Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) dokar válasza Declare (#11149) üzenetére


dokar
addikt

és ezzel azt éred el, hogy rászoktatod az autósokat a rosszra. ilyen esetben inkább rakd le szépen óvatosan az egyik lábad az úttestre, ha nem reagálnak, akkor intsél az autósoknak kezeddel, hogy hiába van itt folyamatosan haladó egybefüggő kocsisor, te szeretnél átmenni és nekik ezt biztosítani kell számodra.

extra - SEXRay

(#11152) tbs válasza Declare (#11149) üzenetére


tbs
addikt

Te gyalogosan sétálva nem szoktál sietni, mert ha sietsz, akkor szarol az autódból a gyalogosokra, akik gyalogosan "sietnének"... :(((

Szemellenző, noIQ, vastagbőr...

BNV-d vagy opeled van-e..? ;] (Bocs Dokar meg bubu, meg dragonka, meg stb. :)) )

[ Szerkesztve ]

(#11153) bobsys válasza tbs (#11152) üzenetére


bobsys
addikt

tbs vagy-e :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11154) Eagl3 válasza tbs (#11152) üzenetére


Eagl3
veterán

"BNV-d van-e..?

Nem de azt szeretne ;]

[ Szerkesztve ]

(#11155) Declare


Declare
őstag

Hiheetlen mód álszentek vagytok vagy nem közlekedtek autóval, és direkt kiforgatjátok az ember szavait.
Dokar: ha tudnál szöveget értelmezni vagy csak olvasni, nem tudom, kiragadsz egy részt és reagálsz rá az egész szöveg helyett gratulálok. Leírtam egy példát, ami arról szól hogy elkalandozik a figyelmed, már ILLENDŐ lenne átengedni a gyalogost, nem pedig azt hogy ott van az orrom előtt a gyalogos és inkább elütöm.......

tbs: Azt írtam le hogy ÉN hogy közlekedem gyalogosan és azt tartom normálisnak hogy az ember figyel a környezetére és ha nem sietek igen, megvárom azt a 3 autót, mert nekem egyszerűbb egy pillanatra megállnom mint neki lefékezni, újra gyorsítani stb.... és nem azt írtam hogy ezt várom el és ilyen szellemben közlekedem autóval, vagy ezt várnám el a gyalogosoktól mindig és minden helyzetben, vagy ha gyalog sietek mert pl szakad az eső akkor is ezt tenném stbstb..........Te is fogadd gratulációmat.

De mind1, üveges tekintettel markoljuk a kormányt és mormoljuk a kresz könyvet, hogy utánna boldogan felháborodva, a koccanás után a rendőr nekünk adjon igazat és lehülyézhessük a másikat, illetve csukott szemmel nekifutásból ugorjunk a zebrára és utánna a mentőből anyázzunk hogy pedig nekem elsőbbségem volt :R

Ez a baj szerintem ezzel az országgal, először szarunk mindenre (megyünk észnélkül mindenen át keresztül), elütünk pár tucat gyalogost, na utánna aztán belendülünk és tűzzel vassal ugyancsak észnélkül elkezdjük taposni a blokkolásig a féket ha besárgul a lámpa vagy megjelenik a látómezőnkben egy gyalogos....
Miért nem lehet egy arany középutat megtalálni? A gyalogos legyen figyelmes mert ha pl nem siet és jön egy nyomorult autó, miért abszurd az hogy egy pillanatra megtorpanok a járdán, majd átmegyek senkitől nem zavartatva? Ugyan ez autósra ha esik az eső miért ne lehetne méginkább előzékeny? stbstbstb

Még egy példa, pár éve télen, Bp. en kocsisorral együtt kb 50 es sebességgel haladva be akartam kanyarodni balra. Csúszott az út nagyon. Kitettem az indexem jó előre. Odaértam az utcához, már annyira lefékeztem hogy csak gurult a kocsi, de bekanyarodni nem tudtam, viszont láttam, hallottam hogy a mögöttem jövő nem tud megállni, ezért inkább gyorsan gázt adtam és a köv utcánál kanyarodtam be. Persze megijedtem én is, meg le is hülyéztem, de ennyi. Jó tudom, hülye vagyok, mit nézegetek hátra, szabályosan csináltam mindent, ő volt a hibás, mit foglalkozom vele, belémjön kihívjuk a rendőrt, igazat ad nekem, biztosító fizet meg még egy jó nagyot anyázhatok is...... :R

