Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52501) matyi19 válasza cocka (#52499) üzenetére


matyi19
őstag

Egyszerűen nincs GSM, minimum a 3G...
Alapból úgy lett kiépítve a hálózat, soha nem is volt GSM a DIGI kínálatában.

(#52502) Fancy-boy válasza matyi19 (#52493) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Alcatel 2038X: [link]
Van benne 3G, ráadásul kedvező az ára.

Esetleg még a Nokia 3310 3G változata, ha tudsz belőle szerezni külföldről.
Hangsúlyozom, hogy többféle változatban készült és Magyarországon nem forgalmazzák a 3G változatot, de például Németországban igen.
Ezen okból még kérdéses, hogy magyar nyelvű menü elérhető-e rajta.

[ Szerkesztve ]

(#52503) convar


convar
csendes tag

Sziasztok! Létezik-e a piacon jelenleg olyan nyomógombos telefon (tehát amit újonnan is meg lehet venni, használtat nem szívesen vennék), amelyben

1. van diktafon, de olyan, amit telefonbeszélgetés közben is be lehet kapcsolni, magyarán amivel telefonbeszélgetést is fel lehet venni.
2. GPS vagy Galileo (GNSS)
3. kihangosítható
4. rezgő hívásmód, bár ez gondolom nagyon alap.
5. híváscsoportok
6. naptár, jegyzetkészítési lehetőség, ébresztő, számológép, stopper, visszastopper vagyis időzítő
7. legalább pár giga tárhely, de az úgy is jó ha csak microSD kártyával oldható meg.
8. MMS
9. lehet vele készíteni akár 720p-s videókat is.
10. a fényképezőgépe is elég jó, legalább 3MP-es, f/2.8 vagy alacsonyabb rekeszérték, vaku, vmilyen autófókusz, és mindkettőnél optikai képstabilizáció.
11. rá lehet másolni saját mp3 zenéket csengőhang gyanánt. Ja és így term. össze lehessen kötni egy PC-vel.
12. bluetooth vagy vmilyen egyéb egyszerű, telefon-telefon közti adatátviteli lehetőség
13. képernyő személyre szabhatósága is jó lenne, úgy értem legalább képernyőszínt, hátteret meg ilyesmiket állítani. Bár ez is gondolom nagyon alap.
14. és term. magyar nyelvű legyen.

A legjobb amúgy az lenne ha mindez kinyithatós kivitelben lenne. Igazság szerint most egy Nokia 7390-em van, de mivel kezd egy olyan hülyesége lenni hogy ha én hívok vkit akkor engem nem hallanak, szóval így 12 év után lehet időszerű lenne mostmár egy váltás.

Amúgy egyszerűbben gyaklag azt is kérdezhetném, hogy melyik most az a telefon a piacon, amelyik a leginkább közel állna tudásban a 7390-hez (vagyis ha úgy tetszik akkor én tulképpen az ő utódját keresem). Mármint nagyobb tudása persze lehet, csak kisebb ne :) Ill. ami fixen kellene még pluszba a 7390-hez képest mindenképpen, az a vmilyen navigáció és a jobb kamera.

Persze ha így, ilyen nincs, akkor a kamerás kritériumokból, tehát a 9-es és a 10-es pontból esetleg hajlandó vagyok vmelyest engedni. Persze ha esetleg az sem elég akkor az sem elég, tehát ha esetleg azt mondjátok hogy márpedig amiket én akarok ezeket így összességében csak egy okosteló tudja akkor azt is elfogadom, akkor majd legfeljebb köv. körben felteszem ott is ezt a kérdést. Csak azért gondoltam próbálok itt is futni vele egy kört hátha, mert amúgy annyira szívesen maradnék továbbra is a szétnyithatós kivitelnél, vagy LEGALÁBB egyáltalán a nyomógombos kivitelnél, nem szeretem az érintőképernyőt meg annyira magát az androidot se.

