Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) rep3at válasza Sly Bp. (#17000) üzenetére


rep3at
őstag

Apámnak 3110ese van, meg is van vele elégedve, de pár ezressel többért sokkal inkább a 3120..

Forward thinking. كرر

(#17002) meroly válasza piki24 (#16999) üzenetére


meroly
veterán

Használt kereskedésben nagyjából ugyanannyi garit adnak rá, gyárilag persze mind a kettőre 2 év nokia garancia van.
Tudásban a 3120 klasszisokkal jobb, az már 3G-s előlapi kamerával, vakus fényképezőgéppel és 320x240-es kijelzővel.

Hm.... most ahogy így nézegetem tényleg nem rossz telefon :U

Impossible is nothing

(#17003) piki24 válasza rep3at (#17001) üzenetére


piki24
csendes tag

Köszi a válaszokat.

(#17004) Sly Bp. válasza piki24 (#17003) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Fehérben nagyon szép a telefon Én főleg abban ajánlom :)

(#17005) meroly válasza Sly Bp. (#17004) üzenetére


meroly
veterán

Így?
Hát nemtom....

Impossible is nothing

(#17006) meroly válasza Sly Bp. (#17004) üzenetére


meroly
veterán

A hátlap egyébként jó anyagúnak tűnik, olyan gumis lehet mint a 3110c, de gyanítom, hogy telefonáláskor pont arra a részre esik a kezed, ahol a kamera (és az azt körülvevő keret van), ahol pedig csúszik......

Ezt direkt csinálják, haljak meg!

Impossible is nothing

(#17007) rep3at válasza meroly (#17005) üzenetére


rep3at
őstag

És így legalább nem fut veled szembe az utcán :)

Forward thinking. كرر

(#17008) meroly válasza rep3at (#17007) üzenetére


meroly
veterán

De akkor legalább a hátlap is lenne fehér, könyörgöm!

Impossible is nothing

(#17009) Sly Bp. válasza meroly (#17005) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Így igen :) Nem tudom nekem pont a kamera alá esett az ujjam! A hátlap anyagára nem emlékszem már de az biztos hogy nem fém ;)

(#17010) meroly válasza Sly Bp. (#17009) üzenetére


meroly
veterán

Igen és a kamera alatt van a csúszós rész :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17011) Sly Bp. válasza meroly (#17010) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem zavaró szerintem :) egy picit gyűjti az ujjlenyomatot de ez nem zavaró mint egy új 8800-án ;)

[ Szerkesztve ]

(#17012) meroly válasza Sly Bp. (#17011) üzenetére


meroly
veterán

Akku meddig bírta nálad? Hogy használtad?
Milyen képeket csinált?

Azt gondolom, hogy azért nem olyan mint egy 8800 :P

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17013) Sly Bp. válasza meroly (#17012) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Aksi 3 nap ha jól emlékszem (nem ma volt ilyenem) Képeket nem csináltam vele csak telefonáltam, tartalék telónak volt két 8800 között :)

(#17014) meroly válasza Sly Bp. (#17013) üzenetére


meroly
veterán

Értem, látom te is nagy 8800 fun vagy :)

Találós kérdés: melyik hátlap utángyárott?
ez
vagy ez

Impossible is nothing

(#17015) Sly Bp. válasza meroly (#17014) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom de a második féle volt nekem de gyanakszom hogy a Nokia egy ekkora hányadék felirattal nem ad ki telót :) (jelenleg egy 8800 Sirocco-m van tehát igen ezt szeretem)

Ami nem a témába vág az ide jöhet mert az uccsó hozzászólásod nagyon OFF kategória!

[ Szerkesztve ]

(#17016) meroly válasza Sly Bp. (#17015) üzenetére


meroly
veterán

Igenis, húzok oda :R

Impossible is nothing

(#17017) Sly Bp. válasza meroly (#17016) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Köszönöm :R

(#17018) Viktor0610 válasza meroly (#17014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem fun, hanem fan! ;)

Samsung Galaxy A54

(#17019) meroly válasza Viktor0610 (#17018) üzenetére


meroly
veterán

Bocs :K

Impossible is nothing

(#17020) Sly Bp. válasza meroly (#17019) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Valóban a Fun nem illik oda és jelentése tréfa :) tehát te rossz szót fordítottál le :)

(#17021) mhorvat


mhorvat
senior tag

Hy!

