Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) Dhampir válasza tibor23 (#51898) üzenetére


Dhampir
félisten

Szintén S5610-et használok, macerától függően príma üzemidővel. A hosszabb készenlét érdekében esetleg kapcsold ki a 3G-t, régi SIM-kártya esetén cseréltesd azt újra. A Bluetooth kihangosításra viszont nincs tippem, nem használok ilyesmit.

(#51902) #81733120 válasza tibor23 (#51898) üzenetére


#81733120
törölt tag

A Connectra vagy a Jumpra gondolsz? :)

(#51903) Fancy-boy válasza Dhampir (#51896) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az újabb Alcatelek nekem nem annyira szimpatikusak már. Eleve a dizájn sem igazán. Szerintem gagyisodnak. :D
Például ennek a 2038X típusnak tiszta fényes ujjlenyomat / porgyűjtős az előlapja, csak a gombok mattak: [link]
Persze most ez nagy divat, de a 2045X szerintem kulturáltabban néz ki.

Kinyithatósban inkább pl. Beafon SL580

[ Szerkesztve ]

(#51904) Fancy-boy válasza wolfman (#51900) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Például ezek közül:

- EVOLVEO StrongPhone Z1 ( ütésálló, elég vaskos darab )
- Alcatel One Touch 2045x
- Doro 366
- Doro 520 ( ütésálló, több kolléga is vásárolt már belőle külföldről )
- Doro 215

A Doro 520 a német oldalon elfogyott, de például itt még van: [link]
Viszont ebből következik, hogy angol töltős, de az egy átalakítóval is megoldható.
A német verzióban volt magyar menü is, valószínűleg ebben is van, de azért érdemes rákérdezni.

Még szóba jöhetne a Beafon SL820, de szintén csak külföldről rendelhető és a magyar menü is kérdéses: [link]
Van ára, de nem véletlenül:

- Kijelző: 2,8"TFT érintőkijelző
- RAM: 512 MB
- Beépített memória: 4 GB (bővthető 64 GB-ig)
- Hátlapi kamera: 5 Megapixel / Előlapi: 0,3 Megapixel
- SOS-gomb
- Hálózat: 3G, HSPA+
- Rendszer: Android 4.0
- Bluetooth: 4.0
- WLAN: 802.11 b/g/n 2,4 Ghz
- GPS
- Akku: 1.400 mAh
- FM-rádió
- Előre telepített WhatsApp
- Zseblámpa funkció
- Asztali töltő

[ Szerkesztve ]

(#51905) Dhampir válasza Fancy-boy (#51903) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez tényleg olyannak tűnik, amilyennek írtad. :) Köszönöm!

(#51906) tibor23 válasza Dhampir (#51901) üzenetére


tibor23
senior tag

Szia!
Nálad mit jelent a príma üzemidő?
Az enyém 3-4 napnál többet akkor sem megy el, ha este 8-kor kikapcsolom :O Most műszerrel kimértem az akksit: 800mAh biztosan van benn, úgyhogy az biztos jó. Kivettem belőle a kínai SD kártyát, így elment egy hétig, de a hét végén be se nagyon volt kapcsolva, éjjelente szintén kikapcs. És volt max. 2 óra beszélgetés, és 1 délelőtt bluetooth. Ha egész nap autózok, akkor másnapra majdnem biztosan lemerül 100%-ról. Érdekes, hogy pl. Romániában, Szlovéniában alig talál hálózatot, de pl. Ausztriával nincs gondja. Ez egy fusi függetlenített telefon, használtan vettem, én már csak szofver hibára tudok gondolni. Szóval nekem sok szempontból nem jött be, ez a telefon, de jobbat jelenleg így sem tudok. Legszívesebben vennék egy régi Nokiát ha még lenne, azok röhögve elmentek 10 napig, kiváló hangminőségük volt, elnyűhetetlenek voltak.

(#51907) tibor23 válasza #81733120 (#51902) üzenetére


tibor23
senior tag

A Connectra vagy a Jumpra gondolsz?

Alapvető dolgokban van különbség a kettő között? Hangminőség, üzemidő, ütésállóság, kamera - okos funkciók nem érdekelnek. De ahogy itt hallom, ezekben épp nem jó.

