Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) csimav válasza hemaka (#10998) üzenetére


csimav
senior tag

Énis reménykedek benne. Anyukám most vett egy Fekete-Sárga W580i-t és elvileg a 27. gyártási hétig voltak csak hibásak. Olvastam pár dolgot(idézem):

"Hali!
Most bocs hogy bele szólok mert én is ismerem ezt a gomb töréses cuccost de egyik haweromnak ilyen van fél éve és még neki épek a billentyűzetek pedig ő nem kíméli dobálja ahogy csak tudja.
Nah ennyit akartam a támához fűzni.
Hali"

"A gombok törésével kapcsolatban: nekem kb két hónapja van meg a telefon, még nem tört el egy gomb se, remélem nem is fog. Játszom, sms-t is írok, szóval azért használtam, de még nem volt gond."

Meg irt egy gyerek 2008. okt. 20 körül hogy 2 napos a teloja és a 2 nap alatt 3 gomb törött neki el.

Vááááááááááá :O :O :O :O :O :O :Y :Y
Remélem az enyém jolesz :K ;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11002) hemaka válasza Viktor0610 (#11000) üzenetére


hemaka
nagyúr

de utána viszont he? :F :W

- - -

Csimav. Annyira azért nem kell aggódni, ha szerencséd van nem fog törni, ha mégis, akkor nem sokba tart a szervízben kicserélni nekik, nem egy egetverő műszaki probléma. :)

(#11003) bici75 válasza máyköl (#10999) üzenetére


bici75
csendes tag

Az összehasonlításon már túl vagyok. Az N82 mellett az szól, hogy jobban tetszik.
AZ N79 mellet pedig, az FM transmitter, jobb akku és hogy sokkal újjabb telefon, talán fejlettebb benne ez-ez..
Ha lenne egy ilyesmi nokia fémből, nem gondolkodnék egy percig sem.

(#11004) kicsitulipan


kicsitulipan
csendes tag

Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem. Szeretnék egy új telefont venni, t-mobilos előfizetéshez lenne. Szeretnék vele sokat fényképezni, úgyhogy kéne bele egy jó kamera. Szükségem lenne egy viszonylag könnyen kezelhető menüre, és hogy azért bírja a készülék egy darabig, minimum 2 évig tervezem használni. Millióim nincsenek rá, de részletre meg tudnék venni pl egy Nokia 6220 classic-ot vagy egy Sony Ericsson C902-t, így elsőre ezek tetszettek leginkább, és ezzel a két márkával vannak eddig jó tapasztalataim. A gondom az, hogy az itteni tesztekben pont a kamerájukat húzták le nagyon, meg sok egyéb mást is, úgyhogy elbizonytalanodtam. Ha tudnátok segíteni a választásban, illetve ha lenne más ötletetek (lehetőleg olyan készülékeket mondjatok, amit lehet kapni a t-mobilnál előfizetéssel, a kínálat sajnos ahogy néztem határozottan véges), nagyon hálás lennék érte. :) Köszi előre is!

(#11005) Kickass válasza kicsitulipan (#11004) üzenetére


Kickass
őstag

Samsung G600? 5 megapixelesek között szerintem legjobb (fej-fej mellett N82 mellett), akksija is birja simán 3 napot aktiv használat meleltt is (legalábbis nekem kettő is vol és birta mind2), gyönyörű képek, zene is rendben, minőségi anyagok és ami a lényeg h nem drága már egyáltalán és menüje is tök egyszerű. :K

(#11006) máyköl válasza Viktor0610 (#11000) üzenetére


máyköl
veterán

Én pedig mindig ott szoktam a telefonok tudását megnézni, meg összehasonlítani. De már ezt is tudom. :)

(#11007) spammer


spammer
veterán

Sziasztok!

Samsung J700-as Voda változatáról tudna nekem valaki némi infoval szolgálni? Most láttam a honlapjukon, hogy live menüs, így már kicsit el is ment a kedvem tőle :( Keresgettem neten, milyen a menü, hogy néz ki, de sehol nem találtam 1 képet se. Még mindig ilyen piros fehér kék nyavaja az egész? Gyári menü pedig tök jól nézett ki. :(((

Illetve az érdekelne, hogy van e vmi féle korlátozás a voda változatban?

