Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) illu válasza Khelben (#11699) üzenetére


illu
tag

mindennek eljön az ideje hidd el nekem...

(#11702) illu


illu
tag

elmagyarázom még érthetőbben látom itt mindenki csak azt látja amit látni akar; én dragonfx-et nem lenéztem, csak egy apró észrevételt tettem szóvá, hogy ha valaki büntetni akar az utakon elég ciki ha nem egy ahoz "méltó" autóval teszi

(#11703) Bubu79 válasza illu (#11663) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugye nem bánod, ha errre csak annyit írok, hogy egészen korrekt kis bizonyítványt tudsz te is kiállítani magadról...

Ahogy elnézem kedveled a szélmalomharcot - csináld csak - köpködj ha jól esik, csak ne vedd zokon, ha esetleg más is hangot ad a véleményének veled kapcsolatban...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11704) lsc válasza illu (#11702) üzenetére


lsc
nagyúr

A bunkó egy trabantban és egy q7-ben is bunkó , erről nem a kocsik tehetnek .

Az élet kegyetlen .

(#11705) illu válasza Bubu79 (#11703) üzenetére


illu
tag

egyáltalán nem bánom te öreg harcos ;]

(#11706) Bubu79 válasza illu (#11705) üzenetére


Bubu79
addikt

A cinizmushoz még fejlődnöd kell egy cseppet, ez csak erőlködésnek tűnik - gyakorolj csak, amíg van időd...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11707) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

illu korábbi kitiltása miatt ezúttal hosszabb időre kitiltva a mocskolódásokért és a nyomdafestéket nem tűrő kifejezésekért.

Kérek mindenkit, hogy a személyeskedést fejezze be, véleményét igyekezzen kulturált formában megfogalmazni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11708) amol válasza parandroid (#11707) üzenetére


amol
addikt

:R

(#11709) dragonfx válasza Gézengúz (#11686) üzenetére


dragonfx
veterán

én ilyet láttam en messze itt tölünk, azon gondolkodtam lenen ksi zsám odatenném a teloszámm"megvenném az autódat" felirattal..te nem epsti avgy szal nem lehet tiéd. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11710) dragonfx válasza illu (#11687) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom téged senki sem érdekel..jól van első lépcsőn átmentél a DFX képzőben :)) :C
De még tanuljál pistike....
Amugy meg Blunt szerintme 3x megveszi azt az autót amit te majd 5 év múlva fogsz csak..

amugy meg tudod mi aza szerkesztés gomb..magamtól még én sme szoktma idézgetni..ezta szintet nem értem el negatívba :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11711) Zin


Zin
senior tag

autopalyan a 2 kamera kozti atlagot szamoljak?
M7-esrol van szo...
Mert volt, h 140-160-al mentem...remelem nem kuldenek csekket.ejjszaka volt

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#11712) Gézengúz válasza dragonfx (#11709) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szia...ja nem pesti de nem vagyok túl messze...itt 60-ban... :)

Nem kellene ez neked....automata... de én nagyon szeretem....... :))

(#11713) dragonfx válasza Integra (#11698) üzenetére


dragonfx
veterán

kell az a szabály..aug1.től..hogy vagy megállsz zebránál avgy fizetsz..nehezemre fog esni mindig betartani de lehet hosszútávon számomra is kifizetödőbb lesz hogy nem csapnak el 2 szatyorrla mondjuka kezembe vagy bicajjal alattam....amikor nekem lenne elsőbbségem.

