Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Ricardo válasza Psychonaut (#18996) üzenetére


Ricardo
félisten

SE W705

(#19002) Psychonaut válasza CséZé (#18999) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ad 1: Unom. 6 éve az van, némi változatosságra vágyom.
Ad 2: 5310XM tömegmobil.

picur: 3200-m van, elnyűhetetlen, és szeretem.

Ricardo: köszönöm!

További ajánlatokat is várom!

(#19003) cLeanLess válasza sagesz93 (#18993) üzenetére


cLeanLess
tag

Hát én sem bíztam eddig a távol-keleti gyártókban, de igen nagyot fordult a világ néhány év alatt. Ha megnézed az X3 friss tesztjét láthatod ,hogy a finnek sincsenek most a toppon, a japán-svéd SE-ről ne is beszéljünk.

De, monitorom (26" :DD ) samsung ahogy a HDD,dvd olvasó is.Tökéletes mind.
LG aréna 60ezres kategória szvsz egyetlen vállalható érintős telefonja, és nem véletlen.
A harmadik legyen pl a HTC, aminek az alapját egy Taiwani mag képzi, és jelenleg szvsz ők gyártják a legjobb üzléeti telefonokat. A Nokiás E széria mellett.

Szóval le az előítéletekkel a keleti gyártókkal szemben, nem azt mondom mindenki rohanjon Myphone 6651-et venni, mert az még tényleg gáz.

18973, sly: Már vártam ,hogy mikor ajánlod újra! :D

[ Szerkesztve ]

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#19004) picur220 válasza Psychonaut (#19002) üzenetére


picur220
veterán

Nekem is volt 3200-m...:D Szerettem, egyszer bringáztam, és 30 körüli tempóban kiesett a zsebemből, és nagyon széthullt, de összeraktam és megy tovább!:D

[ Szerkesztve ]

(#19005) korpicschess


korpicschess
veterán

Nekem van egy 3100-m porosodik, bekapcsológomb hibás :DDD Kell valakinek?
Sly: nem viszik az e52-t? :Y

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19006) Sly Bp. válasza korpicschess (#19005) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Van rá rengeteg érdeklődő csere ajánlgató és pofátlan alkudozó de nekem egyáltalán nem sürgős eladni :D

(#19007) dreamtheatre válasza dreamtheatre (#18957) üzenetére


dreamtheatre
csendes tag

Bocs, hogy saját magamnak válaszolok, csak nagyon lecsúszott a kérdésem. Szóval valaki tudna egy egyszerű, megbízható és olcsó kagylótelefont ajánlani nekem?

(#19008) korpicschess válasza dreamtheatre (#19007) üzenetére


korpicschess
veterán

iPhone? :DDD
A viccet félretéve, légyszi írd le, hogy mennyiért kéne (mi számít olcsónak), mire szeretnéd használni, stb!
Ez annyira nem olcsó de hátha: http://www.vatera.hu/uj_nokia_3610_fold_blue_158462472.html, kutyafuttában ezt találtam

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19009) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én is telefonvásárlás előtt állok. Jelenleg egy Nokia E51-em van, amit telefonálásra, sms-ezésre és FM rádió hallgatására használok. A legnagyobb bajom vele az, hogy halk: max hangerőn zajos utcán nem hallom. (Fülhallgatóval már igen, de nincs mindig időm bedugni ha kapom a hívást.)
A teljes képhez hozzátartozik, hogy van egy Sony fényképezőgépem és egy Mio P560 GPS-em, így a fényképezés és a GPS nem feltétlenül fontos a következő telefonom esetén, viszont ha van, az sem gond. Megpróbálom összefoglalni, hogy milyen szempontok fontosak számomra, ezek alapján kérném a segítségeteket a választáshoz:
- T-mobile előfizető vagyok, és maradnék is az
- 60e Ft körül szánok a telóra (2 év hűség nem gond, jelenleg Relax 250 a díjcsomagom)
- karácsonyig szeretném megvenni (tudom, hogy jövőre 100 sokkal jobb teló jön, mint ami most elérhető, de akkorra meg már bejelentik a 2011-es modelleket, sít)
- a legfontosabb a jó hangerő (korábban Sony D750-em volt, azzal nem volt gond, és a lámpa is tetszett rajta – ennek nincs valamilyen utódja?)
- az E51 tetszett a hosszú akksi idő és az FM radio miatt, sajnos a mai okostelefonoknál egyik sem jellemző, pedig ezek továbbra is fontosak számomra
- mikor elkezdtem nézelődni, akkor a 3GS fogott meg először: mindenhol azt olvastam róla, hogy az emberek nagyon szeretik, nagyon jó használni, igaz vannak hibái, de egy szerethető telefon
- később a HTC is elkezdett érdekelni, abból talán a Hero már elérhető a T-mobilnál is (egyéb használható Androidos készüléket árul a T?)
- net/játék/zenehallgatás jó ha van, de nem létszükséglet
- komoly, üzleti külső nem árt, csili-vili semmiképp ne legyen
- Ezek alapján ti mit javasoltok?
- Bónusz díjcsomag kérdés: havi 300 perc körüli beszélgetésre (csúcsidő, egyéb hálózat, stb) mi a legjobb díjcsomag?

