Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52101) hbala válasza volandy (#52099) üzenetére


hbala
aktív tag

Azt még senki nem tudja szerintem. Azon hányas a kai?

(#52102) hbala


hbala
aktív tag

Doro-nak, meg a Maxcom-nak is lesz Kai telója: [link]

(#52103) hbala válasza hbala (#52097) üzenetére


hbala
aktív tag

Hát, nem lesz olcsó: [link]

(#52104) PapaMaci válasza quailstorm (#52094) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én még mindig az evolveo X4-et használom, és nem is láttam eddig jobb készüléket! Az alap funkciók 93%-ban kezelhetők billentyűről. Alig kell valamiért tapicskolni. Csak a droid végett belebukhatott a nagy okostelefonoskodásba, mert ahhoz meg persze nagyon kevés a HW. Pedig nagyon kevés kellett volna hozzá, hogy igazán jó készülék legyen. Ezt a vonalat simán lehetne tovább nyomni!
A 8110 ára nem riasztott volna meg, ha annyi pénzért használható készüléket adnak...
Én egy e52 reboot-nak jobban örülnék!

...mint az közismert...

(#52105) Omega7plusz válasza tibor23 (#52090) üzenetére


Omega7plusz
tag

Sikerült elejtenem néhányszor, a gombsor bal oldala tulajdonképpen egy tanyakerítés jellegét vette fel. A négyes gomb alig működik. Ráadásul elég sűrűn kikapcsol. Két kártyám lett, így a dual sim is kellene. De így inkább megtartom, mert hiába böngészem a választékot, ezt egyik se tudja nyújtani.

(#52106) thomson7575


thomson7575
tag

Valaki (akár tapasztalatból) tudna ajánlani egy nyomógombos készüléket olyan 15 ezer forintig. Egy idősebb hölgynek kéne, aki csak telefonálásra használná, így fontos lenne a jó üzemidő és hangminőség. Nem muszáj bazi nagy nyomógombjai legyenek, de azért parányiak se. Eddig egys kis utánajárással egy Nokia 216 lenne célkeresztbe.
Ha valakinek esetleg lenne jobb tippje, vagy tapasztalata e téren azt nagyon szívesen fogadom :R

Siemens C35 -> Sony Ericcson T220 -> Samsung U600 -> Galaxy mini -> Lumia 520 ->Galaxy S4 mini -> Huawei P8 -> iPhone 6s -> iPhone XS

(#52107) Fancy-boy válasza thomson7575 (#52106) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Amennyiben tényleg csak telefonálásra lesz, akkor valami egyszerűbbet ajánlanék.
Abban szerintem sok a felesleges funkció és a menü sem túl felhasználóbarát, például a jobb gomb kisajátítása szelfiként.

Ott vannak a nagygombos telefonok például a Doro valamelyik készüléke: [link]
Emporia: [link]
Alcatel 2045X ha még találni valahol újat: [link]
Esetleg az Alcatel 2038X, csak erről még kevés a vélemény: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52108) tibor23 válasza Omega7plusz (#52105) üzenetére


tibor23
senior tag

Szerintem tasztatúrát, külső burkolatot simán lehet venni ehhez a telefonhoz, már ha egyáltalán még költesz rá.
Üzemideje nálad mennyi kb.?

[ Szerkesztve ]

(#52109) Omega7plusz válasza tibor23 (#52108) üzenetére


Omega7plusz
tag

Napi néhány perc telefonálással még elvagyok egy szűk hétig vele. Közben láttam egy használtat egy üzletben, szerintem megveszem, és összerakok a kettőből egyet. Bár ezzel még a dual sim nem oldódik meg, de mindenképpen megtartom, mert nincs alternatíva.

(#52110) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Nagyi telefont keresnék csak telefonálásra úgy 10K körül. Fényképező sem kell, wifi sem, mobil net sem. :) Legyen valamicske kijelzője, max 50 név, és telefonálni lehessen rajta. Előny ha dokkolós töltője van, de nem feltétel.
Ajánlotok valamit?

