Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) .Szaki. válasza alpihun (#42998) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát nézd, ezek a telefonok még elég újak, így megbízhatóságról nem igazán tudok nyilatkozni, ismerősömnek van kb 1-2 hónapja 305-öse és nagyon meg van elégedve a készülékkel. Szerintem a kijelzője semmivel nem lehet rosszabb, mint mondjuk egy KP500-é volt. Én azt tudom javasolni (én is legtöbbször úgy veszek telefont), hogy ha van egy kis időd esetleg, akkor vásárlás előtt menj el egy Saturnba, vagy Mediába, vagy valamilyen olyan boltba, ahol meg lehet tapicskolni a telefonokat és utána vedd meg azon az oldalon amit linkeltél.

Egyébként a Meroly által ajánlott X2-00 sem rossz, ilyen is van egy ismerősömnek, viszont azt nem találtam ezen az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#43002) quailstorm válasza -NOKIA- (#43000) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyetértek, az OT-997D nagyon jól sikerült, és van hivatalos képviselete, supportja. Még ha nem is úgy mint a nagyoknak, de van hova vinni a sarki GSM-en kívül.

(#43003) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Nem nagyon vagyok otthon az androidos telefonok világában de most lehetőségem van venni telefont. Segítséget szeretnék kérni hogy ezek közül melyiket érdemes megvenni?
HTC Wildfire S
Nokia 500
Samsung Galaxy Mini
Samsung Galaxy Y
Sony Xperia tipo

Amire használnám az telefonálás, sms, meg e-mail olvasás legtöbbet. Néha kis böngészés is de nem számottevően.

(#43004) molnarpeter válasza tototos (#43003) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tipo :K

mp

(#43005) quailstorm válasza tototos (#43003) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezek közül a Tipo a legerősebb, a legjobb rendszerrel, a mini a szódával elmegy kategória a kijelző meg a kamera/hangszóró miatt de legalább 2.3-mas(android), a HTC az relatíve jó, és a kamerája is autófókuszos, galaxy y-t meg ne, az egy hulladék, minőségtelen vacak, persze attól még működik, csak nagyon rossz az ár érték aránya, annál még a google appokkal rendelkező MTK-s cuccok is jobbak.
Nokia 500-on egy halálraítélt, ámbár a HW-hez képest gyors platform szalad, a Belle, netezni operával szépen lehet vele, és a felsoroltak közül a legnagyobb kijelzővel rendelkezik. Stabilitási gondok se lesznek amíg nem esik ki az ablakon, bár azt is túléli. Viszont nincs benne 3d gyorsító, tehát a raging thunderen kívül nuku 3d játék.

[ Szerkesztve ]

(#43006) tototos válasza quailstorm (#43005) üzenetére


tototos
őstag

Még bejöhet a sorba a Galaxy mini II az jobban megérné mint a tipo? 5 ezer forinttal lenne drágább

(#43007) molnarpeter válasza tototos (#43006) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerintem inkább Tipo így is, szinte ugyanazt tudják, de a Sony olcsóbb, valamint frissebb rajta a rendszer.

mp

(#43008) nagynandi


nagynandi
csendes tag

Sziasztok! Milyen telefont javasolnátok maximum 30.000Ft-ig!? Előre is köszönöm a tippeket!:)

(#43009) nagynandi


nagynandi
csendes tag

Zenehallgatás, fotózgatás, böngészés! Elsősorban ezeket a funkciókat használnám ( a telefonálás/SMS küldésen kívül).. :)

(#43010) Droid_ válasza nagynandi (#43009) üzenetére


Droid_
tag

ZTE Grand X vagy Xperia P?

melyiknek van jobb ár/érték aránya? Szebb kezelőfelület, anyaghasználat, kijelző, ram ér 30ezret +ban?

(#43011) alpihun válasza .Szaki. (#43001) üzenetére


alpihun
senior tag

Az Altexnek rengeteg kirendeltsége van, semmiképp sem online venném meg, és nem is feltétlenül ott. Azt csupán árazás miatt linkeltem, mert nem mindenki valutaváltó.
A full érintős ashákról sehol sem írnak sok jót.
Ezért új telefon kategóriában marad az asha 202 és az x2-00.
Illetve használt fronton képbe jön az x3-02, ami eddig személyes kedvenc és egy teljesen más kategóriában, de a kereten belül még ott van samsung galaxy 3 és a mini. Ezek közül előbbit jobbnak mondják de sokkal nehezebben beszerezhetőnek. A miniről mit gondoltok? Megbízható, gyors? Az ilyen árfekvésű okos(nak látszani akaró) mobilokban nem igazán bízok, több évre kellene.
És épp emiatt az x3-02 az eddigi favorit: ötvözi a 202-es és az x2-es tulajdonságait az összehasonlítós oldal szerint (5MP,több ram utóbbiból illetve 2,4es touchscreen előbbiből + 3G és wifi ami néha nem árt), illetve mindenféle tesztben gyorsnak, magabiztosnak nyilvánítják.

Ezek alapján mit gondoltok? Mint látjátok nem aprózom el, és nem is szabad, hiszen szűk keretből akarom kihozni a maximumot ami bírja is pár évet.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43012) meroly válasza alpihun (#43011) üzenetére


meroly
veterán

Az X3-02 jó választás szerintem. Bár én inkább már a C3-01-et venném mert van benne vaku, de dedikált zenegombok nincsenek, neked meg az a fontos.
Nem kell elkapkodni, teljesen megértelek ;)

Impossible is nothing

(#43013) _seth_


_seth_
veterán

20e forintig milyen androidos kapacitív kijelzős telefont tudnátok ajánlani? Vodafone 845-ről váltana faterom valamivel komolyabb és könnyebben használhatóra. Pl Samsung Galaxy Mini amit eddig találtam neki, hogy árban is jó és komolyabb is (kijelző főleg, de gyorsabb is).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#43014) .Szaki. válasza meroly (#43012) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nálad a pont. :)

(#43015) AxeDark


AxeDark
tag

Sziasztok!

Már lassan 3 éve nyúzom a mostani LG Arenamat és mostanra eléggé halálközeli állapotba került.
Szeretném mihamarabb lecserélni egy új okostelefonra.
Kb. 60000 ft-t szánnék rá. Hogy mire használnám? Csak általános dolgok: zene, net, néha fénykép videó, játék. Mindenből egy kicsi.
Az jó lenne ha annyit tudna mint az arena csak (sokkal) jobb hardverrel meg 4' körüli kijelzővel.
Az újat is több évig tervezem használni, tehát valami időtálló darabra lenne szükségem.
Szóval azt szeretném tudni mi a legjobb választás manapság ebben az árkategóriában?

(#43016) erik1001


erik1001
csendes tag

Sziasztok!
Ti vennétek nokia N8 -at?
szerintem nagyon szép és 65mátyás a MMbe...

lumia 800 sok mindenbe jobb de drágább is...
igen tudom wp8 a menő meg a kétmagos de nem akarok sokat költeni :)

KÉRDÉSEM: használható-e... és ár-értékbe szerintetek is jó?

üdv Erik és előre is köszi!

tudom h meeGo s de nem vagyok elájulva az androidtól és kibírom ha nem lesznek tele menő játékokkal...
és app-okkal

[ Szerkesztve ]

nokia N9 & BlackBerry z10 PIN:2ACBB698

(#43017) erik1001 válasza erik1001 (#43016) üzenetére


erik1001
csendes tag

nokia N9 re gondoltam bocs :S

nokia N9 & BlackBerry z10 PIN:2ACBB698

(#43018) quailstorm válasza erik1001 (#43017) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát annyiért talán meg, de az inkább hackermobil(kis támogatottsággal, kisebb mint az N900é...). Pár játék így is van rá, mint Galaxy on Fire2, de raksz rá jellybeant, és játszasz.

[ Szerkesztve ]

(#43019) Cepheii


Cepheii
csendes tag

Hello! Mobilt keresek 50-60e Ft közt, főként internetezésre és játékokra, lehetőleg minél jobb kijelzővel. Mit ajánlotok?

(#43020) RolXX válasza Cepheii (#43019) üzenetére


RolXX
tag

Játékhoz én androidos telefont ajánlanék, mivel itt jó a választék appok tekintetében. Illetve fontos a teljesítmény azon belül is a GPU.
Ennyi pénzért még éppen határeset lenne az Xperia U, aminek a teljesítménye nagyon állat, viszont csak 4Gb memóriája van, ami nem bővíthető. Emiatt inkább nem javaslom, mert a mostani jobb játékok már 1 giga körül vannak és ha még emellett más programokat, zenéket, videókat raksz rá, akkor már nagyon szűkös az egész.