Dive ever, work never.

(#19010) Sly Bp. válasza F-ECT$ (#19009) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem neked a Nokia E52 lenne a legjobb!

(#19011) F-ECT$ válasza Sly Bp. (#19010) üzenetére


F-ECT$
titán

Az véletlenül nem ugyanolyan halk, mint az E51? :U

Dive ever, work never.

(#19012) Sly Bp. válasza F-ECT$ (#19011) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nem :) én pl nem tudom maxon használni mert az már nagyon erős! Persze utcán felpöttyintem de van amikor akkor is vissza veszek a hangból! De keress valakit akinek van és próbáld ki de szerintem bőven jó!

(#19013) picur220 válasza F-ECT$ (#19011) üzenetére


picur220
veterán

Az E52 nagyon hangos, ezt tanúsíthatom!:D

(#19014) TooN válasza Sly Bp. (#18967) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi, All!

cLeanLess:

HD nekem kiesik, mert nincs Xenon vaku! Azt mindenképpen akarok bele! Ja és HD nekem nagyon nagy és robusztus! Volt a kezembe, de az jutott eszembe, hogy egy utcai verekedésnél boxernek jó lenne! - És itt kérek bocsánatot minden HD-ben érintettől!
Tetszik, hogy belsőre a Pixon2-t mondod jobbnak. Nekem inkább a belső számít! Mind amellett, hogy lusta vagyok 2 kütyüt cipelni, ha egyet is lehet!

-------------------------------

Roxi - Köszi a Corbyról az infót!

-------------------------------

Sly:

A 12 mp parasztvakítással egyet értek, de a xenon-hoz jár. Én a xenonnal akarok villogni - és ezt szó szerint értem.
Az egy másik dolog, hogy 12 mp képeket szerintem csak mutatóba fogok csinálni, mert bazi nagyok és tök fölösleges akkora kép!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#19015) F-ECT$ válasza Sly Bp. (#19012) üzenetére


F-ECT$
titán

Hmmm, most cseréljem le egy majdnem ugyanolyan telóra a régit? Mindenesetre felveszem a listára. Egyéb ajánlat? Pl a Sony csinált mostanában valami használhatót?

Dive ever, work never.

(#19016) Roxy88 válasza F-ECT$ (#19015) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Nem nem és nem. Nekem több évig is volt Sonym ha nem akaord megunni a telód nem ajánlom :DDD

(#19017) Roxy88 válasza TooN (#19014) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Ezek után remélem azt veszed :DDD :P

(#19018) Enemy77


Enemy77
csendes tag

sziasztok!

Meglepetném magamat egy új mobillal.
Maximum 50et szánnék rá, csak nem tudom, hogy kell e nekem olyan cucc(wlan, gps, érintőkijelzős stb)
Lehet megelégednék egy megbízható és sokat tudó olcsóbb készülékkel is.

Szerintetek?
Érdemes venni egy átlag dolgozó embernek, sulihoz munkához egy okostelefont vagy inkább egy olcsóbb jószágot.

Kritériumaim:
3,5 jack dugó (van egy 15rongyos fülesem, azt használnám)
Szép nagy kijelző (nem feltétlenül érintős)
Használható kamera
Jó zenelejátszás (fülesen)
qwerty kizárva.

Mik a lehetőségeim?

Ajánlották sokan a Nokia 6300át. Az meg is felelne, de mi van még?
Gondolom a jack dugó miatt szinte csak nokia. Ha azt kivesszük van más lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#19019) korpicschess válasza Enemy77 (#19018) üzenetére


korpicschess
veterán

LG Arénát tudom javasolni ismét, egyszerű, felhasználóbarát, jó minőség, zenelejátszásban is az a befutó, érintős, wifis.. szóval én azt ajánlom neked :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19020) Enemy77 válasza korpicschess (#19019) üzenetére


Enemy77
csendes tag

kicsit drágácska. Valahogy nem biztos, hogy kihasználnék egy ilyen telefont.
Olcsóbb kategóriába (mondjuk 30körül) wlan és érintő nélkül mik az alternativa?

