Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50925) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok.

Szükségem lenne segítségre.

Azt már kiválasztottam, hogy MILC gép lesz számomra a megfelelő, ellenben annyi típus van és nemigazán tudok dönteni, nem ismerem a gépeket. Össze is válogattam az alsó szinttől és a (számomra) felső szintig vegyesen. Elveszett vagyok a témában. Audi és Audi között is van különbség, ahogyan benzines motor és benzintes motor között is, nincs tapasztalatom, így a gyengeségeket, előnyöket nem ismerem.

Fő szempont termékfotózás lenne, emellett, ha szükséges weboldalhoz/arculathoz anyagok. (Épület, egyes munkafázisok pl.: gyárban vagy éppen 1-1 vezetőről készített kép.)

Használtpiacon gondolkodtam. 80-100-110.000ft-ig, de elsődlegesen egy jó ár/érték arányú gép megtalálása lenne a legoptimáisabb, ha ez 40-50.000-os , ami kiszolgál én boldog vagyok. Kihozható-e egyáltalán használható gép ilyen keretbő?

115.000ft Samsung NX30 , samsung 18-55 ois és samsung 50-200 ois objektívvel
100.000ft Canon eos m3
80.000ft Olympus E-PL7
65.000ft Samsung NX 2000
55.000ft Sony Nex-3n +Sony 18-55 Oss objektív
35.000ft Lumix GF3 (itt van exposzám feltűntetve, ami a "mechanikus redőny" végett fontos tényező.)

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.