Nézegettem a többi Sony-t és ebbe az árkategóriába max az MSM8255-ös SoC-al szerelt készülékek férnének bele, pl Arc, Play, Ray, Mini, Mini Pro, Neo, Live With Walkman, stb.
Ez a fent említett SoC egyébként nem rossz, de manapság már nem is a legbikább. Sok játék jól fut rajtuk, akár az újabbak közül is, de egy-két effekt azért le van tiltva a jobb teljesítmény érdekében. Pl nekem fut az Asphalt 7 is, de valszeg nem ugyanúgy néz ki, mint egy Xperia S-en.

A fent felsorolt típusok közül egyébként nem mindegyik szerezhető be újba, de használtba tuti. A mini és a mini pro, LWW pl csak 20-30 között vannak, de lehet, hogy ezek túl kicsik lennének neked.
A play viszont nagyon jó választás lehet játékhoz a beépített PlayStation-re emlékeztető kontrollerével.

Netezni mindegyikkel jól lehet. Gyorsasággal nincs gond és a böngészők is elég fejlettek már androidra.

Samsung, LG, HTC területen nem vagyok túl jártas. Kíváncsi vagyok a többiek mit javasolnak :)

[ Szerkesztve ]

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#43021) AxeDark válasza RolXX (#43020) üzenetére


AxeDark
tag

Xperia U első ránázésre jó, de ez a 4gb memória valóban elég kevés. Nem is értem hogy a Sony hogy adhat ki egy okostelefont bővíthető memória nélkül. Ezenkívül én 3,7-4″-os kijelzőjűt szeretnék vagy ezt ezen az áron(~60k) felejtsem el?
Én is kíváncsi lennék további ajánlatokra ebben az árkategóriában.

(#43022) medvetalp78 válasza Cepheii (#43019) üzenetére


medvetalp78
tag

Ebben az ár kategóriába sok telefon van ....Ha fontos a garancia akkor én ajánlom a Sony P esetleg pici pótlás és a SONY Xperia S ami elég jó !! Ha nem fontos nagyon a garancia ...De lehet kapni jó áron Htc Sensation.. :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43023) RolXX válasza AxeDark (#43021) üzenetére


RolXX
tag

Szerintem egy használt Xperia P-vel járnál a legjobban. 65 körül már láttam karcmenteset, garanciával.
Ez se bővíthető, de legalább 16 gigás.
Újba nem hiszem, hogy lesz 3.7-4" kijelzős ennyiért. A nagyobb kijelzővel általában párosul a jobb felszereltség és a magasabb ár.

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#43024) medvetalp78 válasza RolXX (#43023) üzenetére


medvetalp78
tag

Ne hagyd ki a Htc Sensationt !!Mert igen jó telefon még ma is !! :K

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43025) AxeDark válasza medvetalp78 (#43022) üzenetére


AxeDark
tag

Lassan már az egész sony termékpaletta szóba jön:D Xperia S ará inkább 100-hoz van közelebb mint 60-hoz és a P se olcsó, de viszont a P elég szép tulajdonságokkal rendelkezik ezért az összegért. Ez az 1Ghz-es Dual proci jó manapság?
Az Xperia P tetszik, ha nem találok jobb megoldást lehet megtoldom egy kicsit a pénzalapot és beruházok egyre.
Örülnék tippeknek Samsung vagy HTC háza tájáról is mert a Sonykat már eléggé körbejártuk.
HTC Sensation is inkább 100k közeli és használtat nem szeretnék.
edit. ezenkívül a sensationt szerintem az xperia S árban és tudásban is veri

[ Szerkesztve ]

(#43026) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok,
gondolkodom a GT540-em leváltásán de nem tudom mire lenne érdemes. :F
- Árkategória?:
max 100k
- Használt vagy új?:
uj
- Hol vennéd meg?:
T-mobil, most Mediamania S-ben vagyok
- Mire használnád?:
Mindenre, amire csak lehet, fontos a support,megbizhatóság, jo akku kéne, és jo proci
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez?:
Android!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43027) medvetalp78 válasza AxeDark (#43025) üzenetére


medvetalp78
tag

Sensation van simán garis itt fent eladó 65-70k amiből alkudni is tudsz ....Nekem volt már pár ...P.is ..De a Htc mindig egy más minőség..szerintem.. :K :K

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43028) molnarpeter válasza medvetalp78 (#43027) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor már Evo 3D, annak nem porosodik a kijelzője, és több RAM van benne, nem mellesleg 3D-t is tud, de a hátlapja nem fém. :)

mp

(#43029) medvetalp78 válasza molnarpeter (#43028) üzenetére


medvetalp78
tag

Szerintem a az evo 3d nem nagy durr...szerintem a sensation jobb kinézet..a 3d -től meg ki ugrik az ember szeme.. :K Nekem zavaró volt..De mindenki más...tőlem csak egy javaslat volt.. :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43030) Cepheii válasza RolXX (#43020) üzenetére


Cepheii
csendes tag

Van valami lista a xperia play-re való játékokról, ahol azt is jelzi, hogy melyik ingyenes?

