Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) X3B6O0X válasza #21346560 (#23987) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Hát ne nagyon nézegesd a C702-t, max. használtan.
De ajánlom esetleg ha olcsóbb kell, akkor C510, ha egy picivel több pénzed van, Elm, vagy Hazel (u.a. mindkettő, csak a Hazel szétcsúszik)

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24002) X3B6O0X válasza Sly Bp. (#24000) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Aha, köszönöm.
És gratulálok a 24000. hozzászóláshoz :C

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24003) rizso válasza X3B6O0X (#24002) üzenetére


rizso
addikt

Szerintem is maradj a Spicánál! :K A másik kettőt inkább felejtsd el, mintha nem is léteznének! :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24004) Sly Bp. válasza X3B6O0X (#24002) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Köszi :DDD De fel sem tűnt :D

(#24005) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Nem tudom emlékeztek-e még rá, azt hiszem két hete írtam le az esetemet a postával, meg hogy eltűntek a nekem feladott telefonok. Na azóta annyi a fejlemény, hogy a kerestetés sem hozott eredményt, sőt, a posta automatikusan továbbpasszolta a rendőrségre az ügyet, ismeretlen tettes elleni feljelentéssel. Tehát ők is elismerik, hogy valamelyik alkalmazottjuk lopott. Kérdés, hogy mikor kapom én a pénzt vissza :O

[ Szerkesztve ]

(#24006) Sly Bp. válasza Norbi21 (#24005) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A rendőrségi ügy után kapod vissza tehát pár év múlva de szerintem hamarabb vezetik be az Euro-t :DDD

(#24007) vinistv


vinistv
tag

Nokia N78: A napokban volt szerencsém hozzá személyesen és rendkívüli módon bejött; minden szempontból. Nálam 10ből 10. :K

[ Szerkesztve ]

-

(#24008) Norbi21 válasza Sly Bp. (#24006) üzenetére


Norbi21
senior tag

Akkor legalább Euróban kapom :DDD

(#24009) picur220 válasza Sly Bp. (#24006) üzenetére


picur220
veterán

Ilyen elhamarkodott kijelentést ne tégy!:DDD De nem politizálunk...:U

(#24010) Sly Bp. válasza picur220 (#24009) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én így ismerem a magyar rendőrséget!

(#24011) adam3 válasza meroly (#23977) üzenetére


adam3
aktív tag

Ez lesz a tökéletes :) Köszönöm :)

(#24012) picur220 válasza Sly Bp. (#24010) üzenetére


picur220
veterán

Hát lehet:D Az adóhivatal is csak akkor gyors, ha behajtani kell, adóvisszatérítésnél más a helyzet!:DDD Na de hagyjuk ezt abba,mielőtt ránk szólnak!:D

(#24013) X3B6O0X válasza rizso (#24003) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Nem hiszitek el, milyen mázlim van.
Nyertem kaparós sorsjegyen pízt, így azt el tudom rakni a Spicára :))

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24014) Sly Bp. válasza X3B6O0X (#24013) üzenetére


Sly Bp.
addikt

És előtte mennyit buktál kaparós sorsjegyen? :D Mekkorát szakítottál?

(#24015) X3B6O0X válasza Sly Bp. (#24014) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Itthon találtam a jegyet, lekaparom és 10000 HUF !
Most heppi vagyok :))

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24016) picur220 válasza X3B6O0X (#24015) üzenetére


picur220
veterán

Az nem rossz...:DDD

(#24017) Shiku


Shiku
aktív tag

Vajon a Vivaz pro mikor fog erre járni? Meg az X10 mini? (ha fog egyáltalán :D)

(#24018) HaliAdi válasza Shiku (#24017) üzenetére


HaliAdi
tag

Vivazról mi a vélemény?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#24019) BigG.(nnnnn)


BigG.(nnnnn)
tag

hali!

fullos n95(sima) 8gb karival, függetlenül mindenével csere Samsung M7600 mindenével gari nélkül t-mobile telóra megéri sztetek?
pannonos vagyok...

(#24020) D@niel válasza BigG.(nnnnn) (#24019) üzenetére


D@niel
addikt

Nemigazan. Garancia nelkul nem sok erteke van.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#24021) Sly Bp. válasza BigG.(nnnnn) (#24019) üzenetére


Sly Bp.
addikt

M7600 így kb 25-30 ezer mint az N95! Tehát te érzed hogy kell e neked! De az új független M7600 35 ezer tájt van!

