Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) fokukac


fokukac
nagyúr

ma mentem az árpád fejedelem útján a középső sávban. a két szomszédos sávból, jobbról és balról is egyszerre akartak bevágni elém, balról egy pözsó 206, jobbról egy mazda3.

Természetesen index nélkül mind a ketten. nagyon vicces volt, örültem volna, ha összecsattannak ott előttem...

hihetetlen mennyi p.cs van ebben az országban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11852) blunt válasza amol (#11850) üzenetére


blunt
aktív tag

nálunk asszony sportkocsival közlekedik, nem terepjáróval. tudom, h milyenek a szőkék, terepjárót nem kap :P

(#11853) Integra válasza blunt (#11852) üzenetére


Integra
titán

remélem nem a tied hajtja.... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11854) blunt válasza Integra (#11853) üzenetére


blunt
aktív tag

evo :P

[ Szerkesztve ]

(#11855) Integra válasza fokukac (#11851) üzenetére


Integra
titán

jövök ma haza a nagykőrösin.
belső sáv 80 kmh kényelmesen
busz sávban rendőr kolbászol 60 körül
erre az előttem levő vectrás nyom egy satut 60ról 80ra...
én meg nyomtam egy kurva nagy dudát rá és nem értette...
hallod, ezek nem normálisan, mi ez a rendőrpara???
indexeltem jobbra, elmentem, követett 10 másik autó, a fasz vectrás 60nal végig tovább a 70es úton.. vicc..
a rendőr meg a legkevésbé sem foglalkozott vele.
a motorok 120szal döngettek jobbról.
az ilyen miért kap jogsit??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11856) Integra válasza blunt (#11854) üzenetére


Integra
titán

jajóvan:DDD

van itthon egy jdm evo6...
ááááááááááááá, gyönyörű, hibátlan oldschool vas, fehér természetesen:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11857) blunt válasza Integra (#11856) üzenetére


blunt
aktív tag

erre gondolsz?

evoknal nem nagyon szamit h jdm vagy eu, ugyanaz... :)

(#11858) Integra válasza blunt (#11857) üzenetére


Integra
titán

hogy nem számít? én ezt így nem merném kijelenteni, de legyen. :)
ez tomitsu vasa. gyönyörű makulátlan ez az evo.
és még nem egy olyan összevisszaság mint az ezután következő evok motortere.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11859) blunt válasza Integra (#11858) üzenetére


blunt
aktív tag

hát, hogy mig subarunál jelentős különbségek vannak, pl 2.5 motor vs 2.0, kovácsolt dugattyú vs aluminium, turbo más (twin scroll vs vf48 ami az újon van pl), elektronika más, addig az evonál nincsenek ilyen különbségek ;)

(#11860) Integra válasza blunt (#11859) üzenetére


Integra
titán

ok

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11861) pH érték


pH érték
aktív tag

Kettétört a BMW. [link]

(#11862) blunt válasza pH érték (#11861) üzenetére


blunt
aktív tag

biztos "olcsón" vette, két autóból összehegesztett tákolmányt, amivel lehet janizni a bed bícsen ;)

(#11863) Integra válasza blunt (#11862) üzenetére


Integra
titán

vagy az e-klub előtt:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11864) Khelben válasza Integra (#11855) üzenetére


Khelben
nagyúr

60ról 80ra satuzott? jó szar fékje lehet :DD

(#11865) Integra válasza Khelben (#11864) üzenetére


Integra
titán

jóvanbázze... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11866) blunt válasza Integra (#11863) üzenetére


blunt
aktív tag

ja tényleg, olyan is van :P

(#11867) lajo válasza pH érték (#11861) üzenetére


lajo
senior tag

De kiszállt a saját lábán...

(#11868) biker válasza lajo (#11867) üzenetére


biker
nagyúr

de az ártatlan hátsó utas nem :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11869) amol


amol
addikt

Volt már? Akár 3 év börtön...
Ha merik.