[ Szerkesztve ]

(#52111) quailstorm válasza AndrewTdi (#52110) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link] [link]

A két készülék 99%-ban ugyanaz, csak más a név meg más főzte a ROM-ot rá, a Doro nekem logikusabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#52112) AndrewTdi válasza quailstorm (#52111) üzenetére


AndrewTdi
addikt

köszönöm :R

(#52113) Dorien válasza thomson7575 (#52106) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem Nokia 222 van, nagyon jó cucc. Sokáig bírja az akksija, strapabíró és a kamerája is használható.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#52114) Gyula1111


Gyula1111
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, mert úgy látom hogy itt vannak igazán hozzáértők is. Hosszabb ideje keresek hagyományos mobiltelefont. Jó néhányat kipróbáltam már, de nem találtam eddig nekem megfelelőt.
A manapság kapható nyomógombos telefonok sajnos már a közelükben sincsenek a régebbi típusoknak felhasználóbaráti szempontból.
Én egy olyan mobilt keresek, amit a lehető legnagyobb mértékben személyre lehet szabni.
Nem kell internet, és ezen belül semmi, alkalmazások sem. A fényképezője sem izgat különösebben, viszont a telefonálás, sms és az azzal kapcsolatos plusz funkciók fontosak. Olyasmikre gondolok, amik jellemzően pl. a Nokia 6303, vagy a Samsung S 5610, illetve ehhez hasonló típusokban voltak. Itt aprólékosan be lehetett állítani szinte mindent ahhoz, hogy az egyéni felhasználói igényeket kielégítse.
Leírom, mik azok a funkciók, amelyek a legfontosabbak nekem:
Legalább 3-4 féle profil, mindegyik teljes körű beállítási lehetőséggel, pl. csengés legyen, de üzenethang ne, stb.
Hívásszűrési lehetőség, ezen belül ha lehet, az ismeretlen számok tiltása.
Bluetooth, de itt elég olyan, ami egy kihangosító vagy fülhallgató használatához megfelel.
Olyan telefonkönyv, ahová rendesen beírhatok neveket ( nem csak kb. 15 karakter erejéig )
Számológép
Naptár, ami szerkeszthető, ahol nyilvántarthatom a feladataimat.
Jegyzetelési lehetőség
Diktafon
Rezgés
Jó lenne állapotjelző LED az elmulasztott hívásokra vagy SMS-ekre
Kényelmes gombok, jól látható kijelző. Elsősorban hagyományos, de lehet szétnyitható forma is.
Az ár nem igazán számít, ha tényleg egy jót vehetnék. Mindenképpen újat, függetlent, nem szolgáltatótól.
Hosszútávra tervezem, a márka sem fontos. Megbízható, stabil működésű legyen.
Lehet, sokat akarok, de még reménykedem...
Előre is köszönöm, ha valaki segít! Üdvözlettel, Gyula

(#52115) quailstorm válasza Gyula1111 (#52114) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Röviden: felejtsd el.

Hosszabban: megszívathatod magad valami KaiOS izével, de szerintem nem az lesz a barátod. (8110 4G, meg hagyományosabbak is voltak linkelve már)
Esetleg valami hibrid droidos gombos csoda.
Evolveo X4-et már nem árulják, Beafon SL820-at még nem... ezt a szart viszont újra árulják, de ez meg nagyon gagyi

Szerintem gó Csájna.

[ Szerkesztve ]

(#52116) Gyula1111


Gyula1111
csendes tag

Köszönöm szíves válaszodat!
Szomorú a helyzet, ha tényleg ez van. Nem értem miért, de a gombos telefonok általában rettenetesen
buták amellett, hogy gagyi minőségűek. Inkább kérnének többet érte, de gyárthatnának jót is!
Bár vettem bő 25 ezerért egy Panasonic KX-TU329-est, de az is túl egyszerű. Még számológép sincsen rajta. Bár rendkívűl masszív, stabil, jó minőség. Sajnos rövid itthoni használat után feltettem a netre, mert visszaküldeni már nincs lehetőségem.
Nem tudom, mi az a KAiOS, amire írtad hogy nem lesz az sem a barátom..
A MY Phone 6310-ről mi a véleményed? Olcsó, de a leírás alapján jónak tűnik.
Vagy pedig ha rámennék egy hibridre, melyiket ajánlanád, ami megfelelhetne nekem?

(#52117) quailstorm válasza Gyula1111 (#52116) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jó kérdés, mert nem próbáltam. Azért az árért a minőség, hangminőség valszleg tré, de ugye ez pont nem MT626x, mint a legtöbb a bótban manapság.
Spreadtrum SC6531D nem tudom mit tudhat, de valószínűleg nem sokat, Nokia 6303-at nem közelíti meg az tuti.