Jó áron van, de ha ocsmány a szoftver rajta, akkor lehet hogy kihagyom :F

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11008) kicsitulipan válasza Kickass (#11005) üzenetére


kicsitulipan
csendes tag

Köszi szépen, de az az igazság, hogy tényleg inkább nokiában és sony ericssonban gondolkozom, másrészt nem is találtam a t-mobile honlapján a webshopban samsung g600-ast, most nem tudom ez azt jelenti-e h nem is tartanak olyat, de én erre gondoltam. Ebben a két márkában mit tudnátok ajánlani? Vagy abból a kettőből amit kinéztem (Nokia 6220 classic és Sony Ericsson C902) melyik a jobb? Köszi még egyszer is.

(#11009) Kickass válasza kicsitulipan (#11008) üzenetére


Kickass
őstag

Esetleg Nokia 6500 Slide (ez ugye fém és a kamerája is egész jó) vagy az N95-öst se hinném h arany árban mérik már T-nél, de ha az általad emlitett készülékek közül akarsz választani akkor én a 6220 Classicot választanám (GPS, és bár a kamot tesztekben lehúzták azért még fényképezni tud lehet az ujabb szoftok is javiottak már rajta ráadásul attól h fontos a kamera gondolom tudod mit várj el egy mobilos optikától és nem akarsz nevezni az év fotója díjra vele). :K

[ Szerkesztve ]

(#11010) spammer válasza spammer (#11007) üzenetére


spammer
veterán

Tárgytalan, megvettem, szerencsére nem ocsmány menü :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11011) Menta3


Menta3
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Vagyis a véleményeteket.
Januárban fogok új telefont venni. Félig meddig kényszerből, mert egy sony-ericsson v630i-m volt/van, ami sajnos másfél év után kicsit lestrapálódott, állandóan kikapcsol. Mivel 2 éves hűségnyilatkozattal vettem még tavaly áprilisban a Vodafone-nál, ezért legkorábban januárban hosszabbíthatok szerződést.
Na, szóval vásárlás előtt állok, és hát C kategóriás előfizetésben nézegetem a telefonokat, és így max 30.000 ft körül szeretnék rászánni. További kritériumom, hogy fémházas telefon legyen (strapabíróbb), tovább az aksija 4 napig minimum bírja, napi 10-15 perc beszélgetés mellett kb. Ezek a legfontosabb kritériumaim.
Ezek alapján leszűkítettem a Vodafone kínálatából 4 telefonra:
Nokia E51
Nokia 6500 classic
Samsung J770
Samsung L810v

Mindegyik telefonnak megvannak a maga előnyei. Azért kérném a ti segítségeteket, hogy nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek, melyik telefon az, amelyik a "legtartósabb" szerintetek.
Egyébként legszívesebben 6500 slide-ot vennék, de az Vodafone-nál nincs sajnos, és váltani meg nem tudok április előtt. :S

Bocsánat a hosszú kommentért :)

Előre is köszönöm a segítséget!

(#11012) kicsitulipan válasza Kickass (#11009) üzenetére


kicsitulipan
csendes tag

Köszi szépen, még meggondolom. Azt hiszem túl macerás igényeim vannak mert ezek a "csúsztatós" telefonok mint amiket írtál, nem nyerték el a bizalmamat, sokaktól hallottam h hamar tönkremennek... nem tudom...

Újabb kérdés: apukámnak szeretnénk karácsonyra egy új telót, a régi communicatorát ellopták kb 5 éve és azóta azt siratja. Nokia E71-et néztem, szerintetek milyen? Köszi előre is. :)

Jajj még annyit had kérdezzek, hogy ha veszek egy készüléket, de az előfizetés nem az én nevemen lesz, attól a készüléket még a nevemre írják? És hogy új előfizetést lehet régi telefonra kötni? Értem ezalatt h pl ha apukám régi telóját megkapom, arra köthetek-e egy új előfizetést, ami egy harmadik fél nevén van? :F Bocs a hülye kérdésekért :U

[ Szerkesztve ]

(#11013) bulika25


bulika25
csendes tag

hello.
telo vásárlás elött vagyok de nem tudom melyeket vegyem.ebben kéne a segitségetek.
nokia 5800xm vagy lg kc 910?a lg-töl csak azért ockodom mert a forumokon elégé lehuzák./anyag használatuk miat./elöre is köszi.
hello.

