Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) sdd2 válasza avanglion (#32000) üzenetére


sdd2
veterán

Sony Ericsson X8 :K

Tibii91: Köszi a leírást :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32002) koshmar válasza sdd2 (#32001) üzenetére


koshmar
őstag

Nincs mit. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#32003) molnarpeter válasza avanglion (#31991) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ZTE Blade, a kategóriájában a legjobb ár/érték arányú, esetleg Xperia X8 (kisebb felbontású képernyő, nagyobb akku), vagy kissé drágábban Galaxy Gio (erősebb hardver, szintén kisebb a kijelző felbontása a Blade-énél).

Donnos: Ár? Elsőre Motorola Defy, vagy Samsung Galaxy S. Előbbi előnye, hogy strapafon, utóbbié pedig, hogy hardveresen erősebb.

mp

[ Szerkesztve ]

(#32004) Desann


Desann
csendes tag

Sziasztok!
Használtan vennék mobil telefont, mindegy hogy érintős-e vagy sem.
A keret 25, esetleg még 30 belefér. Egy SE c905öst néztem ki de még nagyon tetszik az lg bl40es is az érintősek közül. Mennyire stabil az lg rendszere, felépítése?
Vagy esetleg van más telefon ebben az árkategóriában ami jobb ezeknél? Az lg optimus gt 540 sajnos nem jön be egyáltalán :(

(#32005) molnarpeter válasza Desann (#32004) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ZTE Blade-et keresgélj esetleg ;)

mp

(#32006) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Sziasztok,Én egy multimédiás telefont szeretnék majd venni,tudtok vmit ajánlani?Annyit szeretnék hogy jól szóljon kihangositva,és fülhallgatóval egyaránt.
A válaszotokat elöre is megköszönöm.

(#32007) molnarpeter válasza N Miklós (#32006) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Keret?

mp

(#32008) N Miklós válasza molnarpeter (#32007) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Hát,használtan ugy 20-28ezer között.

(#32009) Domxc válasza N Miklós (#32008) üzenetére


Domxc
senior tag

Szolgáltatónál vagy függetlenül? Multimédián belül pontosan mi? Kicsit több információt adj meg máskor. :U Egyébként Sony Ericsson Zylo, Sony Ericsson Spiro W100, Sony Ericcson K850i, Motorola Rokr E8, Nokia X3, Nokia N82

Desann Samsung Wave 723, ZTE Blade, Samsung i900 Omnia, HTC Touch Diamond,
Nokia X3-02, Samsung Galaxy Spica

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32010) koshmar válasza Domxc (#32009) üzenetére


koshmar
őstag

Spiro-t nagyon nem ajánlott venni.
Zylo-t még talán.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#32011) Domxc válasza koshmar (#32010) üzenetére


Domxc
senior tag

Bocs, azt nem tudtam. :) Bár hátha neki megtetszik :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32012) koshmar válasza Domxc (#32011) üzenetére


koshmar
őstag

Ez nem a megtetszés kérdése. :)

Nézz át a Spiro tesztjének "topikjába", az utolsó oldal tele van negatívumokkal.
Az egyik kollega részletesen felsorolta.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#32013) avanglion válasza molnarpeter (#32003) üzenetére


avanglion
csendes tag

Utána néztem a ZTE Blade-nek, ez nem ilyen gagyi telefon?

Nokia N97

(#32014) molnarpeter válasza avanglion (#32013) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az árkategóriájában a legjobb ár/érték arányú telefon, egy fő hiányossága van: gyenge az akkuja.

mp

(#32015) N Miklós válasza Domxc (#32009) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Szia,föggetlenül,a multimédián azt értem,hogy iszonyatosan jól tud bömbölni a zene.

(#32016) chaval válasza molnarpeter (#32014) üzenetére


chaval
tag

+ a kijelzőjén napon semmit nem látsz :)

