Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) LZs?! válasza Fancy-boy (#52697) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Köszi szépen.

Valahogy erre nem találtam rá, pedig kerestem a telfonnal kapcsolatos véleményekre, értékelésekre a gugliban.

Nevermind...

(#52702) gyerecske válasza Gebriel (#52700) üzenetére


gyerecske
senior tag

Szerencsére igen!

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#52704) Gebriel válasza #40993792 (#52703) üzenetére


Gebriel
veterán

Kb 9-10 év jártam talán erre utoljára, előtte pedig még jó párszor. Jó emlékek fűznek ehhez a topikhoz. :)

(#52705) Dhampir válasza Gebriel (#52704) üzenetére


Dhampir
félisten

Lesz majd bogrács-party is hamis gulyással és szalonnasütés a nosztalgia jegyében, ahová kizárólag klasszikus mobil a belépő.

Fellép: DJ Mobil

Támogatók: Szponzor klán

:D

(#52706) LZs?! válasza LZs?! (#52694) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Btech BGF-4400

Körbenézve a gyártó (forgalmazó?) webshop-jában észrevettem, hogy árulják bontott/bemutató állapotban is 6.000 Ft-ért (orig ár 19e, MM-ben polcról 15e).

Gondoltam, ha tényleg van bontott készleten, akkor annyi pénzt (+1.200 Ft szállítás és utánvét) megér, hogy kipróbáljam... :)

PS: Egyébként szerintem csak webshop artifact, de majd kiderül, mivel a visszaigazoló sablonemail-ben írták: sry, most pont nincs készleten, de dolgoznak rajta, hogy a föld alól is kerítsenek egyet. Kibontanak egyet?! Mindenestre ha lesz és telefonnak nem is válik be, powerbank-zseblámpa kombónak (és tartaléktelefonnak) a kocsiba ennyiért kifejezetten jó lesz... Ha meg nem lesz, akkor úgy lesz.

Nevermind...

(#52708) LZs?! válasza #40993792 (#52707) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Ha mégiscsak leszállítják, akkor éles használatba veszem daily driver-ként, és mesélek. :)

Nevermind...

(#52709) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy egy Samsung S5611 telefon vállalható? Egy idősebb emberkének merjem ajánlani? Nem szeretnék utólag beégni vele. Neki csak telefonálásra kellene másra nem. Én azt a telefont csak a hirdetés képein láttam, és ha valósak a képek akkor nagyon újszerű állapotú, eredetileg telekomos volt, de szolgáltató általi függetlenítve és fekete a hátlapja nem az szürkés és hibátlanul működik (eladó szerint) . A telefonért 5 ezret kérnének, ennyiért vállalható,? Ajánlhatom az ismerősömnek? Sajnos kipróbálni nem tudjuk, hinnem kell az eladónak...
Ha kifüggetleníti a szolgáltató akkor az teljes értékűen független lesz? Ezt arra is értem - azon kívül hogy bármelyik szolgáltató SIM kártyáját elfogadja -, hogy ha volt szolgáltatói bekapcsolási logó, ami a bekapcsoláskor jelenik meg a kijelzőn, akkor az is vélhetően eltűnik majd ezzel a függetlenítéssel? Bocs a láma kérdésért...És még valami. Ehhez a telefonhoz lehet még vásárolni (lehetőleg gyári) akkumulátort? Ha igen akkor hol lehet? Tudtok tippet adni?
Előre is köszi mindenkinek.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52711) Fancy-boy válasza Jenne (#52709) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Felmerül a kérdés, hogy miért vállalnád a sok macerát és miért nem vásárolsz egy új készüléket?
Ha csak telefonálásra lenne használva, akkor inkább egy új.

[ Szerkesztve ]

(#52713) Jenne


Jenne
senior tag

Köszönöm a válaszokat. :R :R
Ha új akkor melyek jöhetnének szóba, ilyen felhasználással. Annyi talán feltétel, hogy a kijelzője az 2,4-2,8" legyen. Tudom, akkor inkább már egy tapperolós tepsitelefon, mert annak nagy a kijelzője, de csak telefonálásra kellene és nem árt ha hosszú az akkuidő.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52714) Fancy-boy válasza Jenne (#52713) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szívesen!
Milyen kialakítású legyen? Például kinyithatós szóba jöhet? Ára 10.000 Ft alatt legyen? Legyen időseknek készült nagygombos vagy megfelel a hagyományos?

