Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) haxiboy válasza Maotun (#26347) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez így elég gáz hogy kapásból hibás leddel szállítják, gondolom tesztelésre már nem jutott.
Strike Battle ha még nem került ki akkor kiveszem az ajánlóból...
Lehet hogy be sincs forrasztva vagy hibás, vagy fordítva van beszerelve.
A helyedben elállnék a vásárlástól.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26352) ViZion válasza Maotun (#26350) üzenetére


ViZion
félisten

Német vagy UK ISO kiosztással lehet találni, ezeken minden gomb "megvan", csak ugye a magyar ékezeteseken más van írva. Ha ezzel együtt tudsz élni, akkor van elég sok. Valaki linkelt korábban egy olcsó mechanikust, de azt nem tudom, h magyar volt-e. Mondjuk TKL-ben szerény a lehetőség sajna. Tesoro ami még van magyar, és ez az ár kb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26353) Maotun válasza haxiboy (#26351) üzenetére


Maotun
őstag

gazduram, és félisten kolléga :R
ezen hibák ellenére, kénytelen vagyok vállalni mert kompakt magyar mechanik nincs más...
kényelmes jó vele játszani, gépelni de megértem ha kikerül az ajánlóból ebben az árfekvésben már ilyen hibáknak nem kéne lennie.
most azon filozom én álljak-e neki javítani vagy menjen vissza?
Forgatom de nem jövök rá hogy jön szét :DDD

(#26354) haxiboy válasza Maotun (#26353) üzenetére


haxiboy
veterán

Emlékeim szerint felül a platetől tudod szét szedni, talán 5 csavar fogja.
Ha mindenképp szét szeretnéd szedni és nem gariztatni akkor akár elhozhatod hozzám, van forrasztópáka, multimétert is szerzek aztán megnézzük mi a probléma.
:K

Esetleg szerezz be egy ISO billt blank keycapekkel. :K Ha arra gondolsz hogy magyar csak nincs rajt felirat működik :D Minden agyban dől el.

Építés is megoldható, már a tervezési fázisban van az enyém és Entaro bille is.
Nemsokára jön a render. :K

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26355) Maotun válasza haxiboy (#26354) üzenetére


Maotun
őstag

Nagyon köszönöm!
megvárjuk mit lép a forgalmazó, és lehet élek a lehetőséggel, úgymond felküldöm te meg javítod itt csavar sehol nincs :DD
Az az érdekes hogy ennek ellenére qrva jó bill ez :DD akkora hely lett az asztalon hogy csuda , és első mechanikus és nagyon bejön :C

[ Szerkesztve ]

(#26356) Locutus


Locutus
veterán

Na milyen retro cuccom van?:)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#26357) ViZion válasza Maotun (#26355) üzenetére


ViZion
félisten

Nem tudom hol vetted, de azért a legtöbb boltban jófejek, ha kéred, h próbálják ki küldés előtt, akkor megteszik.

Nah... Ejj, nem tudok dönteni :((( WASD Blank narancs legyen (4 $), vagy a black átlátszó, amire kérhetek top feliratot is (12 $) - WASD, nyilak és ESC. Nyilakat nem cserélném, szal. eladó lenne, csökkentve az árat.

Esetleg háttérvilágítás + fehér WASD? :U Félek, h az kopásnál, kosznál nagyon feltűnő lenne.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26358) ivana válasza Locutus (#26356) üzenetére


ivana
Ármester

Mitsumi switch olyan nekem is van :D

(#26359) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Tudtok ajánlani üzletet/embert, akitől ebay-nél gyorsabban lehet beszerezni cherry kapcsolókat?
Max-on az összes ki van fogyva sajnos. :(

(#26360) Maotun válasza ViZion (#26357) üzenetére


Maotun
őstag

na unboxig pánik leszállt és minden működik! driver teszter és minden világít működik! nem kell törölni a listáról!
a hiba mindig a userben (bennem)van :DD

(#26361) Domonkos válasza Maotun (#26360) üzenetére


Domonkos
Ármester

mert mi is volt pontosan most a hiba?

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#26362) Maotun válasza Domonkos (#26361) üzenetére


Maotun
őstag

"o" bötü és "print scr" nem világított , működött csak nem volt fénnye , hogy a fene enné, oszt addig buzeráltam míg lőn fény és minden ok. Pedig irtam a supportnak is :B :B :B

(#26363) nyunyu válasza MaTpr0F (#26359) üzenetére


nyunyu
félisten

Conrad kb. 1 het atfutassal tud hozni PCB mounted MX Blacket, mas szint viszont nem.
Mar a 155Ft-s plate mounted Black sem rendelheto.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26364) nyunyu válasza Locutus (#26356) üzenetére


nyunyu
félisten

'nyemainnen a fejjel lefele rubber domeoddal.

;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26365) nyunyu válasza Locutus (#26356) üzenetére


nyunyu
félisten

Amugy olvasom, anno az Amiga 3000 es 4000-hez gyartott ilyen "mechanikaju" billzeteket a Mitsumi.

Elnezve ezt a videot, ennek a billzetnek a 102 gombos ANSI UK * elodje lehetett az elso billzetem 92-ben. :Y

*: Bigass Enter, rovid backspace, backspace bal oldala helyen a # gomb, ahogy a korai ANSI US kiosztasokon szokott lenni a magyar Ű-nek megfelelo gomb.
Viszont a rovid bal shift+ mellette \ ugyanugy allt, mint a mai ISO UK billzeteken.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26366) SunMount3r válasza Locutus (#26356) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem máig egy ilyesmi van az asztali gépemhez. :) Lehet már ez is elég retro. Mikor vettem már mindenütt rég a fekete hódított a perifériák terén is, de nálam külön kitétel volt, hogy fehér legyen. :D

Amúgy a Chicony gyártott anno érdekes dolgokat is, kár, hogy az efféle mediaboard-ok mára már kimentek a divatból. Pedig egy háttérvilágítósat inkább vennék ezzel a kiosztással és design-al (meg talán kicsit jobb anyagminőséggel :U ), mint ezeket a kriksz-kraksz über gamer cuccokat, amikre még az a pár plusz gomb sem fér bele a 20K+-os árukba...

(#26367) Domonkos válasza SunMount3r (#26366) üzenetére


Domonkos
Ármester

Regebben en is oda voltam a millio-gombos billentyuzetekert, de mara mar rajottem, hogy rohadtul nincs ertelmuk, vagy kifejezetten hasznos funkciojuk. Amiert tobb tenyernyi helyet ra kell aldozzak a billencse, az egyszeruen nem eri meg azt a par perc "szenvedest" ami alatt ossze lehet dobni minden olyasmit, ami azon "extra". Mostanara mar szinte csak a kenyelem az ami szamit. - es persze ez alatt sem azt ertem, amit a casual-ok. :N
Egy 20+k-s billentyuzet meg okkal szokott annyiba kerulni... legtobbszor...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#26368) nyunyu válasza SunMount3r (#26366) üzenetére


nyunyu
félisten

L Internet Navigator szerintem elobb volt, mint az altala "ihletett" Chicony.

Nekem mondjuk meg mindig hianyzik az Ergo4000 szamologep gombja a numpad folul, meg az email gombjat is sokat hasznaltam, de miota a 7 talcara ki van tuzve harmadik ikonnak az Outlook, azota Win-3-mal mindig elerem, ha esetleg nem nyitottam meg egerrel a gep inditasakor.

Fekete billzet kb. 2000 korul kezdett divatos lenni, miutan a brand PC gyartok (Dell, Compaq, IBM...) a modern irodakba szant gepeik melle mar fekete billzetet+egeret adtak.
Logitech is akorul dobta piacra az elso fekete billzeteit. elobb linkelt Navigator masodik valtozata mar fekete volt.
De ugyanezt eljatszottak a Cordless Comfort billzettel is: 2000-ben kijott 1.0, 2001-es 2.0 (aztan ezer evvel kesobb 3.0)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26369) ViZion válasza nyunyu (#26368) üzenetére


ViZion
félisten

bakker, ilyenem volt... kinézetre kb. csak szürkésebb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26370) SunMount3r válasza nyunyu (#26368) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha nem egy másik wireless lenne a prior az asztalimhoz és még lehetne kapni, insta get lenne ez a Logitech.
A Microsoft médiás bill.-zeteivel is sokat szemeztem anno, csak sajna ezekből sincsen magyar kiosztású, pedig még egy feketével is "beértem" volna. Ez se lett volna rossz.

(#26371) nyunyu válasza SunMount3r (#26370) üzenetére


nyunyu
félisten

Na, arra mar nem emlekszem, hogy az MS Black Value Pack 1.0-kent vettfekete OEM MultiMedia Keyboard az milyen kiosztasu volt tizenpar eve, de asszem magyar.