Sokáig gondolkodtam (na jó, igazából már rég tudtam) milyen telefon legyen a következő, aztán egy 8910i lett (új házzal). :K

(#17022) Sly Bp. válasza mhorvat (#17021) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon jó telefon (volt) Jómagamnak is volt egy fekete :)

(#17023) rep3at


rep3at
őstag

Eddig tökéletesen meg voltam elégedve Motorola V8 tipusú telefonommal, de sajnos rá kellett jönnöm hogy fontos nekem a wifi kapcsolat megléte (itthon is, az iskolában is, törzshelyen is van ingyenes internetezési lehetőség), és a komoly zenelejátszó képesség ezért elgondolkoztam a cserén. Kinéztem pár wifi nélküli készüléket is..

Lényeges szempont még hogy minőségi házban legyen, és valamennyire egyedi..
A wifi és a jó zenelejátszó képesség nagyjából ugyanolyan fontos a számomra, bár wifi nélkül inkább tudok élni mint zene nélkül :)

Az alábbi készülékek jöhetnének első körben szóba: Nokia E51, E61, E61i, E65, N73ME, N80, N91, N93, 6303, 6650, 9300i, 9500, Motorola A1200, E8, Z8, Z10

Mást is javasolhattok, de ez az a két márka ami közel áll a szívemhez. Nem új telefont akarok venni, hanem inkább cserélnék (használt-használt).

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#17024) Sly Bp. válasza rep3at (#17023) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E51, E61i és az E65-öt ajánlom! De ezeken nem jó netezni mert nagyon picurok a kijelzőik! Javaslok egy N93i-t vagy egy iPhone 2G-t (iPhone lenne a legjobb számodra és olcsón is ki lehet fogni már őket)

(#17025) rep3at válasza Sly Bp. (#17024) üzenetére


rep3at
őstag

A kis kijelző nem olyan nagy hátrány, bár a billentyűzet nagy előny lenne mondjuk MSNezésnél. AZ E61ben az nem tetszik hogy nincs benne kamera, ezért inkább az i-t preferálom, viszont ez nem kevéssel drágább. N93i pont tökéletes lenne, ha cserélnek velem miért is ne, próbálkozom. iPhone 2G-t sajnos eddig nem találtam elérhető áron.
A felsorolt mobiloknak a hangkeltő képessége milyen?

Viszont találtam egy E90et aminek annyi a baja hogy nem működik benne a GPS, meg a képernyő felső része egy pontban sérült. Cserélnének is velem. Szerinted? Ha érdekel, priviben küldöm a linket, de nem lecsapni rá :)

Forward thinking. كرر

(#17026) picur220 válasza Sly Bp. (#17024) üzenetére


picur220
veterán

Micsodák a kijelzőik?:DDD
Én is az iPhonet ajánlom a legjobban, csak annyi a bibi ezekkel, hogy már régiek, és az akksijaik bekrepálhatnak, amiket ugye házilag cserélni lehetetlen. Az E51 netezésre használhatatlan, az E65 meg nagyon lassú, és már az sem mai modell. Keress inkább egy E66-ot, E52-t, N78-at. A hangkeltő képességük az iPhone kivételével szar. Az N78-é jó, 3,5-es Jackkel is rendelkezik, és használtan olcsón ki tudnád fogni.
Sztem ilyen kondíciókkal bíró E90-et ne vegyél, csak tökéletes állapotban lévőt!!!

[ Szerkesztve ]

(#17027) meroly válasza rep3at (#17023) üzenetére


meroly
veterán

E61i a legjobb sztem ezek közül. Persze csak a nokiákat ismerem.
Vagy E71-ben nem gondolkozol?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17028) sztara


sztara
aktív tag

Én is telefonvásárlás előtt állok. de elég nehéz a helyzet...nem tudok választani.annyi teló van. de egyiknél sem érzem, azt hogy szükségletemet kitudná elégíteni minden téren. Anno volt az n95.Meg is vettem.De mindez 2 éve volt már

Lényeg, zene minősége,wlan.akku
Eddig amik szóbaestek: Nokia 5800, n97, Lg Arena,Samsung Omnia. Iphone 3G.
De mindegy vérzik valahol. :F
esetleg valaki tudna segíteni? :R
előre is köszönöm :)
akár Pm-ben is. :)

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17029) zack válasza sztara (#17028) üzenetére


zack
nagyúr

Mert nincs is ilyen telefon! Bármelyik gyártó telefonjait vizsgáljuk át, itt-ott mindegyik vérezget. Egyik jobban, másik kevésbé. :U
LG Arena ill. iPhone 3G közül választanék. Attól függ mennyire fontosak a játékok,és a többi telefonnal való kompatibilitás. Ha a játék része kevésbé, vedd az Arena-t mivel arra csak Java-s játékok vannak, viszont nem annyira körülményes a használata.
Ha fontos a játék, akkor egyértelműen az iPhone 3G a befutó...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17030) rep3at válasza meroly (#17027) üzenetére


rep3at
őstag

Egy Motorola E8, egy Motorola W388 és egy Motorola H500ra lenne a csere. Szerintem ennyiért E71et nem kapnék.