Más:
Ma láttam egy német rendszámos aston amrtin kabriót...hátsó két fejtámla átüve a hátsó szélvédőn eleje főlega bal oldlai elég szépen leamortizálva...vajon a német akart vagizni itt vagy cska szegény átnézett ide egy üzleti útra és így járt... :U

#11712>>igaz automata nem...e36 320ci :K ..mondjuke gy 96os ami még mindig őskövület sokak szerint :))

Zin>>még nincs átlagmérés csak tervezik ezt én sme tom éjszakai is tud e mérni a trafi olyna képet mai lehet bizonyíték..elméletben 150 nem fér bele...de lehet gyakorlatban még 160nal se mérnek le...multkor láttam egy 160 felettieket mérik..egyik ismim mondta rendőr ők 166tól lőttek multkor.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11714) Gambit válasza Zin (#11711) üzenetére


Gambit
őstag

Nem szerintem a dobozban lévő trafi bemér, és villant is, ha gyorsan mész.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11715) blunt válasza illu (#11694) üzenetére


blunt
aktív tag

Kedves elmebajos barátom,

azon felül, hogy nálad valami nagyon nincs rendben elárulnám, hogy én 18 évesen már a saját cégemet csináltam (mellesleg megjegyzem, hogy számos díjat besepert rádióról beszélünk), soha nem szerettem az alkoholt, ergó nem b**ztam be egyszer sem.
továbbá nem 30, hanem 29.

Nem a fél életemet töltöttem vándorlással, hanem kettős állampolgár vagyok, és megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy utazok a két ország között, mivel annyi energiát és időt fektettem a munkáimba, hogy most annak babérjait aratom le.
Nem akarlak elkeseríteni, de én 18 évesen (11 éve volt) egy 96os S500 "bálna" mercivel közlekedtem. Tehát mielőtt lenézel meg úgy beszélsz velem, mint aki a fenekedből rántottál ki, kicsit gondolkozz.

Remélem hitelt azért kapsz :P

ui: igen, szerintem egész jól tudok magyarul. tán vmi nem tetszik?

ui2: most látom, hogy ki lett tiltva. így akkor már mindegy ez a hozzászólásom.

[ Szerkesztve ]

(#11716) Zin válasza Gambit (#11714) üzenetére


Zin
senior tag

mien doboz?

fent vannak kamerak 2 savba...
3km-kent belog egy oszlop....

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#11717) dragonfx válasza Zin (#11716) üzenetére


dragonfx
veterán

már kinn vannaka szakaszmérők? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11718) blunt válasza Zin (#11711) üzenetére


blunt
aktív tag

Többször volt arról már hír, hogy ha tudna is mérni, akkor még nem használhatnák, mert legalább 1 év mire különböző engedélyt és hitelesítést kapnak a felszerelt kamerák... szóval no para :)

(#11719) Gambit válasza Zin (#11716) üzenetére


Gambit
őstag

Ja, hogy azok. Blunt válaszolt. De írni azért megtanulhatnál.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11720) Zin válasza blunt (#11718) üzenetére


Zin
senior tag

hja oksika!azt hittem mernek.Majd leragasztok 1-2 betut akkor :D

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#11721) I_Am válasza illu (#11687) üzenetére


I_Am
veterán

Én pedig egy egy napos pihenőt tudok ajánlani. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11722) dragonfx válasza Zin (#11720) üzenetére


dragonfx
veterán

nahhhh odanézz a reménysugár...micsoda ötlet :K ..gratulálok, ön nyert..átment a 2. felvételi körön a dfx suliba :)) ...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11723) Bubu79 válasza I_Am (#11721) üzenetére


Bubu79
addikt

Lekésted - PeterkeT egy hetet adott neki :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11724) I_Am válasza Bubu79 (#11723) üzenetére


I_Am
veterán

Ha lejárt, akkor kapja majd utólag meg. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11725) Integra válasza dragonfx (#11713) üzenetére


Integra
titán

nem, nem ez kell, hanem az, hogy az ember megtanuljon vezetni és odafigyeljen a környezetére.

