Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) whited


whited
addikt

Sziasztok
60k kornyeken szeretnek telefont venni, lehetoleg ujat, de mindenkepp qwerty billentyus lehet mert akinek lenne, nem szereti a touch padot.
Mit ajanlanatok, esetleg valami BB?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#46002) Sly Bp. válasza whited (#46001) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az új BB-k sem jók akkor neked! Nokia E72 és 9780 ami nem touch-os! E6 9900-ás BB már érintős! De egy E7-et is nézz meg ha elviseled az érintőt!

(#46003) cigam válasza ahenobarbus (#45906) üzenetére


cigam
félisten

Sikerült összetársítani a számítógéppel? (Nokia 112, bt kapcsolat)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46004) optimuslg


optimuslg
tag

Nokia 3310-be gyári 900 akksi3-4 e ft vagy utángyártott 1000körüli milis akksi kb 2ezerért, nem lesz baja az utángyártott nagyobb kapacitású akksitól?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#46005) meroly válasza optimuslg (#46004) üzenetére


meroly
veterán

Utángyártott bőven jó lesz :K

Impossible is nothing

(#46006) Mosanke


Mosanke
senior tag

Hát ezek a telefon márkaszervizek is megérik a pénzüket. :DDD
Egy Samsung szétcsúsztatható (slide) mobilnál az volt a gond, hogy a csúszkánál valami érintkezési hiba volt időnként, és a SAMSUNG szerviz szerint ezen csak annak az alkatrésznek a cseréje segít. Mondták hogy ha otthagyom egy hét múlva készen lesz és 9500 Ft. A telefon két évvel ezelőtt újonnan és függetlenül volt 22 ezer.
Az egyik szomszédos GSM szervizben ezt a hibát 10 perc alatt megoldották csupán 800 forintért és nem kellett alkatrészt cserélni. Annyit mondtak, hogy várhatóan most már megint sokáig és jól fog működni a készülék, de ha újra előjönne a hiba akkor vigyem be.
Na ez volt két hónapja és azóta is kifogástalanul megy a telefon pedig sokat van használva naponta.

[ Szerkesztve ]

(#46007) Dhampir válasza Mosanke (#46006) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy kollégának leesett a Nokia 808 telefonja (súlyos jószág) és egy ponton betört a kijelzője. A Nokia szervízben 45.000 Ft-ért orvosolták volna, így maradt az eBay-ről való kijelző rendelés (kb. 10.000 Ft) és egy olcsóbban dolgozó szervizzel való beszereltetés. Gondolom, hogy összességében kevesebbe került neki, mint a márkaszerviz ajánlata.

(#46008) albiosz válasza Mosanke (#46006) üzenetére


albiosz
őstag

De ez durva. Én is ugyanezt tapasztaltam a Nokia szervizzel. Nyilvánvaló, hogy bizonyos felár elfogadható a márkaszervizektől, mert megbízhatóbb forrásból származnak az alkatrészek, meg a szervizesek tapasztaltabbak az adott márkával kapcsolatban, de ekkora többlet megengedhetetlen szerintem. Mondjuk 10-15% még beleférne, de 800 Ft vs. 9500 az elfogadhatatlan. Lehet ezzel akarnak bevételt generálni, meg kisöpörni a raktárból a régi alkatrészeket.
Én azt mondom, hogy garanciális ügyintézésre jó a márkaszerviz, de garancia lejárta után vagy nem garanciális javításra inkább máshova kell vinni.

[ Szerkesztve ]

(#46009) Audison válasza koxos:8] (#45900) üzenetére


Audison
senior tag

Ha engem kérdezel, semennyire. Egy családban lévő 3310-es köröket ver rá hangminőségben. Nokia 100 volt fateromnak és sosem hallott benne senkit normálisan.

(#46010) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Sziasztok, segítségeteket kérném. Anyósomnak szertnék venni készüléket. Valami szétcsúztathatós vagy szétnyithatósat. Elvárás bluethoot, és fényképezőgép, könnyű kezelhetőség. Max 25 ezer Forintot szánnék rá. Létezik ilyen telefon?