(#43031) molnarpeter válasza medvetalp78 (#43029) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Fém hátlap és porosodás, vagy jobb hardver ;) A 3D-t meg nem kötelező használni, én sem szoktam túl gyakran.

mp

[ Szerkesztve ]

(#43032) medvetalp78 válasza molnarpeter (#43031) üzenetére


medvetalp78
tag

Nekem volt 3db is de nem porosodott nagyon.. :F ..

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43033) RolXX válasza Cepheii (#43030) üzenetére


RolXX
tag

Szinte mindegyik komolyabb játék indul play-en és támogatja a kontrollerjét. Pl GTA III, Max Payne, NOVA, Modern Combat, Dead Space, Order & Chaos, Asphalt, Gangstar, stb... Szinte mindegyik játéknál látom odaírva marketen, hogy "xperia play optimized". Nem sorolom fel az összeset, mert rengeteg van.
És még PSX emulátor is van, ami szintén támogatja a kontrollert, tehát rengeteg Play Station 1 játék közül lehet válogatni. Igaz ezeknek nem túl jó a grafikájuk mai szemmel, de zsebrevágós játéknak azért még mindig nem rosszak és nosztalgiázni is jó(pl tomb raider, mortal kombat).

Ha csak legálisan, csak ingyenes játékokkal akarsz játszani, akkor nem hiszem, hogy érdemes play-t venni, mert kb angry birds és fruit ninja szintű játékok között válogathatsz(természetesen mindbe nézheted a reklámokat). Mint ahogy PC-re se ingyen viszed el a boltból a legjobb, leglátványosabb játékokat, itt se ingyen dobnak fel marketre egy Crysis szintű játékot a gameloftosok. Viszont annyi pénzből, amennyiből 1 PC játékot veszel, itt egy egész életre bevásárolhatsz a legjobb játékokból és appokból. Főleg, ha ilyen 200 forintos és 0 forintos akciókat fogsz ki, ami elég sűrűn van. Illetve lehet máshonnan is letölteni, de arról elvileg itt nem szabad beszélni.

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#43034) AxeDark válasza medvetalp78 (#43032) üzenetére


AxeDark
tag

Most találtam a HTC Sensation XE verziót. Jobb proci és 4 giga memória alapból és ami meglepő hogy olcsóbban hozzá lehet jutni mint az alap Sensation-hoz. Ez azért elég jó nem?

(#43035) burcz


burcz
csendes tag

Sziasztok!
Én a mai trendtől egy teljesen eltérő készüléket szeretnék venni, ezért nemigazán találok ilyen keresési feltételeket sehol.
Ami nekem fontos:
-kis méretű, vékony!
-könnyű
-nagy készenléti idejű
-lehetőleg nem érintős
-sms, hanghívás, naptár
-ár, gyártó nem számít
Ezekkel a feltételekkel mit tudnátok ajánlani?
Előre is köszönöm!

(#43036) meroly válasza burcz (#43035) üzenetére


meroly
veterán

Nokia E52.
Ennél vékonyabbak, de az akku nem annyira jó: 6500 classic és 5130.

Impossible is nothing

(#43037) medvetalp78 válasza AxeDark (#43034) üzenetére


medvetalp78
tag

Igen jobb ...Ha hibátlan azt vedd meg szerintem... :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43038) alpihun válasza meroly (#43012) üzenetére


alpihun
senior tag

Olvasgattam mindenhol, többek közt te se ajánlottad pár hete (hónapja?) az x3-02-t. Az aksira és a képernyőre panaszkodnak, mindkettő hamar beadja magát. A c3-01 meg egy újracsomagolt x3, nem hiszem, hogy sokkal biztosabb volna. Bár lehet, hogy én tévedek.

