Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) korpicschess válasza Angelotti (#31000) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Legjobb kamerás mobil a Nokia N8.
20k-s kategóriában jó a K850i.
Kínai telefonok (az ilyen jellegűek) szemétre valók.
Dual simes telefonok.
Nagyon sok nem kapható nálunk, illetve nem készült a mi régiónkba..
Samsungok vannak talán, de mindegyik elég alacsony tudású készülék.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31002) mijos


mijos
senior tag

Hali.
Én telót szeretnék 30-40 között. Mivel van vodás előfizetésem ezért kártyafüggetlen vagy használt vodás készülék kellene. Most egy Sony W880i telóm van, ezt szeretném majd eladni és egy újra váltani ( ez szerintetek mennyit ér manapság ? ).
Lehet, hogy itt aprón vennék, a lényeg, hogy legyen rajta garancia. Mivel HTC-s telókra nincs pénzem meg nem is életem a facebook és egyéb szolgáltatások, annyira nem kell nagyon jó telefon. Nem vagyok annyira jártas a telefon témában. Szerintetek egy Nokia 5800 jó választás lenne ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#31003) pc-user


pc-user
aktív tag

Sziasztok!

Egy viseltes külsejű, de jó működésű N77 mennyit ér max.?

Köszi előre is.

(#31004) mijos válasza mijos (#31002) üzenetére


mijos
senior tag

Azt kihagytam, hogy wifis teló kellene mert net előfizetésre nem szeretnék költeni. Nem érdekel sem a fész, sem más oldalak, bár néha wifivel jól jönne.
Esetleg még a navigávió, ha ingyenes pl. nokiáknál.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#31005) Ricardo válasza pc-user (#31003) üzenetére


Ricardo
félisten

Az függ még pár dologtól. Kora, függősége... :U

(#31006) KennyONE válasza mijos (#31004) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Ha érintőset keresel akkor LG Optimus GT540, X10 mini,X8, Samsung Wave
Ha a QWERTY a lényeg akkor Nokia C3
Vagy még ott van a kevert Nokia X3-02

[ Szerkesztve ]

(#31007) korpicschess válasza pc-user (#31003) üzenetére


korpicschess
veterán

[link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31008) pitkon


pitkon
csendes tag

Nemrég vettem meg egy nokia e71 -es telót és azt javasolták hogy ha 2007-nél régebbi a sim kártyám akkor cseréljem le mert egyébként szoftveres hibák illetve térerő problémák léphetnek fel a telefonnál. Nekem kb. 2004-2005 ös a sim kártyám. Most egyelőre azzal használom a telefont. Tényleg szükséges lenne lecserélnem a simet?
A segítséget előre is köszönöm.

(#31009) KennyONE válasza pitkon (#31008) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Szerintem ezt a kérdést a telefon topicjába tedd fel,mert ott biztos tudnak rá választ adni.

[ Szerkesztve ]

(#31010) picur220 válasza pitkon (#31008) üzenetére


picur220
veterán

Nem hiszem, hogy problémát okozna, a SIM-em 10 éves, és semmi gond vele semmelyik teloban. De lehet típusspecifikus probléma, kérdezd meg a topikban.

(#31011) KuCu_155


KuCu_155
tag

sim kártya kapcsán olvastam olyat hogy a régiek 5v vesznek fel és néha magától újra indulnak az új telefonok , bekel menni sim kártya csere és kapod az újat ami már 3v vesz fel és így már gond nélkül megy is ..

:)

(#31012) pitkon


pitkon
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket. Még rákérdezek a teló topicjában is.

(#31013) pc-user válasza korpicschess (#31007) üzenetére


pc-user
aktív tag

Értem, köszi.

(#31014) thomasa


thomasa
senior tag

Sziasztok!
Régi motoros vagyok a telefonok terén, mint felhasználó.
Egy GH-198-al kezdtem kb '94-ben :)
Azóta pár telefon megfordult a kezemben, de tényleg csak pár, mert kb 3-5 évente cseréltem, eddíg sikerült jókat kifogni. Még az érintő képernyősökből is volt az elsők között accompli 008-am, tűrhető volt a maga idejében. Közvetlen ezelőtt egy Samsung D880 volt, amíg el nem romlott a szalagkábel. Nemrég vettem egy galaxy3-at de ezzel a felülettel nagyon nehéz megbírkóznom. Üzleti célra nekem nem felel meg, napi 50 hívás/fogadás-t intézek. Keresni a nevek között, és maszatolni a képernyőn sok bosszuságot okoz.

Ezért ehelyett kérnék javasolni egy mobilt, az alábbi fő paraméterekkel:
-hagyományos (gombos) vagy slide kivitel
-izolált gombok, (tehát nem olyan, mint egy nokia 2700, hanem mint egy 6300)
-relatív hosszú üzemidő
-(1000 vagy több telefonszám)
-Bluetooth
-16mill. szín
-ha lehet fém, vagy masszívabb kivitel
-kártyafüggetlen
-ár: max. 60e

Amiket néztem:
-LGD550
-Nokia 6303 classic
-Nokia 6600i
-Az X3-02-t néztem, a gombjai nem tetszenek.
-C5-00

Esetleg ha érdemes régebbiekből is nézelődni:
-Nokia E66
-Nokia E75

Ha valaki tudna ajánlani készüléket, köszönöm neki.

(#31015) Ricardo válasza thomasa (#31014) üzenetére


Ricardo
félisten

Hagyományos kialakítású telefonok közül E52 qwerty kivitelben pedig E72.

A független áruk magas, de előfizetéssel "jó áron" beszerezhetőek.

(#31016) thomasa válasza Ricardo (#31015) üzenetére


thomasa
senior tag

Köszönöm az ötletet, megnéztem az E52-t, szép készülék. A felvevő/letevő gombok vajon könnyedén kezelhetőek? Lehet, hogy ezt kipróbálással kellene megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#31017) Ricardo válasza thomasa (#31016) üzenetére


Ricardo
félisten

Nincs gond velük. nekem nem okozott problémátt a használatuk.

(#31018) albiosz válasza Ricardo (#31015) üzenetére


albiosz
senior tag

+1 az E52-nek. Üzleti célra szerintem a lehető legjobb választás.Én sok rosszat hallottam az E72-ről. Ha a qwerty is szempont, akkor esetleg valamelyik BlackBerry-t érdemes meglesni.

(#31019) Ricardo válasza albiosz (#31018) üzenetére


Ricardo
félisten

A BB-nek nincs 16 millió színű megjelenítője, és bár szerintem nincs velük semmi gond ezen a téren, ez feltétel volt.

(#31020) picur220 válasza thomasa (#31016) üzenetére


picur220
veterán

Nagyon jók az E52 gombjai, tanúsíthatom. Persze ettől előfordulhat, hogy neked nem tetszik tapizd meg valahol, mittomén, t-szaküzletben.

(#31021) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, telefont keresek anyunak, épp váltáson van N95 8GB-ról.
Olyan telefon kellene ilyen minimum 2 évre betervezve ami bírja a telefonálást, normális fényképezője van és elég gyors. Vagy nyomogatós vagy érintős, ha esetleg van vmi olyan ami rezisztív akkor az még jobb lenne a műkörme miatt :D

Előre is köszönöm a segítséget. :R

Árkategória kb. mindegy, T-mobileosnak kell lennie a telónak az előfizu miatt.

Üdv, Haxxi

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#31022) KuCu_155 válasza haxxika (#31021) üzenetére


KuCu_155
tag

Egy kicsit kibővíthetnéd , hogy pl: -rendszer ügyileg mi legyen az elvárás -maximum mennyit szeretnél rá szánni -mire lesz legfőképpen használva a telefon stb..
mert így elég bő listát lehetne írni XD

[ Szerkesztve ]

:)

(#31023) korpicschess válasza haxxika (#31021) üzenetére


korpicschess
veterán

Samsung Wave?:) Gondolom anyukádnak nem lételeme a moddolás és jó neki úgy a telefon, ahogy van?! ;]
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31024) haxxika válasza korpicschess (#31023) üzenetére


haxxika
senior tag

Nekem is wave van. Jó telefon szerinte csak hozzá kell szoknia de egy jobb kamera azért nem ártana, főleg árúkat kell fényképeznie és van hogy ezt rögtön e-mailben el kell küldenie. Jó telefon a wave csak ugye anyunak műköröm van és ezért elég nehézkes a kezelése mondjuk egy idő után hozzászoknia.

KuCu_155: Mondtam, hogy az ár nem nagyon számit, a plafon esetleg a Galaxy S, ilyen max 80-90 2 éves előfizuval amit szánna rá.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#31025) albiosz válasza haxxika (#31024) üzenetére


albiosz
senior tag

Jobb kamera? A wave kamerája azért eléggé rendben van. Persze ha 8500-ról van szó...