(#51908) #81733120 válasza tibor23 (#51907) üzenetére


#81733120
törölt tag

Tudtommal csak azok között van különbség, amiket felsoroltál. :)
Most nézem, van még M9 Join is, de nem jobb, mint a többi. Viszont az M9 Connect funkciói elég kecsegtetőek, ha a Wifit, böngészést nézzük, mivel bármikor jól jönnek ezek a feature-ök.

Amúgy várom a Nokia 8810 4G-t, kíváncsi leszek, hogy mit fognak róla írni a tesztek. :K

(#51909) tibor23 válasza #81733120 (#51908) üzenetére


tibor23
senior tag

Háát, egy ilyen telefonon a böngészés egy rémálom lehet, nem nagyon lelkesít.

Ezt az új Nokia klónt meg elcseszték azzal a húzogatós laffantyúval, de amúgy is gagyinak tűnik.

(#51910) #81733120 válasza tibor23 (#51909) üzenetére


#81733120
törölt tag

Az igaz, tetszik, meg minden, de elég rossz lehet rajta netezni.
Viszont arra talán jó lehet, ha valami nagyon fontosat akarsz megnézni.

Design terén a 8810 nekem sem tetszik túlzottan, bár nagyon ocsmánynak sem mondanám. A KaiOS tetszik, bár kíváncsi lennék arra, hogy élőben hogy szuperál.

(#51911) tibor23 válasza #81733120 (#51910) üzenetére


tibor23
senior tag

Kamerája majdnem biztosan szar, az a húzogató meg égés akkor is ha nem adok ilyesmire, sőt kifejezetten egy fölösleges akadály. A fórumában helyesen írják, ha legalább gombnyomásra leugrana, az még elmenne, de így nem. Az okos funkciók meg ennek a telefonnak az értékén nem sokat emelnek, igazán nem arra van igény, hanem egy praktikus egyszerű strapabíró minőségi telefonra - ami úgy látszik már soha nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#51912) #81733120 válasza tibor23 (#51911) üzenetére


#81733120
törölt tag

Egyetértek. A 8810 kialakítása... elég rossz, sz@rnak tűnik.

Én annak örülnék, ha lenne egy olyan nyomógombos mobil, aminek közepes a kamerája, normális a kialakítása, 2,8"-os a kijelzője és van benne wifi. Akkor talán másodlagos mobilnak vennék nyomógombosat.

(#51913) Fancy-boy válasza #81733120 (#51912) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az nem 8810, hanem 8110.
Amit pedig szeretnél arra ott van a Beafon SL820.
Kamerája mondjuk annak se lehet valami nagy durranás, de legalább 5 megapixeles, ami ma már ritka a nyomógombosok között. :D

[ Szerkesztve ]

(#51914) #81733120 válasza Fancy-boy (#51913) üzenetére


#81733120
törölt tag

Bocsánat, elírtam.:B

Ez a mobil az elvárásaimnak tényleg megfelelne.:)

Amúgy a Samsung már nem ad ki nyomógombos mobilokat?

(#51915) Fancy-boy válasza #81733120 (#51914) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ami a Samsung nyomógombosokat illeti: [link]
Ez a legnagyobb tudású köztük: [link]

Samsung Metro XL:

- 7.20cm (2.8") kijelző
- 3.1 MP hátsó kamera LED vakuval
- 2 MP előlapi kamera

Nálunk nem árulják őket, de sokat nem veszít vele a piac. Olyanok mint az itthon kapható Nokiák. Egy felirat és kész. Nem sokat ad hozzá a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#51916) Dhampir válasza Fancy-boy (#51915) üzenetére


Dhampir
félisten

A hangerőszabályzó gombok biztosan sokba kerültek a gyártónak, valamint feltehetően nagyon megerőltette a tervezőket, ezért (?) már a Samsung is elhagyta. :U

(#51906) tibor23

Szia!

Mostanában nem számolom már, de napokig működik folyamatosan, egy hétig valószínűleg, kivéve, ha többször fotózok vele. Memóriakártya nincs benne. Jobbára akkor töltöm, ha már csak három pálcikára csökken az energiaszint. Legvégső esetben két pálcikáig engedem a merülést, de az már feszélyez. :)

A gyakori hálózatkeresés biztosan jobban meríti.