(#11870) blunt válasza dragonfx (#11840) üzenetére


blunt
aktív tag

képzeld, nem.

ha akarok vmit akkor kimegyek a ringre, kifizetem azt a pár e. ftot, hogy használhassam a pályát. nem játszok alonsót a városban, akármilyen hihetetlen is.

(#11871) -!DogG!-


-!DogG!-
csendes tag

Sziasztok!

Ritkán írok ide, ez most hosszú lesz... Budapesti vagyok, itt születtem, nőttem fel, itt tanultam meg 'forgalomban közlekedni autóval-kétkerekűvel'. Már anno tanulóvezetőként megtapasztaltam ezt a bizonyos közlekedési morált, mire meglett a jogsi -elég rövid idő- azt hittem, mindent láttam. Hát nem... Mostanra nagyon megtelt a púpom, fel nem tudom fogni, hogy egyes emberek hogy a fa**ba kaphatnak jogsit a képességeikkel... A 'szőke bulci-nagy verda' párosítást már csípőből lereagálom, ritkán okoznak gondot, kiszámíthatóak. De -piti történések, ez csak egyetlen estém, 23h után- amikor jövök a Dózsán, Hősöknél Andrássyról bekanyarodik az ember a kisbusszal -nem ám a buszsávba, mert látja hogy jövök...; nem foglalkozik a mackósajttal sem, bejön elém a középsőbe, és még csak a gázt sem nyomja, nekem meg csak az a mázlim, hogy a mellettem jövő sávot vált a balra kanyarodóba, így nincs crash. Én lehetőség szerint figyelek a környezetemre, még akkor is, ha agybajom van/sietek, és nyomom neki. Ez a bré meg kb. mintha be lett volna tépve, melléértem, duda + kis felmenőzés, és csak néz, hogy dehátmivan? Ehh, ez is reménytelen.... Kerepesiről fordulok Keresztúrira, aki ismeri, tudja: a külső az bezony mostanra buszsáv, ami el is fogy hamar. Tükörből látom, vmi régebbi mazda (mx-3 talán?) az üres buszsávban gangol padlón felfelé: így vagy a buszmegállót, vagy valamelyik autót fogja televerni a sáv elfogytakor, mert emberke eszetlen. Fékezek, a hely adott, gyere... Azt sem tudta, hogy köszönje meg, elakadásjelző, integetés. Magamban mosoly, mondás: ne köszönd, emlékezz! A motorosokra is figyelek, ha tehetem, megteszem, hogy eltekerem a kormányt, odébb viszem az autómat, amennyire lehet. Szinte minden esetben megköszönik a gesztust. Általánosítás lenne? Régebbi 'Sport Swift', és elenged?! Naháááát... Emberfüggő. Mint minden. Lehet, de nem lenne szabad általánosítani... A Swift egy megbízható autó -törni nem szabad egyedül- olcsó, és sokan veszik, 1,3-tól felfelé "relatíve" jól megy, a cca 800 kilós kasztnival, így kézenfekvő, hogy sok a f*sz, főleg a fiatalok között. De ez igaz minden egyes márkára, típusra. Mert az nem egy szutyok Suzuki, ez menő verda, figyeld, hogy megy... Nem a Swifteseket, másik végen BMW-seket, vagy Porsche-sokat, egyebeket kellene szidni, hanem az embert, aki a volánnál ül, vagy az embert, aki megadta az engedélyt. Marha sokan vannak -sajnos- akiknek meglett a jogsi, és apu/anyu iziben a segge alá tett valami zorall, drága verdát, és csak menőznek, a 'pallógáááz', az az, ami oszt... Oszt. Baleseteket. Az esetek többségében a vétkes kiszáll, az ártatlan ottmarad. Ér ennyit a menőzés?! Tényleg itt tartunk? Presztízskérdés a verda, ezt értem, de azt nem, hogy miért nem társul ehhez az, hogy korrektül vezessünk? A magam részéről felragasztom az A-M "Fair vezető" matricáját, maradok fair, amennyire tudok, aztán egyszer "csakazértis" megveszem az első generációs Hummer-ek egy darabját, és lehet, hogy nem rántom félre a kormányt a Dózsán, a kisbusz elől...

