Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) korpicschess válasza The DJ (#26999) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Diamond nagyon jó, nagyon szerettem én. Ha van benned egy kis buheráló kedv akkor főzött ROMokkal igencsak jó tud lenni:) Nem olyan bonyolult felpakolni.
Mp3 lejátszásnál viszont nem az igazi. Hangzásban sem, illetve kell venned hozzá átalakítót 3,5es jackra.
Gyenge pontja még az akksi, a gyári jó ha 1 napot kibír intenzív használatnál, viszont már Diamond is öregszik, így az akkuk is, ha ügyes vagy akkor keresel egy gyári nagyobb akksisat, vagy veszel hozzá egy új kicsi/nagy gyárit:)
Gyerekbetegségei: kijelzőre figyelj, hogy legyen karcmentes, persze ha neked nem számít akkor nem kell, de hiába karc álló elvileg attól még karcolódik. Hátlap mindegyiken megkopik... a gyári nagyobb akksihoz már nem a fényes kopós-karcolódós hátlap van, így azzal ebből a szempontból is jól jársz. A billentyűzeten gyárilag van egy fólia, ami néhol lejön - ez garis hiba volt elvileg.
Én ajánlom a Diamondot, nagyon jó kis PDA mindezek ellenére:)

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27002) wuky


wuky
csendes tag

Sziasztok. Holnap kell döntenem milyen telót vegyek 6700 vs. e52. Sok fórumot olvastam már de nem jutok dűlőre. Azt hiszem e52-es kellene 6700 bőrében. :) Elcseszett egy dolog... Szeretném használni a gps-t is ami ugye megvan mindkettőben, de az e52 symbian miatt többet tudna futtatni, csak azok meg fagynak. Akksi nem fontos. Kamera,videó, kellemes megjelenés viszont fontos. Talán tudtok segíteni, pláne aki használt már ilyeneket. Előre is köszi! :O

(#27003) Rav3n02 válasza wuky (#27002) üzenetére


Rav3n02
senior tag

szerintem e72 nyugodt szívvel ... ;]

(#27004) korpicschess válasza wuky (#27002) üzenetére


korpicschess
veterán

Kamerában 6700 a jobb.
E52nek konstrukciós hibái vannak, viszonylag sok hibásodik.
Te döntésed.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27005) zsltb


zsltb
csendes tag

Azoknak az elvetemülteknek mint jómagam-akik nem szeretnek és nem akarnak buherálni a mobiljukban-milyen telefont ajánlanátok?Mondjuk mostanság Xperia Mini vagy Lg Mini GD880?

(#27006) tjb007 válasza zsltb (#27005) üzenetére


tjb007
nagyúr

Láttad már, fogtad már élőben ? Ha nem akkor pótold mert lehet, hogy a Xperia X10 Mini olyan kicsi lesz neked , hogy nem fogod majd tudni használni.

Mire használnád leginkább ?

Ha a telefonáláson kívül zenét hallgatni, filmet nézni is szeretnél akkor LG Mini.

(#27007) SyntaxeError válasza korpicschess (#26997) üzenetére


SyntaxeError
tag

Köszi felvettem a kapcsolatot.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27008) wuky


wuky
csendes tag

Ok. Köszönöm. Én is arra hajlottam. (6700) Pláne az új fw-vel. További szép napot.
:R

(#27009) opr


opr
veterán

Üdv!
Mondjatok nekem egy olyan sony-ericssont (ha van), ami(n):
- van 3,5-ös jack aljzat
- min. 240*320 a kijelző felbontása
- relative sokáig bírja az akkuja
- vékony/könnyű
- lehetőleg olcsó (vagy legalább reális áron van)
- és természetesen -mindegy milyen- mem.kártyával bővíthető, vagy gyárilag nagy tárhely van benne

kamera, gps, apollo programból visszamardt szenzorarzenál, stb abszolute nem érdekel :D

szerk: ha sonyból nincs ilyen, amit erősen gyanítok, akkor jöhet más márka is, csak szóljon olyan jól mint a sony :U

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27010) korpicschess válasza opr (#27009) üzenetére


korpicschess
veterán

W995 pl.
Én is arról írok most;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27011) opr


opr
veterán

Jól hangzik, de túl sok benne a marhaság, így túl drága szegény. Előfizuval 70k az nekem nagyon sok jelenleg :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27012) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy gyors kérdésem! Tudnátok mondani egy-két olyan mobilt/okostelefont (android előny), amiben van FM transmitter? Hátha valakit is érint még!

Köszikeeee! :R

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#27013) Huma válasza Rav3n02 (#27000) üzenetére


Huma
addikt

Mi a különbség a kettő között? Azt látom, hogy amit ajánlasz az régebbi típus, vékonyabb és drágább. Van még valami eltérés?

Amúgy kinézetre tetszetősebb mint az 5130.

Videólejátszásban és hangminőségben egy szinten vannak?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27014) tjb007 válasza csusza` (#27012) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nokia N8,N97,N86,N79,N78,N85
LG KM900,BL40
Sony Ericsson W980

(#27015) The DJ válasza korpicschess (#27001) üzenetére


The DJ
addikt

Szia,

Köszönöm az útmutatást, most már szinte biztos, hogy Diamond lesz a K550i utódja és neked hála tudom is mire figyeljek majd vásárláskor :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#27016) korpicschess válasza The DJ (#27015) üzenetére


korpicschess
veterán

Sok sikert hozzá:) Remélem nem bánod meg a döntésed, de K550i után kizártnak tartom :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27017) Huma


Huma
addikt

Jó pár órát nézegettem a mobilokat és teljesen tanácstalan lettem.

Végiggondoltam pár verziót.
1: Veszek egy olcsó telefont 10-ért meg egy olcsó mp3 lejátszót max 15-ért.
2: Veszek egy drágább telefont kb 25-ért ami tud mp3-at is lejátszani.

3: Rájöttem, hogy a drágább telefon tud videót is lejátszani, ami nem rossz. Viszont vannak telefonok amiknek szebb a képe, ráadásul sokkal több mindent tudnak. Pl használható fényképező van beépítve, esetleg gps, wifi, stb. Pl Nokia 5800 XpressMusic.

4: Ha ez így megy tovább hamarosan eljutok a PDA-hoz, majd a notebookhoz és a végén venni fogok egy szervergépet. :D

Az 5310-ben és társaiban pl az nem tetszik, hogy van rajta egy nagyjából használhatatlan kamera. Szerintem vagy legyen rajta egy normális. (telefonhoz képest) Vagy ne legyen rajta semmilyen.

Mindenesetre 5310-ben tetszik hogy vékony és ha jól tudom akkor cserélhető rajta a burkolat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27018) opr válasza opr (#27009) üzenetére


opr
veterán

Na akkor egy napi net-túrás után (még kajálás közben is!), konkrétan tele van a fa -khm- hasam. :DDD
Úgyhogy ismét rápróbálok, hogy segítséget kérjek, ezúttal nemkicsit lazított peremfeltételekkel.
Telót keresek a k800i leváltására. Az ideális jelölt:
- ócsó!
- rendelkezik 3,5-es jack aljzattal, és lehetőleg minél több zenei formátumot le tud játszani
- vékony/könnyű
- relative sokáig bírja az akksija

szval röviden, tömören a lényeg: lehessen vele telefonálni, sms-t küldeni, rádiót/zenét hallgatni (jó minőségben) a saját(!) fejhallgatómmal átalakító nélkül.

ami abszolute nem számít: kamera, web/wap-böngésző, gps, fényérzékelőszenzor, velemszembenéző-kamera, 3G, edge, hsdpa, hsupa, oprendszer, stb stb stb

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27019) Huma


Huma
addikt

Nem pörög a topic. :)

Nem tud valaki egy helyet ahol 25 körül lehet hozzájutni az 5310-hez? Olvasgattam, hogy volt itt-ott akcióban. Auchan, tesco, mediamarkt, stb? 32-ért kicsit drága nekem.
Kár hogy nem symbianos mint az 5320. Az lenne csak az igazi.

szerk:

opr: Tudom, hogy nem én vagyok a legkompetensebb ez ügyben mivel én is tanácsért néztem be ide, de amit először néztem az a Nokia 5130 Xpress Music volt. Alapból, minden akciótól mentesen 25e-be kerül és állítólag elég szépen szól. 3,5-ös dugaja van. Olyan sok formátumot nem ismer, de szerintem a sima mp3-is megteszi 320-at is gond nélkül lejátsza. Ha abba átkonvertálod pc-n az eltérő formátumú számokat akkor szerintem nem nagy veszteség. Én legalábbis szerintem nem nagyon hallanám ki a különbséget egy flac és egy 320kbs-os mp3 között.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27020) opr válasza Huma (#27019) üzenetére