Ja és ami még esetleg fontos lehet hogy 40 éves vagyok és saját használatra kellene vmi, ezt csak azért mondom hogy amúgy én nem kifejezetten "nagypapa telefont" keresek.

Bocs hogy hosszú lett, amúgy előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52504) Fancy-boy válasza convar (#52503) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ilyen tudású nyomógombos készülék nem igazán van újonnan. Legalábbis a mostani bolti kínálatot nézve.
Maximum valami Androidos nyomógombosat tudsz kifogni.
GPS, autofocus, legalább 720p videó, stb... ilyen felszereltségű hagyományos telefon régebben is ritkaságszámba ment. Ma meg már alig foglalkoznak a gyártók ezzel a kategóriával.

Vagy lejjebb kell adnod az igényeidet vagy a régebbi Nokiák, SonyEricsson készülékek között érdemes keresgélned. Kilehet fogni belőlük újat, elsősorban külföldön, persze garancia nélkül.
Például SonyEricsson Elm.
Esetleg marad az amit te is említettél, hogy veszel egy érintős telefont.

[ Szerkesztve ]

(#52505) convar válasza Fancy-boy (#52504) üzenetére


convar
csendes tag

"Maximum valami Androidos nyomógombosat tudsz kifogni."

Írnál rá esetleg egy-két példát?

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52506) volandy válasza convar (#52505) üzenetére


volandy
senior tag

Energizer h240s

(#52507) Fancy-boy válasza convar (#52505) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Például a Samsung a mai napig nyomatja a kinyithatós mobilokat, de már Androiddal.
Aranyárban a W széria, olcsóbban meg például ez: [link]
Samsung Galaxy Folder 2

A különböző külföldi "csing-csung-csang" oldalakat érdemes még végigböngészni.
Ott is néha vannak "noname" nyomógombosok.

[ Szerkesztve ]

(#52508) convar válasza Fancy-boy (#52507) üzenetére


convar
csendes tag

Váó, ez már egészen tetszene! Egyszerű szögletes, de épp ezért nagyszerű, minden túlzott csicsától mentes design, és ahogy böngésztem róla oldalakat egész jó tudású is (mondjuk magával az androidjával kérdés hogy mennyire tudok majd összebarátkozni, mert az Asus tabletemban is az van, de abban utálom, eleve pl. azt hogy minden nap kb. 20 dolgot akar rajta frissíteni, és abból a 20 alkalmazásból legalább 19 olyan amire soha semmi szükségem nem lesz).

Egyedül az optikai képstabilizáció nincs benne biztosan azokból a kritériumokból amiket az 52503-ban soroltam. De aztán ahogy írtam, azokból azért hajlandó vagyok engedni, ott lehet hogy hogy kicsit túllőttem a célokat :) (úgyse vagyok elvileg egy nagyon remegős kezű :D)

Ill. amik még nekem akármilyen full specifikáció átnyálazása után sem egyértelműek (nyilván részben az angoltudásom hiánya miatt is), azok a köv. pontok, hogy ezeket tudja-e:

1. a diktafont telefonbeszélgetés közben is be lehet kapcsolni, magyarán amivel telefonbeszélgetést is fel lehet venni.
2. híváscsoportok
3. rá lehet-e másolni saját mp3 zenéket csengőhang gyanánt.

Ha ezeknek esetleg még megtennétek hogy utánanéztek, aki jó angolos az hátha jobban elnavigál az ilyen oldalak között :U

Nameg a leges-legfontosabb: ha az amazonon vagy az ebay-en veszem meg, akkor abban hogy lesz magyar nyelv? Sehogy mi? :((( (Hogy a fene essen már ebbe a lapos féltéglamániás magyar piacba, de tényleg, hogy hozzánk egy ilyen teló már nem jut el, merthogy a Samsung valszeg helyes saját jóslata alapján úgysem volna kereslet rá.)