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#11872) amol válasza blunt (#11870) üzenetére


amol
addikt

One in a million. :)

Tudom értékelni amikor valaki erős autóval is képes tisztességesen közlekedni. Szerintem tekintélyt parancsolóbb mint a csutkagáz, aki mindenhova siet valamit rosszul csinál.
Én sem az eszetlen gyorshajtás miatt szeretem ha több lóerő van alattam mint ami feltétlenül szükséges.

(#11873) amol válasza -!DogG!- (#11871) üzenetére


amol
addikt

Igazad van. Különben tényleg itt tartunk, valaki levezethetné miért.

[ Szerkesztve ]

(#11874) Avicularia


Avicularia
veterán

nem megy a linkelés :((

[ Szerkesztve ]

(#11875) Avicularia


Avicularia
veterán

(#11876) zsid válasza Avicularia (#11875) üzenetére


zsid
senior tag

Magyarisztán RullZ :C

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#11877) dragonfx válasza blunt (#11862) üzenetére


dragonfx
veterán

oda ez kurva kevés...lehet még tán az imprezád is...az M5 az már befér tána ferrarik közé.. :C

integra>>már megszűnt a hely sajnos úgy keresned kell másik szójárást :))

#11875>>egy ismerösőm nemrég haosnlóért kapott feljelentést most várja a visszajelzést...vajon 20 vagy 100at fizet majd érte.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11878) blunt válasza dragonfx (#11877) üzenetére


blunt
aktív tag

nem akarlak elkeseríteni, de egy sima széria (nyitott kipuffos) 06 kék sti tartja a mai napig a körrekordot a ringen. megelőzve a hőn áhított ferrarit vagy bmvaut.
erről ennyit :P

de ha megnézel egy japán jutub videót vagy bármilyen más track videót, subaruk mindig lehagyják a ferrarikat. kevés a két kerék meghajtás pályára. a subaru és evo meg erre lett építve. bocsi ;)

[ Szerkesztve ]

(#11879) blunt válasza amol (#11872) üzenetére


blunt
aktív tag

nem is szívóznak a városban. pontosan tudják, hogy felesleges lenne :K

(#11880) blunt válasza dragonfx (#11877) üzenetére


blunt
aktív tag

ha meg nem track akkor is.

1
2

kedvencem :

katt

na mi a kevés, kedveském? :D

ajánlom ezt is figyelmedbe :

link

800 lóerős dragra épített autó sem bír elbánni a subival.

[link]

de ez is fincsi.

mielőtt okoskodunk, nem ártana körbenéznünk. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11881) dragonfx válasza blunt (#11880) üzenetére


dragonfx
veterán

jajj léci...itt perezstízsről kinézetről van szó..nem arról a bejáratig hogy gyorsulod le a ferrarit...
Amugy a drag mega pálya az nem az élet, nem a valóság...engem piszkosul nem érdekel, az se ha egy 150 lovas honda vezetne köridőben.
Amugy meg 2 videoban nem is nyomta a ferkás arc.. a 3.ban meg nem látszik pontosna milyen auto is...

Ez nem okoskodás...A másik autodnak is nagyobb presztízse mint az sti-nek attól függetlenül hogy te a subarut szereted jobban.

Amugy másképp fogalmazva nem is érdekelne ha pályán lehagyna egy sti...ha mondjuk én egy M3ban ülnék....hagyjon..kit érdekel??...az én autom a fainabb :R ..többen megnézik.

Más:
Balcsi parton hétvégén ilyen autokat láttam>>elöző piros corvette valami gyári tuninggal, bmw e92 m3 :C , gallardo kabrio, ferrari 456GTM :Y , s63 amg :Y , ..na mega felnik :)) ...króm, barracuda, breyton..odaütős. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11882) NoLF válasza dragonfx (#11881) üzenetére


NoLF
addikt

ő arról beszél, te meg másról. ha másról beszéltek, akkor nincs értelme vitázni.