Csak arra, hogy kifejezetten utaltam az a billzetet a dupla Del, meg az alapbol KIkapcsolt F-Lock miatt.
(F1-F12 helyett a hulye multimedia funkciok voltak elerhetoek by default :W )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26372) light0416


light0416
tag

Sziasztok!

Mechanikus billentyűzetet szeretnék vásárolni, az alábbi két modellre esett a választás:

CORSAIR Strafe RGB MX Brown
CORSAIR Strafe RGB MX Silent

Felhasználás: CS:GO, illetve programozás, általános gépelés.
Ezekre a tevékenységekre melyik ajánlott jobban? Köszönöm!

Iphone 14 pro

(#26373) haxiboy válasza light0416 (#26372) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha keményen játszol akkor MX Silent ha többet írogatsz akkor Brown.
Viszont ha még nem találkoztál mechával előtte próbáld ki.

K70 RGB-t is ajánlom figyelmedbe márcsak azért is mert sokkal jobb az anyaghasználat. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26374) ngáborz


ngáborz
tag

1.Mekkora összeget szánsz rá?
max 35k
2.Használt szóba jöhet-e?
nem
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
Főként játékra és konkrétan cherry mx red switches billentyűzetben gondolkozom
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel?
mechanikus
5.Van-e valami elképzelésed?
numpad nélküli
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz?
Magyar, vagy ISO kiosztású billentyűzetet keresek.

Kinéztem az Ozone Battle Strike billentyűzetet, de elég sok kritikát olvastam róla. Nagyon tetszik és szimpatikus a Crosair K65, és a CM Storm QF Rapid, de ezeket tudomásom szerint nem lehet csak ANSI kiosztásban megvásárolni.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#26375) Odelke válasza ngáborz (#26374) üzenetére


Odelke
csendes tag

Google szerint mindkettőből van ISO layout.
CH-9000040-UK tipusszámmal megtalálod a K65-öt UK amazonon, bár a képek megtévesztőek lehetnek, az első képen ISO, a többi képem ANSI változat látható...
QFR-t nem találtam, csak csak az i verziót (SGK-4040-GKCM1-UK).

(#26376) fogtunder válasza ngáborz (#26374) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Corsair K65-öt még külföldi webshopokban lehet találni, de már abból sincs sok, mert kifutottatják, QFR-ből én se láttam már ISO-t nagyon sehol az utóbbi hónapokban, de lassan ANSI-t se (legalábbis barna kapcsolókkal). a Rapid-I pedig nem szabvány méretű gombokat használ, én azt tutira nem venném. elvileg a Ducky One-ból is van TKL verzió, de még azt se nagyon láttam sehol ISO-ban.

itthon nagyjából csak a Strike Battle van, ami kis méretű, full size-ból azért van még pár alternatíva, a Func KB-460 majdnem bele is fér a keretbe, kicsit drágábban van Ducky One, Corsair Strafe, sokkal drágábban meg egy csomó minden.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#26377) thomeef válasza light0416 (#26372) üzenetére


thomeef
őstag

K70 Rgb-ből nincs EU kiosztás. Én Strafet használok mx silenttel, sok wow, cs:go, cad, és gépelek is vele rendesen (szakdoga írás pl.). Minden egyes leütés egy élmény vele. Mx brown-om még nem volt de mivel nálam számít halkság nem is lesz :) Viszont ha nagyon sokat gépelsz, akkor jobb lehet a brown.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#26378) Odelke válasza fogtunder (#26376) üzenetére


Odelke
csendes tag

A QFR-i ugyan az mint a sima QFR, csak világít, tehát szerintem annak is normál az alsó sora.
Amire te gondolsz az nem a Quckfire TK?

(#26379) fogtunder válasza thomeef (#26377) üzenetére


fogtunder
nagyúr

EU lehet, hogy nincs, de UK van, ami szintén ISO.

(#26378) Odelke: rosszul emlékeztem, bocs. a TK-nak is standar keycapjei vannak, bár a space az nem tudom, mennyire szabvány.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#26380) thomeef válasza ngáborz (#26374) üzenetére


thomeef
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#26381) thomeef válasza ngáborz (#26374) üzenetére


thomeef
őstag

CORSAIR Strafe Cherry MX Red EU 38k

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#26382) Fr3eWar válasza MaTpr0F (#26345) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Náluk lehet kérni magyar kiosztást és karaktereket? Nem tudtam még eligazodni a honlapon.

(#26383) MaTpr0F válasza Fr3eWar (#26382) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Jó kérdés, első rendelésem innen, majd a nálam okosabbak megmondják.

(#26384) nyunyu válasza Fr3eWar (#26382) üzenetére


nyunyu
félisten

Csak kupakot, vagy full billzetet szeretnel?

Elobbit biztosan lehet 40$+10$ szallitasert, miutan 2 hete leleveleztem veluk, hogy nez ki a magyar kiosztas, azota elerheto az egyedi kupakszett konfiguratorukban.

Viszont meg nem kaptam meg a legyartott kupakjaimat, igy nem tudom megmondani, hogy megeri-e.
De mivel mast nem lehet kapni, igy valoszinuleg ezzel kell beerni egy darabig.

Amennyit szerencsetlenkedett az elmult 2 honapban a dyesub PBTs masik gyarto, barmennyire szeretnem, olyanom valoszinuleg sosem lesz :W
Maxekkal viszont 5 nap alatt lezongoraztuk a pontos specifikaciot A-tol Z-ig *, aztan 3 nap mulva postaztak is a legyartott cuccot...

Billzeteknel viszont nem latok ISOt, az ANSI viszont nem kinalja fel a magyar kiosztast.
Attol meg kuldhetsz levelet a weblapjukon irt elerhetosegukre, hogy pontosan mit szeretnel, aztan 1 napon belul valaszolnak, hogy kivitelezheto-e.

Custom nyomtatott ISO PBT kupakszettet mar megkerdeztem, nincs nekik. :W
(ANSI is csak front printed US kiosztassal erheto el.)

*: Vegul a 4.4mm-eset rendeltem.

Gyari konfiguratorhoz kepest kertem par modositast:
- bekerult a Win7 logo a valaszthato opciok koze
- sotetkek felirat opcio is uj
- QWERTZ legyen joval nagyobb, mint az alapertelmezett, kb. 2.8mm magas betumeret (lasd F1-F12, azok nem lettek modositva)
- Win es a Menu gombokat alapertelmezetten a gomb kozepere nyomtatjak, kulon kernem kellett, hogy a Classic semahoz igazodva a gomb bal oldalara keruljenek. (Tobbi semahoz passzol a kozepre rendezett, csak ehhez, meg a Modernhez nem.)
- PrintScreen, ScrollLock feliratok :DDD

Ahogy nezem a konfigurator meg mindig pontot tesz a numpadra vesszo helyett, pedig azt is direkt kertem, hogy az legyen a default, ha magyar layout van kivalasztva. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26385) Maotun


Maotun
őstag

végre összeálltak a perifériák :D

(#26386) nyunyu válasza nyunyu (#26384) üzenetére


nyunyu
félisten

Hmm, 1 het alatt ideert Maxek cucca:

Elso ranezesre kb. olyan vastag, mint a most hasznalt vilagosszurke kupakszettem: 0.9mm, es a sarkaik is merevitve vannak, nem tunik olyan torekenynek, mint amilyennek vartam.

Viszont az anyaganak nem olyan erdes a felszine, igy jobban csillog, plusz csuszik. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26387) light0416 válasza haxiboy (#26373) üzenetére


light0416
tag

Köszi!

Valószínűleg Strafe Brown lesz, azért strafe mert a k70-en eléggé meglátszódik a por :) Mivel még nem volt mecha billem, viszont elég sokat gépelek és majd idegesítene véletlen a csettegés o-ring ajánlott az ilyen billekre?:)

Iphone 14 pro

(#26388) ViZion válasza nyunyu (#26386) üzenetére


ViZion
félisten

Grat! :R

Nem tudom hol kell a magyar layoutot beállítani... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26389) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Sziasztok!

Maximum 5-6000 forintért szeretnék venni vezetékes billentyűzetet. Mindenes lenne (játék, munka, netezés). Jó lenne ha lenne rajta multimedi gombsor és calculator.
Legjobban a Microsoft Comfort Curve tetszik, de azt sokallom egy kicsit. Néztem még MS Wired Desktop 600-at, de csak egérrel lehet kapni elérhető helyen (Bp., Oktogon).

Tudtok esetleg ajánlani ezek helyett vagy olyan kereskedést, ahol megkapom a Desktop 600-at egér nélkül a közelben?

Köszi,
Tibor

(#26390) nyunyu válasza Tibicsucsu (#26389) üzenetére


nyunyu
félisten

Regen lehetett kulon kapni a Wired Keyboard 600-at, de szerintem mar reg elfogyott a boltokbol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26391) nyunyu válasza ViZion (#26388) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom hol kell a magyar layoutot beállítani... :U

Oldalon felul beallitod a fobb parametereket, majd ha vegeztel, akkor legordited az oldalt, es ott lesz a kupakok sematikaja, alatta gombokkal meg tudod parameterezni a kinezetet:

Bottom row: also sor formaja
Keycap: kupakok szine
Alphanumeric: alfanumerikus karakterek feliratai (Hungarian a magyar kiosztas :DDD)
Modifiers: mod gombok stilusa (hova legyen rakva a felirat vagy ikon)
OS Key: Win/Linux/Mac logo
Text: feliratok szine

Kupak szint/feliratot ugy tudsz allitani, hogy egerrel bekeretezed a kijelolendo reszt, vagy shifttel/controllal vegigkattintgatod, majd raboksz a megfelelo szin gombra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26392) nyunyu


nyunyu
félisten

Kivancsisagbol felszortam a kupakokat az egyik ures billzet hazra:

Durvan vakitanak a hofeher gombok, nagyon elut a viseltes haztol :(
Zsirtalanitas+hidrogenperoxiddal szokites utan sem hinnem, hogy vilagosabb lenne, mint a felso billzetre atrakott, mar lekezelt kupakjai.

Most talalhatom ki, hogyan varazsolom a kupakokkal kompatibilis szinure a meglevo billzet hazat. :W

Kinai cseresznye fekete hazaval mar jobban mutat:

Ami viszont feltunt:
Baromira szorul a kupak aljan levo huvely, amit az MX stemjere kell huzni, ugyhogy felrakasnal/levetelnel nagyon oda kell figyelni, nehogy oldaliranyban megfeszuljon es torjon.
Nem lehet esz nelkul alanyulni+lepattintani, mint a regi kupakjaimat. :(

Nem tudom, Gateron kapcsolokkal is ennyire szorul-e, azok kb. 1 tized milimeterrel kisebb stemeket hasznalnak.

[szerk:]Rosszul pattintottam vissza a szokoz stabjat, most feszegethetem le rola a kupakot :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26393) ViZion válasza nyunyu (#26391) üzenetére


ViZion
félisten

Nem-nem, ezeket tudom! De hiába választom a top print-et, nekem sehol nem engedi a magyart kiválasztani, alul ez az ábra továbbra is blank marad.

Bakker, most megvan, az alphanumeric-ben volt... eddig nem jutottam, felmérgelt, hogy nincs rajta karakter :(((

Nah, akkor megnézem mit mutat a pár színes kupak majd, és utána megálmodom mi legyen. Lehet írok nekik, h legyen csak magyar ékezetes szett, fekete átlátszó kupakkal, kész.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26394) nyunyu válasza ViZion (#26393) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha a hal nem tud uszni, akkor nem a viz a hulye. :P

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26395) ViZion válasza nyunyu (#26394) üzenetére


ViZion
félisten

óóó kapja be Neked a fűnyíró!
Ki a fene görgeti le, én kiszíneztem mindent tízszer, de nem volt szöveg. atextnél kerestem, ide sztem nem is kattintottam... :D
6× space van rajta, ugye? Neten ezt olvastam, de nah...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26396) nyunyu válasza ViZion (#26395) üzenetére


nyunyu
félisten

Igen, ez 6U kiosztasu bottom row.
De ugye ISO kiosztasu billzeted van?
ANSIra nem csinaltam meg a kiosztast.

Egyebkent ennyire vilagitja at a vekony kupakot a NumLock LEDem:
[/l]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26397) ViZion válasza nyunyu (#26396) üzenetére


ViZion
félisten

ISO német. Frankón néz ki. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26398) la_cc


la_cc
addikt

Roccat ryos mk pro megvéve pixelből. ;]

Asszem tanulhatok újra gépelni, folyamat mellé verek... :DDD :DDD Meg úgy fura kicsit az egész, de nagyon tetszik a kapcsolási érzet, olyan határozottságot érzek benne.

Amúgy ez vmi hihetetlen masszív cucc, van vagy 2 kiló a klavi. :D

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#26399) ngáborz válasza Maotun (#26385) üzenetére


ngáborz
tag

Az ott egy acer predator z35 monitor tartó talp?

(#26400) Maotun válasza ngáborz (#26399) üzenetére


Maotun
őstag

predátor de csak a 27"-es :B

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.