[ Szerkesztve ]

(#51917) volandy válasza tibor23 (#51911) üzenetére


volandy
senior tag

Ezt írta korábban itt valaki:
....."Az új Nokia 8110 4G majd akkor lesz ajánlható vétel, ha kiderül, hogy szoftver szempontjából megbízható és nincs tele buggal. Elég sok dolgot belezsúfoltak és a gyártónak ez lesz az első KaiOS alapú készüléke. Amiben jelenleg egyedülálló ez a készülék, az a Google névjegyek és naptárbejegyzések kezelésének, szinkronizálásának lehetősége és a Wi-Fi hotspot. Aki egy laptopot is hurcol magával és a nyomógombos készülékeket szereti, annak szerintem több nem is kell. :D Átlagfelhasználóknak viszont tényleg drága ennyi pénzért és nincs sok értelme megvenni......"

Nyomógombossal azért könnyebb telefonálni mint egy okostelefonnal, nem beszélve a hosszú üzemidőről, és ha valamit meg akar nézni az interneten akkor egy 7" tabletet vagy egy laptopot könnyebb a használni mint egy okostelót. Egyedűl a fényképezés ami nem megoldott ha valakinek ez fontos!

(#51918) #81733120 válasza Fancy-boy (#51915) üzenetére


#81733120
törölt tag

Köszi a tájékoztatást.:)

(#51919) #07746304 válasza #07746304 (#51864) üzenetére


#07746304
törölt tag

Mobilharc az idősek otthonában: ALCATEL ONE Touch 2008G (Magyar Telekom)

A videóban a következő SENIOR készülékek láthatóak:
- ALCATEL ONE Touch 2008G
- ALCATEL ONE Touch 2004C
- DORO 1360
- Evolveo EasyPhone EP-500

(#51920) Dhampir válasza #07746304 (#51919) üzenetére


Dhampir
félisten

Mily beugratós a videó címe..., aki netán járóbotokkal vívó-, vagy ágytálját pajzsként felemelő és kacsáját gránátként elhajító szocotthoni lakók háborús drámáját kívánná látni, az ne ezt nézze, mert csalódni fog. :-)

(#51921) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Beafon SL820 érkezett.
Német MediaMarktból rendeltem, akciós volt.

Főbb tulajdonságok:

GPS, WLAN, 2.8" kijelző, hagyományosan és érintőkijelzővel is kezelhető, WhatsApp előre telepítve, HSPA+,
5 megapixeles kamera vakuval, Android 4.4 alapú rendszer, Google Play nem támogatott viszont alternatívának van Aptoide, úgy hogy bőven van választék. Például a Waze is fut rajta.

Gyárilag kétféle menünézet van, élő háttérképek is beállíthatóak, magyar menü nincsen, a navi gombot hosszan lenyomva lehet váltani a háttérben futó alkalmazások között.
Elég szimpatikus darab, szerintem hasonló rendszer mehetett volna pl. a 8110 4G-re is.


[ Szerkesztve ]

(#51922) hbala válasza Fancy-boy (#51921) üzenetére


hbala
aktív tag

Tényleg jó kis darab, de az ára elég magas.

(#51923) quailstorm válasza Fancy-boy (#51921) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Na ez érintővel szimpibb, mint az M9 anélkül.
Gondolom ezen már (külső fizetős) naviapp is menne simán. Sygic, iGO

(#51924) Fancy-boy válasza hbala (#51922) üzenetére


Fancy-boy
addikt

140 Euro tényleg kicsit sok, de kilehet fogni akciókat. ( 100 alatt volt )
Egyébként nem véletlenül ennyi, mivel eléggé egyedi darab.

(#51925) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Cèghez szeretnèk telefont vàsàrolni, a lènyeg ami kell:
-dokkolható (külön vagy a telefon rèszekènt)
-nyomógombos, színes kijelzővel
-lehetőleg a hangminősèg jó legyen
-àrban 10-20k között

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#51926) hbala


hbala
aktív tag

A 8110 bekerült az Edigitálba, rendelésre 27990ft.