(mindenesetre szerintem is vicces, ha egy kis fostos 10milkás szar körbeautózza a húdeuéltrabrutálul kinéző pinavillantós akármilyen presztízsgépet...)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11883) zsid


zsid
senior tag

Ez gyorsulásnál esélyesebb mindkettőnél;) [link]

<tRucKdriFteR>

(#11884) dragonfx válasza zsid (#11883) üzenetére


dragonfx
veterán

na jó én befejeztem mert majd most jönnek az 1000 lovas suprávala többiek..én meg az 1200 lovas M5tel...
maradjunk a realitások mezején...nekem elég lesz 200 ló is...remélem mihamarabb befigyel...de akkor kell a detektor is..szal bele kell kalkulálnom majd :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11885) VR6-Fan válasza zsid (#11883) üzenetére


VR6-Fan
veterán

és a kis teknős mindig győz a végén!!

amúgy mindkét félnek, 50-től 200-ig ez ott hagyja a 2literes STI-ket és az M3-akat is :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#11886) zsid válasza dragonfx (#11884) üzenetére


zsid
senior tag

Csak arra hoztam példának, hogy egy ótvar 1es golfból is lehet posrche turbot verő gépet csinálni. Másra meg nem jó :DDD

<tRucKdriFteR>

(#11887) dragonfx válasza VR6-Fan (#11885) üzenetére


dragonfx
veterán

fu de bivaly hangja van :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11888) VR6-Fan válasza dragonfx (#11887) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Valóban nem rossz, de egy turbo vagy kompresszor még kéne bele kevés ahoz a 800kg-höz az a 230 paci...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#11889) blunt válasza dragonfx (#11881) üzenetére


blunt
aktív tag

ezt te csak hiszed apafej ;) az stinek sokkal de nagyobb a presztízse az utcán és bárhol máshol és sokkal több csaj és pasi megfordul utána, mint amikor a bömössel megyek ki.

presztízs? miről beszélünk? a subarunak elég nagy a presztízse azok között, akik kicsit is értenek az autóhoz, vajon miért nem látok lambot rallyban? mert csak marha drágán marha nagy motorból képesek azt kinyögni, amit a turbós autók kicsi köbcentiből is.

a 10 millás autóra reagálva: azért erősen 14-15 ahol a top sti megáll, de ja. 4-5 millió mit számít az átlag magyarnak, nemigaz? :D

m3ról meg csak annyit, hogy tavaly szeptemberben még a lépést sem tudta tartani velem egy hó fehér e36(?) (nem a legújabb hanem az elötte lévő m3) amikor odalépem 180nál a padlóra. csak a hátamat tudta nézni, azt is jó messziről.

a ferrari nem nyomta? videón rendesen látszik (és hallatszódik) hogy miképp ugrik meg a ferrari amikor ráfordul a videókamerával a srác. erről ennyit.

részemről a téma itt lezárva, olyan ember nem vitapartner, aki max egy 1.6os autót vezetett még csak életében.

és még az utolsó szó jogán. nem véletlenül az összes japán és fifth geares youtube videón ott van a subaru impreza STI és a mitsubishi evo azok az autók között ahol a "super sports car" titulusok szerepelnek.
ha ezek annyira szar autók, akkor vajon a szakértők miért veszik be ezeket mindig a versenyzésbe? ja, várj. te mindjárt megmagyarázod, hogy az összes ember akinek versenyes múltja van és világszerte ismert műsort vezet, az balfék és nem ért hozzá.

de te a 316i (lol) bmwddel tudod, hogy mi a menő :P

[ Szerkesztve ]

(#11890) dokar válasza blunt (#11889) üzenetére


dokar
addikt

saját megfigyeléseim alapján a legtöbb subaru, amit az utcán szoktam látni (90%) impreza, míg a bömösök nagyon kis része (1-2%) csak az M-es.

mutass képeket az sti-dről és az M5-ről is. kíváncsi vagyok milyen ronda lehet az az M5-öt, ha az impreza az embereknek jobban bejön. :)

btw múltkor láttam egy igényesen tuningolt brutál M6-ot., na annak olyan "presztizse" volt, hogy az sti-k mellette csak játékautóknak néznének ki.

