Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49054) Fishor válasza Tin_Shield (#49053) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Ezt én is leszűrtem, csak amatőrként nem tudom pl miben jobb a 200d nél a 750d,800d, 77d paraméterek amatőr szemmel hasonlók árban viszont nagy a különbség. Bár paraméterek alapján amatőr szemmel a 4 számjegyűek sr tűnnek rossznak. Szóval melyiket érdemes megvenni. Nyilván minél olcsóbb annál jobb, de nem akarok úgy járni hogy veszek egy 150 ezrest aztán kiderül hogy mégsem jó és utána venni kell egy 250 ezrest. Szóval honnan lehet tudni melyik a legjobb ár érték arányú? Nem tudom mi az alap egy ilyen gépnél, és melyik az amit már nem kell megbánni. Bár eddigi mostanában főleg telefonos képek után gondolom bármelyikkel elégedett lennék.

Üdv: Fishor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.