Hibridből nem tudok értelmeset ami itthon is kapható. Allview M9 Connect-et inkább ne vegyél.

Ez pl az a platform. meg még, angol menüvel

De ebből a telefonkönyv korlátait pl. nem tudjuk meg.

[ Szerkesztve ]

(#52118) Gyula1111 válasza quailstorm (#52117) üzenetére


Gyula1111
csendes tag

Köszönöm a segítségedet.
Még annyit, hogy Németországban árulja a Médiamarkt a Beafon SL 820-at, amit korábban említettél.
Érdemes onnan beszereznem, tényleg jó készülék?
Üdv. Gyula

(#52119) quailstorm válasza Gyula1111 (#52118) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt Fancy-boy tudja, mert neki van, de jobb minőségű és erősebb, mint az Allview, a droid miatt meg tudja amiket kérsz.

(#52120) Gyula1111 válasza quailstorm (#52119) üzenetére


Gyula1111
csendes tag

Köszi, írok Fancy-boynak, és megkérdezem a Beafont.
Kérlek, azt még mondd meg nekem, hogy javaslod-e az Evolveo X4 helyett az X3-at, vagy esetleg az X2-t?
Ezeket még lehet kapni.

(#52121) quailstorm válasza Gyula1111 (#52120) üzenetére


quailstorm
nagyúr

X4-et a droid miatt javasoltam volna, de ahogy nézem az MA! tesztjét, X2-X3 hiába feature phone MTK, nem a 6260 származék, ezért normális telefonkönyv van benne.
Nem javaslom, mivel nem ismerem pontosan milyen egy S40v6-hoz képest, de nem tűnik annyira használhatatlannak.

[ Szerkesztve ]

(#52122) Fancy-boy válasza quailstorm (#52119) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Már nincsen nálam. De válaszoltam neki privátban és ajánlottam neki készüléket.
Szerintem azok a linkelt kínai gagyi felújítottak felejtősek.

[ Szerkesztve ]

(#52123) quailstorm válasza Fancy-boy (#52122) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A refurb-ról se tudjuk egyenként, hogy milyen minőség, de többnyire jók az értékelések. Nyilván gyári minőség nem lesz.
MT6260 származékok helyett inkább azt venném, a kicsit jobbakat meg nem ismerem, de azt tudom, hogy nem lesz közel a tudás, max elégséges több ember számára a normálisabb telefonkönyv miatt.

(#52124) Gyula1111 válasza quailstorm (#52123) üzenetére


Gyula1111
csendes tag

Konkrétan melyikre gondolsz, amint előbb írtad hogy "inkább azt venném" ?

(#52125) quailstorm válasza Gyula1111 (#52124) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem volt konkrét elképzelésem.

De a felhasználói értékelésben lévő képeket nézve ezek valós alternatívát jelentenek: [link] [link]

Ezekről tudja az ember, hogy eszik a VCF-et, lehet PC-vel szinkronizálni, stb stb. Viszont nem gyári a ház rajta, ami miatt nem pont olyan lesz a tapintás, az illesztés, meg a betűtípus.

MTK-nál Spreadtrumnál necces. Gyártói PC suite egyikhez se lesz, univerzális talán, VCF meg nem tutifix, S30+ Nokiákon is méretes szívások voltak.

Azért akartalak a gombos okos felé terelni, mert attól is tudod mit várj. esetleg bővíthető appokkal

Evolveo X2-X3 meg a korábban linkelt Spreadtrumot ki kéne próbálnom személyesen, hogy pontos véleményt alkossak róla.

Ez mondjuk nagyon gáz, össze sincs rakva rendesen ami a termékfotón van...

Elvileg amiket írtál, azok nagyját az Evolveo X2 és X3 a tesztcikk szerint tudja, ha elég az 500 névjegy.

[ Szerkesztve ]

(#52126) Gyula1111 válasza quailstorm (#52125) üzenetére


Gyula1111
csendes tag

Köszönöm szépen a segítségedet!
Átgondolom, mi a legjobb számomra.
Szép napot kívánok! Gyula

(#52127) MKLS


MKLS
aktív tag

Üdv!

Nagyon régen nem követem a feature telefon piacot, idegen sosem hallott neveket látok szinte mindenfelé.
Nokia az egyedüli név a régiek közül, azt is tudom, hogy ez már nem az a Nokia, hanem HMD, de ez most nem is annyira lényeges...

Nokia 230-at nézegetem, mert megfelel az alábbi szempontoknak:

- Hagyományos telefon mértékkel nézve viszonylag nagy kijelző,
- "Elfogadható",jelzés értékűnél jobb kamera
- tűrhető anyaghasználat/összeszerelés

Félreétés ne essék, tudom, hogy rettenetesen beszkült ez a piac és már nagyon kicsi a célközönség, nem váom el a 10 évvel ezelőtti szintet semmiből, de nem szeretnék venni ócskaságot sem.

Tud valaki ajánlani valami olyant ami az igényeimnek megfelelhet?

(#52128) volandy válasza MKLS (#52127) üzenetére


volandy
senior tag

Szia! Nekem Nokia 230 DS volt, de gondolom az ugyanaz!
Kb két hónapot használtam visszavittem, elvitték szervizbe(két hét). Utána visszaadták a pénzt!
Nagyon az alapokat tudja, vagy még annyit sem. Egy név egy telefonszám. Semmi jegyzet. Fényképezőjét nem használtam ennek sem.
Opera Mini böngészője van, de nekem nem sikerűlt aktiválni egyszer sem, de szerintem a szervízben sem mert visszaadták a pénzt.
Elővettem a jó öreg 6500 Slide-t.

(#52129) Fancy-boy válasza MKLS (#52127) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A Nokia 301 újra kapható a készlet erejéig: [link]

Aki szeretne még egy normális, jól összerakott, minőségi eredeti Nokia készüléket az siessen. :D
Tradícionális S40 rendszerre felszerelt.

Valóban új készüléket árulnak, külföldi beragadt készletből származik. ( Francia )
Az utolsó szériából van, mert már Microsoft Mobile található az IMEI címkén.
Kíváncsiságból vettem egyet:

[ Szerkesztve ]

(#52130) mpett


mpett
újonc

Sziasztok!

Kinek mi a véleménye?
Olyan buta telefont keresek, mint a Nokia 2330, azaz férjen bele 50 karakter a vezetéknévhez és 50 karakter a keresztnévhez, de tudjon minimum 2.000 Db névjegyet tárolni. Lehetőleg átlagos, vagy annál hosszabb üzemidővel.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#52131) Celithrandi


Celithrandi
addikt

tudtok olyan olcsó hagyományos készüléket ajánlani ami tud 3g, 4g és wifi? köszi

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52132) quailstorm válasza Celithrandi (#52131) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hagyományos készülék 4G-vel EU-ban nem került forgalomba. Vagy butított droid vagy butított firefox OS lesz rajta.
Ja és olcsó se lesz, egy B20-at tudo dzsunka vagy egy használt csúcsmodell még olcsóbb is.

(#52133) Celithrandi válasza quailstorm (#52132) üzenetére


Celithrandi
addikt

bocsi, de nem tudom mi az a dzsunka és hogy mit értesz csúcsmodell alatt.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52134) quailstorm válasza Celithrandi (#52133) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ledzsunkázni az alacsony minőségű kínai import telót szoktuk, pl HomTom HT17 vagy HT16.
Régi csúcsmodell 4G-vel meg mondjuk egy tetszőleges Snapdragon 800, Snapdragon 801-el szerelt eszköz. Az már kijöhet 30k HUF alatt használtan.

(#52135) Celithrandi válasza quailstorm (#52134) üzenetére


Celithrandi
addikt

nos a kérdés az volt hogy tudtok ajánlani készüléket nem az, hogy tudunk e hosszan értekezni a témáról és hogy mivel szerelt eszközök lehetnek jók.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52136) quailstorm válasza Celithrandi (#52135) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Oké, akkor 1-bitesen.

NINCS olyan készülék amit keresel, NEM LÉTEZIK.
Csak 3G-vel van ez. De olcsónak nem nevezném...

Okos/félokosban meg van a Nokia 8110 4G, ami megint elég drága.

(#52137) Fancy-boy válasza Celithrandi (#52135) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ha a 8110 4G hagyományosnak tekinthető, akkor azt próbáld ki.

(#52138) Celithrandi válasza Fancy-boy (#52137) üzenetére


Celithrandi
addikt

kb én is ezt találtam, de nem "kinyithatót" keresek + erre ezt írja mindenki aki próbálta hogy hulladék:( Igazából csak a netet szeretném leosztani az okostelefonomnak, de úgy látom az nagy kérés egy telefonnal szemben hogy képes legyen arra mint egy pár ezres mifi eszköz:(

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52139) quailstorm válasza Celithrandi (#52138) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Erre írtam, hogy netmegosztásra tökéletesen jó egy régebbi használt droidos telefon is...
Még google fiókba se kell belépni és akkor akadni se fog.