Ill. amit konkrétan betettél linket, ott az a baj hogy csak aranyszínűben árulja, ami nekem egy kicsit csajos. Fekete színben érdekelne igazán, abban is színben is tudnátok esetleg javasolni nekem egy jó(=olcsó) lelőhelyet? Mondjuk ilyen átszámolva 70E körül akkor, ill. esetleg 100E-ig még bevállalhatom, annak idején sztem a 7390-et is vhol 50-100 közötti áron vehettem meg (bár pontosan persze már a fene se emlékszik rá).

Ha bármelyik kérdésem nagyon hülyének néz ki, tehát pl. olyat kérdezek ami elvileg tök evidens (vagy annak ellenkezője, tehát tök nem) az azért van mert nem értek hozzá, mert az utóbbi 12 évben sokszor rá se nagyon szagoltam a mobilok világára.

Amúgy ha ez sztetek inkább már a másik topikba való téma (hiszen bár nyomógombos, ettől függetlenül elvileg mégiscsak okosteló), akkor arról is szóljatok nyugodtan, és akkor nem OFFolok itt tovább.

[ Szerkesztve ]

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52509) verita válasza convar (#52508) üzenetére


verita
csendes tag

Az Amanzonon van feketében: https://www.amazon.com/Samsung-SM-G1650-Factory-Unlocked-Smartphone-x/dp/B07BB3TB52

(#52510) Fancy-boy válasza convar (#52508) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Örülök, hogy elnyerte a tetszésed a készülék. :)
Egyébként úgy tűnik, hogy 2 évente frissül ez a kategória, tehát lehet érkezik frissebb modell is.
Abból gondolom, hogy az első Folder 2015 júliusában jelent meg, utána 2017 júliusban a Folder 2, tehát ezek szerint idén júliusban jönne ki az utódja. Persze lehet, hogy nem így lesz.

Nem vagyok jártas az Androidban, nincs is ilyen rendszert használó készülékem, úgy hogy ha quailstorm kolléga erre jár, akkor biztosan szívesen válaszol majd a kérdéseidre. Vagy ha Ő nem, akkor más.
1-2 napot érdemes várni és ha nincsen válasz, akkor irány a "milyen okostelót vegyek" vagy Androidos topicba.

A Goldon kívül a többi szín eléggé kifutónak tűnik, ahol meg van a többiből, az eléggé túlárazott.

Úgy tudom a beszélgetés felvétele megoldható, persze nem alapból, hanem külső alkalmazás segítségével.
Hívócsoportok passz, de valószínűleg van.
Az MP3 csengőhang meg szerintem már ezer éve alap ennél a rendszernél is.
A magyar menü is megoldható minden bizonnyal.

[ Szerkesztve ]

(#52511) convar válasza verita (#52509) üzenetére


convar
csendes tag

Köszi, de 800$-ért.... hogy nem sül le a bőr a képükről.........

Kagylótelefon fanatikus vagyok az igaz, de azért attól még nem teljesen hülye (nameg nem is milliomos).

Ha csak ennyiért van csak akkor inkább fogom a jó öreg 7390-emet és beadom egy szervízbe...........

Mindettől függetlenül tényleg köszi a tippet!

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52512) convar válasza Fancy-boy (#52510) üzenetére


convar
csendes tag

"Egyébként úgy tűnik, hogy 2 évente frissül ez a kategória, tehát lehet érkezik frissebb modell is.
Abból gondolom, hogy az első Folder 2015 júliusában jelent meg, utána 2017 júliusban a Folder 2, tehát ezek szerint idén júliusban jönne ki az utódja. Persze lehet, hogy nem így lesz."

Jó, de ha meg mégis, lefogadom hogy az új Galaxy Folder 3 megintcsak nem 70E-ért lesz.

"Úgy tudom a beszélgetés felvétele megoldható, persze nem alapból, hanem külső alkalmazás segítségével."

Mármint akkor vmi androidos, google play-ről telepített alkalmazással ugye? Így értetted?

"A magyar menü is megoldható minden bizonnyal."

