Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51051) Viktor0610 válasza quailstorm (#51050) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát retró, meg "pont" ugyanúgy néz ki, mint a régi 3310, ugyanaz a neve is. :D
Nem elég? ;]

Samsung Galaxy A54

(#51052) quailstorm válasza Viktor0610 (#51051) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Dehogynem, mindjárt hármat kérek. Ha már olyan kakit kell venni, akkor legalább nézzen ki vállalhatóan, árulnak annál jobb S30+-ost is...

Nagyszülőnek kellene vennem telefont, olyan 13k alatti kategóriában. Szerintetek az Evolveo Easyphone vállalható? Most egy Samsung GT-E1080-nal szívott évekig, de kihullott mostanra.
Előtte Siemens A35 és A40. Kamerától, funkcióktól nagyon fél...
Én viszont nem akarok picit olcsóbban monokróm lőrés kijelzős mamamobilt venni.

(#51053) beyruth82 válasza quailstorm (#51050) üzenetére


beyruth82
veterán

Mindenben jobb.

(#51054) quailstorm válasza beyruth82 (#51053) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Troll-e vagy?

(#51055) beyruth82 válasza quailstorm (#51054) üzenetére


beyruth82
veterán

Természetesen nem.Nagyon jó lett az új 3310-es még akkor is ha divat lehúzni

(#51056) DS39 válasza beyruth82 (#51055) üzenetére


DS39
nagyúr

de mitől jobb, mint mondjuk a 230?
erre adj választ.

[ Szerkesztve ]

(#51057) Burt1793 válasza DS39 (#51056) üzenetére


Burt1793
veterán

A 230as kerete kicsit sorjás, remélhetőleg a 3310 ebben jobb...

(#51058) beyruth82 válasza DS39 (#51056) üzenetére


beyruth82
veterán

2 sim kártyás,jobb kamera,szebb kijelző

(#51059) quailstorm válasza beyruth82 (#51058) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van dual SIM-es másik S30+-os Nokia, kijelző meg kamera meg annyira minimális, hogy nincs értelme.

Nem a divaton van a hangsúly, nem méltó a nevéhez, semmi energiát nem fektettek bele, átcsomagoltak egy meglévő S30+-os telefont és kész.
Az meg egy másik kérdés hogy az S30+ mennyire buta és alkalmatlan a használatra amennyiben az 1 név 1 telefonszám kombónál többet vársz a készüléktől. Tetszőleges 2005-6-os középkategóriás telefon lealázza a vérbe, és már lehet örülni így is a működő Bluetoothnak.

Rengeteg panaszt láttam és olvastam a platformmal kapcsolatban, olyanoktól akik S40-ről jöttek vagy azt vártak. Akinek elég, annak meg egy jobb kijelzős Samsung E1200 is elég lenne...

Úgyhogy ne ülj fel a hypevonatra, tényleg nézd meg mi mellé állsz ki teljes bedobással, mert nem biztos hogy az, amit gondolsz.
A new 3310 nem egy sokoldalú vagy innovatív butatelefon, hanem egy az egyben egy meglévő buta platform újracsomagolva, megrágva, kiköpve.

[ Szerkesztve ]

(#51060) beyruth82 válasza quailstorm (#51059) üzenetére


beyruth82
veterán

Hát igen én még így nem gondoltam át hogy egy s30+ os telefon újracsmagolva de igazad van ha belegondolok...

(#51061) Burt1793 válasza beyruth82 (#51060) üzenetére


Burt1793
veterán

A 230 is DUAL sim-es, legalább is alapból ilyet lehetett rendelni, nem is kellett nekem a második hely.

(#51062) Domonkos8


Domonkos8
tag

Sziasztok!