extra - SEXRay

(#11891) dragonfx válasza blunt (#11889) üzenetére


dragonfx
veterán

teso most miért kezded el te is a kötekedést?
senki nem mondta xar az sti-d....kitünő sportautó....és bizos nagy élmény vezetni....a presztízst nema gyorsulási pályaadatok adják meg....Az e36 m3 286 vagy321 lovas...az az utáni 343..ha neked 400ra van huzva a kocsi még jó hogy elmarad...de nem hinném hogy nyomta volna az arc...éppen nagy sebbességen jön ki a cm3 többlet ami az stibe ugye kevesebb....De ha fikázod a nagy cm3 autokat..és szerinted az sti-d jobb auot mint az M5 szívesne hazsnálóm én ha neked nem kell :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11892) lorcsi


lorcsi
veterán

(#11893) blunt válasza dokar (#11890) üzenetére


blunt
aktív tag

hozzászólásaimat böngészd végig, kb tavaly szeptemberben linkeltem képeket a bömbiről, az sti ugye azóta le lett cserélve az újra, tehát a régi sti kép amiket itt találsz majd már nem aktuálisak.

csók

szerk: ezen a gépen hirtelenjében ezt találtam.

katt

és ugyanez fehér felnivel

katt

[ Szerkesztve ]

(#11894) blunt válasza dragonfx (#11891) üzenetére


blunt
aktív tag

bocsánat, nem fikáztam. ezt már egy éve is mondtam és most is tartom :

az M5 kiválló autópálya autó, nem versenypályára és nem gyorsulásra való.
kivállóan tudsz vele előzni bármilyen szituban, kényelmes és szép.

hidd el, hogy nyomta, mert ott villogott rám már messziről, aztán én meg úgy voltam vele, hogy any*dnak villogj és ráléptem a gázra, nem tudott elmenni a kocsi, csak leszakadni.

hozzáteszem: első és utolsó alkalom volt, hogy sti-vel pályára mentem, mint régen is mondtam: városra és trackre STi, autópályára M5.
ez annyiban fordult mára, hogy az új STi-vel megjártam bécs-bp és őszintén meg kell, hogy mondjam: végre nem úgy szálltam ki egy autóból, mint a régi sti-ből, hogy "jaj de jó végre kiszállni", hanem jóleső érzéssel.

én úgy gondolom, hogy arra, amire nekem vannak tartva az autóim, azokra tökéletesen megfelelnek. engem soha nem érdekelt se a lambo se a ferrari. szép-szép.. és?
használati érték? én hegyen lakom, nekem kell az AWD és a hasmagasság.
ettől függetlenül ha látok egy ferrarit én is meg tudom állapítani, hogy szép és, hogy marha jó.
ettől függetlenül nálam nem tartozik a "kell" kategóriába.

remélem így már mindenkinek világos az álláspontom :U

(#11895) Integra válasza blunt (#11893) üzenetére


Integra
titán

zsír gép!
lenyúlta a subaru a gyári enkei felnijeim, csak 10 évet késtek:P

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11896) Integra válasza blunt (#11889) üzenetére


Integra
titán

jaja, autós újságokból nagyon penge a kissrác:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11898) AMD Power


AMD Power
titán

Mostanában kezdek én is találkozni érdekes emberekkel. Friss jogsival ez a BP-i vezetés nem egy álom. Ma is nem adták meg a jobb kezet éa annyira bele lógott a másik kocsi eleje az én sávomba ,hogy át kellett mennem a szembe lévő sávba. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11899) amol válasza AMD Power (#11898) üzenetére


amol
addikt

Nahát, ez hogy történhetett meg? ;]

Ha folyamatosan Bp-en vezetnél ez már fel sem tűnne. Na nem azért mert ez a normális persze.

(#11900) Integra válasza AMD Power (#11898) üzenetére


Integra
titán

asszem lesz még mit bőven megszoknod:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.