Jó, de hogy? Csak nagy vonalakban. Ezt is vmi google play-es alkalmazással/update-tel, netán úgy hogy leadom vmelyik telóboltba/legközelebbi Samsung márkaképviseletnél/stb. és majd ők megcsinálják, netán abszolút csak vhogy "feketén" fog menni, úgymond "okosba" vmi telefonnepper segítségével (nameg így jó pénzért)?

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52513) Fancy-boy válasza convar (#52512) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"Jó, de ha meg mégis, lefogadom hogy az új Galaxy Folder 3 megintcsak nem 70E-ért lesz."

Valóban, de lehet elcsábítana téged a frissebb rendszer, nagyobb tudás stb... :DDD
Mindenesetre gondoltam megemlítem, hogy érdemes számolni az újabb modell érkezésével.

"Mármint akkor vmi androidos, google play-ről telepített alkalmazással ugye? Így értetted?"

Igen, így értettem.

"A magyar menü is megoldható minden bizonnyal."

Az egyik eladó írja is, hogy van benne magyar nyelv: [link]
"Language(s):Hungarian"

[ Szerkesztve ]

(#52514) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Sziasztok.
Ütésálló telefont keresek.
Van valakinek tapasztalata , az
EVOLVEO StrongPhone G6 Mobiltelefonnal ?
Link :
Esetleg más valóban ütésálló telefon ajánlatot szívesen meghallgatok.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#52515) Fancy-boy válasza Amerigo57 (#52514) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha érintős ütésállót szeretnél akkor az okostelefonos topicba érdemes kérdezni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52516) Amerigo57 válasza Fancy-boy (#52515) üzenetére


Amerigo57
őstag

Köszi. :)

Amerigo57

(#52517) egonca


egonca
csendes tag

Sziasztok!
Mit a véleményetek a következőről:
Vennék egy egyszerű, nyomógombos telefont. Az egyik áruházban van olyan ami tetszik, az ára nagyon megfelel. A gond az, hogy a telefon nem független, Telenor-os. Az eladóval beszélve, hogy nekem Telekomos kártyám van, azt mondta, hogy semmi gond. Miután megvettem a készüléket, átballagok a Telenor-hoz és helyben kikódolják. Hihető ez?
Üdv. egonca

(#52518) sopruk válasza egonca (#52517) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nem tudom hogy azóta változott e, de én kb egy évvel ezelőtt próbáltam függetleníteni telefont és számlával, vagy nem emlékszem még milyen lehetőségek voltak, amivel igazolni kellett hogy enyém a telefon.
Szóval nem vagyok benne biztos hogy ilyen egyszerű lenne.
De majd nálam témában járatosabbak kijavítanak

Bocsánat nem olvastam figyelmesen Azt hittem kéz alól vásárolod,de áruházból, akkor természetesen ott lesz a kezedben a számla
Viszont nem tudom ilyenkor van e valami határidő hogy meddig nem független it hetig ki.
Illetve nekem azért nem sikerült, mert még nem volt meg hozzá a kódjuk a rendszerben amit a telefon gyártója ad ki

[ Szerkesztve ]

(#52519) convar válasza Fancy-boy (#52513) üzenetére


convar
csendes tag

Igen, valóban, de egyrészt ennek meg ha jól látom csak bordóban van, ami még az aranynál is csajosabb szín :D A másik meg, hogy ennek az eladónak is volna pofája majdnem 500$-t elkérni érte.

Én amúgy közben találtam még párat az aliexpresszen, itt:
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20190604095722&SearchText=Samsung+Galaxy+Folder+2

Ill. egész konkrétan ezekről volna szó:
https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Samsung-Galaxy-Folder-2-G1650-LTE-Mobile-Phone-3-8-2GB-RAM-16GB-ROM/32855814044.html
https://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Original-Samsung-Galaxy-Folder-2-G1650-LTE-Mobile-Phone-3-8-2GB-RAM-16GB/32893207342.html
https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Samsung-Galaxy-Folder-2-G1650-Dual-SIM-16GB-ROM-2GB-RAM-Quad-Core-8/32901682524.html

Ezek újak, és ezeknél van belőle fekete is, és mint látható itt olyan 200$ körül hozzájuk lehetne jutni + gondolom min. posta költség.

