Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6959) Slowman válasza Messer22 (#6958) üzenetére


Slowman
aktív tag

Én mindenképp a gyűjtögetést egy K-x-et javasolnám ebbe a kategóriába, elég best buy és felül teljesíti a kategóriát, de ez már 140k (mindentől függetlenül, nem vagyok cső pentax fan egyáltalán). Szóval baromi jó lenne ha nem lenne egy irtó nagy hátránya szerintem, hogy a keresőben nem látod melyik fókuszpontot használod/választod nekem ez nagy hátrány. Természetesen ez nem mérvadó annak aki csak a középsőt használja vagy sok manuális üveget használ vele mert azzal úgy is csak a középső működik. Én speciel sokszor használom a többi fókuszpontot is kb csak a két legszélsőt nem használom, de csak azért mert azon már nagyon gyérül talál fókuszt. Ebből a szempontból pl a Pentax baromi jó mert, értelmesen vannak szétosztva a fókuszpontok nem túl távol és nem túl közel. Meg ugye nem gomb lenyomás és tárcsa tekergetés kombinációjával kell állítani körbe körbe lsd. Canon. Szóval ha átállítod Selectre a fókuszpontot baromi gyorsan tudod állítani (jó sportfotó közbe nem, de elég gyors szinte minden máshoz).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.