opr
veterán

Alakul ez, hátha a végén kiderül, hogy van még vagy 4-5 ilyen, amiben lehetőleg van vagy 2 ami nem nokia, esetleg még mobilaréna teszt is volt róla, hawaii van :DDD

nyilván elsődlegesen utazás közben lesz használva, ott meg a forgalom zajától gyakorlatilag egy 128kbps mp3 = a bakelittel, a probléma akkor van amikor valami olyan helyen kell hallgatni, ahol tényleg csend van, akkor nagyon kényes vagyok rá :)
Kössz a tippet, meglesem őt is.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27021) Huma válasza opr (#27020) üzenetére


Huma
addikt

Ha találsz valami jót akkor oszd meg. Nagyjából ugyanazt keressük. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27022) korpicschess válasza opr (#27020) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát srácok... azt tudom nektek mondani, hogy egy használt de hibátlan 10-15k-s mp3 lejátszó simán elver bármilyen 25k-s telefont hangminőségre. Nem véletlen céleszköz.
SE W995 például szépen szól de drága.
Jól szólnak: Samsung Beat DJ, Nokia 5800, ezek kicsit olcsóbbak.
Beat DJ viszont kb. csak a zenehallgatásban jó.. amúgy meg :DDD nem egy népmobil na..
Van még más is, de nem jut eszembe hirtelen más, ha haszáltak is bejönnek a képbe, akkor talán van még valami.
5310-et szerintem nem akkora para használtan venni, strapabíró egy teló elhihetitek:)
Házat is lehet rajta cserélni, bár abba én nem fognék bele olyan könnyen.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27023) lacaboy01


lacaboy01
csendes tag

Sziasztok

Omnia versus arena? melyiket érdemes inkább most vásásolni?

esetleg 5800?

(#27024) korpicschess válasza lacaboy01 (#27023) üzenetére


korpicschess
veterán

Omnia:
- rezisztív, gagyi felbontású kijelző
+ WinMo
Aréna:
+ kapacitív jó felbontású kijelző
- zárt rendszer
5800:
- rezisztív kijelző
- nagy méret
+ Symbian

Teljesen mások igazából..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27025) Huma válasza korpicschess (#27022) üzenetére


Huma
addikt

Viszont nekem telefon is kéne meg zene is. Ha veszek egy olcsó telót és egy 10-15k-s mp3 lejátszót akkor ugyanott vagyok nagyjából árügyileg viszont jobb telefonon tudok videót is nézni ha arra támad kedvem. A hangminőség annyira nem lényeg mivel az esetek 90%-ban utcán ill utazás közben használok mp3 lejátszót. A lényeg hogy aránylag jól szóljon és erre szerintem bármelyik zenemobil alkalmas.

Tudom, hogy meg lehetne oldani olcsóbban ha használtat vennék, de nem vagyok ennek a híve. Először is csak megbízható embertől vennék, de ezt neten keresztül elég nehéz eldönteni. :)

Másrészt nagyon jó érzés egy vadonatúj holmit használatba venni. Kibontod az oridzsí (csak magyarosan) csomagolásból és az illatán érződik, hogy még sosem volt használva. Megszaglászod. Megnyálazod. Birtokba veszed...
Asszem elkalandoztam. :D

Mivel pl 5310-re 2 év garanciát adnak egyes helyeken ezért nem elhanyagolható tény az sem, hogy míg a feleannyiba kerülő, használt telefon bármikor bemondhatja az unalmast és akkor koppansz egyet addig egy újat 2 éven belül ingyen megjavítanak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27026) korpicschess válasza Huma (#27025) üzenetére


korpicschess
veterán

Persze, ilyen zenehallgatásra nem rossz egy ilyen telefon:)
Én már elszoktam az origi érzéstől :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27027) opr válasza korpicschess (#27022) üzenetére


opr
veterán

Köszi a segítséget, ezek szerint jól sejtettem, hogy ilyen teló jelenleg nemvan. Mind1 akkor marad a kicsit koros k800i-m amíg ki nem leheli a lelkét, vagy amíg ki nem jön valami, ami nekem maga a tökély :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27028) Huma válasza opr (#27027) üzenetére


Huma
addikt

Még is mennyire gondoltál mikor azt mondtad hogy olcsó? Szerintem pl 30e egy 5310-ért nem olyan sok.

Én nem hiszem hogy a hangja olyan rossz lenne egy ilyen ketyerének. Szerintem simán van olyan jó mint egy nem felsőkategóriás mp3 lejátszónak. Persze ez csak tipp. :)

Én eddig egy iaudio G3-at nyúztam. Elég drága volt régen. Ma már nem adnék ki egy mp3 lejátszóért ennyit.
Lehet hogy az 5310 nem olyan professzionális mp3 lejátszó mint egy arra kihegyezett ketyere, de nem hinném hogy különösebb gond lenne a hangzással. Ráadásul akár hangosan is lehet hallgatni ha épp nem tudsz/akarsz fülest használni. (Persze nem tömegközlekedésre gondoltam :D hanem pl munkában, pecázás közben háttérzajként, stb.)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27029) paramparya


paramparya
őstag

sziasztok!

telefonvásárlás előtt állok, és úgy döntöttem, hogy veszek valami okosabb telefont, hátha sms és telefonálás mellett másra is használom. eddig jól elvoltam egy sony ericsson walkmanmobillal, de sajna zenehallgatásra alkalmatlan a 3,5-ös jack hiányában.
a nokia 5230 és a samsung galaxy spica közt vacillálok.
lehessen rajta zenét hallgatni (kényelmesen kezelje, jól szóljon - gyári füles nem számít, van akg, ami úgyis jobb), kényelmesen sms-t írni, hívni/fogadni, esetleg netezni, videót nézni.
ezeket mindkettő tudja.
a t-nél a spica 9900 + 12x5,7k, a 5230 csak 1790 + 12x1790.
melyikkel járnék jobban?

thx a segítségért! :R

(#27030) korpicschess válasza paramparya (#27029) üzenetére


korpicschess
veterán

Zenére inkább az 5230, minden más téren jobb a Spica, főleg az android miatt!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27031) paramparya válasza paramparya (#27029) üzenetére


paramparya
őstag

közben nézelődtem, és képbe jött az LG BL40 is.

@korpicschess: zenében miben tud többet az 5230? csak hangminőségben, vagy usability is?

(#27032) korpicschess válasza paramparya (#27031) üzenetére


korpicschess
veterán

Hangminőségben!

BL40 és hasonlókat és kilőnék a helyedben - divatmobilok és ezért drágák.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27033) paramparya válasza korpicschess (#27032) üzenetére


paramparya
őstag

hm, akkor ez érdekes kérdés :)
a bl40-et t-nél megkapom 10x4k-ért, nem sokallom, és engem meg lehet fogni az ilyenekkel, egyre jobban tetszik :)
a hangminőség is fontos, nagyon frankó fülesem is van, ez a nokia mellett szól
a spica mellett pedig a natív facebook, gmail appok.
ajajj :DDD

(#27034) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !!
Szerintetek
Lg km900 arena (a V10P_00 -es szoftverrel , azt mondják , hogy ezzel a sw-vel már sokkal jobb ,ébreszt minden.. )
vagy

Samsung Galaxy Spica i5700

?? :F :F
:R

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#27035) legiaap válasza .Benett (#27034) üzenetére


legiaap
nagyúr

Spica

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27036) opr válasza Huma (#27028) üzenetére


opr
veterán

Igazából az tényleg egy nemrossz telefon, ár/érték aránya is nagyon jó, a hangzás valszeg rendben lenne, igazából minden passzol, csak valami eszméletlenül rusnya szegény. Olyan, mint nőnél a 15/3-as (15 feles után, 3 zacsival hátulról... -> 1 a csaj fejére, 1 a tiédre, ha az övéről leesne, és végszükség esetén egy hányós ).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27037) korpicschess válasza opr (#27036) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezt az 5310re mondod? Mert szerintem korrekt telefon - külsőleg és belsőleg is!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27038) L4rs


L4rs
tag

Sziasztok!

Új mobiltelefon vásárlásban kérnék egy kis kiinduló segítséget.

Nem lesz sok kritérium, szóval sok modellt ajánlhattok/ajánljatok, ami alapján egy kicsit el tudok indulni keresgélni.

Ami a legfontosabb, hogy fém borításút szeretnék, lehetőleg minél fémesebbet, minél kevesebb műanyaggal.
Az ára 30-35k lehet maximum.
Formákban inkább a szögletesebb, "letisztultabbakat" szeretem, de ebben is tudok rugalmas lenni.

