Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) _NCT válasza _NCT (#35997) üzenetére


_NCT
őstag

Esetleg még Defy+-t néztem, bár a szívem Nexus felé húz :D

(#36002) molnarpeter válasza _NCT (#35997) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én perpill egy SCLCD-s Nexus S-t használok (hét közben arról fórumozok koliban, most is), a fényerő még sosem volt kevés nekem.

mp

(#36003) sdd2 válasza Whysperer (#36000) üzenetére


sdd2
veterán

Hát az Arc S -es lesz elavult annyira 2 év után mivel az frissebb mint az S2. De az S2 jobb a két mag miatt. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36004) _NCT válasza molnarpeter (#36002) üzenetére


_NCT
őstag

Köszi a választ, néztem videón Defy+-ot, élőben is megnyomkodom majd, de sokkal jobban tettszik a Nexus + már régebben is szemeztem vele :) Köszi a válaszokat :) :R

(#36005) Mr.Grincs válasza aggleány (#35974) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ma néztem élőben ahova a hülyék járnak(MM) nem is olyan apró ez az xperia mini. Viszont mindegyik le volt merülve, így nagyon nyomkodni sem tudtam. Hogy vegyen így az ember telefont, ha azt sem tudja milyen kezelni mert nincs bekapcsolva meg feltöltve?
Viszont volt Nokia N9 hupikék színben. Iszonyatosan gagyi hatása van és fölül valami kis ajtó már el volt hajlítva szóval kb ennyit bír a telefon 160 ért...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36006) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

UP! :)

Édesapámnak szeretnénk venni egy telefont, az igények:
-mindenálló
-lehetőleg nokia (megszokott rendszer, 65 évesen nem szeretne átállni, az androidot is elképzeli mondjuk ha nagyon muszály, de azt inkább ne, munkástelefon kellene) )
-bunkofon
-kamera
-hívásnál hangos legyen
-kódmemória (c702-mben volt pl hasonló)
-jegyzetek
-lehetőleg zseblámpa funkció
-ár: lehetőleg akciós, 20k körül (esetleg 30)

mp

[ Szerkesztve ]

(#36007) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Ma voltam a pirosaknál, és az ott "camp-elő" samsungos szakértő, hosszan ecsetelte a Star II-es előnyeit. Vajh azért tette, mert annyira jó, vagy azért mert annyira szabadulni kell tőlük?

Amúgy látszik, hogy abszolút láma vagyok a témában, mert a vele folytatott beszélgetés során esett le, hogy egy internetezésre is alkalmas mobiltelefon, amelyben van wi-fi- adó-vevő egység, minden gond nélkül alkalmas internetezésre anélkül, hogy bármelyik szolgáltató bármelyik internetes előfizetéses szolgáltatását igénybe venném. Azaz csak oda kell sétálnom egy helyre, ahol van nyitott wi-fi kapcsolat és voilá...
(Eredetileg azért zárkóztam el az internetezős telefonoktól, mert nem akartam ilyesmire előfizetni)

Nem minden vándorút céltalan...

(#36008) 3.Aragorn válasza molnarpeter (#36006) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Samsung Xcover 271
Ezt érdemes megnézni. Nem nokia, de 30-ba belefér.

Nem minden vándorút céltalan...

(#36009) molnarpeter válasza 3.Aragorn (#36008) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Köszönöm :R Remélem, ki lehet próbálni valahol, a t-mobile-nál megnézzük majd, hátha :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#36010) Dugos


Dugos
tag

Sziasztok!

Sajnos új telefont kell vennem, mert az előzőt ellopták. :S Tavasszal szeretnék venni egy xperia arc-ot, és addig kellene egy belépőszintű készülék.
Az ára kb: 15 000 Ft.
Lehetőség szerint új legyen, de lehet kevésbé használt is. Ha nem független nem baj, de ha függő akkor vodafone-os. Kb áprilisig használnám, de utána mindenképpen megtartanám pót telefonnak. A telefonáláson és sms íráson kívül még zenehallgatásra használnám, nem hátrány ha 3,5 mm-es jackes fülest tudnék rá kötni bármilyen formában.

Köszönöm előre is a válaszokat, további szép estét!

[ Szerkesztve ]

(#36011) _NCT válasza Dugos (#36010) üzenetére


_NCT
őstag

Szerintem menj be a Tesco-ba vagy Metro-ba és vegyél 7-8 ezer ft-ért valami gagyi független telefont...Muteromék vettek egy Samsung független telót, 1 év garival, nekik tökéletes, telefonálni, sms-ezni stb.... Én a helyedbe ezt tenném, többi pénz meg menne a jövőre esedékes telefonba. Addig meg használod ezt az egyszerűbbet,a célnak megfelel.