A régebbi nokiák is képbe jönnének, tesztjeikben sok jót írnak róluk (6303(i),e51/52,6500), de bármire nyitott vagyok, sőt szeretnék más gyártóktól is alternatívát látni. De ezeknek nagy része már régi, ami régen csúcs volt az ma lehet gyenge, és pár év alatt meg horribilis.
Másik oldalon meg megpróbálkoznék egy gyengébb full érintőssel is. Olcsóbb samsungokról nem írnak jót, de SE oldalon például xperia x8-nak a régebbi rendszeren kívül semmi komoly negatívuma nincs. Az meg gyógyítható. Esetleg nokia 5800.

Mindenkire kíváncsi volnék, több fej több ész. Tehát még egyszer: 20-25e, használt, esetleg új, általános felhasználás (15 fénykép/hónap, közepes játék és erős zenés igénybevétel, VISZONT utóbbi fül/fejhallgató nélkül tehát közepesnél jobban szóljon a cucc). Ha bírná pár évig sem ártana.
Ja és bármilyent is vennék, nem neteznék rajta.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43039) quailstorm válasza alpihun (#43038) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Xperia X8 2.3.7-te jó, (netezni is) csak a hangszóróval nem vagyok kibékülve. Ha lerakod az asztalra, akkor lefogja. A minősége se túl jó, W810, W710, vagy N95 mércével mérve. De azért elmegy. LG GT540-et akkor biztos ne vegyél, annak csak egy hangszórója van.
Az elavulásra meg annyit, hogy a régebbi SE-k magasról verik a mai feature phone mezőnyt, ha nem vesszük bele az 1GHz-es csúcs ashát. De játszásban annál is sokkal jobb pl egy W710. Pedig csak 6 éves...
A 2MB-nál több RAM-mal rendelkező S40v3-mas Nokiáktól sem kell félni, de komolyabb 3D-t nem tud, csak pl Crasharenát, Asphalt3 3D-t.
Látom a saját topicjában kérdezed a tartósságát. Jól bírja a 2méteres eséseket, csak a körmök törnek le a hátlapról, ezért rápattintós védőtok van rajta, hogy ne hulljon szét. Bár lehet csak ennek a példánynak volt eddig szerencséje...

[ Szerkesztve ]

(#43040) alpihun válasza quailstorm (#43039) üzenetére


alpihun
senior tag

A játék az tényleg másodlagos, 3d nem kell és nem is ilyen nagy csodákkal játszanék, hanem egyszerűbb kicsikkel unaloműzésből. Néha.
A tartósságot meg inkább arra értettem, hogy csak fogja magát a telefon s elromlik aku/kijeljő stb, nem baseball labda helyett venném ügyelnék rá. Kicsit nehéz ezt most elmagyarázni este, fáradtan, de én arra gondolok itt, hogy nem az én hibámból, használat során meghibásodik a telefon, mint pl x3-02 es topikban írták páran hogy tönkrement az akku alig birja pár órát vagy nagyon vacakol a screen, nem reagál, és ezek napról napra súlyosabbak.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43041) .Szaki. válasza alpihun (#43040) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nokia X2-00-án kívül talán akkor még ZTE Racer II ( http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_ZTE_Racer_II.asp ), most ezt találtam, de ZTE-ben nem vagyok otthon, nem tudom mennyire jó. Androidos, érintős, az Árgépen 26 és 29ezer forint között árulnak ilyen modellt. :) Többiek? :)

[ Szerkesztve ]

(#43042) RolXX válasza alpihun (#43040) üzenetére


RolXX
tag

Ha már 20-25, akkor esetleg xperia mini. Drágább, mint az x8, de jobb is. Zenéről nem tudok sokat nyilatkozni, nekem jó így ahogy szól, de nincs sok összehasonlítási alapom. Van benne valami xLoud, amitől elvileg hangosabb(szoftveres erősítés).
Meg a SonyEriccson Live With Walkman is jó lehet, ha már zene. Ugyanazt tudja, mint a mini, csak zenei csomagolásban.
Játszani is jók, akár szebb 3D játékokkal is, bár viszonylag kicsi a kijelző.

X8 szerintem 20 alatt van, ezek meg kb 20-25, de szerintem megéri azt a plusz pénzt, mert gyárilag van multitouch(ami jól is működik), meg jóval gyorsabbak és kijelzőjük is szebb.