Segítségetek nagyon köszönöm!

Üdv: Tamás

(#46011) albiosz válasza Mr. Nimbus (#46010) üzenetére


albiosz
őstag

Bt és fényképező szinte mindben van. El kell menni a legközelebbi telefonboltba vagy szolgáltatóhoz és megnézni a kínálatot és árat, majd ami tetszik és belefér az árba, azt megvenni. :)

(#46013) CriticalHit válasza meroly (#45957) üzenetére


CriticalHit
őstag

Hogyan lehet megállapitani a különbséget a 6303i és a 6303 között?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#46014) meroly válasza CriticalHit (#46013) üzenetére


meroly
veterán

Első nekifutásra a menüből. A 6303-ban így néz ki pl az akku töltöttséget jelző indikátor, 6303i-ben pedig így:[link] Aztán ha beljebb mész és pl üzenetet akarsz írni, akkor a 6303-ban ez fogad, a 6303i-ben pedig ez: [link]
Másodsorban a *#0000#-re a 6303-nál RM-443-at, a 6303i-nél RM-638-at fog kiírni.
De ha ez sem elég, az akku alatti matricán is rajta van minden ;)

(#46010) kobajekill: ha nem feltétlenül kell új, akkor keress egy jó állapotú használt Nokia 6500 slide-ot. Ha kicsit újabbat, akkor Nokia 3710 fold.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46015) optimuslg válasza meroly (#46005) üzenetére


optimuslg
tag

Köszi, szerintetek 1650mah li-polymer vagy 900mah li-ion?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#46016) meroly válasza optimuslg (#46015) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem előbbi.

Impossible is nothing

(#46017) optimuslg válasza meroly (#46016) üzenetére


optimuslg
tag

Szerintem is :D

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#46018) meroly válasza optimuslg (#46017) üzenetére


meroly
veterán

Még ha nem is akkor a kapacitása, mint ami rá van írva, a technológia (ha az igaz) jobb.

Impossible is nothing

(#46019) Mosanke válasza meroly (#46018) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia,

Van a vaterkán egy Nokia 6303 liciten a sok másik között. Bekapcsolás után nem reagál egyik gombra sem, más hibája nincs, ezt írja az eladója. Kijelző világít, ott a háttérkép meg ilyesmi. Csak azért írom ezt be, mert kishibás(?) telefonnak van meghirdetve, bár jelenleg már közel 3 ezres licitnél tart.
Ez valóban kis piti és olcsón javítható hiba?

[ Szerkesztve ]

(#46020) Peetör


Peetör
csendes tag

Sziasztok!

Hosszas gondolkodás után leszűkítettem a listámat három Sony Ericson telóra:
-Aino U10
-W995
-C905

Azonban eléggé őrlődök, hogy melyiket válasszam, de nem a funkciók, hanem inkább élettartam és megbízhatóság szempontjából. A szalagkábel problémák oké, csak azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mit gondoltok, melyik a legésszerűbb választás, melyikre volt/van a legkevesebb panasz (fagyás szempontjából, billenytűzet meghibásodás, szoftverproblémák, stb stb)?

Valaki? :F

Amúgy C905-ös állt eddig a legközelebb hozzám, de még a Wikipediás cikkében ( :D :DDD ) is megemlítik a tömeges visszaküldéseket a céghez ilyen-olyan problémák miatt, szóval nem tudom, mit válasszak... :F

(#46021) CriticalHit válasza meroly (#46014) üzenetére


CriticalHit
őstag

Köszi.
Az enyém 6303ci a matrica szerint. CI?

[ Szerkesztve ]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#46022) quailstorm válasza CriticalHit (#46021) üzenetére


quailstorm
nagyúr

c azaz classic, de minket az RM-xxx szám jobban érdekel

Nameg nem elhanyagolandó hogy neked fixfókuszos kamera jutott az AF helyett, és csak QVGA 8 FPS videó van a VGA 15FPS helyett...