(#31026) haxxika válasza albiosz (#31025) üzenetére


haxxika
senior tag

8500 persze, mondjuk neki olyan telefon kell ami stabilan megáll a lábán, nem bugol be és tud vele normálisan pötyögni a billen meg ilyenek, ha értitek amire gondolok. Azt nem tudom, hogy a Galaxy S-hez képest a kamera az milyen külséget vetne fel. Rosszabb vagy jobb? Esetleg van róla tapasztalatotok?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#31027) KuCu_155 válasza haxxika (#31024) üzenetére


KuCu_155
tag

Hát ha döntő többségben a kamera a lényeg akkor a Nokia C6 C7 ( 8mp mind a kettő! )

:)

(#31028) haxxika válasza KuCu_155 (#31027) üzenetére


haxxika
senior tag

Neki nem évezredekig betöltő mobil kell hanem ami tényleg pörög.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#31029) korpicschess válasza KuCu_155 (#31027) üzenetére


korpicschess
veterán

C7 kiesik, árúfényképezéshez AF kell..
SGS rosszabb, mint a Wave fényképezésben, illetve kb. egy szinten vannak, de a fotofény miatt beltérben a Wave-nek van előnye.
Érintős telefon kell mindenképp?
Műkörömmel elég sz*r a kapacitív kijelző... nehézkes. Rezisztívben meg rosszabbak.
Mit szólna esetleg egy SE Vivazhoz? Az jó lehet esetleg:)
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31030) albiosz válasza KuCu_155 (#31027) üzenetére


albiosz
senior tag

A C6 5MP AF, C7 ugyan 8MP, de elég gagyi a fixfókusz miatt.

haxxika:
,,Azt nem tudom, hogy a Galaxy S-hez képest a kamera az milyen külséget vetne fel."
Jó fényviszonyok között az SGS szebb képeket lő, de mivel nincs rajta segédfény, ezért sötétben elfelejtheted.

(#31031) KuCu_155 válasza haxxika (#31028) üzenetére


KuCu_155
tag

Motorola Defy vagy Sony Ericsson x10

:)

(#31032) haxxika válasza korpicschess (#31029) üzenetére


haxxika
senior tag

Vivaz esélytelen, 1ik osztálytársamnak van, még lassabb mint valamelyik nokia. Ráadásul már tudjuk mi a teló hibája tehát felejtős :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#31033) sagesz93


sagesz93
addikt

OFF:
aki esetleg továbbra is bizonytalan a ZTE-vel kapcsolatban : [link]

[ Szerkesztve ]

(#31034) korpicschess válasza haxxika (#31032) üzenetére


korpicschess
veterán

Akkor az én tippjeim kicsit elakadtak, nemigazán tudok más jó kamerás rezisztív kijelzős telefont. Lehet, hogy az osztálytársad telefonjában van a hiba, vagy régi szoftver van rajta, nem kéne túl lassúnak lennie.. 720 MHz-es A8 proci..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31035) k850 válasza korpicschess (#31034) üzenetére


k850
addikt

Akkor az én ismerősömnek is hibás a Vivaz készüléke, mert tényleg lassú a tapicskoló része. Nem sokat volt a kezembe, de első benyomásra gáz volt. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#31036) korpicschess válasza k850 (#31035) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát akkor hiszek nektek, ha ezt mondjátok. Viszont nekem nincs több 5letem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31037) Ricardo válasza korpicschess (#31036) üzenetére


Ricardo
félisten

Esetleg egy SE Satio?
Jó fényképező, rezisztív kijelző.
egyedül a gyorsaság ami gond lehet. Azért írom feltételes módban, mert anno a tezsztben Nem remekelt ezen a téren, de azóta jöttek frissítések. Nem tudom , hogy gyorsult e valamit a készülék, mert nem követtem.

[ Szerkesztve ]

(#31038) albiosz válasza sagesz93 (#31033) üzenetére


albiosz
senior tag

az, hogy valamit sokan vesznek nem bizonyítja, hogy jó is. pl. kínai ruhák...
ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy a blade szar. nyilván nem az. :)

(#31039) haxxika


haxxika
senior tag

Akkor ebből valszeg wave lesz. Eddig ezt ismeri alegjobban legalábbis vette már a kezébe és használta. Kijöhetne a magentánál akkor a wave 2 mert legalább azon nagy a képernyő. Köszönöm szépen az eddigi segítségeiteket :)

Ui: Most is waveről írok. Mióta kijött az 1.2 azóta egyre élvezetesebb a telefont használni a gyorsabb gépelés és a több funkció miatt.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#31040) Bridget13


Bridget13
csendes tag

Sziasztok!