Példák:

Óccó oszt jó vol1.

Óccó oszt jó vol2.

Esetleg ez...

De ha nézegetsz árgépen, gyakorlatilag telítve van a piac ilyen típusú telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#36012) Mr.Grincs válasza Dugos (#36010) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Sony E W595 van nekem. Éppen megválnék tőle. Fekete Vodás (volt) Nincsen liveos menü, mert frissítettem házilag. Van hozzá gyári füles is bontatalanul, meg 3,5 öst is tud. :C Irj püt és megeggyezünk.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36013) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Létezik fehérben is: [Sony Ericsson Live with Walkman]
Ma láttam feketében. Szerintem fehérben jobban néz ki.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36014) tybsen


tybsen
addikt

Sziasztok,

a szüleimnek szeretnék valami olcsó érintőképernyős telefont max. 20 ezer körülig, amin kvázi "gyakorolhatnak" - ez lenne az első ilyen telefonjuk. Független vagy vodafone-os. Nem kell semmilyen extra funkció, sem okostelefon - csak sms néha, leginkább pedig telefonálás lenne. Néha gondolom csinálnának 1-2 fotót, de ez sem szempont. Mp3 csengőhang gondolom már ezekben is van. Minél nagyobb kijelző, annál jobb, egyszerű használat előny. Amiket néztem most így nagy hirtelen: samsung corby, corby II, star, star II, samsung diva. Nem vagyok igazán képben ezekben a telefonokban, kellene egy nőiesebb (star la fleur?) is és egy férfiasabb (star II?), mivel mindkettőjüknek lenne 1-1 telefon.

Vodafone-nál akciósak éppen:

LG Ego T500 15.900 HUF
Samsung Champ II 13.900 HUF
Motorola Wilder 19.990 HUF

Előre is köszönöm, ha van valami ötletetek.

[ Szerkesztve ]

(#36015) tybsen válasza tybsen (#36014) üzenetére


tybsen
addikt

Használt és új is lehet, ezt kifelejtettem.

(#36016) lumosnina


lumosnina
tag

Van vkinek xperia mini pro-ja? Kellenének tapasztaatok: nem fagy e, nem lassu e...stb.
Kolléganőm teloján nem jon be a net. Nem wifivel akartunk csatlakozni, hanem a fizetős modszerrel:DD és folyamatos hobauzenetet dobott ki. Vodás az édes.

Megbizhatosagomrol : http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -> lumosnina felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#36017) Rav3n02 válasza tybsen (#36014) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha használt is lehet én egy LG Arena-t javasolnék. Szerintem első érintős telefonnál fontos, hogy az érintőkijelző jól reagáljon szép képe legyen. Az általad felsoroltaknak szerintem katasztrófális a kijelzője :(

(#36018) sdd2 válasza lumosnina (#36016) üzenetére


sdd2
veterán

Esetleg a topikjában érdeklődj [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36019) #30026496 válasza molnarpeter (#36006) üzenetére


#30026496
törölt tag

Szerintem Nokia X2-00. Nálam elég sok dolgot kibírt :D

(#36020) tybsen válasza Rav3n02 (#36017) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, megnezem.

(#36021) randras


randras
veterán

Helló!

Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen telefont vegyek. Jelenleg HTC Sensation-öm van, ezt szeretném valami jobbra váltani. Általában kártyafüggetlenül, GSM boltban vagy hivatalos viszonteladónál szoktam venni telefont, és épp most készülök elhagyni a HTC-t, mint gyártót, mert elégedetlen vagyok velük.

Gondolkodtam SGSII-őn, iPhone-on, Blackberry-n, de minddel van valami bajom. Minden ötletet szívesen fogadok!

:R

[ Szerkesztve ]

(#36022) k850 válasza randras (#36021) üzenetére


k850
addikt

Hát, akkor már csak a LG, Motorola és a Sony Ericsson jöhet szóba, de szerintem neked ezek sem jönnének be!
Nem gondoltál még arra, hogy nincs tökéletes választás, az igényeidet kellene realitásba hozni a valósággal.
Listádon szereplő márkák, mind-mind a maga módján egy remek technológiával próbálja kiszolgálni a felhasználók igényeit.
Ha tudod, hogy mi a fő szempontjaid egy készülékkel, akkor már fél siker.
Pl. ha a kamera funkció a legfontosabb, akkor egy jó fényképező, ha csak telefonálni szeretnél, akkor Emporia Talk Premium is nagyon jó választás.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#36023) Dugos válasza _NCT (#36011) üzenetére


Dugos
tag

Köszi a tippet, de már megoldódott a probléma, kaptam kölcsönbe egy telefont. :)

(#36024) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok,
Tudnátok nekem egy telefont ajánlani? Win Phone 7 oprendszer és qwerty billentyűzet kellene és persze, hogy normális árban is legyen.
Köszi

(#36025) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Sziasztok!