(#46020) Peetör:
W995, mert könnyű beszerezni, és van jack dugó
Nálam hiány van már a fastport-jack konverterből... (W810, W200)

[ Szerkesztve ]

(#46023) kacsento1


kacsento1
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e valakinek tapasztalata a BlueMobile-os Alcatel OT 3040-el kapcsolatban? Jó lehet mindennapos használatra? Nem igénylem az extrákat, csak amire egy telefon tényleg való, hívás, sms, naptár, ébresztő, ezek jól, kiforrottan működjenek.

(#46024) meroly válasza Mosanke (#46019) üzenetére


meroly
veterán

Én nem bízom az ilyenekben, ha kis hibája lenne, javíttatta volna és eladná teljes értékű telefonként.
Az más kérdés, hogy ha nincs eszköze nem éri meg 5000-et rákölteni újraszoftverezésre....

(#46022) quailstorm: igen valamiért hiába újabb az "i", pár dologban visszafejlődött. Az más kérdés, hogy nekem telefonban az EDOF kamera jobban bejön mint az AF, de ez én vagyok. És még egy dolog rémlene, mintha a karaktertámogatást nem lehet csökkentettre tenni sms-nél, vagy ez nem az az opera? :DDD
Grat a ranghoz :C

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46025) quailstorm válasza meroly (#46024) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak írásnyelvet lehet módosítani, vagy vak vagyok, ez a két lehetőség van

Meg azért a 6303i még mindig jobb mint egy Samsung. A későn jött Primon kívül nem tudok olyat mondani amire cserélném.
Meg ez speciel nekem occsó volt, nagyon occsó.

[ Szerkesztve ]

(#46026) meroly válasza quailstorm (#46025) üzenetére


meroly
veterán

Az üzenetbeállítások/szöveges/karaktertámogatás-ban nézted?

Szerintem is nagyon jó készülék egyébként, és nem csak azért mert belül szinte megegyezik a 3720-al ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46027) quailstorm válasza meroly (#46026) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Meglett, köszi. És ennek mi is az értelme? Kisebb SMS?

Csak kellett hozzá SIM, ami alapból nincs benne, mert vodás a cucc... Apám használja MP3 lejátszónak és fényképezni, ezelőtt VGA és 1,3 mpixes vackokat használt, ahhoz képest áldás.

(#46028) meroly válasza quailstorm (#46027) üzenetére


meroly
veterán

Igen, a több karaktert használó betűket levágja, tehát á, ű stb nem mennek át, így megmarad a 160 karakter.

Impossible is nothing

(#46029) Mosanke


Mosanke
senior tag

Nekem csak pár napig volt szerencsém ehhez a Nokia 6303-hoz, de nagyon kellemes tapasztalataim maradtak róla. Elhasználtam már néhány telefont az elmúlt években, de mondhatom, hogy eddig ez volt az egyedüli amelyik kényelmes fogású volt és szinte belesimult a kezembe. Jó volt kézbe venni és telefonálni vele.

Kis hasonlattal, olyan mint a kedvencem és sokáig hű társam a Beretta 92FS marok lőfegyver. Ennek, kézben fogva a kiegyensúlyozottsága (a teli 20-as szekrénytárral vagy anélkül), az ahogyan szinte úgy simul a kezedbe mintha egy test lennél vele ...na de nem folytatom mert ez nem az a topik.

[ Szerkesztve ]

(#46030) optimuslg


optimuslg
tag

A 3310es középső lapjához tényleg hozzáadják a rezgő, mikrofon, töltőcsatlakozó, csörgőhangszóró-kat? kb 800ft-ért? tudtok egy jó oldalt, mer 2-3ról tudok rendelni és igy sok a kiszállításidíj.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#46031) Peetör válasza quailstorm (#46022) üzenetére


Peetör
csendes tag

és megbízhatóság, szoftverhiba, stb szempontjából is tudnál lécci véleményt mondani? :F

(#46032) quailstorm válasza Peetör (#46031) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak a W995-ot ismerem, annak egy baja lehet, a szalagkabel. SE nel ritka a hiba, a legjobb szoftveruk volt. Csak ha szeriahibas egy modell, arra kell ugyelni.