Egy klasszikus kialakítású, egyszerű felhasználásra (alapfunkciók: telefonálás - jól hallható, sms írás - könnyen írható, ébresztőóra,naptár, esetleg valami led - de ez nem olyan fontos), de mindennapos igénybevételre szánt telefont keresek (jó lenne a hosszú akkumulátor idő (5 nap körül)).
15 ezer forint környékén keresném, lehetőleg függetlenül. Az operációs rendszer lényegtelen!
A megszokás végett, a Nokia márkát előnyben részesítem, illetve fontos lenne, hogy a megjelenése viszonylag esztétikus legyen (nőnek szánt telefon, de nem rózsaszín-flitteres típust keres :D , hanem egyszerű, visszafogott, nem agresszív megjelenésű, (relatív) szép telefont) :DD

Előre is köszi a válaszokat! :)

(#51063) St3ven válasza Fancy-boy (#51041) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, hogy megosztottad a gyakorlati tapasztalataidat. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#51064) DS39 válasza beyruth82 (#51058) üzenetére


DS39
nagyúr

kamera 2mpx gondolom ugyanolyan kuka mindkettő, két sim-es van abból is.
a kijelző már érdekesebb, mert a 230-é elég gáz.

(#51065) beyruth82 válasza DS39 (#51064) üzenetére


beyruth82
veterán

Más a rekeszértékük hiába mindkettő 2 megapixel.3310-é sokkal jobb mert sötétben jobb képet csinál.

(#51066) w.miki


w.miki
veterán

Akai PHA 2880-ról van valakinek tapasztalata?
Anyunak szeretnék valami telót, az SE J105 helyett, mert az már csak 2 napig bírja egy töltéssel. (Másik akkuval is :( )
Sokat nem akarok rászánni, ez 7e alatt megvan. Van róla sok rossz vélemény, de jobb ötletem nincs.
Tényleg az van, hogy a mobiltelefonok rosszabbak, mint 10 évvel ezelőtt. Hol egy 6300, vagy egy k770, s5610, vagy ezek tudását elérő teló???

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51067) Viktor0610 válasza beyruth82 (#51065) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jobb képet készít.
Érted!! :)) Két megapixelen! :DD :C

Samsung Galaxy A54

(#51068) beyruth82 válasza Viktor0610 (#51067) üzenetére


beyruth82
veterán

Az mindegy.Két 8 vagy 13 esetleg 16 megapixeles kamera is nagyon eltérő minőségű képeket készíthet.Ugyan ez érvényes a 2 megapixelre is.A megapixelek száma nem minden noha a 2 az valóban kevés mai viszonyokhoz képest.

(#51069) Burt1793 válasza beyruth82 (#51068) üzenetére


Burt1793
veterán

Az mindenhez képest kevés. 8 megapixel alá nem érdemes menni, mert háttérnek se lehet beállítani a képet, olyan csúnya.
Én most az s7tel érzem azt először, hogy háttérnek is be tudom állítani a képeket monitoron, illetve, hogy jók a képek.
Amiket ezek a butaphoneok csinálnak, kb. semmire se jók.

(#51070) Viktor0610 válasza Burt1793 (#51069) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy nem jó háttérnek! ;)
A telefonra! :DD

(A jobban sikerültek.
Talán.
Kis túlzással... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#51071) beyruth82 válasza Burt1793 (#51069) üzenetére


beyruth82
veterán

Hát igen egy s7 azért más kategória..

(#51072) quailstorm válasza w.miki (#51066) üzenetére


quailstorm
nagyúr

AKAI-t soha ne vegyél, mindennek a legalja minőségben. Fizikailag is. AKAI okostelefont szereltem csak eddig...

A használt boltosnál van olyan, sajnos. Meg esetleg jobb MTK-sok jók valamire, Egy Mobiwire Dakota vagy komolyabb Evolveo.

(#51065) beyruth82: be ne szarjak... Fényezed itt azt a vackot :DDD
2 MPixelen is lehet normális kamerát csinálni. SE W810, K750, K550. De hogy egy S30+ fixfókuszos szar, tökmindegy, egyfos a kettő.

(#51073) Fancy-boy válasza w.miki (#51066) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"Hol egy 6300, vagy egy k770, s5610, vagy ezek tudását elérő teló???"

"Sokat nem akarok rászánni, ez 7e alatt megvan."

Minőségibb telefont szeretnél?
Akkor amennyiben megteheted vagy a magasabb árkategóriában keresgélj vagy maradnak a használt készülékek.

Újonnan pl.:
Alcatel One Touch 2045x: [link]
Nokia 150: [link]

[ Szerkesztve ]

(#51074) Fancy-boy válasza Domonkos8 (#51062) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Lehetne akár fehér is?
Például az Alcatel 2045x és a "Nokia" 230 kapható fehérben is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#51075) quailstorm


quailstorm
nagyúr

new Nokia 3310 képek. Röviden tömören használhatatlan fos.
Naggyon messze van egy K550-től... itt találsz tőlem K550 meg W810 képeket, az 2MPix AF.

[ Szerkesztve ]

(#51076) Fifi válasza Fancy-boy (#50983) üzenetére


Fifi
őstag

Megjött kollégának az általad linkelt postával 142 EUR-os Nokia 301.

Szép csomagolás, fóliázott telefon, mintha új lenne, csak kettő gond van vele:
- nem volt benne magyar nyelv, a 60 éves kolléga meg csak ezt beszéli. Helyi nokia márkaszerviz azt mondta nem lehet sw frissítéssel sem megoldani, persze egy gsm boltban megcsinálták 2.500,-Ft-ért.
- a warranty code (*#92702689#) szerint 88 óra beszélt idő van az új, fel sem nyitott eredeti termékleíráshoz képest. Írtam eladónak, hogy szeretnék 20 EUR visszatérítést, mert nem az jött, ami hirdetve volt. Kíváncsi leszek mit ír.

Bye, Fifi

(#51077) Viktor0610 válasza Fifi (#51076) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

43 ezerért egy használt 301-est.
Asszem, ez az évszázad üzlete volt. ;]

No para, ha tényleg bontatlan lett volna, akkor is pont ugyanezt írom... :))

Samsung Galaxy A54

(#51078) Fifi válasza Viktor0610 (#51077) üzenetére


Fifi
őstag

Én tudom, hogy nem érte meg, de kollégám ragaszkodott hozzá és a támasztott követelményeknek az új csodák nem felelnek meg.

Esetleg Te tudsz a fenti kívánalmaknak eleget tevő és ennél olcsóbb új hagyományos telefont?

(#51079) quailstorm válasza Fifi (#51078) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem, de hétfőn vettem 1000Ft-ért használt SonyE W580-at, ami valaha fóliás volt és eladás előtt levették róla, szóval csak a sarkain van kopás. (már itt van és használom)
Elképesztő sokat fizettél hogy átverjenek...

Nokia Care meg azért nem oldhatta meg, mert ők nem változtathatnak product code-ot.

Btw az 580-ban csak 66 óra van, szóval még kevesebbet ment mint a 301-ed bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51080) w.miki válasza quailstorm (#51072) üzenetére


w.miki
veterán

De szép, jók a gombok, és fém házas az AKAI.
Van más ilyen telefon ma?
Hogyan lehet ilyen akciót kifogni, mint te, a w580-assal?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51081) quailstorm válasza w.miki (#51080) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Figyeled az aprót, kb úgy.

AKAI akkor is egy széthullós ellenőrizetlen, összeszerelési minőségben szóró MTK-s vacak lesz. Akkor már inkább vennék egy Evolveot vagy valami komolyabbat, de azt semmiképp. Nem tudom egy Navon mennyire van jobban összerakva, de az AKAI belsejének emléke horrorként él az emlékezetemben...

(#51082) Fancy-boy válasza Fifi (#51076) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Van lehetőség return-ra. Küld vissza neki.

(#51083) Fancy-boy válasza w.miki (#51080) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az a telefon mióta fémházas?
A képek alapján műanyag az egész, maximum a középrész fém.

Nokia 230

- 2 év garancia
- fém hátlap

[ Szerkesztve ]

(#51084) Fifi válasza quailstorm (#51079) üzenetére


Fifi
őstag

Nem volt sok választás. 60 éves kollégának kellett a nokia 301. Csak ez a modell, mert jelenleg is ilyet használ, ami tökéletesen működik csak függő és a függetlenítés egyelőre kútba esett. Holnap meg másik szolgáltató kártyájával kell már használnia.