(#11156) dokar válasza Declare (#11155) üzenetére


dokar
addikt

kíváncsi vagyok mit szól ehhez dragonfx? :DD

extra - SEXRay

(#11157) dragonfx


dragonfx
veterán

mi a szitu itt ?? :U
láto megnt valami bmw-s fikerolás megy.. :U

dokar>>ehh pont most néztem be megint :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11158) amol válasza Declare (#11155) üzenetére


amol
addikt

Rendben, csakhogy: én ha autóban ülök nem tudom biztosan eldönteni hogy egy adott gyalogos siet vagy nem, így számomra az lenne az ideális ha mindegyik egyformán viselkedne. Vagy így, vagy úgy. Hogy lehessen alkalmazkodni.
Azonban közel sem egyformák ezért én inkább átengedem mindet, abból nem lesz baj.

utánna: utána

[ Szerkesztve ]

(#11159) dragonfx válasza #00809728 (#11115) üzenetére


dragonfx
veterán

LOLLL :B

zsid>>kíméled te az a 6 hengert nagyon ;]

Jajj a látoma téma mi...bocis de declarenak igaza van...az elsőbbségedadás szolidarítás nem csak kocsisnak kell gyalogos felé hanem fordítva is..kontra verza alap tudjátok...ha látom jön 2 kocis én is megvárom és utána megyek át..nem várom el megálljon minneki időből pénzből él...én sem éllnék és nem is állóok meg potyára....max megállítaz oszlop mikor az agyveljén megcsuszva bedrifteltem egy árokba..na jó ez vicc volt télleg.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11160) dragonfx válasza amol (#11158) üzenetére


dragonfx
veterán

1x összefutnánk akkor lefeküdnék a zebrára kivi vok meddig bírnád cérnával hogy ne adj gázt..hehehheee :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11161) amol válasza dragonfx (#11160) üzenetére


amol
addikt

Amíg a nyakadon a kerék biztos nem adnék gázt ;]

(#11162) dragonfx válasza amol (#11161) üzenetére


dragonfx
veterán

vállalód az 5 évet a lebukás miatt? :C ..igaz ugyis jöna kánikula a hüvösön jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11163) amol válasza dragonfx (#11162) üzenetére


amol
addikt

Igaz, nem éri meg mert ugyanannyit kapnék érted mint másért :D
Átsegítenélek a zebrán és továbbmennék.

De tehetünk próbát :)

[ Szerkesztve ]

(#11164) dragonfx válasza amol (#11163) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11165) amol


amol
addikt

Ma egy kanyarodó autó elütött a zebrán zöld jelzésnél. Szerencsémre csak a táskámat kapta el, szerencséjére nem állt meg.

(#11166) darál0w válasza amol (#11165) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én utánaszaladtam volna :D
ha mást nem akkor a táskát dobom utána vagy egy követ :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11167) Declare válasza amol (#11165) üzenetére


Declare
őstag

Z tipikus ...... :( rám is dutáltak már, amikor mentem át a zöldön és egy autó meg kanyarodott....... hihetetlen ez valahogy kiesik az embereknek a városi vezetés után.... szerencse hogy "csak" ennyi bajod történt.

(#11168) amol válasza darál0w (#11166) üzenetére


amol
addikt

Nincs olyan perverzióm hogy a Vácin szaladgáljak és épp sziklákat sem tartottam a kezemben. :DDD

(#11169) Latissimus Dorsi válasza amol (#11168) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Réges-régen egy hajnali mulatozás után vártuk az első buszocskát, ami meg is jött. Ekkorra már szép kis társaság verődött össze, akik szintén szerettek volna feljutni.
Ezt egyedül a sofőr nem gondolta így, aki megállt, első ajtó kinyit-becsuk, nagy gázzal el.
Na hogy honnan honnan nem az összegyült társaságtól előkerült néhány ücsis pohár, amivel megsorozták a busz oldalát, hátát.

Szal a muníciónak már akkor is nagy hasznát látta az ember (1993-94 körül)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#11170) ABE


ABE
őstag

Valaki meg tudná nekem magyarázni az ilyen, és ehhez hasonló eseteket?

Forgalommal szemben autópályán

(#11171) darál0w válasza amol (#11168) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt kivételt tehettél volna :D
a telo se rossz ötlet,ha régi :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11172) dragonfx válasza amol (#11165) üzenetére


dragonfx
veterán

nem túl jó...mostanság hozzám is párszor elég közl jöttek..párszor sajnos kénytelen voltma oda küldeni ahonnan jött az illetőket..

#11170>>kellemetlen így jár aki nem figyel oda.gyök2.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11173) Declare válasza ABE (#11170) üzenetére


Declare
őstag

Nagyon egyszerű.....öngyilkosság, gyors és biztos, csak elég tuskóság másokat is veszélyeztetni. Nem lehet VÉLETLENÜL felmenni az M7 re forgalommal szembe, majd VÉLETLENÜL nekimenni egy BUSZnak :(

(#11174) Eagl3 válasza Declare (#11173) üzenetére


Eagl3
veterán

Nemez volt az első, h. valaki forgalommal szembe közlekedett az autópályán.

(#11175) ABE válasza Declare (#11173) üzenetére


ABE
őstag

De ezt magyarázza meg valaki, hogy milyen elborult egy elme kell ahhoz, hogy másokat veszélyeztetve akarjon véget vetni az életének? :F

(#11176) Zozzant válasza ABE (#11175) üzenetére


Zozzant
addikt

biztos haragudott a buszokra... 2 legyet egy csapásra...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#11177) Mr X


Mr X
veterán

Dragon, te jöttél ma 17:00-17:30 körül befelé a Vácin?

(#11178) erdoke


erdoke
titán

Ez nem mai, de iszonyatosan durva.

A legjobb aláírás a héten

(#11179) amol válasza darál0w (#11171) üzenetére


amol
addikt

Örültem hogy megvan mindenem.

Ma asszony a fiammal taxival jött haza a nagy eső miatt, mesélte hogy az a barom minden piroson átment. A gyerekemmel. Persze gyerekülése nem volt.
Én is elfurikáznám az ő családját szívesen. Rohadt tetü.

(#11180) darál0w válasza amol (#11179) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ez télleg durva :D
nincs meg a száma véletlenül?!
asszony felírhatta volna.én megkeresném a helyedben. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11181) fokukac válasza amol (#11179) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, a taxisok már csak ilyenek.
de van amikor betartják a szabályokat.

péntek este a margit-szigeten voltunk, hívtunk taxit. pestre mentünk volna.
a fószer kifordult a hídra, de jobbra, buda felé, mondván, hogy itt nem szabad balra kanyarodni.

tényleg nem szabad, bár nem láttam olyan taxist eddig, akit egy ilyen egyszerű szabály zavart volna...

így hát átmentünk budára, megfordultunk a híd alatt, végigálltunk három piroslámpát... mire vissza értünk a szigeti lejáróhoz, már egy ezresnél járt az óra. ;) Tudnak ők szabálytisztelőek lenni, ha akarnak... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11182) dokar válasza Mr X (#11177) üzenetére


dokar
addikt

miért? neked koccolt? :DDD

extra - SEXRay

(#11183) dragonfx válasza Mr X (#11177) üzenetére


dragonfx
veterán

már 4 kor pihent az auto meg én is. ;)

#11181>>ez alap ha éjszaka közlekedsztaxival :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11184) Mr X válasza dokar (#11182) üzenetére


Mr X
veterán

Rosszul járt volna a vonóhorog miatt :D Egyébként egy dragon-féle BMW jött utánam, valami fiatal gyerekkel, ezért hittem azt, hogy ő az.