Nokia N73-am van,lecseréltem 7230-ra.De az nekem túl "gagyi". :B
Most filózok,hogy Nokia N97mini vagy Sony Ericsson X10 mini pro vagy Nokia C3-01.
Qwerty-s telóm mondjuk eddig még nem volt+érintős se,dehát haladni kell a korral. :DD
Még a 6700 classic jött szóba,de már az a Telenornál ha jól láttam nincs. :(
És nekem muszáj a Telenornál vennem,mert úgy viszonylag jó árban van.
Fontos a multimédia és sok sms-t írok. Különben wifi+gps se kell,de jó legyen megfogni,hogy klassz készülék van a kezemben. :))

Vagy mit javasoltok? Szivesen várom az ötleteket!

[ Szerkesztve ]

(#31041) kalló válasza KennyONE (#30988) üzenetére


kalló
aktív tag

Köszönöm a választ mindhármótoknak neked, roti86 és korpicschess)
A wifi fontos lenne, Meglesem ezt az LGt.
:R :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#31042) MC Pite válasza Bridget13 (#31040) üzenetére


MC Pite
veterán

N97 Mini helyett X6 vagy i8910HD inkább.
A viszonylag jó ár mit jelent? (pl partnerogsm áraihoz képest)
Én inkább perckedvezményt használok, az tuti; nem kell várni a készülékekre, sw frissítésekre, és olyan készüléket veszel amilyet akarsz. 25/50/75 percet kaphatsz havont,a jobban jár vele az ember mint a telefonkedvezménnyel - ami sokszor előfizus áron mint a független!

De ha csak ennyi amit vársz, akkor 6720 Classic, vagy SE Elm (af+led,gps és wifi is van).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#31043) KuCu_155 válasza Bridget13 (#31040) üzenetére


KuCu_155
tag

Havernak X10 mini pro-ja van Én elég gagyinak tartom a telefont ,kis kijelző és a képe se valami szép!

:)

(#31044) KuCu_155 válasza Bridget13 (#31040) üzenetére


KuCu_155
tag

Ha telefont szeretnél és haladni a korral és gagyi se legyen mindenféleképpen androidos telefont vegyél ! Mennyit szeretnél rászánni ?
Telenor-android

Samsung Galaxy 3 illetve Sony Ericsson x8 egy jó középkategóriás telefon.

[ Szerkesztve ]

:)

(#31045) MC Pite válasza KuCu_155 (#31044) üzenetére


MC Pite
veterán

Miért, csak az android a jó? :F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#31046) KuCu_155 válasza MC Pite (#31045) üzenetére


KuCu_155
tag

Hát igen mivel elég gyors és megbízható többek között , azt csinálsz a telefonnal amit akarsz van rá több ezer program illetve játék , teljesen személyre lehet szabni ..

:)

(#31047) Bridget13 válasza MC Pite (#31042) üzenetére


Bridget13
csendes tag

6720 valóban jónak tűnik,csakhogy függetlenül nem hinném,hogy érdemes lenne vennem mobilt,a Telenornál meg nincs.De azért utánanézek,hogy mik a lehetőségek.
N97mini-hez a partnerogsm áraihoz képest kevesebb mint a feléért hozzájuthatnék.
X6??? Kacérkodtam vele,de félek a tapitól.Meg azt olvastam,hogy elég silány az anyaghasználat.

Nincsenek tényleg nagy elvárásaim,de igényes telefont szeretnék,aminek jó anyaghasználata van+ilyesmi. :) Még,ha nem is használom ki a tudását. Bepróbálkoztam a 7230-al,a tudása annak is elég számomra,de mégse az igazi...

(#31048) quemby1


quemby1
csendes tag

sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy ha felajánlanak nekem egy nokia n97 tipusú telót, és én esetleg azon aggódnék h el lett tulajdonítva, akkor van okom aggódni h ha elkezdem használni??? előre is köszönöm.

(#31049) Bridget13 válasza KuCu_155 (#31044) üzenetére


Bridget13
csendes tag

40-50 körül.
Mindkét általad említett teló beleférne a költségvetésembe.
Haladnék a korral,de a totál érintő még..... :U
Tudom,körülményes vagyok,de sajnos nincs olyan a Telenor kínálatában,amibe beleszerettem,ezért is vagyok bajba.

(#31050) sdd2 válasza quemby1 (#31048) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Letilthatják a telót ha szolgáltatós.De az IMEI kódja alapján a rendőrség meg tudja mondani hogy lopott-e vagy nem.De ha te használod és az előző tulaj akié volt a teló bejelenti a rendőrségen akkor IMEI kód alapján bemérik a telót és nálad találják akkor soha nem mosod le magadról azt, hogy te loptad el.Szerintem hagyd a francba.Nem ér annyit az egész. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.