Amúgy mindenki jól járt:
- kolléga kapott egy új telefont 1 év garanciával (igaz van benne 88 óra, de ezt nem tudja, nem akartam elvenni a kedvét, annyira örült, hogy kapott egy új nokia 301-t) és 0,-Ft-jába került, mert a főnök zsebbe kifizette neki mondván munkaeszköz
- mivel az én hitelkártyámmal lett megvásárolva, így kapok 2% visszatérítést a bankomtól a 141,-EUR-ra , plusz enyém marad a 20,-EUR refund, amit az eladó ma vissza is utalt és elnézést kért (lehet többet kellett volna kérnem :DDD )
- ebayes eladó bezsebelte a 121,-EUR-t (mínusz ~13,-EUR postaköltség) a ~45,-EUR érő telefonra

Egyetlen vesztes a főnökünk, aki kifizette a telefon árát ;]

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

(#51085) quailstorm válasza Fifi (#51084) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a nem semmi. Mondjuk az a garancia nem tuti, de inkább ne kelljen.
Függetlenítést meg hogy sikerült elszúrni? Nincs már egy szervi se az országban? Nehezen hiszem. De mindegy már.

(#51086) Fifi válasza quailstorm (#51085) üzenetére


Fifi
őstag

A jelenlegi telefont már több mint 2 éve használja és csak egy akkumulátort kellett benne cserélni.

Illegális függetlenítést nem akart az öreg.

A telekomnál 15eFt-ért megrendeltük, ki is fizettük, majd 1,5 hét után közölték, hogy csak úgy tudják függetleníteni, ha 2 hétre leadjuk náluk. Inkább visszakértük a 15eFt-ot.

Majd az lesz, hogy ahol a régiót átírták, ott elintézem a függetlenítést is és akkor lesz az öregnek 2db egyforma telefonja. Ha az egyik netalán beadja a kulcsot, akkor ott a melegtartalék a szekrényben. A kettő együtt csak kihúz még majd 4-5 évet :DDD

Bye, Fifi

(#51087) menthor


menthor
tag

Sziasztok!

Faternek kellene egy mobil. Ő is ősi "Nokiás", az igényei minimálisak --> telefon, SMS, a kijelzőt tekintve nekem vannak csak minimális elvárásaim. Így mindent egybevéve a 216-os és a 150-es modellt néztem ki neki. Kb. ahány oldal, annyi fajta specifikáció, de én úgy vettem ki, hogy a 150 javára van előlapi kamera, valamint ha minden igaz durván ~+200 óra üzemidő kb. azonos ár mellett...

Van esetleg olyan különbség, ami fölött elsiklottam, vagy esetleg bármi okos ötlet?

Köszi, üdv, Miki :)

the truth is out there

(#51088) Fancy-boy válasza menthor (#51087) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"a 150 javára van előlapi kamera,"

Nem egészen.

216: Van előlapi kamera
150: Nincsen

(#51089) menthor válasza Fancy-boy (#51088) üzenetére


menthor
tag

mondom én, hogy nem látom át... :P

the truth is out there

(#51090) Fancy-boy válasza menthor (#51087) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Vásárold amelyik szimpatikus, de ezek kb. már csak a nevükben Nokia.
Élőben érdemes megfogdosni őket, pl. Media Marktban.
A 150 már újabb modell és a HMD Global mutatta be.
A 216 még Microsoft, bár kb. mindegy mert ugyanaz a rendszer fut mindkettőn.
( S30+ )

Az utolsó hagyományos Nokiák pl. 301, 515, 206, stb... de már csak használtan vagy garancia nélkül újonnan.

[ Szerkesztve ]

(#51091) quailstorm válasza Fancy-boy (#51090) üzenetére


quailstorm
nagyúr

230 nagyjából hasonlít egy Nokiára, a korábbi S30+-ok nagyon MTK-sak.
Egyébként készülök egy mamimobil véleménnyel, kipróbáltam párat, és Doro by Primo 215-öt vettem. Csak idő is kéne rá...

Az a lényeg, hogy elbonyolítják a mamimobilokat, 5 irányú D-pad meg hülye billentyűzár. Mind MT6260 szinte, egyforma menü, fordítatlan menüpontokkal.

Katasztrófa hogy a körberöhögött ótvar kamu MTK-s teló lett az egyetlen manapság. Ja és a Doro by Primo 215-ben Nokia akku van... BL-5C ha jól láttam.
Doro 215 és az Evolveo Easyphone EP-500 az általam ajánlott. (egyébként ez a két telefon egy és ugyanaz)

Az IPS kijelzős Alcatelben pozitívan csalódtam, de hiányzik a left és right softkey, a krómkeretes 5 irányú d-pad meg még nekem is kurvára logikátlan...

[ Szerkesztve ]

(#51092) Fancy-boy válasza quailstorm (#51091) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"230 nagyjából hasonlít egy Nokiára"

Külsőre? :D
Írnak róla érdekeseket. pl. sorjás. :DDD

A Nokia 230 Samsung változata: [link]

"Doro by Primo 215-öt vettem"

Van benne magyar nyelv? Mi döntött az Evolveo-val szemben?
A feliratokban mindenképpen van eltérés a kettő között. A Doro visszafogottabb.

[ Szerkesztve ]

(#51093) quailstorm válasza Fancy-boy (#51092) üzenetére


quailstorm
nagyúr

USB és BT miatt gyanús hogy nem ugyanaz a platform. (230 meg amit linkeltél)

Hát, 230-at még el tudnám képzelni, hogy ha muszáj használom. Szalagosra állított menüvel picit emlékeztet egy használható valamire, de csak a menü és a menüpontok, beljebb az appok már nem nagyon.
Viszont legalább nagy, jó kijelzővel és használhatóbb gombokkal. 128x160-as Nokiák gombjai rém szarok voltak... (D-pad)

Van magyar a Doro-ban egyedül a batch processing maradt benne, ami alatt a kötegelt telefonszámműveleteket lehet csinálni (másolás SIM-ről telóra például).

Evolveo-ban a menübe belépés a felfelé D-pad a két softkey-nek a home-on más funkciója van utána viszont soft-key-ek lesznek.
Én úgy gondoltam, ez zavaró, valamint semmi se utal a menübe lépésre.

Ezen kívül a két telefon fizikailag is azonos.

(#51094) DS39


DS39
nagyúr

A myPhone Classic 3G nevű telefonnal van valakinek tapasztalata?

12k, microSIM, 3G-t tud. (kár hogy nálunk a fekete verzió nincs sehol)

(#51095) menthor válasza Fancy-boy (#51090) üzenetére


menthor
tag

pont ez volt a terv, MM-ban megmasszírozom őket :DDD
köszi

[ Szerkesztve ]

the truth is out there

(#51096) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Nagyon rég volt már amikor utoljára megfordultam itt, akkor még egész aktív fórumozóként/butatelefonosként. :) Most viszont a segítségeteket szeretném kérni.

Apukámat műteni fogják, és szeretne egy másik telefont bevinni, a sajátját pedig otthon hagyni. (Tart attól, hogy esetleg meglovasítják a telefont, benne a fontos dolgokkal.) Egy egyszerű butatelefont használ a mai napig, egy Nokia 301 személyében, ami (szerintem) mostanában kezd döglődni egyébként.

A kérdés: Tudtok-e ajánlani egy olyan telefont, aminek 2,4"-es kijelzője van, normális a minősége, jól bírja az akkumulátor és jól lehet vele telefonálni? (A kórházakban iszonyat a térerő ugye a gépektől, szóval jó lenne ha a telefon antennája legalább jó lenne) Szerintem jó lenne ha maradnánk a Nokiánál, ugyanis a 301 előtt vettem neki Primo-tól kezdve különféle modelleket, de egyszerűen nem látta a kijelzőt. A 301-est viszont a mai napig teljesen elégedetten használja, ismeri is, régen is volt Nokiája, így könnyen be tudta lakni. Tudom, hogy az S30+ egész más, mint az S40-es 301-es, de még mindig közelebb áll hozzá, mint egy Alcatel-féle rendszer.