[ Szerkesztve ]

(#52715) Karcsi1001


Karcsi1001
tag

Szia Mindenki.
Nekem elég a butatelefon, vettem egy EVOLVEO EasyPhone XD EP-600-ast.
Tudna-e valaki segíteni, hogyan lehet fényképet csatolni a név mellé?
A termékismertető szerint lehet, de azt nem írja hogyan. A tudásom pedig kevés hogy rájöjjek, eddig nem sikerült.
Ha Valaki tud, kérem segítsen (ne fikázással), előre is köszönöm.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52716) Jenne válasza Fancy-boy (#52714) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Az a klasszikus forma/kialakítás lenne jó, mint például azS5611-es is. Árat látod azt nem kérdeztem/nem kérdeztem rá mennyi a keret, de majd ebben az érdekelt dönt, én csak próbálok segíteni.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52717) Fancy-boy válasza Karcsi1001 (#52715) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Talán kilehet sakkozni.
Például elkészíted a képet és ott az opcióknál.
Vagy a telefonkönyvben ha rámész az adott személy nevére és opciók vagy szerkeszt.
Esetleg a videó alapján, bár ez másik készülékhez van: [link]

Még ami eszembe jutott, hogy quailstorm kollégának írsz egy privátot, hátha tudja: [link]

A Doro készülékeknél amik eléggé hasonlóak, így lehet hozzáadni a fényképeket:

[ Szerkesztve ]

(#52718) Karcsi1001 válasza Fancy-boy (#52717) üzenetére


Karcsi1001
tag

Ezt a névjegyzékes lehetőséget megpróbálom, de időbe telik végigzongoráznom. Ha végzek, jelentkezek.
Az ajánlott szakinak csak után írok, ha végképp nem megy.
Köszi a tanácsot!

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52719) Karcsi1001 válasza Fancy-boy (#52717) üzenetére


Karcsi1001
tag

Végignyálaztam, de nem találok egyetlen olyan opciót sem, ami ezt tudná. Semmi képmentés-vagy valami hasonló.
Azért köszi, és megpróbálom elérni "quailstorm" kollégát.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52720) Jenne válasza Karcsi1001 (#52719) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Egy tipp, hátha...
A képet a telefon memóriába mentetted el? Próbáld meg azt, visszafelé indulva, hogy az adott képnél kezd el és ott ha van kép szerkesztése/társítása lehetőség, akkor így próbáld meg hozzáadni/társítani a kiválasztott névjegyhez.
Bocs ha már volt ez is.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52721) quailstorm válasza Karcsi1001 (#52719) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Telefonszámok ugye nem a SIM-en vannak?
SIM névjegyzék csak 1 név 1 számot támogat...

S5611-re meg annyit tudok mondani, hogy az egy elég korrekt telefon, utolsó a normális kamerás gombosak közül.

[ Szerkesztve ]

(#52722) Karcsi1001 válasza Jenne (#52720) üzenetére


Karcsi1001
tag

Szia.
A SIM kártyán van, arról próbálom, a memóriakártyát nem is találom, vagy nem látja. A telefonnal még nem csináltam fotót, a régiek vannak a SIM-en.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52723) Karcsi1001 válasza quailstorm (#52721) üzenetére


Karcsi1001
tag

Szia!
De, a SIM kártyán vannak. A telelefon üres. De tettem egy micro sd kártyát is bele, azt viszont nem is találom.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52724) Jenne válasza quailstorm (#52721) üzenetére


Jenne
senior tag

S5611-re meg annyit tudok mondani, hogy az egy elég korrekt telefon, utolsó a normális kamerás gombosak közül.
Köszi. :R
Én egy ideje már egy Samsung C3322-est használok, imádom.Kicsi szép, könnyen elfér az ingzsebben is. Tökéletes telefonálásra.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52725) Jenne válasza Karcsi1001 (#52722) üzenetére


Jenne
senior tag

Nézd meg, hogy mekkora a max. SD méret (GB-ban ) amit még tud kezelni az a telefon. Lehet, hogy túl nagyot tettél bele és azért nem látja. 16 Gb felett szerintem nem látja. Szerintem bőven elég egy 2-4-8 Gb-os kártya bele.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52726) Karcsi1001 válasza Jenne (#52725) üzenetére


Karcsi1001
tag

Kivettem, 1 GB-os micro SD. Lehet, hogy az meg kevés? Az előző telefonjaimban jó volt.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52727) LZs?! válasza LZs?! (#52706) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Nos...most hozta meg a futár. :)

...és úgy tűnik, valóban szűz készüléket küldtek; csak a doboz széle van megtépve, hogy neve legyen a gyereknek.

Így elsőre minden tiszteletem a BTech-é; mondhatták volna, hogy 'nincs, oszt csá', de inkább kikacsintva küldtek egyet. :R :C

A webshopban már nem elérhető... :P

Ami elsőre szimpatikus, hogy ránézésre az akksi két 18650-es 'patrontelep' (2x2200mAh ?) összerakva egy házban; így ha majd egyszer, valamikor cseréni kell, akkor nem kell kajtatni valami spéci darab után...én is tudom, hogy ilyen termékeknél ez nem mission critical szempont, de számomra fontos aspektus.

Ma sajnos nem lesz időm foglalkozni vele, majd hétvégén valamikor...mindenesetre fogásra, nyomkodásra korrektnek tűnik.

Nevermind...

(#52729) Fancy-boy válasza Karcsi1001 (#52722) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A telefonnak van belső memóriája. Nem kell hozzá memóriakártya, hogy a névjegyzéket a készülékre rakd.

Alice is írta a tesztben:
"Névjegyekből összesen 250, SMS-ekből pedig 100 darabot tárolhatunk a készüléken"
"de állíthatunk be képet és egyedi csengőhangot is a partnerekhez, amelyeket vagy manuálisan viszünk be, vagy a SIM kártyáról húzhatunk be."

Mi az, hogy még nem csináltál fotót? Akkor hogyan szeretnél képet társítani a névjegyzékhez? :D

[ Szerkesztve ]

(#52730) Fancy-boy válasza Jenne (#52716) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha mindenképpen azt szeretnéd megvenni, akkor nem akarlak lebeszélni, csak felhívtam a figyelmed, hogy rizikós.
Alcatel 2003: [link]

(#52731) quailstorm válasza Karcsi1001 (#52726) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Memóriakártyát én se értem mire kell. Kezdetnek másold át a SIM-ről a telefonra a névjegyeket, és a névjegyek megjelenítését kapcsold át csak telefon-ra.
Ha még akkor se látod a fotós opciót, akkor lesz érdekes.

(#52732) Karcsi1001 válasza Fancy-boy (#52729) üzenetére


Karcsi1001
tag

A "nem csináltam fotót"-al arra gondoltam, csak a saját maga által készítettet lehet hozzá csatolni. Azóta fotóztam vele, de azt sem tudom. Már sikerült a telefont is használni számok tárolására (arra menteni a neveket), de a képet nem tudom (nem találom) hogyan lehet hozzá társítani ("de állíthatunk be képet és egyedi csengőhangot is a partnerekhez, amelyeket vagy manuálisan viszünk be, vagy a SIM kártyáról húzhatunk be.").
Az egy gigás SD kártyát továbbra sem találom, megnéztem laptopon-a kártya jó.
Lehet, hogy értetlennek tartasz, de nem vagyok szakember a témában, csak használni szeretném a telefont. Azért vettem ezt az egyszerűnek tűnő készüléket, úgy látszik ez is kifog rajtam.
De megpróbálok segítséget kérni hozzáértőktől.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52733) Karcsi1001 válasza quailstorm (#52731) üzenetére


Karcsi1001
tag

Na ez az.
Azt megértettem, hogy a telefonra másoljam a névjegyeket-meg is tettem. Most a telefon "Kedvenc", az egyedüli tárolóra van állítva, de itt elakadok, nem találok olyan opciót ami bármi módon utalna csatolási lehetőségre.
A memóriakártyával (1GB microSD) arra gondoltam, esetleg csak arról lehet másolni képeket, de azt meg nem látja (nem találom) a telefon.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52734) Jenne válasza Karcsi1001 (#52733) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
A memóriakártyával (1GB microSD) arra gondoltam, esetleg csak arról lehet másolni képeket, de azt meg nem látja (nem találom) a telefon.
Próbálok segíteni, de így távolból kicsit nehézkes. Nekem a mezei nyomógombos Samu C3322 telefonon (dual simes) , mezei nyomógombos és már 10 éves típus, ott úgy van ez, hogy belépek a 'Menübe' ott elnavigálok a 'Fájlok'-hoz, belépek és ott van három választható lehetőségem: 'Mind' - 'Telefon' - 'Memóriakártya'. Kiválasztom a Memóriakártyát, mert én a Memóriakártyán (2 GB-os) tárolt egyik képet (ezt fényképezőgéppel készítettem az asszony pajtásról, majd bemásoltam az SD kártyára) adtam meg az asszony telefonszáma mellé. Kikerestem a képet, aztán annál a képnél 'Opciók'>és 'Beállítás mint'--> a Háttérképe vagy a Hívó képe legyen. Ennyi. De van ott még lehetőségem ahhoz a képhez, de mindegyik másikhoz is, például és a teljes felsorolás nélkül: Küldés/Szerkeszt/Töröl/Áthelyez/Másol/Áthelyez/Másol/Átnevez...nem sorolom. Mondom ez egy mezei, 10 éves típus. De van az SD kártyámon több csengőhang, SMS hang is és kép is. Külön van csengőhangom/és hívókép ha az asszony hív, külön ha az otthoni vezetékesről hívnak, de külön-külön van csengőhangom vagy SMS hangom a két SIM kártyámhoz. Ezeket mind az SD kártyán tárolt hangokból és képekből rendeltem hozzájuk.
Bocsi a hosszú szövegemért, de tényleg érthetetlen, hogy ezek Nálad miért nem működnek.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52735) Karcsi1001 válasza Jenne (#52734) üzenetére


Karcsi1001
tag

Szia!
..."érthetetlen, hogy ezek Nálad miért nem működnek"...
Valószínűleg működnek, csak az én mezei tudásom kevés a használatukhoz.

Irónia nélkül, de sajnos egyre nehezebben fogok fel (értek meg) dolgokat. Amikor segítségért fordultam Hozzátok, azt reméltem csak egyszerű beállítási problémám van. Ami lehet, hogy az is, csak a fent vázoltak miatt nehézkes nekem.

Ezeket a ..."Küldés/Szerkeszt/Töröl/Áthelyez/Másol/Áthelyez/Másol/Átnevez...nem sorolom"... opciókat végigjátszottam (vagy nem? ), mégsem találok rá a megoldásra. Hálás vagyok a segítségedért, de tényleg nem lehet "távolról", levelezgetéssel segíteni. A menürendszerben egymásra épülnek a funkciók, ha egyet nem annak értelmezek amire a készítők szánták, már elvesztem. Egy hozzáértő (szakember) könnyebben eligazodik benne, mint én.

Azért nagyon köszönöm a türelmed, és szándékod!

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52736) Jenne válasza Karcsi1001 (#52735) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Nagyon sajnálom hogy nem tudtam érdemben segíteni Neked. Én is hagyományos telefont használok, nekem az inkább egyértelmű és főleg egyszerűbb kezelhetőség, mint az okostelefonok. Itt van egy mobilaréna tesztleírás a telefonodról. Érdemes végigolvasnod, bár nem tudom segít-e majd. [link]
Azért kíváncsi lettem volna, hogy ha én is kézbe tudom venni azt a telefont, mit sikerült volna kihoznom belőle? :) Bocsi, nem Téged akartalak bántani, de tényleg érdekelt volna most már, hogy mi a gond azzal a telefonnal.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52737) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Személyesen próbálj keresni egy szakembert, akár egy MediaMarkt okospultban vagy ahol még árulják a készüléket és valamennyire értenek hozzá.
Az Evolveo bonyolultabb mint a Doro, szóval lehet azért is tévedtél el egy kicsit a beállításokban.
Legközelebb jobban jársz egy Doro készülékkel. Azoknak a támogatása is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#52738) Karcsi1001 válasza Fancy-boy (#52737) üzenetére


Karcsi1001
tag

Interneten rendeltem, nehézkes lenne Pestre utaznom.
Azóta rátaláltam a Doróra is, de most már mindegy, remélem, előbb-utóbb be tudom állítani ezt is. Nekem tényleg bonyolult egy kicsit (Nokia után).