(#32017) vakima


vakima
csendes tag

Kedves fórumozók!
Kérlek bennetek, adjatok ötletet, tanácsot, milyen telót vegyek? Fél éve kínlódok a különböző érintőképernyős csodákkal (Samsung Monte, Galaxy 3) de képtelen vagyok összerázódni velük. A Monte egy félresikerült jószág volt, az óta már a 3. kollégámat kergeti az őrületbe, a Galaxy 3-nak szerintem kicsi a képernyője az érintős megoldáshoz. A lényeg, hogy a telefont szinte csak munkához, telefonáláshoz, (ahhoz viszont nagyon sokat) sms íráshoz használnám, semmi zenehallgatás, 0 videó, még nullább közösségi oldal. Böngészés otthon, meg a munkahelyen. Játék? Na jó, itthon egy kis fekete özvegy... 2 számítógép között általában autóban ülök, így az emileket sem a telefonról kezelem. Nem szeretem, ha mindkét kezemre szükség van a használathoz, szeretném, ha 1 ujjal tudnám pötyögtetni. (a Galaxy 3-ban az sms írás, névjegy-keresés a kicsi képernyő miatt csak elforgatva megy). Egy viszonylag jó fényképező jó lenne, de nem ez a legfontosabb. Nagyon szerettem a szétcsúsztatható variációkat, a szétcsúsztatással további kellemesen használható mérethez jut az ember. Az SGH-L770 volt a kedvencem. Kinéztem a Samsung U600-as modelljét, de az már minden kereskedőnél múlt idő. (kivéve a pink, Hello Kitty-s változatokat). 50-es középvezető nő vagyok, szeretném, ha szép, elegáns kütyü lenne, meg nyilván a "hajlott korból" eredően nagyon zavar, ha olyan aprócska betűkkel kell kínlódnom, mint a Galaxy 3 sms írása. Szóval sok duma, autóban "Brutus", fontos volna egy jó akksi is.
Nézegettem a Nokia E 71-72-es modelljeit, meg az X3-02-t. Ez utóbbi kb. akkora, mint a régi Samsungom volt összecsukva... Pedig tetszett, hogy a névjegy-keresés, sms írás a "hagyományos" gombsorral, fél kézzel-szemmel oldható meg. Kevéskének tűnik viszont az 1000 db névjegy. Telenor a szolgáltatónk, de szívesen veszek kártyafüggetlen újat is, úgy 50 ezer alatt. Igaz, nem a saját pénzemet költöm, de mégsem adnék szívesen felesleges 10 ezreket olyan funkciókért, amikre nincs szükségem.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#32018) Domxc válasza vakima (#32017) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung Galaxy S, ez hasonló mint a Galaxy 3 csak nagyobb, gyorsabb jobb(és drágább is). Én Androidos telefonokat ajánlanék a könnyen kezelhetőség, gyorsaság, és a nyílt op. rendszer miatt. Még a HTC Desire S, Huawei U8500, LG Optimus Me P350, ZTE Blade melyek Androidosak és érdemes megnézni őket. Ugyanakkor a félig zárt op. rendszerű Badás mobiltelefonokat is nézd meg mindenképp, Samsung Wave S8500, Wave 723, Wave II. Az X3-02, és a E71-72 Nokiák ha tetszenek, olvasgass róluk a fórum topicjukban, [E71]
[E72]
[X3-02].
Én még ajánlanám a Blackberry 8520-at is az az olcsóbb árkategóriás RIM készülék.
(Esetleg használt telefon?)

chaval Igen, énis olyanokat ajánlottam. De azzal a bejegyzéssel nagyon nem értek egyet hogy a Blade kijelzőén nem lehet semmit látni. Olvasgass, mielőtt ilyen kijelentéseket teszel. :( Pl.: Specifikáció: 3,5"-os, 800x480 pixeles TFT érintőkijelző
Mobilaréna teszt:

Ez alatt helyezkedik el a készülék igazi ereje, a 3,5 hüvelyk képátlójú, 480 x 800 képpontos felbontású, 256 ezer színárnyalat megjelenítésére képes, kapacitív érintésérzékelő technológiát alkalmazó, kétpontos multitouch-csal felvértezett TFT-LCD érintőkijelző. Szép hosszú mondat, a technikai paraméterekben jártas olvasók értik is a lényegét, a többieknek viszont röviden azt mondanám: androidos okostelefonoknál jelenleg ez a legnagyobb használt felbontás, az ilyen panellel szerelt gépek háromszor ennyibe kerülnek.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32019) Domxc válasza Domxc (#32018) üzenetére


Domxc
senior tag

chaval: + nekem is az van, és napon 10x olyan jól látható a kijelzője mint bármelyik telefonomnál :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32020) Nokkia válasza molnarpeter (#32003) üzenetére


Nokkia
csendes tag

olcsó telefont keresek!10 15 ezer forint körül symbianos nokiát tudtok valami jót ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Minden PÜ-re válaszolok amint tudok!

(#32021) Donnos válasza molnarpeter (#32003) üzenetére


Donnos
tag

középkategóriásat keresek nem csúcskategóriásat!
max 40 45 használtan:) :R

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#32022) sdd2 válasza Nokkia (#32020) üzenetére


sdd2
veterán

Mire használnád,hogy vennéd a telefont ?
Bár így elsőre: Nokia 2700,2730.C2-01,2323,2330

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32023) molnarpeter válasza Donnos (#32021) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy Ace 50k-ért (hwapro), vagy Gio már újonnan van 47k-ért (xxl-es bolt), esetleg ZTE Blade, ez újonnan 40k, használtban már talán 25k-ért is láttam. Kaphatsz ennyiért még X10 Mini Pro-t, vagy X8-at. Ezek mind androidos telefonok, tengernyi mennyiségű programmal :) Szubjektíven az elsőt venném meg leginkább, utolsót kevésbé, hadveres alapon.