Én most a Nokia 216-ot és a Nokia 230-at néztem ki, mi a véleményetek ezekről a készülékekről, van velük esetleg valami tapasztalat?

Köszi előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#51097) quailstorm válasza .Szaki. (#51096) üzenetére


quailstorm
nagyúr

230 biztosan nagy, nagy kijelzős és jól olvasható. Menüt rakd át szalagos módra, a gyári 4x4 ikon az gáz.
Mellesleg a 230 is sokba kerül, érdemesebb lenne lementeni az adatokat, mint másikat venni.

(#51098) Burt1793 válasza .Szaki. (#51096) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

A 230-as 2,8"-os kijelzővel van szerelve, nem is kicsi, alig kisebb hosszban, mint az s7-esem. Minőségre nem nagy szám, az az alu hátlap is papírvékony, de a műanyag körülötte nagyon könnyű, a kerete még kicsit vág is a sorjás mivolta miatt, bár ez csak bekopik. :D (Ez egy fehér készülék, lehet, hogy a fekete nem ilyen, a Lumia 930-assal nekem volt olyan tapasztalatom, hogy a fehér jobb minőségű volt, mint a fekete, komolyan, lehet, hogy itt fordítva igaz a dolog.)
A kijelző szép pixeles, fényereje is semmi az s7-hez képest. Aksi nem rossz, telefonálni lehet vele annyit, mint egy okostelóval. A rendszerrel sincs bajom, butatelefon. A kamera nem túl jó, lassú is az exponálás a mai okostelókhoz viszonyítva. A jobb felső gomb fixen szelfit akar csinálni, ezt nem lehet átállítani, ez szomorú. A menüt átállítottam listára, a kedvenceket (bal felső gomb) beállítottam kedv szerint, szerencsére a sorrend is variálható, gyorsan használható, nincs vele baj.

[ Szerkesztve ]

(#51099) .Szaki. válasza quailstorm (#51097) üzenetére


.Szaki.
addikt

:R Igen, én is azon morfondírozom, hogy az lenne a legideálisabb megoldás, ha lementeném az SMS-eket (abban mondjuk lehet segítséget fogok kérni alkalmasint) a 301-ről és vigye azt, de ha nem lehet eltántorítani attól, hogy márpedig kell neki valami, akkor sajnos az a kiinduló pont, hogy látható legyen a kijelzője, a legolcsóbb 2,4"-es telefon pedig a 216. Legalábbis ezt találtam eddig, annyira még nem ástam bele magam, na meg ezért is kérdeztem itt titeket rutinosokat. :) Ha viszont mégis belemegy a lementésbe, akkor ha hazajön szerintem lassan téma lesz a 301 lecserélése, mert most csinál érdekes dolgokat. (Nem jelzi ki a telefonszámot ha töltőn van, vagy nem is csörög. Bár ez még SIM hiba is lehet, baromi régi, még barna Pannon GSM-es kártyája van.)

Burt1793

Köszönöm Neked is a választ! A kijelző minőségét nyilván nem egy Galaxy S7-hez kell mérni, a 301-es sincs értelemszerűen pariban mondjuk a kb vele egyidős konstrukciójú iPhone-ommal, hanem az lenne az elvárt, hogy jól láthatóak legyenek a betűk, a betekintési szög megfelelő legyen és ezt is úgy értem, hogy hozza a 301 szintjét. Annál ne legyen rosszabb. Ha jobb, annak meg örülünk. Semmi fotózásra stb-re nem lesz használva a telefon egy konzervatív mérnök ember az éds.apám, szerinte a telefon nem erre való. :) Csakis telefonálás és SMS. :)

(#51100) quailstorm válasza .Szaki. (#51099) üzenetére


quailstorm
nagyúr

206 is hülye volt régi SIMmel. rebootolt és elfeledte a híváslistát

SMS mentésre nincs lehetőség tudtommal. 206-nál nem ment, és a 301 ugyanaz a platform. Ovi suite tiltja. vagy régi Nokia Suite vagy mobiledit forensic.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.