(#19021) CséZé


CséZé
őstag

úgy látom ez aktívabb topic, mint ahol feltettem a kérdésemet, nos?

(#19022) Roxy88


Roxy88
csendes tag

LG KP502 nagyon jó és gyors teló nem toom, hogy te kedveled-e az LG-ket (én nem) :U de attól függetlenül nagyon jó kis telefon :)

(#19023) korpicschess válasza Enemy77 (#19020) üzenetére


korpicschess
veterán

Csak új jön szóba? Hát nemtudom. Olcsóbb érintőst ne válassz, az Aréna 50-55k újonnan, az annál olcsóbban nem jók (pl s5230).
E51-et javaslom még, de az újonnan drága, használtan 20-25k.

CséZé: A zenelejátszója olyan mint a Nokiáknak (realplayer?), de gondolom sok félét rá lehet tenni. Wifi nélkül úgy megy a net, hogy edge, 3G, vagy HSDPA-ról netezel, ami pénzbe kerül. (Van benne HSDPA? hirtelen nem tudom :O )

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19024) Roxy88 válasza CséZé (#19021) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Szerintem jobban járnál ha elolvasnád a tesztet(most lehet, hogy hülyeséget mondtam előre is elnézést :U )

(#19025) Enemy77 válasza korpicschess (#19023) üzenetére


Enemy77
csendes tag

Igen, újat szeretnék és függetlent.
Akkor a 6300nak nincs alternatívája?

[ Szerkesztve ]

(#19026) korpicschess válasza Enemy77 (#19025) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát szerintem lényegi javulást nem hoz ilyen árkategóriában semmi újonnan (de többiek is szóljanak bele).
Az E51 jobb, de azt ugye csak használtan lehet jó áron szerezni.

SZERK: TAG LETTEM!!! pezsgő :U :C :R szerk2 :): fanatikus-tag mikor leszek? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19027) CséZé válasza korpicschess (#19023) üzenetére


CséZé
őstag

a zenelejátszót minőségre értettem, hogy van-e olyan jó mint mondjuk egy Xpress Musicnak.
HSDPA nincs rajta

Roxy: elolvastam a tesztet

(#19028) Roxy88 válasza Enemy77 (#19025) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Levegő vagyok. :F No,mindegy de megint mondom, hogy az LG KP502 :K :U

(#19029) korpicschess válasza CséZé (#19027) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem számít szerintem milyen van rajta, a lényeg a füles és a 3,5-es kimenet, egyébként ha nem ugyanolyan a lejátszó, biztos lehet rá olyat is tenni!

Roxy88: Szerintem nem jó a KP502

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19030) Roxy88 válasza CséZé (#19027) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Bocs, hát nagyon nincs versenybe az Xpress Musickal :( De a 6303 is megvan jobb telefonnak mint a Xpress Musickok :K

(#19031) Sly Bp. válasza CséZé (#19021) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia E52-őt ajánlom neked! 6303-om nem jó netezésre és zenére sem a legjobb!

[ Szerkesztve ]

(#19032) Roxy88 válasza korpicschess (#19029) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Nem rossz amire neki kell arra bőven megvan :U

(#19033) Hexers


Hexers
csendes tag

Sziasztok!

Van most egy LG KP 502-esem, de nagyon nem jött be nekem ez az érintőképrenyős dolog.
Meg valahogy a telefon sem az én stilusom, vannak pozitívumai is de nekem nagyon nem tetszett például a zenelejátszója, sokszor belassul és a bill-zár(nekem legalábbis) rengetegszer kioldott(volt hogy táskában is!).

Egy új mobilban gondolkozom, olyan 20K HUF körül. Főleg zenelejátszásra használnám, már rengeteg tesztet elolvastam , nézegettem mobilokat de nem nagyon tudok dönteni :B
A nokia 5130-ban gondolkodtam. Tudnátok esetleg segíteni hogy melyiket érdemes, tapaszalatok stb. :U
Előre is köszi a segitséget! :))

(#19034) Roxy88 válasza Hexers (#19033) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Hát ha előfizetésben veszed akkor a Nokia 5310 Xpress-es és azok zenelejátszászra szinte tökéletesek :)

(#19035) CséZé válasza Sly Bp. (#19031) üzenetére


CséZé
őstag

ez már 55k :(

akkor most hogy is van? :DDD mennyire parasztvakítás h Express Music? Annyival jobb lenne zenére?
OK, net zűrös, de nem hiszem h belehalnék ha pár órára nélkülöznöm kéne egy nap.

Azért kérdezem, mert nem biztos h lesz 50k-m a telefonvásárlásra :(( Ha lenne annyim akkor még az 5630 is szóba jöhetne, az is bejön tudásilag.