Hogy milyen extra funkciókat tud és azt milyen minőségben (kamera, zene...), az nem nagyon izgat, úgyis tényleg csak telefonálásra használom. Lehet sima, csúsztatható, nyitható..., tök mindegy, tényleg csak annyi, hogy fém legyen, és beleférjen a keretbe.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#27039) diegho válasza L4rs (#27038) üzenetére


diegho
nagyúr

Samsung U800 lesz a telefonod. Fém, 30 alatt van.[link]

U900 is belefér a keretbe, az csúszkás [link]

(#27040) opr válasza korpicschess (#27037) üzenetére


opr
veterán

Tudom, hogy sok embernek tetszik, de nekem nagyon nem jön be ahogy kinéz, és nálam ez nagyon fontos. Ha nem tetszik kívülről, egyszerűen nem tudom szeretni, és minden apró hibáját jobban meglátom.
Dehát ez én vagyok, az ízlés meg a legszubjektívebb dolog ami létezik. Attól még tényleg egy jó teló, pláne ár/értékben, csak -szerintem- ronda :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27041) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Az en.wikipedia.org című oldalon egy nagyon érdekes dologra bukkantam:

[link]

Ez most valami valós dolog lehet, vagy csak félreértés?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27042) L4rs válasza diegho (#27039) üzenetére


L4rs
tag

Köszi szépen a tippet. Elég jól néznek ki.

Más ajánlat esetleg?

Amúgy Samsung telókkal nem szokott térerő gond lenni? Halottam már régebben ilyet. Vagy az a szolgáltatótól függ?

(#27043) diegho válasza L4rs (#27042) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem eddig csak egy samsungom volt, egy D900i, azzal nem volt térerő gondom, de itt a a mobilarena-n találsz mindkettőről tesztet, gondolom van nekik topicjuk is.

(#27044) SyntaxeError válasza diegho (#27043) üzenetére


SyntaxeError
tag

Az új Samsungok sajnos nem az élvonalhoz tartoznak, csak úgy mint a Nokiák, bár nem lehet általánosítani. Nekem Corby és Spica igen hamar megadta magát, kijelző kakukolt meg és repedt mindkettőnek...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27045) #40835072


#40835072
törölt tag

helo!

választás elé kerültem és nem tudok dönteni....

van egy "Iphone 3g 8gb fekete független,rengeteg programmal"

vagy egy HTC Hero
A készülék 3 hónapos, teljesen hibátlan, karcmentes. Fekete színű, t-mobilos, közel 2év garija van még.
Minden tartozéka megvan (töltő, adatkábel, doboza, leírások, memokártya, füles) + adok hozzá kijelző fóliát, én nem tettem rá csak megvettem.

Eladnám fekete T-Mobileos HTC Heromat. A készülék nagyon szép állapotban van, minden tartozékával és dobozával adom + egy invisible shield!

a HTC hero nagyon tetszik de fehér színbe, és ezek mind feketék... az iphone is jó

az iphone 50+creative inspire 5300 5.1 es hangfalszett + seagate 160gb 7200rpm

az 1. htc hero 50 es

a 2. htc hero 45+ creative inspire 5300!

melyiket vegyem?

ui:. mennyibe kerül egy HTC hero fehér ház, beszereléssel?:S

HTC HERO!

Iphone 3g 8gb

mobiltelefon tulajdonságösszehasonlítón a HTC Hero nyert 33 -26 os ponttal!

(#27046) korpicschess válasza #40835072 (#27045) üzenetére


korpicschess
veterán

Más a 2... mire használnád?
Házcsere drágább, mintha fehéret vennél abban biztos lehetsz! Már ha van hozzá ház.
Mellesleg ha T-s akkor nem Hero hanem G2 Touch. Nem tudom, hogy ennek van-e jelentősége pl. rootolás ügyben.
Én egyébként iPhone-t vennék, de felhasználástól függ.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27047) #40835072 válasza korpicschess (#27046) üzenetére


#40835072
törölt tag

netre, telefonálásta, videóásra, talán játékra... de az iphonet le lehet tiltani vagy valami ilyesmit hallottam.. ha normálisan használom akkor le lehet tiltani?

(#27048) tjb007 válasza #40835072 (#27047) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bármelyik előfizetéses telefont le (lehet) tudják tiltani ha a telefonhoz tartozó előfizetés gazdája nem hajlandó a számláit kiegyenlíteni.

