Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Archttila #67298 üzenetére

    Kevés gépelés és sok gépelés között szerintem nincsen különbség, mindkettő gépelés, mindkettő akkor jó, ha kényelmes.

    Enyhén szubjektív, főként objektív megjegyzés: gépelésre a gyorsan érzékelő speed (1,1 mm-es érzékelési pont) és/vagy könnyű kapcsolók kevésbé jók, mert mindkettő bizonyos játékokban előnyös tulajdonság véletlen lenyomásokat tud eredményezni. Ez szokásos helyen érzékeli a lenyomást (2 mm-es érzékelési pont), valamint a pirosnál nehezebb kapcsoló (rugóerőre a piros és fekete között van félúton). Szóval igen, szerintem gépelésre tökéletes lehet az a kapcsoló.

    Erősen szubjektív megjegyzés: én kizárólag olyan lineáris kapcsolós billentyűzeten szeretek gépelni, ahol nem atommerev a konstrukció, a bottom outnál van valamilyen rugalmasság a rendszerben, ami tompítja a csattanást (ami nem O-gyűrűre gondolok, mert az legfeljebb membrános emlékeket hoz fel), és kényelmesebb az ujjaimnak. Nem tudom, hogy a K8 ezen a téren hogyan áll, szétszedős videó alapján valószínűsítem, hogy nekem nem lenne kényelmes a billentyűzetedben, de ez én vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés