Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48675) Gyöször válasza gyuszos (#48673) üzenetére


Gyöször
senior tag

Bocs nem 30 hanem 50 mert a fürdőszobában gáz helyett a páramentesítővel "fűtöttünk". Egész jól felfűti, 250W eszik és nem váltunk penészteleppé. Így 50 volt a villany elszámolón plussz, novemberben jön a gázóra olvasó akkor vagy koppanok vagy se de 4 konvektorból csak 1et használtunk, ahová nem "ér el" a klíma. Ez 40nm. Annyi biztos, hogy minden évben rá kellett tolni a gáz általányra 80-100at. De olyan is van benne, hogy a gázkonvi szabályzó egy elég varázslatos szerkezet. Néha meg akarta fagyasztani a gyereket, néha meg úgy léptünk be a szobába, hogy a kilincs meleg volt, odabent 28fok és még mindig full gázzal pattogva dübörgött az 5,5kW-s hőerőmű. Szóval nem ennyire jó a klímám hanem a gáz indokolatlanul túlfogyasztott. Most ha vettem volna egy konvektort az 150 az új digi szabályzós fég, támogatás nem járt rá, mert vállalkozásom van a címen, így az én gyerekem már akkor faggyon meg. A klíma 215 volt (plussz szerelés)

De!! Nem ugyan az a tél volt most meg nem ugyan az 2 éve. Ezt így nem hasonlíthatod össze... Annyit mondtam, hogy általában 150-200 volt kb egy tél gázzal. Azt nem tudhatom most mennyi lett volna.. volt 5 napom amikor benyomtam a gázt. -10 volt kint, nem volt gond a klímával, tette a dolgát, de szvsz túl sűrűn olvaszt pedig sehol semmi jég, víz se csurog. Csepptálca fűtést nekem is meg kéne barkácsolni termosztátosra.

Hűtéskor egyébként 60nmet hűtünk vele, az 110kWhba került kb.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.