(#11014) Kickass válasza bulika25 (#11013) üzenetére


Kickass
őstag

nehogy azt hidd h az 5800 vmi nagyon minőségi cucc :D talán a GPS a pozitivumai közé irható ezen kivül nem hinném h jobb mint az LG, a felület teljesen más engem az 5800 nem győzött meg az LG cucca bár talán nem annyira 'látványos' de sokkal kiforrottabb dolog mint a Nokia, mellesleg árban is kedvezőbb, én az LG-t ajánlanám

[ Szerkesztve ]

(#11015) válasza Kickass (#11014) üzenetére



aktív tag

hát nemtudom,bár erről az lgről nem tudtam hogy van de sztem nem 1 szinten vannak.
3mp - 8mp kamera , :F ha ez számít neked .
árba pedig meg több a nokia.120 nokia 90 az lg.
s az lg szoftja pedig télleg fejletebb mint a nokiá-é hisz ez a nokia első s60-as szoftos (érintős telója) :DD

Már 16 éve itt :)

(#11016) moddingR


moddingR
aktív tag

vki? 5310-n kívül?

(#11017) spyduck


spyduck
nagyúr

Hali!

Januárban vennék megint mobilt, mit ajánlanátok?

kritériumok:
-érintő képernyő
-jó minőség
-sok akksi működési idő
-ha lehet támogassa a GPS navigációt de nem muszáj

(#11018) Gergooo


Gergooo
csendes tag

Helló!

Én azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik a jobb telefon, a Sony Ericsson T700, vagy pedig a Samsung U800?
Tehát hogy ki melyiket ajánlja inkább.

(#11019) fateless válasza Gergooo (#11018) üzenetére


fateless
veterán

a két készülék sok szempontból hasonló, túl nagy különbségeket nem fogsz találni, szóval alapvetően a személyes preferancia fog dönteni. Én a SE-t választanám a jobb Java-kezelés és a két év garancia miatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11020) Atlantis válasza spyduck (#11017) üzenetére


Atlantis
veterán

iPhone.

Gergooo: Szerintem is SE.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11021) South Velen válasza Gergooo (#11018) üzenetére


South Velen
addikt

A két készülék nagyjából megegyező tudással rendelkezik, a Samsung nagyobb felbontású kamerával rendelkezik, valamint az érintős felület is nagy buli, bár egyeseknél zavaró, megszokás kérdése.
Emellett a Samsung szebb is, de ez ugye szubjektív.
Én a Samsungot venném.

(#11022) spyduck válasza Atlantis (#11020) üzenetére


spyduck
nagyúr

Jobb mint az Omnia?

(#11023) Atlantis válasza spyduck (#11022) üzenetére


Atlantis
veterán

Ki hogy érzi. Szerintem jobb, mert nem Windows Mobile. :) Az iPhone gyorsabb, teljesen ujjal vezérelhető(nincs is semmi bökő :) ) az akksi is jobb, de a fényképező semmilyen és navigációra is az Omnia a jobb. Vannak hátrányai az iPhone-nak, de a kritériumaidnak ez felel meg legjobban.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11024) spyduck válasza Atlantis (#11023) üzenetére


spyduck
nagyúr

köszönöm a választ :R

(#11025) mongi_


mongi_
aktív tag

Ha holnap elmegyek egy közeli T-mobile boltba mennyi az esélye, hogy egyből meg is tudom venni ott helyben a Samsung Pixon-t? Mennyire keresett darab, esetleg nincs belőle országos hiány, mint az Omnia-nál volt/van? Vagy inkább a webshop-on keresztül rendeljem, úgy gyorsabb? Akkor meg attól félek, hogy az ünnepek előtt nem ér ide... pedig nekem Karácsonyra kellene. :U

booty time booty time across the USA

(#11026) Gergooo


Gergooo
csendes tag

köszi mindenkinek, valszeg SE-nél maradok, mert az a kedvenc :))