Rémes, hogy az emberek mennyire megijednek egy kis esőtől. Tegnap délután-este, ahogy elkezdett esni, mindenki lelassított 70-ről 40-50-re a Vácin, Hungárián. Pedig a tegnapi azért már nem volt özönvíz.

(#11185) fokukac


fokukac
nagyúr

Dragonnak kompaktja van amúgy?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11186) dragonfx válasza fokukac (#11185) üzenetére


dragonfx
veterán

nem dragonnak nem kompaktja van, az csak neked jutott az 1esbe mikor vezeted :P :P ..kb ennyit értesz hozzá,már nem is 1 kép volt benn a kocsimról itt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11187) lajafix válasza ABE (#11170) üzenetére


lajafix
addikt

hajnal volt, fáradt volt a nő és valószínűleg gyakorlatlan. Öngyilokhoz ez túl bonyolult szvsz.

Rock'n Roll

(#11188) NoLF válasza dragonfx (#11186) üzenetére


NoLF
addikt

hozzáértés vs emlékezet nem ugyanaz szvsz...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11189) Mr X válasza NoLF (#11188) üzenetére


Mr X
veterán

Ne viccelj... Csak nem hiszed, hogy van a világon olyan ember, aki nem ismeri dragon lopakodóját?! :D

(#11190) Dumb válasza Mr X (#11184) üzenetére


Dumb
senior tag

Amikor csak szemerkél, néha akkor csúszik a legjobban!

[ Szerkesztve ]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#11191) Dumb válasza lajafix (#11187) üzenetére


Dumb
senior tag

De akkor is. 40-60-nal kéne minimum besorolnia. Ehhez képest megállt és elment balra?? Hogy kapott jogsit?

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#11192) plömplöm válasza Mr X (#11189) üzenetére


plömplöm
őstag

csak addig felismerhető, amíg nem ürül ki az ablakmosó tartálya, onnantól csak egy a sok közül...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#11193) I_Am válasza plömplöm (#11192) üzenetére


I_Am
veterán

Esőben mennyire látod, hogy ablakmosózik-e valaki?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11194) Dumb


Dumb
senior tag

Matrica :) [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#11195) Mr X válasza I_Am (#11193) üzenetére


Mr X
veterán

Ablakmosó folyadéktól függ. Ha valaki a sarki közértben vette a löttyöt, akkor észrevehető, mert citromillatú lesz és esőben habzik a szélvédője. :D

(#11196) Shadowfax válasza lajafix (#11187) üzenetére


Shadowfax
addikt

Öngyilkos lett. Az, hogy meg akart halni, akkor derült ki, amikor a busz vezetője elmondta a rendőröknek, hogy egészen a leállósávba húzódott, hogy elkerülje az ütközést, de az ámokfutó vele együtt váltotta a sávokat, és lassítás nélkül beléjük rohant.

Szomorú. :(

(#11197) Mr X válasza Shadowfax (#11196) üzenetére


Mr X
veterán

Erre mit lehet mondani? Az a szomorú, hogy a saját probélmái miatt mást is meg akart ölni. Mi van, ha nem egy buszt szemel ki célpontnak, hanem egy személyautót. Ha már öngyilkos akart lenni, miért nem tudott olyan módszert választani, amivel másban nem tesz kárt?

(#11198) Shadowfax válasza Mr X (#11197) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha már öngyilkos akart lenni, miért nem tudott olyan módszert választani, amivel másban nem tesz kárt?
Ezt a kérdést én is mindig felteszem, mikor metró meg vonat elé ugrálnak emberek, illetve kinyitják a gázcsapot, oszt robban az egész társasház.

(#11199) dragonfx válasza Dumb (#11194) üzenetére


dragonfx
veterán

de gizda vazzeeee :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11200) dokar válasza Shadowfax (#11196) üzenetére


dokar
addikt

idióta tyúk :W

extra - SEXRay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.