Gondolkozom még a ZN5ön is..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#17031) picur220 válasza sztara (#17028) üzenetére


picur220
veterán

Ezek közül, ha megteheted, akkor az iPhonet válaszd! Ha nem, akkor 5800, a többit hagyd...

(#17032) Sly Bp. válasza rep3at (#17025) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E90-et nem vennél mert a méretei nagyok nem lehet vele együtt élni!

(#17033) Sly Bp. válasza sztara (#17028) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Omnia vagy iPhone de ha van zsé N97-re akkor Samsung i8910-re is és az lenne a legjobb!

(#17034) sztara válasza Sly Bp. (#17033) üzenetére


sztara
aktív tag

zenei képességei melyiknek jobbak?
kihangosítva érdekel főként :)

[ Szerkesztve ]

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17035) Sztbeni válasza sztara (#17028) üzenetére


Sztbeni
őstag

Erre egy mobil tökéletes. E52. Nem vicc. Jól tud zenélni, bár nem egy nagy durranás a füles hozzá, de mivel 3.5 jack ezért akármilyet tudsz hozzá venni. WLAN? Van! Akksi? 1500mAh, vagyis talán a legjobb az egész mobilpiacon.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#17036) zack válasza sztara (#17034) üzenetére


zack
nagyúr

Egyiknek se. A zenei képességei az Arena-nak a legjobbak. Pont. :U Van összehasonlítási alapom, tudom miről beszélek. Jelenelg az Arena-nál nincs jobb mp3-mat játszó telefon. Kihangosítva és fülessel egyaránt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17037) Sly Bp. válasza sztara (#17034) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy másik a legjobb kihangosítva :) Samsung M7600 névre hallgat!

(#17038) joey04 válasza sztara (#17028) üzenetére


joey04
titán

Ezek közül Arena, ha a zene a legfontosabb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17039) sztara válasza joey04 (#17038) üzenetére


sztara
aktív tag

és ha zene és a játék is fontos? :D

szerintem itt vérzik el az egész. nincs olyan teló ami tudna szinte mindent jól.

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17040) zack válasza sztara (#17039) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor valami N-Series Nokia-t vegyél. Az ha nem is kimagasló teljesítménnyel, de tudja mind a kettőt. Igaz ezek a telcsik anyagminőségben és összeszerelési minőségben véreznek el. :F Valami NGage játékokkal kompatibilis N-Series Nokia-t vegyél. N95 8GB pl. Ez elég jól szól zeneileg is, bár az Arena-hoz képest...sehol sincs. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17041) edhelharn


edhelharn
csendes tag

Sziasztok!

Jómagam is mobilvásárlás előtt állok, és szokásom, hogy ha valamilyen "kütyüt" veszek (legyen az laptop, fényképező vagy mp3 lejátszó), akkor iszonyat alaposan utánaolvasgatok a dolognak, hogy ne nyúljak mellé, és idáig (le is kopogom gyorsan) még valóban mindig kifogtam a jó cuccokat, soha nem kellett semmit sem visszavinnem, cserélgetni vagy javíttatni.

Viszont most a mobilok kapcsán nagyon nem jutok egyről a kettőre, és minél több tesztet és fórumhozzászólást olvasgatok, annál bizonytalanabb vagyok, melyik készülék is lenne a nyerő. Számomra az elsődleges az időtállóság lenne, nekem ugyanis nem heppem, hogy 4-5 havonta mobilt cserélgessek, tehát ha veszek valamilyent, azt minimum 1-2 évig akarom használni. A másik fő szempont, hogy ha az adott készülék specifikációjában valami fel van tüntetve, akkor azt valóban tudja is a kérdéses telefon.