(#46033) CriticalHit válasza quailstorm (#46022) üzenetére


CriticalHit
őstag

RM-638
Mi lehet a gondja, ha többször előfordul, hogy én semmit nem hallok de engem jól hallanak?

[ Szerkesztve ]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#46034) meroly válasza CriticalHit (#46033) üzenetére


meroly
veterán

Akkor az 6303i, miért kellett az infó?
Hangszóró?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46035) quailstorm válasza CriticalHit (#46033) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor az olyan mint az enyém, meg amilyennek vázoltam. 6303i classic a fantázianév.
Viszont legalább a kijelző bármelyikhez jó. Nem Samsung...

Hangszóró kontakthiba? Szét kéne szedni szerintem. De nem hallok oda hogy pontosan mi van.

[ Szerkesztve ]

(#46036) CriticalHit válasza meroly (#46034) üzenetére


CriticalHit
őstag

Keresem azt a szürkés háttérképet, ami a legtöbb 6303i fotón látható, nincs. A menü sem hasonlit a leirásokban láthatóra. Furcsa.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#46037) meroly válasza CriticalHit (#46036) üzenetére


meroly
veterán

Erre gondolsz? Hiába írnak i-t, ez a menü a sima 6303-é.

Impossible is nothing

(#46038) CriticalHit válasza meroly (#46037) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az enyémből még ennyi sem jön elő. Ezt a háttérképet keresem. Mintha még a felbontásom is alacsonyabb lenne. Ezért gondoltam, hogy a sima 6303-m van. Lehet, hogy nem 6-os Series 40-est?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#46039) meroly válasza CriticalHit (#46038) üzenetére


meroly
veterán

Dobjál már egy fényképet róla.

Impossible is nothing

(#46040) sgsm válasza CriticalHit (#46038) üzenetére


sgsm
tag

Nem lehetséges hogy valamelyik szolgáltató függő telefonod van? és a menüd nem gyári nokia hanem az adott szolgáltató témája van benne, Rá kell tenni egy gyári szoftot és lesz olyan háttered.

(#46041) barnikacso


barnikacso
csendes tag

Sziasztok. Szerintetek melyik tello jobb, melyiket érdemesebb megvenni??? Nokia Lumia 820 vagy Samsung Ativ S ??

Mi a véleményetek a Samsung Ativ S-ről???

(#46042) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

Egy kicsit off, de mobillal kapcsolatos: ismerősöm htc telefonjára kéne egy szervizelés, azt hiszem csak kijelző cserére szorul, kihez forduljak, kit ajánlotok? Köszönöm!

(#46044) barnikacso válasza #40993792 (#46043) üzenetére


barnikacso
csendes tag

köszi :)

(#46045) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Legolcsóbb dual simes telefonokat fel tudna sorolni valaki?
Semmilyen tudás nem érdekel, csak a dual sim s a minél olcsóbb ár.
Sőt akinek van eladó, akkor az akár írhat pü-ben is részletekkel együtt.
Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#46046) meroly válasza Fr@nkieWilde (#46045) üzenetére


meroly
veterán

Árak nincsenek mellettük, de tudásuk alapján egyik se lehet túl drága.
[link]

Impossible is nothing

(#46047) CriticalHit válasza meroly (#46039) üzenetére


CriticalHit
őstag

Csináltam 3 képet, de a Samsung 5610-t nem akarja felismerni a számitógép pedig a telefon jelzi, hogy csatlakoztatva van.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#46048) Dhampir válasza CriticalHit (#46047) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem Bluetoothon keresztül sikerült. Adatkábelem nincsen.

(#46049) cigam válasza CriticalHit (#46047) üzenetére


cigam
félisten

Miköze a telefonvásárláshoz?

Nem lehet hogy KIES módban csatlakozik, és ezért nem látod mint külső meghajtót?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#46050) meroly válasza cigam (#46049) üzenetére


meroly
veterán

Én hoztam fel a témát a fura 6303-al kapcsolatban, bocsánat :B

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.