mp

[ Szerkesztve ]

(#32024) Domxc válasza Donnos (#32021) üzenetére


Domxc
senior tag

Motorola Defy, Galaxy Gio, Galaxy Spica, Galaxy Ace, Xperia X10 mini pro. De a Bada szoftverűek között is nézelődj. Samsung Wave S8500, Wave 723, és a helyedben még megnézném a SE Xperia X1-et és a Vivaz Pro-t is. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32025) Donnos válasza Domxc (#32024) üzenetére


Donnos
tag

köszönöm szépen tudorok szétnézek köztük :R :R :R

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#32026) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Egyik ismerősöm telefont szeretne venni. Ár max 110k, és telenoros(előfizus). Főleg netezésre, telefonálásra és jó minőségű képek készítésére kéne neki. Nem nagyon konyít az okostelefonokhoz, most nokia e72-ese van, de nem tud vele rendesen nezetni. Inkább presztízstelónak kell neki meg a leírt célokra. Nem nagyon tudom melyik felsőbb kategóriás okosteló éri meg a legjobban és "könnyen kezelhető".
Előre is köszi :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#32027) molnarpeter válasza Bagira01 (#32026) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A legminimálabb felülete szvsz az iOS-nek van, vagy az androidos htc-knek a Sense miatt, mindenesetre előbbi inkább a 'nagyonprémium'. iPhone 3GS 16GB, vagy 8GB :) Elég egyszerű, mert gyak. csak egy ikonhalmaz :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#32028) Domxc válasza Bagira01 (#32026) üzenetére


Domxc
senior tag

Motorola Milestone II, SE Vivaz Pro, Sony Ericsson Xperia neo, Nokia N8, HTC HD7.

Ezek közül szinte mindegyik szoftver könnyen kezelhető, de nézegessen az ismerősöd, videóteszteket, és döntse el melyik tetszik neki, de azért ők elég átlátható OS-el rendelkeznek.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32029) chaval válasza Domxc (#32018) üzenetére


chaval
tag

Még egyszer kihangsúlyozom napfényben!!!!! semmit nem látni a kijelzőjén (tapasztalat) a saját szememmel láttam :) (nem azt írtam hogy kicsi lenne a kijelző, félreértettél :) )

És félreértés ne essék, szerintem nagyon jó telefon a kategóriájában!

[ Szerkesztve ]

(#32030) Bagira01 válasza molnarpeter (#32027) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát igen, de iphone nincs a telenornál és a kamera se egy high end cucc :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#32031) Domxc válasza Bagira01 (#32030) üzenetére


Domxc
senior tag

De amiket én felsoroltam igen :U

chaval: Bocs félreértettem az elejét :B de az enyémen én mindent látok. :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32032) Bagira01 válasza Domxc (#32031) üzenetére


Bagira01
veterán

Azok közül csak n8 van a telenornál :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#32033) Alcantara


Alcantara
csendes tag

Hello. Azt szeretném kérdezni, hogy melyik telefont javasolnátok a samsung wave-t vagy a samsung wave 2-t? Nem tudok dönteni. Úgy tudom hogy a simának jobb a kijelzője, de a 2 kicsit okosabb, gyorsabb, praktikusabb. Mit ajánlotok?

(#32034) molnarpeter válasza Alcantara (#32033) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Attól függ, mik az igényeid... Esetleg androidos telefon? Pl. Galaxy Ace :)

mp

(#32035) Alcantara


Alcantara
csendes tag

hm. hát igazából, elterveztem anno hogy megveszem a wave-t, csak mostanra állt pénz a házhoz, most meg már látom, hogy van 2:) de amúgy meg hát mik az igényeim. a gyorsaság meg a kezelhetőség, meg a praktikusság a legfontosabb, csak azt szeretném tudni, hogy a 2 kijelző közötti különbség, és egyúttal a 2 telefon közti különbség mennyire bántóan nagy

(#32036) molnarpeter válasza Alcantara (#32035) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mire használnád?

mp

(#32037) Alcantara


Alcantara
csendes tag

telefonálgatás, netezgetés, youtubozgatás, esetleg 1-2 vidit megnézni rajta, jáccogatni rajta, semmi extra

(#32038) Davidof92


Davidof92
senior tag

Sziasztok
Az n97-ről mi a véleményetek? Használtan venném 40-45 körül.

(#32039) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Megtudnátok mondani,hogy jelen pillanatban melyik időjárás programnak a legszebb,legrészletesebb,leglátványosabb a grafikája? Ami jó a C7-re és az új symbiánra?Fontos volna az is,hogy magyar menüs legyen,legalábbis a napok nevei,adatok,stb.

MegtorloXp

(#32040) avanglion


avanglion
csendes tag

Na azt hiszem tudom milyen mobiltelefont vegyek!