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52739) Karcsi1001 válasza Jenne (#52736) üzenetére


Karcsi1001
tag

Igen, én is azért vettem ezt (meg a korom miatt is).
Ezeket a teszteket olvastam vásárlás előtt, amikor keresgéltem. Nem hittem, hogy egy telefon beállítása így kifog rajtam.
Dehogy bántottál, értékelem a segítő szándékod! Ha lenne rá lehetőség, örülnék is neki.
Ha jól csináltam, írtam Neked privátba.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52740) Jenne válasza Karcsi1001 (#52739) üzenetére


Jenne
senior tag

A Menüben nincs ilyen hogy Fájlok, vagy Fájlkezelő? Vagy talán a Multimédia menün belül? Valahol látni kellene azt az SD kártyát. Ha fényképezel egy képet, akkor nem kérdezi hogy hova akarod elmenteni?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52741) Fancy-boy válasza Karcsi1001 (#52738) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Minek kellene Pestre utaznod? Vidéken is vannak üzletek.
Akár GSM, akár MediaMarkt.

(#52742) Karcsi1001 válasza Jenne (#52740) üzenetére


Karcsi1001
tag

De, el is menti, de itt elveszek.
Küldés-multimédia üzenetként-opciók-címzett: beviteli mód, kép lehetőségek, kép hozzáadása, hang hozzáadása, speciális, stb... - telefon-download, photos, my music,.
A photost megnyitom ott a kép, oké.
Opciók ok: címzet, beviteli mód, kép lehetőségek, melléklet lehetőségek, kép hozzáadása...stb
Kép hozzáadása ok. Saját képek ok. Telefon ok.
Fájlkezelő: photos ok-képfájl ok...
Körforgás, megint kezdi elölről: telefon-download, photos, my music sb-stb. Elveszek benne, ez van.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52743) Jenne válasza Karcsi1001 (#52739) üzenetére


Jenne
senior tag

Biztosan van GSM vagy használt telefonos szaküzlet Nálatok a közelben, ahol árulnak használt telefonokat és javítanak is telefonokat, ott biztosan vannak szakemberek akik kell, hogy értsenek az ilyen klasszikus nyomógombos telefonokhoz. Biztosan tudnak segíteni és nem kerül semmibe, ha beállítják.
Asszony okostelefonját (mert előtte neki is hagyományos volt és kicsit félt az új dologtól, nehogy elállítson valamit) mindjárt rögtön az elején elvitte az egyik ilyen GSM üzletbe, ott szépen beállítottak rajta mindent. Például, hogy ne keressen automatikusan WiFit meg ilyesmik...Elég volt csak megköszönnie.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52744) Jenne válasza Karcsi1001 (#52742) üzenetére


Jenne
senior tag

Magyar nyelvre van állítva a telefon? Csak mert magyar és angol kifejezéseket írsz.
Nálam a Küldés multimédia üzenetként az vagy emailre, vagy másik telefonszámra való küldést jelent.
Névjegyek/Szerkesztésnél nincs olyan, hogy hívó kép hozzáadása?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52745) Karcsi1001 válasza Karcsi1001 (#52742) üzenetére


Karcsi1001
tag

Hát, hogy egy MediaMarkt-vagy hasonló jellegű üzletbe menjek , legközelebbre Pestre kéne utaznom. Nálunk (ahol lakok) egy számítástechnikai üzlet van, ott tényleg megkérdezhetem. Ez nem jutott eszembe.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52746) Karcsi1001 válasza Jenne (#52744) üzenetére


Karcsi1001
tag

Igen, magyarra, de amikor végigmegyek egy opción, a végén már van amikor angolul van megnevezve a fájl-vagy mit-tudom én mi (opció?).

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52747) Jenne válasza Karcsi1001 (#52745) üzenetére


Jenne
senior tag

Nem okvetlen szükséges a MediMarkt. Ha van egy telefont áruló üzlet (GSM bolt) akkor ott biztosan tudnak segíteni.
Számítástechnikai üzlet az nem biztos hogy jó, szerintem más profil. De egy kérdést megér.
Hol laksz, ha megkérdezhetem, hogy csak egy ilyen üzlet van összesen?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#52748) Karcsi1001 válasza Jenne (#52747) üzenetére


Karcsi1001
tag

Nincs telefonos, egyáltalán elektronikai, csak egy Számítástechnikai üzlet.
Küldök egy privát üzenetet.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#52749) Fancy-boy válasza Karcsi1001 (#52748) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Tessék ide írhatsz a gyártónak:
termektamogatas@evolveo.eu

Oldaluk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52750) hbala válasza Fancy-boy (#52749) üzenetére


hbala
aktív tag

Ha már Evolveo, nincs véletlenül tapasztalata valakinek ezzel?

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.