Csak ezekben meg hát persze hogy rittig nincs magyar nyelv, mert hát nehogymá', mert akkor már túl egyszerű lenne. Szóval az a kérdésem továbbra is élne, hogy ha nincs benne magyar nyelv akkor hogyan lehetne beletenni, mi volna az eljárása ennek, + esetleg ez még szted kb. milyen költséget jelentene (hiszen semmi sincs ingyen, így gondolom ez sem volna).

Az hogy esetleg garanciavesztéssel járna az nem érdekel, úgy se postázgatnám vissza Kínába, meg különben is, gondolom erre is két év volna, de két évet meg megintcsak gondolom amúgy is ki fog bírni, elvégre mégiscsak egy Samsung, és abból sem a legolcsóbb.

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52520) sopruk válasza egonca (#52517) üzenetére


sopruk
aktív tag

Bocsánat nem olvastam figyelmesen Azt hittem kéz alól vásárolod,de áruházból, akkor természetesen ott lesz a kezedben a számla
Viszont nem tudom ilyenkor van e valami határidő hogy meddig nem függetleníthetik ki.
Illetve nekem azért nem sikerült, mert még nem volt meg hozzá a kódjuk a rendszerben amit a telefon gyártója ad ki.

[ Szerkesztve ]

(#52521) Fancy-boy válasza convar (#52519) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Van benne magyar nyelv. Ugyanazt árulják az eBayen is.
Egyébként az általad linkelt oldalakon már csak gold színben elérhető a készülék.
Csak a gold választható, a többi szín nem.

[ Szerkesztve ]

(#52522) convar válasza Fancy-boy (#52521) üzenetére


convar
csendes tag

Jó akkor szórok bele, feladom. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Ha a világ - ebbe beleértve magát a Samsung-ot is - nem akar nekem NORMÁLIS ÁRON eladni egy fekete Folder 2-t akkor nem akar, ez van, ezt kell szeretni :(

Majd még holnap esetleg felhívom a Samsung magyar ügyfélszolgálatát, aztán ha azok se tudnak érdemben segíteni, akkor tényleg végleg elengedem ezt a dolgot.

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52523) Fancy-boy válasza convar (#52522) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Vársz pár hetet vagy napot, lehet változik a helyzet.
Vagy kifuttatják ezt a szériát és készítik a terepet a Folder 3-nak, ha lesz.

(#52524) convar válasza Fancy-boy (#52523) üzenetére


convar
csendes tag

Szóval azt mondod, hogy lehet hogy a türelem volna itt a legfőbb erény? :D

Végülis ja, ha mondjuk hetente, kéthetente 1x ránézek ezekre az oldalakra az még úgysem kerül semmibe.

[ Szerkesztve ]

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52525) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni telefonvásárláshoz. A keret maximum 20 eFt, új és független telefon lenne szükség. Idősebbnek kellene, összecsukható, nagy gombok, jól látható kijelzővel. Csak telefonálás lenne a cél, max 1-2 sms havonta. DORO 2404 néztem ki, de már sehol sem látom hogy elérhető lenne sajnos. Valami hasonlót tudnátok ajánlani?
Előre is köszönöm a segítséget!

felo

(#52526) Fancy-boy válasza feloman (#52525) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A Beafon összecsukható készülékei ajánlottak. Nem véletlenül árulják a MediaMarktban és a fórumról is többen vásároltak már a márkától.
Például az SL470 típus már elérhető 20 alatt: [link]

Külső kijelzővel viszont már 20 fölött vannak: [link]
Annyi előnye mindenképpen van, hogy például kinyitás nélkül is látható, hogy ki hív.

[ Szerkesztve ]

(#52527) feloman válasza Fancy-boy (#52526) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi!