(#19036) Sly Bp. válasza Hexers (#19033) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5130 nem, inkább 5310!

(#19037) Sly Bp. válasza CséZé (#19035) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Xpress is ugyan olyan mint más telefon! Zenében semmivel sem jobbak a többinél ez csak egy stílus!

(#19038) Hexers


Hexers
csendes tag

Értem, már csak annyi lenne a kérdésem hogy 5130 mivel, és miben rosszabb a 5310-nél?

(#19039) Sly Bp. válasza Hexers (#19038) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Minőségben!

(#19040) Hexers


Hexers
csendes tag

Részleteznéd ezt egy kicsit?:D

(#19041) Sly Bp. válasza Hexers (#19040) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5310 össze van rakva az 5130 meg nincs! Recsegős gagyi műanyag az egész! Rossz gombokkal!

[ Szerkesztve ]

(#19042) korpicschess válasza Sly Bp. (#19039) üzenetére


korpicschess
veterán

5310 nagyon frankón összerakott telefon, nagy és szép kijelzővel, nagyon kis súllyal és vastagsággal. Tényleg jó :)) (van a családban)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19043) Psychonaut


Psychonaut
addikt

UP...
Eddigi jelöltek: Motorola E8, SE W705.

Nokiát továbbra sem, köszi.

(#19044) plus44 válasza Psychonaut (#19043) üzenetére


plus44
veterán

Ha nekem kellene választanom, nagy dilemmában lennék. A kettő közül az SE sokkal jobb, de kinézetre nekem mindenképp a Moto jön be. (moto fan vagyok) Ha nem zavar az SE csati, akkor azt ajánlom, ha mégsem annyira jön az be, akkor pedig 100%-osan tudom ajánlani az E8-at. Használtam és minden tekintetben kiváló készülék.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19045) sagesz93 válasza CséZé (#19035) üzenetére


sagesz93
addikt

AZ xpressmusic is egy kitalált brand, úgy ahogy az SE-nél a walkman, meg a többi gyártónál is a zene széria. Van még egy csomó hasonló brand: cybershot, greenheart, stb.stb.
Max. annyiban tudnak többet hogy jár hozzájuk jobb füles aztán ennyi. Meg a kinézet(zenegombok, feliratok) De egy nem zenetelefon is tudhat nagyon jól zenélni.
Szóval ne nézd azt hogy milyen brand alatt áll a telefon. (mondjuk az E51/52 az üzleti telók közé tartozik, és mégis jó zenére.)
Egy teljesen átlagos teló is jól zenélhet, max hiányzik a szoftveréből a hangszínszabályzó, és hasonlók(ezt értettem egy 15-20ezres telóra)

[ Szerkesztve ]

(#19046) Psychonaut válasza plus44 (#19044) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én is használtam, imádtam is, csak a néha fagyogató szoftver az agyamra ment. Ezen kívül csak kellemes tapasztalataim voltak vele, és az ára is elég baráti. Kinézet, az meg zseniális, pont annyira lóg ki a sorból, amennyire szeretném, szóval tökéletes.
Hátrány: max. 6 GB-ig bővíthető memória.

Másrészről a SE-csati sem zavar, tudok belerakni saját fülest, mivel adnak hozzá SE-csati - 3.5 jack átalakítót...

De mondom, jöhet bármi, Nokiát leszámítva.

(#19047) ancsma


ancsma
aktív tag

Sziasztok!
Rég jártam a fórumban, de most eljött az idő, hogy új telót vegyek. Szeretnék segítséget kérni, ki melyiket találja jobb választásnak...A két versenyző a Nokia 5800 és az Lg Arena.
Ahogy elnéztem az áruk most kb. ugyanaz, de nem igazán tudok dönteni. Az Lg többet tud, de nem tudom mekkora hátrány a zárt oprendszer. Szerintetek? :U

(#19048) CséZé válasza sagesz93 (#19045) üzenetére


CséZé
őstag

értem, akkor nem ez fog dönteni, viszont üzleti telóra sincs szükségem :N

(#19049) Sly Bp. válasza ancsma (#19047) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG Arena teljesen egyértelműen!

(#19050) korpicschess válasza ancsma (#19047) üzenetére


korpicschess
veterán

Pont, hogy nem tud többet a rendszer zártsága miatt.
Hogyha te a gyári programokkal el tudod látni azokat a feladatokat amiket szeretnél akkor az Arénát válaszd. Egyébként valamelyest azt is lehet bővíteni java-val de annyira persze nem minőségi mint a symbianra írt programok.
Írd meg, hogy mire fogod használni a telefont!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.