(#51927) Viktor0610 válasza hbala (#51926) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y

Megnézem majd magamnak, de kötve hiszem, hogy ennyiért beruháznék rá. :(

Samsung Galaxy A54

(#51928) volandy válasza hbala (#51926) üzenetére


volandy
senior tag

Szuper!
Na kíváncsi vagyok a visszajelzésekre! De valószínű, hogy elsikkad majd! Nagyos sok érintőkijelzős telefont dobnak mostanában piacra!

(#51929) Viktor0610 válasza volandy (#51928) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal külön cég adja ki a nyomógombosokat és az érintőkijelzősőket.

Samsung Galaxy A54

(#51930) volandy válasza Viktor0610 (#51929) üzenetére


volandy
senior tag

Igen! Biztos! Én a vásárlókra gondoltam, hogy nem sokan fognak ráugrani mert mindenki érintőkijelzőst vesz mostanában. Valaki írta itt korábban, hogy második telefonnak viszont drága!

(#51827) ]n.balazs[

(#51931) quailstorm válasza volandy (#51928) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Teljesen más a célközönség. Már nem a gombos rovására vesz valaki okostelefont, hanem az az alap.
Inkább aki célzottan gombost keres, annak végre van más, mint az MT6260 alap szászhuszadik variánsa.

(#51932) volandy válasza quailstorm (#51931) üzenetére


volandy
senior tag

Oké! Igen így van! Maximálisan igazad van!
Azért majd kíváncsi vagyok hogy ezt ki fogja venni!
Szerintem a nyomógombost telefont telefonálásra praktikusabb!
A vezeték nélküli Hotspot funkciója tényleg jól fog működni akkor egy kb 7" tabletet használva sokkal jobban lehet bármit megnézni a neten, mint egy okostelefonon!
Ez a terv!
De ez mit jelenthet: "KaiOS alapú operációs rendszer intelligens funkciókkal"

(#51933) quailstorm válasza volandy (#51932) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Már beszéltünk róla korábban: [link]

Lényegében az is okostelefon alapokra építkezik. De valószínűleg nem nagyon lehet majd értelmes dolgokra használni, legalábbis a videó alapján még a Nokia C5 szintjét se nagyon éri el a szoftverkínálat...

(#51934) New Hewkas válasza New Hewkas (#51658) üzenetére


New Hewkas
csendes tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem itt az ideje kiegészítenem első benyomásos reakcióm az Allview M9 Connect készülékről. (Válasz alatt.)