Megnézem ezeket a boltban :)

felo

(#52528) feloman válasza Fancy-boy (#52526) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
Panasonic KX-TU329 telefonról mi a véleményed? Ma holnap kellene venni a telefont, s ez van itt a városban csak sajnos, a Beafonok nincsenek. Kösz a választ :)

felo

(#52529) Fancy-boy válasza feloman (#52528) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha csak valóban telefon és SMS, akkor arra az is tökéletes. Minőségi készülék.

(#52530) hbala válasza convar (#52519) üzenetére


hbala
aktív tag

Valamivel olcsóbb és butított alternatíva a németektől:
[link]

(#52531) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

20, nagyon maximum 30e Ft-ig ki milyen hagyomány jellegű mobilt venne telefonálásra? Single SIM elég, csak új és itthon beszerezhető.

Nagyon fontos a kiváló hangminőség, ne visszhangozzon.

Az sem baj ha a telefon nem aprócska, tehát normál gomb méretei vannak.

Jó lenne ha mondjuk készenlétben kibírna 4-5 napot akár.

Kamera, egyéb funkciók nem lényegesek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#52532) glspeter1


glspeter1
őstag

Szépjónapot!

Érdekelne, hogy manapság melyik "buta" telefon számít a legjobbnak az áráért az általam behatárolt kategóriákban.

Ár: nagyon max 40eFT
Használt vagy új: mind1
Hosszú vagy rövid távra tervezel: a lehető leghosszabbra :DDD
Mire használnád: telefonálás és sms, kizárólag csak bluetooth headset-el (bt 4.1 nem hártány)
Milyen kialakítású telefont keresel: hagyományos nyomógombos

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#52533) weres78


weres78
senior tag

Sziasztok! Kizárólag hívás és sms fogadására keresek olcsó strapafont. S9+ mellett lesz második, feltöltős, csak munkában használva. Egyszerű, zsebben tartott, 1sim,nem kell kamera sem internet.
Sok új készüléket látok 5-10k körül, van köztük különbség, vagy csak vegyek egyet és kész?

(#52534) #92006144


#92006144
törölt tag

Sziasztok!

Kolléganő keresne nagyapjának "papifont", gyakorlatilag csak egy fő kitétel van, hogy kagyló kialakítású legyen, azaz összecsukható telefont keres.
Viszonylag kicsi a kínálat, így ársávot nem írok. Csak telefonálásra használná, egy elszúrt szemműtét miatt sms kizárva. Minél nagyobb gombok és kijelző karakterek legyenek rajta, gyorshíváson kívül mást nem használna.

Előre is köszönöm a válaszokat:R

(#52535) Fancy-boy válasza #92006144 (#52534) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Kinyithatósban a Beafon ajánlott: [link]
Plusz még a Panasonic KX-TU329: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52536) laciba77


laciba77
tag

Sziasztok!

Anyukám Alcatel 2004C-s telefonja kezdi megadni magát. Le szeretnénk cserélni neki Alcatel 2008G-re. Az előző telefon kezelését, menürendszerét már megszokta és nem akarna más rendszerre átálni. Meg tudnátok mondani, hogy a két készülék menürendszerében, kezelésében van lényeges különbség? Kösz előre is.

(#52537) Fancy-boy válasza laciba77 (#52536) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Egyszerű.
Például megnézed a Youtube-on vagy itt van a 2008G magyar használati utasítása amiből kiderülnek a dolgok: [link]

(#52538) laciba77 válasza Fancy-boy (#52537) üzenetére


laciba77
tag

A hasz. utasítások alapján tök ugyanaz a menürendszere, így jó lesz neki. Kösz.