(#24022) rizso válasza X3B6O0X (#24013) üzenetére


rizso
addikt

Kész vagy :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24023) #21346560 válasza X3B6O0X (#24001) üzenetére


#21346560
törölt tag

Miért ne? nem szeretem más lerakott cuccát :P
Néztem az Elm-et is, de valahogy nem tom.... annyira nem nyerte el a tetszésem, és ez olyan "trendi" telónak tűnik, én meg nem vagyok társasági lény, inkább túrázom, arra meg valahogy a C702 jobbnak tűnik...
(s pont ezen oknál fogva az érintőképernyős telók sem kellenek, bár az 5800 nem tűnik olyan rossznak)

[ Szerkesztve ]

(#24024) X3B6O0X válasza #21346560 (#24023) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

"Miért ne? nem szeretem más lerakott cuccát"
Ezt most nem értem :F
Egyébként az Elm nem az a nagyon felkapott cucc, mert eddig még nem reklámozták, pedig elvben már majdnem másfél hónapja árulják.
Ha nem Sony Ericsson kell (amit nagyon díjazok :P ), akkor Nokia E52.
És még egy szempontból nem ajánlom a használt C702-t: FastPort csatlakozóval rendelkezik. Nem tudom, hogy mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, de nálunk eddig csak egy SE-nek, nem romlott el a csatlakozója, értsd: csak gépről tudod tölteni.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24025) X3B6O0X válasza rizso (#24022) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Megyek is holnap a T-mobilhoz, és azt mondom, hogy kérek egy ájfónt, díjcsomag nélkül elviszem 10000 HUF-ért, és amikor elkezdenek értetlenkedni, beleordítom az arcukba, hogy ÁPRILIS BOLONDJAI! ;]

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24026) Sly Bp. válasza X3B6O0X (#24025) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jól teszed! :K

(#24027) madarasz92 válasza X3B6O0X (#24025) üzenetére


madarasz92
őstag

Csak el ne vigyenek a zsaruk.. :DDD

(#24028) #21346560 válasza X3B6O0X (#24024) üzenetére


#21346560
törölt tag

az én k750i-m csatijával az égadta világon semmi baj nem volt, sőt, az egész telefont szerettem úgy ahogy van. ha árulnák még újonnan simán ilyet vennék....
egyébként lehet nem is veszek telót... jó lesz nekem a régi kis C-100-as sami, mindent tud amire szükségem van
na jó, a rádió és az mp3 hiányzik belőe :DDD

(#24029) rizso válasza madarasz92 (#24027) üzenetére


rizso
addikt

Ott a pont! ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24030) werszomjas


werszomjas
őstag

Na gyerekek megvettem a Spica-t, még ismerkedünk, de jónak tűniik, majd ha jobban megismerem, ajánlgatom :D

üdv

(#24031) X3B6O0X válasza #21346560 (#24028) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Akkor úgy látszik, hogy csak mi vagyunk ilyen pechesek, mert most három Sony Ericsson van a családban (K550i, K800i, C902), és mindegyiknek van egy lekopott csík a réz vezetőpályájában, és ezért csak és kizárólag gépről lehet tölteni.
És akkor még két versenyző a Sony Ericssontól:
-T700
-C901 GreenHeart

werszomjas: Akkor majd adj infókat, hogy mire figyeljek, meg ilyesmi! Úgy látszik, hogy nekem is az lesz :)

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24032) TooN válasza werszomjas (#24030) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi werszomjas!

Egyik ismerősömnek van Spicája és nagyon elégedett vala! Én is nyomkodtam és fasza a készülék!

Szerintem nem fogsz csalódni!

Gratulálok!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#24033) rizso válasza werszomjas (#24030) üzenetére


rizso
addikt

Jöhetne logout-ra egy beszámoló! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24034) Tuja1


Tuja1
aktív tag

Sziasztok!
Legatyásodott a 100 éves telóm, és kapnék egy másikat, havertól.
2 közül választhatok
Ericson W395 (ehhez azt hiszem jár 1Gb mem kari is)
Samsung s3100
Véleményeket várok, pro-kontra :))

1-2 egyszerű játékot is feltennék,

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#24035) meroly válasza Tuja1 (#24034) üzenetére


meroly
veterán

A két teló még méretben is megegyezik.
összehasonlítás

A W395 mellett szól a nagyobb kamera, az s3100 mellett meg a lehelletnyivel nagyobb kijelző.

Impossible is nothing

(#24036) Tuja1 válasza meroly (#24035) üzenetére


Tuja1
aktív tag

azt hallottam, h témákat és játékokat, nem nagyon lehet telepíteni a w395-re.
Állítólag Sagem belseje van.... vagy mi :B

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#24037) House M.D


House M.D
tag

Samsung i8000 hogy szerepel?