Ennyi idő után leginkább szembetűnő számomra a gombok, illetve a rendszer reagálási ideje, ami egyes helyzetekben lassabb tud lenni az elvártnál, nem kiakasztó, de észrevehető. Illetve, valószínűleg ugyanezen okból kifolyólag előfordul, hogy az egyszeri vagy a hosszú nyomva tartást két egymást követő lenyomásnak érzékeli, ami akkor bosszantó, ha a hívógombbal a híváslistát szeretnénk előhozni, ám a telefon automatikusan tárcsázza így az utolsó hívott számot, ami a rendszer terheltség következtében nem reagál az azonnali hívás megszakításra, így azt már kétszer kell megnyomnunk.
A másik hátrány, hogy nincs benne magyar ékezetes billentyűzet, telepíteni sem tudtam rá külön, így be kell érnünk a régimódi karakterlimites SMS írással (bar, manapsag ugyis a fiatalok koreben ez a trendi... :D). A karakterek, egyébként az adott gombot megnyomva egy horizontális listán jelennek meg, ami korai Motorola Razor/Sony Ericsson korszakot idéz. A kiválasztott gombot nyomogatva/nyomva tartva tudunk egy irányba váltogatni a karakterek között.
A képernyő megjelenítése egyébként szép, a felbontása, 320x240 (és szerintem a stílus is kicsit) megegyezik az egykori népszerű Samsung Galaxy Minivével.
Egyelőre, egy helyen találkoztam problémával, ahol nem sikerült megoldaniuk az adaptálást rendesen, ez pedig a mobil internet beállításoknál a figyelmeztető limit és korlátozó limit megadása. Itt ugyanis meghagyták a számgörgőt és nem lehet kézileg megadni az értéket, így az alap 2000-es, illetve 5000-es értékről átállítani a bárhová a D-pad segítségével órák kérdése, mivel így 1 érték/másodperc a sebesség kb. (Egyszer ismerősre várás során unalmamba fogtam és beállítottam a 25-ös, illetve 50-es értéket magamnak, hüvelykujjam azóta köszöni jól van :DDD )
Internetezésre azóta sincs panasz, szerintem arra amire szánták,- valamit mindenképpen meg kell nézned, meg tudod-, gyorsan betölt, kicsit szokni kell, hogy az irány gombokkal egy kurzort irányítunk, így a középső gombbal alapesetben nem okézunk, csak akkor, ha a kurzor a megfelelő gomb fölött van. Ez utóbbi, sajnos el kell ismernem problémát jelenthet, ha nem jól jeleníti meg az oldalt.
WhatsApp, illetve Fb Lite van rajta. Utóbbit használom, szintén nincs rá panaszom. Hasznos, ha valakinek nincs meg a telefonszáma vagy nem érhető el, szia megjöttem, melyik cím?, mikor jössz? stb. ehhez hasonló helyzetekben jól jön.
Egy töltéssel normál használat mellett kibír egy hetet, viszont a böngészés nagyon meríti. Itt a százalék kijelzéssel nem vagyok megelégedve, ugyanis 30%-os jelzésnél kb bárhol lehet 10 és 30 között, nem egyszer fordult elő, hogy a fent említett állapot után 1-2 órával, már sipákolt, hogy lemerül, annak ellenére, hogy ez idő alatt nem volt hozzányúlva.
A Naptár és E-mail funkciókat nem használtam, így ezekről nem tudok nyilatkozni.
Kamerája viszont meglepően tiszta képeket csinál, ahhoz képest, hogy csak 3.2 MP. Igény esetén lövök vele pár képet.
Összességében ár/érték arányban nem rossz (11000FT-ért vettem EMAG-ról, ingyen házhoz szállítással vidékre), de senkinek nem tudnám jó szívvel ajánlani. El lehet vele lenni, nem fogsz valószínűleg beleőrülni, de széles vigyorral sem fogsz róla beszélni. Feltehetőleg a Fancy-boy által ajánlott Beafon SL820 nagyobb élményt nyújt ilyen téren. Amennyiben, viszont nem szánnál többet egy ilyen készülékre és képes vagy együtt élni a fent említett hiányosságokkal, tégy vele egy próbát.

Ez az én tapasztalatom egyelőre az Android 4.4-es rendszerrel megáldott klasszikus telefonokat illetőleg. Ezért is várom, hogy a Nokiának mit sikerült kihozni a quadstorm által emlegetett FirefoxOS-ból.

[ Szerkesztve ]

(#51935) quailstorm válasza New Hewkas (#51934) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A rókával az a baj, hogy arra te nem nagyon fogsz semmilyen appot se rakni, így nem lesz belőle fél-okos vagy kiegészített tudású gombos telefon.
A potenciál benne van, csak a róka az érintősen megbukott, ezt a végképp marginális piacot kétlem, hogy felkarolnák. Vagy lehet vadászni az indiai cuccokat majd...

Látom kifutott úgy az M9 Connect, hogy nem vettem... Majd használtan, ha egyáltalán felbukkan valaha is.
Kicsit sokalltam érte ennyi pénzt úgy, hogy csak azért kéne, hogy kipróbáljam mennyire lehet visszaokosítani egy ennyire limitált érintőmentes telót. Ebből nem lesz retro értékképző sose...

(#51936) hbala


hbala
aktív tag

Lehet, hogy mégis lesz valami a kaios-ből? [link]

(#51937) volandy válasza hbala (#51936) üzenetére


volandy
senior tag

Jó lenne ha lenne!

(#51938) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák segítséget szeretnék kérni. Szükségem lenne olyan butatelefonra, ami:
- menthető rendesen valamilyen szoftverrel(főleg a contact lista)
- ütés/porálló legyen(eddig egyik sem bírta ha a targonca alá került)
- hangos legyen mind a külső mind a beszédhangszóró
- rezegjen is mint a vibrátor, hogy az üzemben levő kolléga, ha mégis süket, akkor legalább a zsákot kiejtse a kezéből a rezgéstől
- opcionális elemlámpa
- jó üzemidő(ne 3 nap)
- nem kell dual sim
- legyen alapértelmezetten hívóazonosító kijelzés(Evolveo nem tud)
- térerő jó legyen!

