Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50565) szemroni


szemroni
csendes tag

Én közben elvesztem miről volt az utollsó pár hozzászólás. Ami tény, hogy a Milc nekem nagy volt, ezért vittem vissza (ez izles kerdese, ket gyerekkel + csomagnak nem kell, arra volt a DSLR ami mar nehezkes lett nekem.
Aztán a voltba érve láttam, hogy a panara volt -40% (104 ezer), majd ma reggel lattam, hogy a Canon G5x is - 40 % (131 ezer), de a Canon eddig szóba sem jött. Akár azért nem, mert eredetei ára 220.000 amit sose akartam költeni, vagyis mondjuk azért nem ajánlotta senki.
Ezért kérdeztem meg, hogy 131 ért megvehetem, akkor jó- e.
Most 126-ért lett egy 4 éves törés garis gépem, ami keddig levásásrolható, ha azt mondják a hozzáértők, hogy a canon 131+ extra garis pénzért sokkal jobban megéri
Kb ennyi és köszi a türelmet, nehéz szülés:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.