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#43043) quailstorm válasza alpihun (#43040) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát én az X3-02 hibáival se találkoztam. Amit láttam és problémás volt, annak felhasították a fóliáját, az meg úgy más. Arra is gondolj hogy mindig az a hangos, akinek panasza van. Vodafone smart2 fórumában is lapulnak, de olvassák akiknek jó a mobiljuk, és joggal szidják akiknek meg állandóan problémás. Ezt nehéz megítélni, minden mobilban vannak rosszabb szériák, a legjobb példa az N95-öm. Féltem hogy lötyögni fog a csúszka, főleg használtan, erre Made in Finland, és meg se moccan.
X3-02-t most jut eszembe még direkt nem hallgattam, bár amire emlékszek csendes helyen, elég korrekt. Legalábbis kempingben rádiózni simán tudnék vele, de én inkább füles párti vagyok. Egyébként ha valami, akkor a Nokia 6300 akkuja volt nekem csalódás, azt alulméretezték (az N900amét is).
Te még nem vágtál hozzá senkihez Nokia 3310-et? Esetleg Siemens M35-tel dekázás... Célba dobás Siemens C45-tel... Az ilyen régi lestrapált mobilok nálam felhasználásra kerültek ilyen célra is, de különösebben nem látszik meg rajtuk, annyira vigyázok, nem a betonon szánkázik. Az a W810-emmel történt meg, örülök hogy anyagában fekete, különben nagyon randa lenne. De az is funkcionálisan 100-as most is. Az N95-ömet meg még nem sikerült elejteni 1 év alatt. Ezzel tartom a rekordot. A K600-am is anno mindent kibírt, mondjuk szőnyegen, víz nélkül.
Vicceket félretéve én is nagyon vigyázok a mobiljaimra (már ami ér is valamit) X8-am sose volt, viszont közeli barátom már megnyaggatta párszor(balesetek buszon), rendesen csökkent a stabilitásérzéke kézben, de hardveresen sose volt gondja. Nyitott bootloader, mindig más rendszer.

(#43042) RolXX : az biztos, az Xperia mini, és LwW stabil, barmolásmentes, nyugodt és relatíve erős jövőt kecsegtetnek. Ráadásul a HW megegyezik a Play-ével (mondjuk sztem azt méretezték alul) szóval kb mindenre jó, az 1080p-t leszámítva.

[ Szerkesztve ]

(#43044) meroly válasza alpihun (#43038) üzenetére


meroly
veterán

Hm... elképzelhető, én is csak az olvasott élményeimből táplálkozom, de az X3-02-ről a legutóbbi az az hogy dícsérte nekem egy felhasználó. Amikor pár hónapja írtam, akkor biztos épp egy negatív élményt hallottam.
Ha viszont régebbiekben is gondolkozol akkor bátran ajánlom a 3720-at, a kritériumaidra már nem emlékszem, de tudásra egyezik a 6303i-vel. Nézd meg a topikját, szinte csak én írogatok bele, soha semmi baja nem volt, hűséges társ. Nem is cserélném le semmire.

C3-01-nél viszont tudom hogy csak a második kiadást szabad megvenni, az elsővel voltak gondok.

Ha zene fontos akkor még 5630.

Bár eddig legszebben az X2-00 szólt nálam. Barátnőm 5130-asa is szépen szólt.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#43045) medvetalp78


medvetalp78
tag

Ha valakinek kell tanács nagyon szívesen segítek ..Van tapasztalat telefonok terén !!Viszont eladó vagyok... :K Nem hiéna csak szeretem az új dolgokat kipróbálni...ezért cserélgetem őket !! :C

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#43046) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Azonos árban a Samsung E1050 vagy az E1080 a jobb? :R

(#43047) quailstorm válasza mclaren777 (#43046) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha lehet nekik hinni, akkor kb egyforma. Az 1050 takarékosabb az akkuval. (van offline mód is az 1050-ben)
1050 1080
De annyi infót láttam amennyi oldalt néztem... Ezeken mintha nem lenne FM, sőt fülest se adnak hozzá emlékeim szerint... De microUSB. Viszont nagy ujjakkal igen kényelmetlen mindkettő D-padja.

[ Szerkesztve ]

(#43048) DGerg


DGerg
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon olcsó telefont szeretnék venni max 20 000ért, újan. T-Mobilos kártyával lesz használva. Telefonálásra kell csak, de egy közepes kamera is kéne. Tudnátok javasolni egyet, amit érdemes megvenni?

Kösz

(#43049) quailstorm válasza DGerg (#43048) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát éppen ha belefér, valahogy neked kell megoldani de az S5610primo talán az amire gondolsz. Más új hagyományos telefont nem tudok közepes kamerával. És ennek a minősége se gyatra. Évekig elleszel vele.
Pár kép mivel a mobilarenások elbénázták a másolást(a saját tesztjükben): [link] [link] [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.