egyébként én sem tartom mindig be, mivel ha fékezek automatikusan tükörbe nézek és ha látom, hogy valami fasz a seggemben jön, akkor sajnos átmegyek a zebrán, nem tudok megállni.
vagyis én megállok, ez biztos, de, hogy a mögöttem levő meg fog e...
ha lebukom és megbüntetnek, akkor inkább fizetek, mint hogy törött legyen az autóm egy barom miatt...
sajnos ez ilyen
amúgy pedig mindig megállok amikor csak tehetem, sőt nem is nagyon emlékszem arra, hogy nekem valaki után kellett megállnom szemből, mindig én várok 4-5 autót a szembe sávban. persze volt már hogy dudáltak mögöttem.. vicc

annak viszont semmi értelme, hogy most már mindenki traffit lát minden bokorban és ezek után majd mindenki mikor észbe kap zebra előtt, hogy úristen gyalogos, nyom egy satuféket mert fosik.. hát majd most szépen eldöntheti mindenki hogy melyik éri meg neki jobban. csekk vagy a lakatos.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11726) amol válasza Integra (#11725) üzenetére


amol
addikt

Ez sajnos ilyen, ezért szoktam lassítani zebra előtt :)

(#11727) Integra válasza amol (#11726) üzenetére


Integra
titán

így van, csak sajnos tényleg van extrém eset, olyan helyzet amikor egyszerűen nem merek...
ilyenkor anyázok egyet és átmegyek, nem tudok mit tenni.
semmi kedvem ahhoz, hogy széttörjék az autóm és akkor még csak fejbe sem rúghatom ezután, főleg ha neki áll feljebb..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11728) amol válasza blunt (#11715) üzenetére


amol
addikt

"hogy számos díjat besepert rádióról beszélünk"

Ha ez a profilodban szereplő http://www.radiosub.com/ akkor intézkedj mert nem nyílik meg az oldal ;)

(#11729) dragonfx válasza amol (#11726) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja necces lesz sok dolguka rendőrőknek helyszínelni...igaz ha hátúlról belédmegy nem tartotta övetési távolságot, plusz még ugy ebizonyosodik nem akart megállni zebránál..khm....gyorsna bele lehet majd szaladni egy 6számjegyes történetbe...

Ma amugy én is voltma ilyen szituba olyna közel jöttek hozzám nem mertem megállni mert mondom ki tudja lehet nem jóka reflexei...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11730) amol válasza Integra (#11727) üzenetére


amol
addikt

Persze, van hogy inkább én sem fékezek. Ha valaki nagyon a seggemben van akkor "lassabban" lassítok jóval a zebra előtt. Ha nem tetszik lehet agyvérzést kapni vagy eltűnni a hátsómból, esetleg tartani a követési távolságot :)

(#11731) amol válasza dragonfx (#11729) üzenetére


amol
addikt

Gyökeres változásokra egyelőre nem sok esélyt látok. Az igazán notórius szabályszegőket ezek után sem fogja érdekelni semmi mert van hozzá lóvéjuk vagy ismeretségük, esetleg mert befenyítik a zsarukat stb.
Zebra: az a baj hogyha több autós figyel rájuk és a gyalogosok magabiztosabban fognak átkelni a zebrán akkor kevésbé fognak számítani ezekre a ganékra :(

Te meg ha vennéd a fáradtságot és azt az öt másodpercet ami alatt fégigfutsz a hsz-eden mielőtt elküldöd hogy ne kelljen kirakóst játszanunk valószínűleg többen komolyabban vennének ;)

[ Szerkesztve ]

(#11732) dragonfx válasza amol (#11731) üzenetére


dragonfx
veterán

nicsak milyen komoly ember lettél, az elején azt hittem te vagy kovasz utódja a 2.4es accorddal.. :)) ...többek közt azért nem mert ma olvastam az autopiacban hogy a nagyobb nevesebb blokkoló/detektor szerelőműhelyek full munkaideje nyár véágéig be van telve... :Y ....mondjuk picit hihetetlennek hangzik, de ki tudja....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11733) Xantomas válasza parandroid (#11707) üzenetére


Xantomas
őstag


:R

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#11734) Sipi válasza dragonfx (#11713) üzenetére


Sipi
addikt

Höhö, szép fekete? A tréleren láttad? Az ablakom alatt csapott szét egy kis Citroent.
Utóbbinak elsőbbséget kellett (volna) adnia az Astonnak, de valszeg nem számított rá, hogy a távoli fekete pötty az nem 50-el jön.