(#11027) Gergooo válasza Gergooo (#11026) üzenetére


Gergooo
csendes tag

Még azt szeretném kérdezni, hogy a T700-ban ki lehet kapcsolni a menüben való rezgést, úgy hogy nem váltok témát?
És van fájlkezelő? (tehát ahol a mappák vannak. K800-on a 7. gomb a menüben.)
előre is köszi

(#11028) South Velen válasza South Velen (#11021) üzenetére


South Velen
addikt

Természetesen totálisan benéztem a dolgot, és az U800-at összekevertem az U900-zal. :B

(#11029) Menta3


Menta3
csendes tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Vagyis a véleményeteket.
Januárban fogok új telefont venni. Félig meddig kényszerből, mert egy sony-ericsson v630i-m volt/van, ami sajnos másfél év után kicsit lestrapálódott, állandóan kikapcsol. Mivel 2 éves hűségnyilatkozattal vettem még tavaly áprilisban a Vodafone-nál, ezért legkorábban januárban hosszabbíthatok szerződést.
Na, szóval vásárlás előtt állok, és hát C kategóriás előfizetésben nézegetem a telefonokat, és így max 30.000 ft körül szeretnék rászánni. További kritériumom, hogy fémházas telefon legyen (strapabíróbb), tovább az aksija 4 napig minimum bírja, napi 10-15 perc beszélgetés mellett kb. Ezek a legfontosabb kritériumaim.
Ezek alapján leszűkítettem a Vodafone kínálatából 4 telefonra:
Nokia E51
Nokia 6500 classic
Samsung J770
Samsung L810v
Mindegyik telefonnak megvannak a maga előnyei. Azért kérném a ti segítségeteket, hogy nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek, melyik telefon az, amelyik a "legtartósabb" szerintetek.
Egyébként legszívesebben 6500 slide-ot vennék, de az Vodafone-nál nincs sajnos, és váltani meg nem tudok április előtt. :S
Bocsánat a hosszú kommentért
Előre is köszönöm a segítséget!

(#11030) bici75 válasza Menta3 (#11029) üzenetére


bici75
csendes tag

Szerintem:

Ezek közül tudásban és akku-kapacitásban az E51 a nyerő, de ő symbiános (oprendszeres) telefon. Ha szereted bővítgetni, nyomkodni a telefont akkor mindenképpen ezt ajánlanám.
A J770 olcsó, de butácska, spórolsz egy kis pénzt, de nem fogod szeretni.
Az L810, és a 6500Cl tudásban, árban és akkukapacitásban hasonló szinten vannak, ha a kettő közül választasz, akkor azt nézd meg melyik tetszik jobban.
EGY ÖSSZEHASONLÍTÁS!
Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#11031) Menta3 válasza bici75 (#11030) üzenetére


Menta3
csendes tag

Igen, nagyon sokat segítettél!
Nagyon szépen köszönöm!

(#11032) Menta3 válasza Menta3 (#11031) üzenetére


Menta3
csendes tag

Vkinek esetleg még véleménye?

(#11033) South Velen válasza Menta3 (#11032) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem tudásban, minőségben is az E51 a nyerő.
Emellett jól is néz ki, tehát én azt venném. :)

[ Szerkesztve ]

(#11034) Menta3 válasza South Velen (#11033) üzenetére


Menta3
csendes tag

Nekem is az tűnt és tűnik a legjobb választásnak. De gondoltam azért kikérem hozzáértőbb emberek véleményét is. :)
Még1x köszi nektek.

(#11035) Nagyvad


Nagyvad
csendes tag

A segítségeteket kérném 3120c ügyben. Ajándékba szeretném a telefont venni, de az egyik Nokia boltban azt mondták a kérdésemre telefonon, hogy a stereo Bluetooth headsetek csak az xpress nokiákkal működnek. Ha nem megy vezetéknélküli headsettel, akkor inkább mást telefont keresnék.
Azonban a telefon itteni tesztjében ezt írják:

"A készülék természetesen támogatja a sztereó Bluetooth átvitelt is, így a zsinór nélküli zenehallgatás is megoldható."