Új teló kéne és ez Samu megtetszett! :)

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#24038) rizso válasza House M.D (#24037) üzenetére


rizso
addikt

Nagyon jól! :K Nagy kijelző, de még tudod zsebben is hordani, gyönyörű képe van! Szerintem jó vétel egy i8000!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24039) Daneeka


Daneeka
senior tag

Mostanában milyen nagyon vékony telefonok kaphatóak?
Semmilyen elvárásom nincs a telefonnal szemben csak annyi, hogy legyen fekete és 10mm-nél vékonyabb.

Például itt van _ez_, olyan 3 éves telefon, érdemes adni érte 25 ezret? Igaz, hogy bazi vékony de ha van hasonló telefon de pár millivel vastagabb és olcsóbb vagy jobb, akkor megköszönném ha belinkelné valaki.

(#24040) House M.D válasza rizso (#24038) üzenetére


House M.D
tag

Most gondban vagyok mivel van I8000 és Se Satio.
A kettő közül lenne valamelyik ??,

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#24041) rizso válasza House M.D (#24040) üzenetére


rizso
addikt

Amik számomra előnyt jelentenek:
-i8000: igo, 3,7" amoled, TCPMP ac3 támogatással winmo-ra, 3.5 jack(bár satiohoz meg átalakítós füles jár), alapba több gigás tárhely(satiohoz meg 8/16 gigás microsd)
-Satio(nekem volt): elég komoly kamera, valamivel kompaktabb méret

Satiot sokan fikázzák(és sokszor azok, akiknek nem is volt még a kezükben), én viszont elégedett voltam vele!

Gondold át, hogy neked mi a fontos!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24042) bobace


bobace
őstag

Mennyit ér most használt, de szép állapotban egy Omnia 900 Gold (aranyszín, Igo-s, 8Gb belső)?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#24043) Karma válasza rizso (#24041) üzenetére


Karma
félisten

Nekem volt a kezemben eleget ahhoz, hogy nyugodt szívvel fikázzam. :P
A kettőből én egyiket se ajánlanám, de ha muszáj, akkor is az i8000-et.
Ha S60 kéne, akkor meg az i8910HD az ultimate.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24044) TooN válasza House M.D (#24040) üzenetére


TooN
aktív tag

Fogd a kezedbe a kettőt és nyomogassad meg, és nézd meg, hogy mi van benne, mint program!

A OS a nagy különbség a kettő között!

Nézd meg, hogy kezelhetőségében melyik mennyire áll hozzád közel!

De ha fotózni akarsz, akkor Satio! Mert este sem hal meg, mert ott a Xenon!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#24045) House M.D válasza Karma (#24043) üzenetére


House M.D
tag

Hát akkor marad az i8000 vagy 8910HD csak kérdéses hogy mennyi kp lesz nálam :)

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#24046) TooN válasza House M.D (#24045) üzenetére


TooN
aktív tag

Azért a HD megvásárlása előtt a zsebeidet a varrónőddel erősíttessed meg, mert szükség lesz rá, de cserébe lesz mindig nálad egy önvédelmi eszköz, és persze egy qrva jó telefon, mert az, csak én megijedtem tőle, amikor megláttam!

De ez az én hülyeségem és ezúton is minden HD fanatikus elnézését kérem!

;]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#24047) rizso válasza House M.D (#24045) üzenetére


rizso
addikt

Nem kell félni a satiotól sem, nem rossz telefon - ahogy az i8000, vagy az i8910 sem! Tényleg érdemes kipróbálni, megtapogatni mindegyiket, és az után dönteni. Tudásra igen hasonló a 3 készülék, mindegyiknek megvannak az előnyei és hátrányai is természetesen, de azt csak te tudod eldönteni, hogy számodra melyik kényelmesebb, melyikben vannak olyan dolgok/funkciók, amikre szükséged lenne! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24048) bod101 válasza meroly (#23073) üzenetére


bod101
aktív tag

Egyszer azt mondod jó a 2730-as máskor pedig nem jó. Most jó vagy nem jó? Érdemes megvenni?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#24049) meroly válasza bod101 (#24048) üzenetére


meroly
veterán

Alapjában véve egy jó készülék, de a 3G teljesen felesleges bele, akkora kijelzőn és ilyen oprendszer mellett (előlapi kamera nélkül ráadásul) nem is látom szükségét. Ez a hsz-em arra irányult, hogy szerintem túlságosan kattog a billentyűzet. Tudásban egyezik a 2700-val (3G-t leszámítva). 10k környékén jó vétel lenne, de azt csak előfizuval lehet. Többet nem adnék egyikért se.

Tuja1: hát erről nem tudok infóval szolgálni.

Impossible is nothing

(#24050) Tuja1 válasza meroly (#24049) üzenetére


Tuja1
aktív tag

köszi a választ :R

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.