Aston telibe kapta a Citroen hátulját (ami már majdnem átért), kivágta a kereszteződésből, neki egy környéken dolgozó srác sötétzöld autójának, az meg egy kirakatban állt meg. (Asszem, BMW volt szegény.) Ketten gyorsan lefogták a srácot, mert egyből ki akarta szedni az Aston sofőrjét.

Nagyobb baj nem lett, a Citroen jobb oldala átment középre, gyakorlatilag eltűnt a fél autó, az Aston kicsit meg lett húzva és a motorházteteje felhuppant. A parkoló BMW jobb hátsó kereke pedig elferdült.

A fejtámla miért ütötte át az ablakot? Ehhez kb. a teljes belső résznek el kellett mozdulnia, de akkor a kocsi is elhajlik.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11735) amol válasza dragonfx (#11732) üzenetére


amol
addikt

Látod ha így írsz teljesen más a kép :)
Én nem csak a blokkolókat hanem a detektorokat is tiltanám, valamint hülyeségnek tartom hogy fel kell hívni a figyelmet arra hogy mérnek. Ölni sem csak akkor tilos ha látja a rendőr ugyebár...

Kovaszt továbbra sem ismerem. Azért van Accordom mert amikor vettem az aktuális piaci választékban ez tűnt a legmegfelelőbb vételnek kombi automatában. Nincs is vele gond. Nem vagyok olyan márkafanatikus mint te. Különben ha úgy alakult volna akár BMW-t is vettem volna csak abból nem volt megfelelő.
Amúgy hogy lásd valóban nem a márkával hanem a "típustulajjal" van bajom jártam a BMW-múzeumban is.

[ Szerkesztve ]

(#11736) Integra válasza Sipi (#11734) üzenetére


Integra
titán

én engedtem volna hagy tépje ki az astonból a csávót, vicces lett volna:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11737) amol válasza Integra (#11736) üzenetére


amol
addikt

hadd ;]

(#11738) Sipi válasza Integra (#11736) üzenetére


Sipi
addikt

Hogyne, aztán ki árulja másnaptól a zőccséget a sarki bótban? :)

Sajnáltam szegényt, még parkolni is szabályosan parkolt, aztán bumm. Egyébként jó kocsi, aláírom, olyat kapott, hogy szinte elröpült, de csak a kerék sérült meg. Az viszont nem két fillér lesz, mert elgörbült az egész felfüggesztése. "Vicces" dolog, ránézésre semmi nem lett az autóval (na jó, mínusz egy első lámpa), mégis trélerezni kellett.

Egyébként a csinibaba, aki az Astont trélereztette, magyarul telefonált.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11739) Integra válasza Sipi (#11738) üzenetére


Integra
titán

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
szőkésbarna nő vezette, első képen háttal, zöld felsőben... amit otthon a pasiájtól kaphatott, mikor az meglátta az autóját....

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11740) Integra válasza amol (#11737) üzenetére


Integra
titán

thx, igyekszem erre figyelni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11741) amol válasza Sipi (#11738) üzenetére


amol
addikt

Egyébként a csinibaba, aki az Astont trélereztette, magyarul telefonált.
Biztos egy távoli magyar ismerős :DDD

(#11742) amol válasza Integra (#11740) üzenetére


amol
addikt

:B

(#11743) dragonfx válasza Integra (#11739) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen ez volt az az autó.
huuhh hát ez nem kis kár összeségében..kíváncsi vagyok ki viszi el a balhét.Kár hogy nincs cikk róla valahol.
Végülis egy totálkáros C1..egy szerintem elég szépen összetört aston...lehet utobbi javítása több mint vadiúj C1es ha az astonos lenne a hibás.Te lőtted a képeket?..amugy szerintme este 2 szódával elintézik, aki ilyennel jár nem tétel neki.

Sipi>>ott láthatód több képen a kijött 2 hátsó ülés fejtámlát...viccesn néz ki kicsit roadster jellege van :DD ..igen az sajnos egy e36 318 coupé...ritkák egyike akkoriban is csak 6hengeresben voltak coupék...szerintem a legacy is kapott...2 ajtó fényezés minimum...