(#52140) Celithrandi válasza quailstorm (#52139) üzenetére


Celithrandi
addikt

ha egy régi droidosba be tudom tenni a kártyám akkor az új droidosba is be tudom., ennek semmi értelme. Nekem egy sima telefon kellett volna amit tudok használni és ha épp nincs wifi, akkor tudok adni vele netet az okostelefonomnak mivel a voda nem hajlandó adni két kártyát a telefonszámomhoz ahogy régen. :(

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52141) cocka válasza Celithrandi (#52133) üzenetére


cocka
veterán

dzsunka: maláji, hajó K-Ázsiában, főképpen Kínában használt, elöl-hátul magasra ívelt kis vitorlás hajó

(#52142) Celithrandi válasza cocka (#52141) üzenetére


Celithrandi
addikt

az nem lesz olcsó :P

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52143) hbala válasza Celithrandi (#52140) üzenetére


hbala
aktív tag

Mobiwire Dakota 3g-s strapateló, az tud wifin osztani.A jövő héttől kapható lesz a Cat B35, az már 4g-s.

(#52144) flash7


flash7
tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Az egyik ismerősömömnek egy olyan készülékre lenne szüksége, amivel meg tud osztani 4G internetet más telefonokkal, a névjegyzékben a nevekre a kereső mindehol keressen, ne csak a név elejére, bírjon minél többet az aksija és bírja a strapát. Van ilyen vagy csak az okos telefonok?

Üdv,
Norbi

[ Szerkesztve ]

(#52145) Celithrandi válasza hbala (#52143) üzenetére


Celithrandi
addikt

a vodánál elvileg most is van, vagyis Mobiwire Dakota. Ez még akkor nem a 4g? köszi

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52146) Fancy-boy válasza Celithrandi (#52145) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az max 3G-t tud.
A CAT B35 már 4G képes, de még nem jelent meg. Itt már lehet rendelni: [link]

(#52147) Celithrandi válasza Fancy-boy (#52146) üzenetére


Celithrandi
addikt

Köszi, de nekem egy kicsi és olcsó buta telefonra van szükségem, 35ezerből veszek 3 évre net előfizetést az okostelefonomba és nem kell megosztani semmit. A Cat dolgot meg elolvastam, azt hittem az a Dakota új verziójának a típuskódja.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFII 420, Inno3D 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#52148) Fancy-boy válasza Celithrandi (#52147) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nézd, amennyiben ilyen tudású hagyományos telefont keresel, az nem az olcsó kategória.
Nem szimpla alap telefont keresel. Láthatod, hogy mennyire kevés készülék felel meg az igényeidnek.
Ma már nem foglalkoznak annyira ezzel a kategóriával, tehát ami nem alap, az bizony a drágább kategóriában található.

Egyébként mitől lenne buta? Valami nagyon okos elkezdte használni a nyomógombos készülékekre, aztán a sok birka ezt hajtogatja, már elnézést.
Nyilván te is csak átvetted és megszokásból használod, de szerintem sértő a hagyományos készülékekkel szemben. ( magánvélemény )

[ Szerkesztve ]

(#52149) hbala válasza flash7 (#52144) üzenetére


hbala
aktív tag

(#52150) quailstorm válasza Fancy-boy (#52148) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Valószínűleg az okos <-> buta ellentétből fakad.
Feature phone-t nem tudom magyarra hogy kéne fordítani. De sokan azt se tudják, hogy Smartphone már 2002-ben kapható volt smartphone felirattal (Sony P800) és lebutáznak mindent amin van gomb.

(#52144) flash7: jelenleg is erről meg a diskurzus, úgyhogy alattad fölötted olvasgass, éppenséggel létezik ilyen készülék.
De ha célzottan mobilnet-megosztásra kell akkor a MiFi router jobb szvsz.

(#52147) Celithrandi:
A 4G stack drága, bonyolult és erős baseband processzor kell hozzá.
Olcsó 4G, főleg ilyen rétegtermékben emiatt nem lesz. Legolcsóbban 4G-t csak levedlett használt okostelefonnal tudod megúszni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.