Van egy ZTE Bladeem, 8GBos kártyával használom, és most hogy kezd megtelni jegyzetekkel, puskákkal (egyetemen kell :DD ) kicsit lassú. Azt szeretném kérdezni, hogy lehet e még kapni valahol jó áron nexus S-t, ha lehet akkor érdemes e lecserélnem a mobilt? Ha jól tudom 1Ghz es proci van benne, a Bladeben 600as van, mennyire érezhető 400Mhz különbség? Esetleg van most mobil amit nagyon ajánlotok 60-70 ezerig?

Igényeim: 3,5" nál ne legyen kisebb a kijelző ; vaku a fényképező mellé (vagy led villanó nem tudom mi a pontos neve) ; jó ár/érték arány ;gyors; androidos

[ Szerkesztve ]

(#36026) Rav3n02 válasza Maddoxtomi (#36025) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Megéri cserélni, a különbség ég és föld :DDD Defy+ tudom ajálnlani :U

(#36027) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Továbbra is áll a kérdés, hogy a Cedarhoz jár usb-kábel, vagy tényleg csak a töltőt adják hozzá?

Nem minden vándorút céltalan...

(#36028) Maddoxtomi válasza Rav3n02 (#36026) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Újabb kérdésem, hogy a Google ONE és a Nexus S (ami a Google TWO elméletben????) között mi a különbség? Proci 1GHz mindkettőnél, vagy nem csak az órajel számít?

(#36029) Rav3n02 válasza Maddoxtomi (#36028) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nem akarok hülyeséget mondani, de a Nexus S az gyakorlatilag egy Galaxy S. A processzor talán egy árnyalatnyival erősebb mint a One-ban dübörgő Snapdragon, de erre sem vennék mérget. Bár a Google One egy évvel idősebb készülék, ha lenne rá keretem én biztosan azt venném. Ennek két oka is van. Az egyik, hogy szerintem nagyon szép, míg a Nexus S-ről ez nem mondható el (tudom ez szubjektív), másrészt szerintem szebb képeket is készít mint az S.

(A Google One-t a HTC gyártotta le, a Nexus S-t pedig a Samsung).

Ami még fontos, hogy a Nexus S a google jelenlegi zászlóshajója, tehát biztosan, kap ICS frissítést..A One szerintem nem fog, de volt erről egy cikk nem olyan rég, hogy mely telefonok kapják meg biztosan a frissítést..

(#36030) Maddoxtomi válasza Rav3n02 (#36029) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Éppen ezért hogy a nexus one egy évvel idősebb, és annyit tud mint a nexus s gondolkozom azon, hogy lehet érdemes lenne várni a cserével amíg kicsit elterjednek a 4.0 val érkező telefonok, mert ha jól tudom már megjelent a galaxy nexus prime(vagy valami hasonló a neve) és gondolom ezért a régebbi készülékek ára csökkenni fog.

[ Szerkesztve ]

(#36031) Maarki


Maarki
aktív tag

Én most vettem egy defyt azért mert van benne transmiter hát mit telefon nem rossz de nekem a transzmiter volt a lényeg ami benne van de nincs aktiválva -.- úgy hogy kissé nyűgös lettem

(#36032) f4lcon


f4lcon
őstag

nos a kinézett samsung star II (s5260) a barátnőm szerint nem szép. ő a szappantartó formájú telefonokat szereti...

szóval újra keresek telefont, ami:
- érintőkijelzős
- NEM androidos
- magyar nyelvű
- 30.000 HUF alatt megvehető újonnan, garanciával
- és nőies

mindezek mellett opcionálisan:
- szép kijelzője van
- gyors
- lehetőleg samsung/lg/nokia/sony szóval nem alcatel, vodafon mobil és tsai.

minden ötletet szivesen vennék.

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#36033) f4lcon válasza f4lcon (#36032) üzenetére


f4lcon
őstag

S7070 Diva vagy S5600 Preston? ezek egész nőiesnek tűnnek.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#36034) _NCT válasza f4lcon (#36033) üzenetére


_NCT
őstag

Én Diva-t venném barátnőmnek :D

(#36035) sdd2 válasza f4lcon (#36033) üzenetére


sdd2
veterán

Én is Divát vennék a helyedben. :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36036) andrás47 válasza molnarpeter (#36006) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia !

Ha ragaszkodik a Nokiához talán még itt lehet kapni ezt a típust:
http://www.hasznaltmobil.com/search?marka=1&tipus=1841

Tesztje:http://www.mobilport.hu/nokia-3720-classic-szadistaknak-valo.html

Üdv.

(#36037) Domxc válasza f4lcon (#36033) üzenetére


Domxc
senior tag

Diva.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36038) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! 30 000 FT értékben tudtok ajánlani egy gyors és jó Androidos telefont ? Akárhol néztem mindenhol 30 felett vannak. Ilyesmi érdekel, hogy X8, Galaxy Mini, Galaxy Y, ZTE Blade..stb..
Mindenképpen új kellene, és független vagy Vodafone-os. Annyi még hogy 30 fölötti nem érdekel.

Előre is köszi!

This is the way

(#36039) molnarpeter válasza andrás47 (#36036) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Köszi, de a T-nél vesszük előfizetéshez, szóval Xcover lesz, eldöntötte :)

mp

(#36040) ouzohuto válasza RaZroX (#36038) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Inkább legyél Ts mindig jobban jársz!

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1111_karacsony/domino?WT.ac=karacsony_2011_lokalismenu_domino

Ezek mind belépő telefonok az abdroid világába ezt értem gyengusok de szerintem megérné gyűjteni még 1kicsit és pl experia mini, vagy Skatere beruházni, bár itt is vodafos szarság miatt....

XiaomI RedmI Note|||

(#36041) superecneB


superecneB
őstag

Használtan 20-25ezer forintért milyen telefont érdemes venni, ha egy Nokia E51-ről váltanék, tehát a minimum elvárás legalább ez a szint. Fontos, hogy a készüléken futó oprendszer, reccsenés nélkül menjen, tehát az ilyen belépő szintű androidos termékek nem tetszenek, inkább akkor már valami zárt de legalább gyors platform érdekelne.
Nagyon nem vagyok otthon a telefonokban, és azok oprendszerében. Mit ajánlanátok?

(#36042) superecneB


superecneB
őstag

Na ez nem tudom hogy lett dupla, sry

[ Szerkesztve ]

(#36043) f4lcon válasza RaZroX (#36038) üzenetére


f4lcon
őstag

galaxy mini 28k a mediamarktban a westendben akciosan.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#36044) f4lcon válasza RaZroX (#36038) üzenetére


f4lcon
őstag

valamiért duplázott nekem is....

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#36045) RaZroX válasza f4lcon (#36043) üzenetére


RaZroX
addikt

Úúú az jó lesz :D Köszi :D

This is the way

(#36046) szimla65


szimla65
aktív tag

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni,telefont vásárolnék karácsonyra.A jelöltek Xperia Neo és a Samsung Galaxy W.Amióta mobilt használok mindig Ericsson és Sony Ericsson telóim voltak,soha egyetlen probléma sem volt egyikkel sem.A Samsungot egyáltalán nem ismerem(a tesztek el olvasom)de viszont a lényeg ,hogy mik a tapasztalatok használat közben.Megbízhatóság ,tartósság,stb.Ebben kérném a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#36047) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Tudom, már többször megválaszoltátok a kérdéseimet ezzel kapcsolatban, mégsem vettem még meg a Cedart. Szóval még mindig ugyanaz a kártyás telefonos problémakör. Mely a karácsonyi akciós ajánlatoknak köszönhetően két versenyzővel bővült.
SE Cedar = 20k
Nokia c2-01 = 12k
Samsung star II = 17k
A szempontok továbbra is:
- Tudjon zenét lejátszani, lehetőleg jó minőségben.
- Jack dugó.
- Minőségi aksi - szintén a zenelejátszás miatt.
- Olcsóság
- Tartósság
Ti melyiket vennétek a helyemben?

Nem minden vándorút céltalan...

(#36048) ouzohuto válasza 3.Aragorn (#36047) üzenetére


ouzohuto
senior tag

mármint szemponjaid szerint: a legolcsóbb legnagyobb aksival rendelkező telefon(számomra erre c2 bőven, de c1is tökéletes)

XiaomI RedmI Note|||

(#36049) sdd2 válasza 3.Aragorn (#36047) üzenetére


sdd2
veterán

Cedar :K

c2 anyagminősége egy nagy rakás sz*r :W

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36050) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Köszi a válaszokat. Ez 1-1.
Lassan az lesz, hogy földobok egy érmét, vagy kidobom kockával... :DDD

Nem minden vándorút céltalan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.