Amol>>na és milyen volt ott érezni hogy hol vagy? :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11744) Sipi válasza dragonfx (#11743) üzenetére


Sipi
addikt

Láttam én, láttam, de nem a képeken. :) Először és in azt hittem, hogy valami fusibarkács nitro-felfüggesztés. :)

Ha a Legacy a BM mellett álló piros, akkor röhögni fogsz: egy kicsit meghorzsolódott a jobb hátsó része, ennyi. Irtó mákja volt (a BMW-t inkább előre lökte, nem oldalra).

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11745) Integra válasza Sipi (#11744) üzenetére


Integra
titán

azt mondja cimbora, hogy a citroenes csaj nem adott elsőbbséget, és fékezés nélkül 50-60 körül bezúgott a kereszteződésbe, de az astonos popi sem fékezett....
helyszínelő rendőrök beszéde alapján..
pfffffffffffff, csajok a volánnál:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11746) amol válasza dragonfx (#11743) üzenetére


amol
addikt

Ha arra gondolsz engem nem szállt meg a fennkölt áhítat de jó volt. Kint van jó pár régi versenygép is, azok nagyon klasszak. Különben 96 körül voltam ott.

(#11747) a_tesz válasza Sipi (#11734) üzenetére


a_tesz
Korrektor

az nem fejtámla, hanem régen a kabriók rendelkeztek egy úgynevezett bukókerettel (példa), hogy egy esetleges fejreálláskor ne sérüljön meg az utasok autóból kilógó része (fej, tor.. izé törzs, stb) lehetőleg ne szenvedjen csorbát. dehát eljöttek ezek a szép modern műanyagos dizájnos idők, és hát mégiscsak hogy néz ki egy olyan otromba vacak a kocsi közepén, elrontja a formát. megoldás: nem kell az oda. viszont, azért aggodalmas mérnökök fejében megfordult, hogy hát akkor most mi lesz a szegény utasok felsőtestével, ezért először kompromisszumos megoldásként azt találták ki, hogy ez a bukókeret hátra be van hajtva, és ha a kocsi lassulásérzékelői balesetet jeleznek, egy szemvillanás alatt kipattan az eredeti helyére, hogy ha esetleg fejre találna állni a gépsas, ne legyen nagy baj odabenn. később pedig kitalálták, hogy hát az macera meg sok idő, és két ilyen kis izé jön ki helyette, melyre, valamint az első szélvédőkeretre támaszkodva az autóban ülőknek több esélye van a túlélésre.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#11748) Sipi válasza a_tesz (#11747) üzenetére


Sipi
addikt

Köszönöm! :R

Erről jut eszembe, elég viccesen nézett ki a jobb oldala alul, ahol végighasította a Citroen: felbolyhosodott a "műszál". Úgy nézett ki az a szép autó, mint Kusturica filmjében a disznó zabálta Trabant. :D Matt metál fekete, egy marék vattával díszcsíkozva...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11749) a_tesz válasza Sipi (#11748) üzenetére


a_tesz
Korrektor

lehet hogy disznó is volt előtte :DDD

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#11750) dragonfx válasza a_tesz (#11747) üzenetére


dragonfx
veterán

huuhh szép technikai info....

Amugy 2 saabos sztori>>

tegnap spannal császkálunk, forgách utca nem tom hanyadik kereszteződése..piros 9-3 saab bordó még néztem is milyne szép..megy át kereszteződésen balról építkezés homokos út...jön elöző vectra kombi..csak ennyit hallottam..tyűűhűhűűű....és elsuhan vagy 60nal a saab mögött arasznyira :Y ...mindig a mocskos jobbkézszabály :( ..nem sokon mulott rommá törje azt a szép autót.

Ma láttam az astonos tréler mögött egy 9-3 kabriot feltuningolva...elég szépen leprüszkölős volt motor..szinte majdnem wrx sti hangja volt :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.