Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28473) Bazsee71 válasza asdf_ (#28472) üzenetére


Bazsee71
őstag

Látom sikerült elindítanom a lavinát, de most jönnék más kérdéssel... :)

Ugye ott tartok, hogy Nikon D5000-et cserélnék le MILC-re. Ami fontos, hogy kisebb legyen, és ISO6400-on is használható képet tudjak lőni vele. Keresőt jobban belegondolva már nem tartom a legfontosabbnak. Leszögezem, hogy nem sűrűn cserélgetem az obikat, eddig 95%-ban elvoltam egy 18-105-ös kit-objektívvel, többiben meg egy fix 35-össel (ritkán került fel, akkor is csak a fényereje miatt). Képminőségben nem szeretnék visszalépni.

Egyik fórumtárs tanácsára elkezdtem a BSI szenzoros gépek között nézelődni. Amiket eddig találtam a kigondolt (max 130k egy kitre) árkategóriában, az a Fuji X-M1, Sony A5100 és a régebbi Sony NEX-ek.

Fuji X-M1-hez horror áron vannak az objektívek, így ez sanszos hogy kiesik nálam. A5100 is csak használtan fér bele.

Így jutottam el a következő kérdéshez: NEX-ek melyik szériától ajánlottak, illetve van-e még valami amit érdemes lenne kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.