[ Szerkesztve ]

(#27049) korpicschess válasza #40835072 (#27047) üzenetére


korpicschess
veterán

Ahogy elöttem mondták, azért tiltanak le egy telefont, ha nem fizetik a részletet.
Mivel már 2 éves az iPhone, így már nem nagyon fogják letiltani egyiket sem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27050) #40835072 válasza korpicschess (#27049) üzenetére


#40835072
törölt tag

én feltöltős vagyok... akkor azt mondjátok iphone?

amúgy találtam egy fehér HEROt is de azt csak postá küldik mert messze van és 2 napos... az 50 + hangszett + vinyó pont mint az iphone amit személyesen tudok átvenni....

sokan mondták hogy az iphone sokkal rosszabb mint egy HTC (főleg a sima 3g) mert a 8gb nem jó semmire, lassú, nincs magyar menü (vagy van :F ), béna kamera,

Frekvenciasáv: HSDPA + GSM 4 band (global roa MHz
WAP: van
Telefonkönyv mérete: dinamikus
Memória mérete: 8 GB
Bővíthető memória: nincs
Memóriakártya típusa: Nincs
Készenléti idő: 300 óra
Beszélgetési idő: 10 óra
Súly: 133 g
Méret: 116*62*12 mm
Rezgőmód: van
Kihangosítás: van
Java támogatás: van
Grafikus kijelző: van
Színes kijelző: van
Kijelző felbontása: hVGA (320*480) px
Óra: Nincs adat
Ébresztés: Nincs adat
Számológép: Nincs adat
Kinyitható: Nincs adat
Hanghívás: nincs
Hangvezérlés: Nincs adat
Hangjegyzet: van
Magyar nyelvű menü: nincs
Fax- és adatátvitel: Nincs adat
Infraport: nincs
Bluetooth: van
Csengőhang letöltés: van
Akkumulátor: Li-Ion
Csengőhang típusa: MIDI
Polifónikus csengőhang: van
Kijelző színei: 16m (24 bit) TouchScreen
GPRS WAP: van
GPRS Internet: van
EDGE: van
3G: van
EMS: van
MMS: van
Mp3 lejátszás: van
Rádió: nincs
Beépített kamera: van
Kamera felbontása: 2 Mpixel
Vaku: Nincs adat
Videotámogatás: van
Video felbontása: Nincs adat
GPS: van
Egyéb infók: Google Maps tamogatassal!
Generáció: 3,5G
Wap: Safari
EMS: iMail
Bluetooth: v2,x
Wlan: b/g
Mp3 lejátszás: Apple iTunes
Kamera típusa: CMOS
Video: Apple Video
GPS: a-GPS
Java: J2ME
TV be- vagy kimenet: only output

HTC Hero
Összpontszám: 33
Frekvenciasáv: HSDPA + GSM 4 band (global roa MHz
WAP: van
Telefonkönyv mérete: dinamikus
Memória mérete: 288
Bővíthető memória: van
Memóriakártya típusa: T-Flash (microSD)
Készenléti idő: 440 óra
Beszélgetési idő: 8 óra
Súly: 135 g
Méret: 112*57*15 mm
Rezgőmód: van
Kihangosítás: van
Java támogatás: van
Grafikus kijelző: van
Színes kijelző: van
Kijelző felbontása: hVGA (320*480) px
Óra: van
Ébresztés: van
Számológép: van
Kinyitható: nem
Hanghívás: nincs
Hangvezérlés: nincs
Hangjegyzet: van
Magyar nyelvű menü: van
Fax- és adatátvitel: van
Infraport: nincs
Bluetooth: van
Csengőhang letöltés: van
Akkumulátor: Li-Pol
Csengőhang típusa: MIDI
Polifónikus csengőhang: van
Kijelző színei: 65k (16 bit) TouchScre
GPRS WAP: van
GPRS Internet: van
EDGE: van
3G: van
EMS: van
MMS: van
Mp3 lejátszás: van
Rádió: nincs
Beépített kamera: van
Kamera felbontása: 5 Mpixel
Vaku: nincs
Videotámogatás: van
Video felbontása: Nincs adat
GPS: van
Egyéb infók: Digital compass, Dedicated search key, Scenes quick profile switcher
Limited edition: Pink edition (only in England)
Generáció: 3,5G
Wap: Crome Mobile
EMS: Gmail
Bluetooth: A2DP
Wlan: b/g
Mp3 lejátszás: Android Player
Kamera típusa: CMOS
Video: Android Player
GPS: a-GPS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.