(#52539) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Létezik-e olcsó wifi képes és pl facebook üzenetküldés, email olvasásra alkalmas telefon a topik kategóriájában, vagy inkább a legalapabb okosak ajánlottak, ha már ez a szint az igényminimum?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#52540) Fancy-boy válasza ledgeri (#52539) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Például ott a Nokia 8110 4G.
Teljesíti az általad elvártakat, de biztos nem olyan élmény azon bogarászni, mint egy nagy képernyős érintős készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#52541) quailstorm válasza ledgeri (#52539) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Árat tekintve nem jössz ki jól a 4G-s visszabutított okostelefonokkal, és tudásban sem.
Nálunk nincs Jio.
[link] [link]
Ilyen árak mellett totál fölös valami KaiOS vagy mamadroid telót venni. Használtan meg még nagyobb a kínálat.
Ha letiltogatsz mindent ami nem kell, akkor zaklatni se fog, meg stabil is lesz.

(#52542) Fancy-boy válasza ledgeri (#52539) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha nincs szükséged a fizikai billentyűzetre, akkor egy érintőssel jobban járhatsz.
Persze valamilyen okból ebbe a topicba írtál, tehát akár egy 8110 4G is megfelelhet a számodra.

(#52543) ledgeri válasza Fancy-boy (#52540) üzenetére


ledgeri
nagyúr

&(#52541) quailstorm

Nem voltam képben, hogy a "butatelefon" mennyire funkciódús a mai piacon... Jobb volt jönni ide a szakikhoz!
A felhasználója a készüléknek egy olyan emberke lenne, akinek a telefonos készenlét az elsődleges, a wifi alkalmanként jól jövő, de bizonyos viszonyokban az egyedüli kommunikációs lehetőség. Ezeknek a fentiek megfelelnek, így köszönöm az ajánlást!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#52544) South Velen


South Velen
addikt

Sziasztok!

Szeretnék olcsó telefont venni (újonnan), 3 feltételem lenne :

- DUAL SIM
- jó beszédhangminőség mindkét oldalon
- jó akksi

Semmi más nem érdekel, felőlem akár monokróm kijelzője is lehet, monotone csengőhangokkal.

Tudtok ilyen ajánlani?

(#52546) chungee


chungee
addikt

Napot!

Öreganyám telójához keresek akksit. De sehol sem találok egyértelmű kompatibilitást. Esetleg valaki aki jártas ebben meg tudna erősíteni:F

(#52547) Fancy-boy válasza chungee (#52546) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ez megfelel?
Gyári akku: [link]
A leírás szerint azonos a Nokia BL-5C akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#52548) chungee válasza Fancy-boy (#52547) üzenetére


chungee
addikt

Hálás köszönetem :R

(#52549) convar válasza Fancy-boy (#52521) üzenetére


convar
csendes tag

És ebbe szerinted? Te vaszteg megint jobban tudsz majd olvasni a sorok között, főleg hogy még érted is a nyelvet:
https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Folder-2-G1650-Dual-Sim-16GB-Smartphone-Mobile-LTE-Unlocked-Black/264408092139

Én csak annyit látok/találtam ezzel kapcs. (már ha egyáltalán kapcsolatban van a két dolog) csak hogy "Origin: Asia Version", de hogy ez is vaj mit jelenthet..............

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#52550) convar válasza hbala (#52530) üzenetére


convar
csendes tag

Bocsi ezt csak most olvastam.

És köszi a jószándékot, de

1. nem írnak sehol benne diktafont, pedig nálam az volt az első pont. (De pl. stoppert és visszaszámlálót se. Viszont a WhatsApp az előre telepítve van. Jaj de jó! Ja nem.)
2. videófelvételi lehetőséget se, nemhogy 720p-ben legalább. Sőt, még a fényképező részénél is csak annyit írnak hogy 5MP, se autofókusz, se rekeszérték hogy mennyi, sesemmi..........
3. egyébként is kevésnek találom azt az 512 MB RAM-ot egy Android-hoz. Félek, hogy ez így kb. olyasmi telefon lesz amivel 5 perc lesz mire egyáltalán fel tudok vele hívni vkit.

Szóval az az érzésem hogy hiába benne az Android, alapjában véve ez is csak egy amolyan időstelefonnak szánt valami, mint a cégnek lényegében az összes terméke.

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.