére


ottar
tag

hmm. Viszont a full fém ház, a 16 GB memória és a jó ár elgondolkodtat... :)

(#44042) ottar válasza Sly Bp. (#44040) üzenetére


ottar
tag

Céges előfizetésen van, és nem egyszerű bármilyen változtatást is elérni, szóval nem hinném hogy menne a BB szolgáltatás... :(
Nokia 500-am volt korábban, abban a symbian belle tudása bejött. (az email notifikáció hiányától eltekintve, de azt nem tudom megoldották e. Akkor volt új a Belle.
Mi az hogy lassú? Mennyire? Miben?
(Mint láttad a korábbiakból: Leginkább telefonálok, és emaileket/sms-eket piszkálok olvasok-kapok-írok...)
Az hogy a céges levelezéssel és az exchange-el ennyire gyütt tud működni a rendszer, nagyon bejött.
(szerveren lévő telefonkönyvben keresés, stb..)

(#44043) lehasznalo válasza Sly Bp. (#44035) üzenetére


lehasznalo
tag

Nem kell dual slim, csak ebben spec az van.
Mit ajánlanál 50-60k-ig bezárólag?
jó lenne 16m szín, ha lehet ips, 4" feletti kijelző.

[ Szerkesztve ]

az őszinteség az egyszerű emberek luxusa

(#44044) Sly Bp. válasza ottar (#44042) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az internet lassú rajta! Az azonnali e-mail letöltés nekem sosem jött össze úgy mint egy BB-n! Üzleti céges előfizető vagyok és egyedi konstrukciót nekem rá lehet rakni! Kérdezd meg a T-nél hogy a te előfizetésedre rá megy e a BB szolgáltatás! Hívd fel a 1430-at és megmondják! Utána okosabbak leszünk!

E7 jó telefon mindenben nagyon jó! Csak nekem lassú volt és az utána vásárolt N8-is és ezért cseréltem le őket! Lumia 800 ég és föld tempóban de az aksija egy hulladék!

(#44045) Sly Bp. válasza lehasznalo (#44043) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mire használnád? Milyen rendszer lehet rajta?

(#44046) lehasznalo válasza Sly Bp. (#44045) üzenetére


lehasznalo
tag

Böngészésre, játékra és emailezésre, android előnyben.
Most LG gt540-em van... szóval annál jobbat szeretnék most :)

az őszinteség az egyszerű emberek luxusa

(#44047) Sly Bp. válasza lehasznalo (#44046) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na annál minden jobb!

Használt Galaxy S 2 60 körül, Sony S 60 körül, Arc S 40-50 ezer!
Új: Alcatel OT 995, ZTE Grand X In,

Egyéb: Galaxy S Advance, Xperia Neo és Ray, HTC Sensation, XE és XL, Desire HD,

De rengeteg jó telefon van! Ha kinézel párat akkor jobbat tudok ajánlani vagy szűkíteni!

(#44048) ottar válasza Sly Bp. (#44044) üzenetére


ottar
tag

Netezni nemigen szoktam mobilról. A mail letöltés a mostanival (e52) is megfelel, de a Nokia 500 is megfelelt anno. Emlékeim szerint... :)
A cég a Vodánál van. :(
Most elmentem egy használtmobil-kereskedés mellett, és megnéztem egyet élőben...
Nem rossz, kicsit trükkös volt szétnyitni (konkrétan bénáztunk...:)), de elég masszívnak tűnt. És a billentyűi is kézreálltak a lapátkezem ellenére. Asszem egy ilyen készülék lesz... :)
(Mondjuk ott egy T-mobile függő használt cucc volt, hatvanakármennyiért. Inkább veszek nyolcvanért egy újat garanciával, és legalább az Áfát visszakapjuk. Csak sajnos nem nagyon van. (Árukereső egy céget dob fel, van még pár hely, de azok elég egzotikus nevű kis pultok különböző bevásárlóközpontokban...)

(#44049) Sly Bp. válasza ottar (#44048) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:)

Megszokod a nyitást és menni fog!

Akkor jó készülék lesz neked az E7 :) Nokia Garisat próbálj meg venni a frissítések miatt! Mert behozzák mindenhonnan a GSM-ek és mandarin nyelvű lesz utána a telefon!

(#44050) ottar válasza Sly Bp. (#44049) üzenetére


ottar
tag

Sajnos mindössze egy helyen hirdetik. mobilbirodalom nevű webshopban. 12 hónap eu vagy 24 hónap HU garanciával... Bruttó 87400.

Utánanézek, ha nagyon grízesnek tűnik valami miatt, akkor nézek egy e6-ot. Azt több helyen kapni... Mondjuk az E7 ma nagyon kézreállónak tűnt...
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.