Eddig vásárolt készülékek: Evolveo StrongPhone X1, X2, CAT B30. Mindnek volt valami nyűgje

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#51939) Fancy-boy válasza KaiotEch (#51938) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A Doro 520 eléggé bevált készülék, több kolléga is vásárolt már belőle.
Érdemes lenne megkérdezned legalább egyiküket és akkor könnyebben eltudod dönteni, hogy neked is megfelelne-e.

[ Szerkesztve ]

(#51940) Fancy-boy válasza Dhampir (#51856) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Új QWERTY készüléket mutattak be, igaz nem Nokia:

Jio Phone 2 QWERTY billentyűzettel, WhatsApp támogatással

- Dual-SIM slots (Nano)
- 2.4-inch QVGA display.
- KAI OS,
- 512MB RAM 4GB of internal storage.
- SD card (up to 128GB).
- 2-megapixel back and a VGA front camera
- Battery is at 2000mAh, and connectivity options include
- VoLTE, VoWiFi, NFC, GPS, Bluetooth, and FM radio.
- It supports LTE Cat4 DL: 150Mbps/UL: 50Mbps, and LTE Band 2,5,40, 2G Band 900/1800.

(#51941) Dhampir válasza Fancy-boy (#51940) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha ez eljutna Magyarországra, az tán kész csoda lenne. :)

(#51942) quailstorm válasza Dhampir (#51941) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja ez kifejezetten India, de amúgy jópofa, köteles többet hozni, mint anno a qwerty Ashák.

(#51943) New Hewkas


New Hewkas
csendes tag

Látom most már kapható a 8110, valaki találkozott már valamilyen személyes/külsős véleménnyel?

(#51944) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Nincs valakinek működőképes Nokia 1112-je vagy Nokia 1200-ája? Vagy esetleg nincs valaki, aki foglalkozik 1112-es mikrofoncseréjével? (meg mondjuk van is hozzá új mikrofonja)

(#51945) hbala válasza Fancy-boy (#51940) üzenetére


hbala
aktív tag

Klassz. Kár hogy hozzánk nem jut majd el.

[ Szerkesztve ]

(#51946) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Telefont szeretnék vásárolni Édesanyámnak.
Eddig egy nokia 130 volt neki ha jól emlékezem.
Sajnos egyre kisebbek rajta számok és a kijelző is zsugorodik szerinte.
Szeretném meglepni valami új,használható készülékkel.

Nos mint olvastátok jó lenne nagyobb kijelző amin nem apró betűs a téma.
A gombok is jól kezelhetőeknek kellene lenni.
Mivel szerette meg ismeri is a nokia menüjét így ha lehet maradnák ennél a márkánál, bár ha tudtok hasonlóan könnyen kezelhető telefont nem zárkózom el más gyártótól sem.

- csak telefonálás, óra
- Hangos csengőhang
Új készülék,magyarországi garanciával.
20-25e ft

Tudnátok tanácsot adni?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#51947) hbala válasza hbala (#51945) üzenetére


hbala
aktív tag

Kapható viszont egy ilyen: [link]

Nem is vészes az ára: [link]

(#51948) Tombi válasza hbala (#51947) üzenetére


Tombi
senior tag

udv. ez egész jónak tűnik, a hangminőségre nagyon kíváncsi vagyok es tetszik hogy androidot futtat mini erintokijelzon..nekem ilyen kell !

(#51949) hbala válasza hódmaci (#51946) üzenetére


hbala
aktív tag

Alcatel 2008?

(#51950) Fancy-boy válasza hódmaci (#51946) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Gondolom még az első szériás Nokia 130-ról van szó, tehát hiába ismeri jól a Nokia menüjét, az még Nokia volt.
A mostaniak már csak feliratban azok, teljesen más a menü, mivel más a rendszer is. ( bonyolultabb )

Érdemes megnézni:

- Doro 1360: [link]

- Alcatel 2045X: [link]
Például itt kapható akár fehér hátlappal is: [link]

Kinyithatósban pedig:

Beafon SL580: [link]
Beafon SL670: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.