Na már most három modell között vacillálok, a Nokia 5800 XpressMusic, az LG KM900 Arena és valamelyik Samsung Omnia (pl. i900) között, és kíváncsi lennék a véleményekre. Az LG Arena baromi szimpatikus, sok jót olvastam róla (azért rosszat is, pl. hogy fagyogat) viszont a zárt oprendszertől ódzkodom kissé, már csak hogy nem lehet rá sokmindent pakolni (bár nem tudom, hogy ez a "nem sokminden" igazából mit takar, hol helyezkedik el a "semmit nem lehet rárakni" és a "minden szart képes futtatni" kategóriák között), meg állítólag a GPS-e is használhatatlan, bár valahol olvastam, hogy ezt orvosolták nemrég valamilyen alkalmazással. A Nokia is szimpatikus, már az ára miatt is, viszont ismerőseim tapasztalataiból kiindulva a Nokiák nem éppen az időtállóságukról híresek, soknak kipurcantak fél év alatt (vagy keverem a Sony-val?). A Samsung-ról is jókat olvastam, bár ott meg hátrány, hogy kicsi a képernyő felbontása, és nem olyan érzékeny az érintőképernyője, mint a másik két teló esetében, no meg hogy Windows-os, bár ettől még úgy tudom, hogy jó gyors.

Na, szóval ez a szitu, a baj az, hogy ha végre határozok, hogy jó, legyen akkor ez vagy az, akkor biztos, hogy olvasok egy hozzászólástt, ami miatt átpártolok a három közül egy másikhoz, majd így tovább körbe-körbe végtelenül... :)

u.i. Ja, és egy láma kérdés így a végére (de nézzétek el, a jelenlegi mobilom egy ősöreg 5 éves Samsung :) ), ezeken ugye már alap, hogy magam állíthatok be bármilyen mp3-at csengőhangnak, SMS jelzőnek, naptárfigyelmeztetőnek vagy az ébresztőnek?

Előre is köszi! (És bocs a kisregényért. :D)

(#17042) sztara válasza zack (#17040) üzenetére


sztara
aktív tag

n95-öm van :) :B zeneileg sokszor kevésnek érzem...sokszor alig akarnak szólni a hangfalak...

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17043) Sly Bp. válasza sztara (#17042) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha azt akarod hogy üvöltsön akkora két telefon jó :) a Serenata és az M7600!

(#17044) sztara válasza Sly Bp. (#17043) üzenetére


sztara
aktív tag

viszont m7600-ból hiányolom a wifit :N
üvöltenie nem kell.csak minőségileg legyen jobb :) (lehet szofzveres hiba ez a telómnál.de hangerő sokszor megvan. csak nem szól úgy sokszor :((( )
kényes vagyok tudom :)

[ Szerkesztve ]

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17045) zack válasza edhelharn (#17041) üzenetére


zack
nagyúr

Omnia1-ből sok a kijelzőhibás. Az infóm egy Samsung szervízsestől van, nem légből kapott. Sok a probléma hardveresen és szoftvereen az Omnia1-el.
Nokia 5800 és az Arena is jó választás lehet. Kinézetre, dizájnra az 5800 "játéktelefon" az Arena mellett. Az 5800 kijelzője rezisztív, az Arena kapacitív, ami használatban nagy előny az Arena javára. Az 5800 mellett egyedül a Symbian rendszer szól, az Arena zárt rendszerével szemben. Ha fontos a GPS akkor is inkább az 5800 ajánlanám, mert Symbian-ra jól használható "turn-by-turn" navigációk is elérhetőek. A telepíthető progik néhol előny néhol hátrány. Ha mindent meg akarsz venni hozzá akkor nincs gond, de ha az "egyéb" utat választod gyakran instabil lesz a "hekktől" a rendszer.
De ez nem igazából előny...elvileg az Arena-ban minden benne van ami kellhet.
1 szó mint 100....ha multimédia, dizájn, és összeszerelés akkor mindenképp Arena.
Ha GPS és Symbian, akkor 5800.

Tökéletes nincs!! :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17046) Sly Bp. válasza sztara (#17044) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát wi-fi helyett kapsz GPS-t ez a telefon nagyon szépen szól ha kell a zene nagyon ennél nem kapsz jobbat ráadásul 50 ezer!

(#17047) sztara válasza Sly Bp. (#17046) üzenetére


sztara
aktív tag

Nehéz a választás :F

meg 7600-nál sms írás a gáz.....

[ Szerkesztve ]

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#17048) Sly Bp. válasza sztara (#17047) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én is mindig így vagyok :)

(#17049) zack válasza Sly Bp. (#17046) üzenetére


zack
nagyúr

Azért egy képet linkelhetnél róla... ;] :DDD Ennyire ronda telefont ritkán lát az ember fia. :Y Azért aki ilyen kategóriában gondolkozik nem hinném hogy gimnázium után bevállalna egy M7600-ot a külseje alapján. :DDD A belső se minden... ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17050) sztara válasza zack (#17049) üzenetére


sztara
aktív tag

Star Trek készülék :)
még a végén iphone vagy n97 lesz...

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.