E között a kettő között vacillálok: Nokia N97 vagy Nokia N97 mini

Mindkettő tetszik, de az N97 kicsivel drágább a minitől, de talán érdemesebb kicsit többet adni, érte, mert ott a nagyobb kijelző és a 32GB-os memória.

Szerintetek melyik lenne a jobb választás? És a használt mennyivel olcsóbb, mint az új? Tudnátok ajánlani használtat esetleg?

Nokia N97

(#32041) Domxc válasza Alcantara (#32033) üzenetére


Domxc
senior tag

Magyar nyelvű menü, Super Clear LCD kapacitív TouchScreen, Kamera: HD Bada player, dinamikus telefonkönyv, 3,7G. Nagyon aprók a különbségek, de olvasgass a telefonok topicjában: Wave
Wave II

Davidof92 Megoszlóak. De nem nagyon ajánlom, főleg a rezisztív kijelző miatt.

blt.62 Ide írd a kérdésed. :)

avanglion N97 mini, melette a 8GB belső memória szól. N97 a készenléti idő, és a beszélgetési idő szól mellette. Szinte ugyanaz a kategória, de inkább a Mini

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32042) Domxc válasza avanglion (#32040) üzenetére


Domxc
senior tag

Most láttam, hogy más után is érdeklődsz. Milyen árkategória? Használt vagy Új? Főként mire használnád?. Egyébként nézegesd a Badás és az Androidos mobiltelefonokat. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32043) avanglion válasza Domxc (#32041) üzenetére


avanglion
csendes tag

De az N97-nek a kijelzője nagyobb, mint a mini-é, tahát szebb a képe is, nem?

Nokia N97

(#32044) Davidof92 válasza Domxc (#32041) üzenetére


Davidof92
senior tag

mostani is rezisztív :D az annyira nem nagyon érdekel, bár lehetne kapacatív
azért néztem, mert van rajta tv out, fm transmitter(most lesz meg majd a jogsim, aztán ha megyek valahova, akkor az szóljon a kocsiba amit én akarok) meg ugye a 32 giga tárhely, ami azért nem kevés

[ Szerkesztve ]

(#32045) avanglion válasza Domxc (#32042) üzenetére


avanglion
csendes tag

Az ár az 30-40-50 ezer maximum, de inkább 30 és 40 ezer között lenne. Ennyiért használt N97 minit kapok, ahogy néztem, vagy egy új C5-öt, bár azon nincs fizikai QWERTY billentyűzet, ami hát elég jó lenne, ha lenne, mert főként netezésre használnám, ezért WiFi is fontos, bár ezekben már mind van. Eddig mindenáron újat akartam, de ahogy elnéztem vannak nagyon jó állapotú N97 minik, amik még esetleg garanciálisak is, úgyhogy akár a használt is szóba jöhet. Ajánljatok minél többet pls!

[ Szerkesztve ]

Nokia N97

(#32046) Domxc válasza avanglion (#32045) üzenetére


Domxc
senior tag

max 50-ért sokkal jobb telefonokat kapsz mint a N97. Például, újonnan ZTE Blade, LG GT540, SE Xperia X10, Huawei U8500, használtan: HTC Touch2, LG KM900 Arena, Samsung I900 OMNIA, Samsung Wave S8500, SE Vivaz Pro, még nézegess a Hardveraprón ott csomó használt telefont találsz.

Davidof92 Hát nem kevés, de a most kijövő új telefonokban is van annyi. :U Ha pedig újonnan vennéd, akkor még nagyobb telefonválaszték állna előtt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32047) avanglion válasza Domxc (#32046) üzenetére


avanglion
csendes tag

Huawei U8500 jobb, mint az N97? :Y :Y

Egyébként a felsoroltak közül sajnos egyik sem tetszik. (kinézetre) :DDD

A Huawei U8500-at néztem, újonnan 31 ft, ez abszolút kiváló ár, de szerintem gagyi. :F

Nokia N97

(#32048) Davidof92 válasza Domxc (#32046) üzenetére


Davidof92
senior tag

az iphonékban, csak nálam az nem telefon :N . a keret max 50, annyiért újonnan eléggé vicc kategóriásakat kapni, használtba androidos meg nem sok normális van sajna :( . 50-ért te mit ajánlanál?

(#32049) Domxc válasza avanglion (#32047) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát mindenképp nézd meg. :) Androidos a belseje pedig enyhén hajaz a ZTE Blade-re.

Davidof92 Htc Touch2, SE Vivaz Pro, Samsung Galaxy Spica, LG Arena, Motorola XT720, Samsung Wave S8500, Nokia E71, Nokia C6

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32050) avanglion válasza Domxc (#32049) üzenetére


avanglion
csendes tag

Te javasolnád a Huaweit?

Nokia N97

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.