Most akkor megy vele vagy sem?

(#11036) bulika25


bulika25
csendes tag

köszönöm szépen a tanácsokat. :R .én is a lg felé kacsingatam.
hello.

(#11037) Viktor0610 válasza Nagyvad (#11035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztosan működik sztereo Bluetooth headsettel. Persze, inkompatibilitás előfordulhat, lehetőség szerint próbáld ki vásárlás előtt a kiszemelt headsetet.

Samsung Galaxy A54

(#11038) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Keresem K750-em méltó utódját, szóba jött eddig az 5310 XPress, az N70, 6288. Ti melyiket vennétek meg? Vagy ha tudtok valami Nokia telót max 25 környékén, írjátok! :)

Előre is köszönöm!

Üdv!

Samu

Sic Parvis Magna

(#11039) Viktor0610 válasza 30z.Samu (#11038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én ezek közül az 5310-et venném, a másik kettő régi típus.
Még esetleg az N70 mellett szól a Symbian, de akkor már inkább valami újabb modell.

Samsung Galaxy A54

(#11040) mongi_


mongi_
aktív tag

Egy mobil részletre való megvételéhez milyen feltételek kellenek? Gondolok itt arra, hogy ha pl. valakinek nincs önálló keresete, annak nem adnak ki részletre mobilt...? :U

[ Szerkesztve ]

booty time booty time across the USA

(#11041) 30z.Samu válasza Viktor0610 (#11039) üzenetére


30z.Samu
félisten

Értem!

Lenne még egy kérdésem. Azt hallottam, hogy a kamerája akadozik, de ugye ha exponálok, akkor nem mosódik el a kép, vagy ilyesmi?

Sic Parvis Magna

(#11042) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#11041) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bocsi, a dupla hsz-ért, csak lejárt az 5 perc.

Szemezgetek még a 6300-al telóval, egyetlen bajom lenne vele, ez pedig a fényképezője (álló kép). Azt meg bírom csinálni, hogy elfektetve fényképezek, és forgatom a képet utólag a telefonban?

Sic Parvis Magna

(#11043) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!
Telefon-vásárlás előtt állok,de nem tudom melyiket is lenne érdemes megvenni.Az biztos,hogy az MM-ben szeretném megvásárolni holnapután.Első választásom a SE W380i lenne.Ennek biztosan tudom az árát,és az elvárásaimnak meg is felel.Na és itt jön a baj,hogy a többi telefon árát nem tudom(az MM-ben).Néztem még:-Nokia 6300
-SE W880i
-SE S500i
-SE W580i
Ha valaki tudja ezeknek a telefonoknak az árát,írja meg nekem!˙[Ez azért lenne szükséges mert biztosra akarok menni,és nem szeretnék 40Km-ert utazni(ennyire van a legközelebbi MM)feleslegesen!
Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#11044) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!Baratnom szeretne telot venni.
En Nokia 6290-re gondoltam, esetleg tud valaki hasonlo arban valami jobbat?
SE : W610, K550, ezek jobbak :) ?

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#11045) Nagyvad válasza Viktor0610 (#11037) üzenetére


Nagyvad
csendes tag

tehát a 3120c tudja az A2DP-t?

(#11046) Csaby25 válasza Menta3 (#11034) üzenetére


Csaby25
senior tag

Szia!
En is az E51-et ajanlom!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#11047) válasza se4ever2 (#11043) üzenetére



aktív tag

szia.
nemszeretnék beleszólni de a MM-ba a legdrágább minden elektronikai cucc. :( :R

Már 16 éve itt :)

(#11048) No-kia válasza 30z.Samu (#11038) üzenetére


No-kia
őstag

Nokia N73, 25-30ezer között van :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11049) Menta3 válasza Csaby25 (#11046) üzenetére


Menta3
csendes tag

Köszi-köszi Csaby25

(#11050) válasza Nagyvad (#11045) üzenetére



aktív tag

:K
igen tudja

Már 16 éve itt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.