Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) tbs válasza Integra (#11800) üzenetére


tbs
addikt

"...egy túlsúlyos puffadt fehér mocsok volt..."

Akár én is lehettem volna, Te girnyó... ;]

(#11802) Mecy_Lacee válasza dragonfx (#11798) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Nem értem! :Y
Mért nem lehet értelmesen írni?
Kinek volt elsőbbsége? Mi van? Miért történt a baleset?

Ez így tényleg értelmetlen. Megértem, hogy sokk, meg minden. De akkor is írhatnál valami emberileg is érthető nyelven....

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#11803) divot


divot
veterán

Autópályán, 152-vel végrehajtott belső sávban történő elhaladás eredményeként megbüntettek 30ezer forintra. Van értelme fellebezni? Mert a hátam megett jött egy BMW 200-al, és gyorsan be akartam fejezni a manővert, nehogy hátba kapjam a drágát.

(#11804) Khelben válasza divot (#11803) üzenetére


Khelben
nagyúr

és mit akarsz írni a fellebbezésbe? "Megijedtem egy BMW-től"? :DDD

(#11805) divot válasza Khelben (#11804) üzenetére


divot
veterán

Ja, csak más szavakkal. :)
Hogy a baleset elkerülése végett nyomtam meg erősebben a gázpedált.

Egyébként tényleg ez volt, és tök idegesítő, hogy egész nap 130-al mentem az autópályán oda-vissza, kivéve ezt az egy alkalmat, amikor a hátam mögé berobbanó BMW miatt egy kicsit iparkodnom kellett az előzéssel.

(#11806) tbs válasza divot (#11803) üzenetére


tbs
addikt

Nincs. Ezt benézted. Gondolom a bnv a seggedben volt, róla nincs értékelhető mérés... Így megy ez. :(

(#11807) Eagl3 válasza divot (#11803) üzenetére


Eagl3
veterán

Szvsz nincs... de ha megéri neked a sok hajcihó, rohangálás stb. talán elengednek valamit de nem valószínű a mai szabályrendszerbe.

Nem hinném, h. beléd szállt volna, kicsit túlreagáltad a dolgot sztem, bárnem voltam ott :) . De erre kár hivatkozni, bizonyítani nem tudud mivel nem videó felvétel volt csak kép.
Bár ha a BMW-ről is készült kép...

Ááá én hagynám a francba úgyse adnak neked igazat semmiben.

(#11808) Integra válasza divot (#11803) üzenetére


Integra
titán

hagyd, semmi értelme.
a bmw-ről meg semmi, mivel téged mértek.
láttad honnan mértek?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11809) Khelben válasza divot (#11805) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nincs értelme. Az új jogszabályban nincs mozgási lehetőség, X sebességtúllépéshez fix Y büntetés jár, nincs mérséklés meg elengedés.

Én biztos nem gyorshajtanék más baromsága miatt. Neki is van szeme meg fékje. Az persze más kérdés, ha kivágtál eléje ;]

(#11810) divot válasza Integra (#11808) üzenetére


divot
veterán

Persze, felüljáróról. Csak tényleg rohadt idegesítő, hogy miközben egész nap 600-al száguldoztak körülöttem az emberek, pont abban az egyetlen pillanatban sikerült beleszaladnom a trafiba. Kibaszot kurva életbe, akkor befizetem. Úgy is az ilyen énféle lúzerek tartják működésben ezt a redvás országot. :W

(#11811) Integra válasza divot (#11810) üzenetére


Integra
titán

:(
hirtelen azt se tudnám megmondani hogy a lézerblokkoló felüljáróról tudta e volna blokkolni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11812) Eagl3 válasza Integra (#11811) üzenetére


Eagl3
veterán

Tudná elvileg mivel a rendszám mellé szerelik be.

(#11813) Integra válasza Eagl3 (#11812) üzenetére


Integra
titán

nem az a kérdés, hanem, hogy abból a szögből tudja e blokkolni
elméletileg szerintem is kellene tudnia mivel a távolság is nagy, de nekem még mincsen ilyen tapasztalatom

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11814) brd


brd
nagyúr

Engem tegnap egy bu*i (rózsaszínű ingben volt, így mást nem tudok róla gondolni :D ) akart a zebráról letolni úgy, hogy nekem zöld volt, és ő, a neki piros lámpánál (!) álló sort előzte meg a neki szembejövő sávban (!!), hogy be tudjon oda kanyarodni, ahol én gyalogoltam át. Lassan tényleg fegyverrel kell járni ebben az országban... Ki lehet találni, hogy milyen márkájú autóval volt. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#11815) Integra válasza brd (#11814) üzenetére


Integra
titán

X márkájú volt?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11816) Eagl3 válasza brd (#11814) üzenetére


Eagl3
veterán

suzuki? ;]

(#11817) brd válasza Integra (#11815) üzenetére


brd
nagyúr

Nem X, de az a gyártmány, és hasonló áron is adják...

Eagl3: A Suzukisok inkább (persze nem mind, mielőtt valami véresszájú nekem támad) bénán vezetnek, és feltartják az embert, nem arcátlanok. ;)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#11818) amol válasza brd (#11817) üzenetére


amol
addikt

Az X mögé nem kell egy szám ahhoz hogy X márkájú legyen ;)
Lehetne W is csak így alakult :D

Engem ma M3 bevezetőn (80-as tábla) 90-es tempónál külső sávban rendesen megelőzött egy pótkocsis teherautó. Mielőtt nekem esne bárki, azért voltam a középsőben mert éppen visszasoroltam egy előzés után.

Szentendrei út, kereszteződés, lámpa, zebra, piros kabrió Audi, sarkon 45 fokban megáll, otthagy az úttesten, átoson a zúzmóburgereshez. Ügyes.

Ha leírnék mindent amivel találkozom bant kapnék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11819) zsid válasza amol (#11818) üzenetére


zsid
senior tag

Az M3 (meg az összes többi) bevezetőn még maxra állított tempomattal közlekednek a kamionosok, pedig szoktak a Szerencs utca után trafizni( mondjuk ezt a külfödiek nem tudják ).

Egyszer tavaly a Szentendrei útról mentem a Váci útra teherkocsival, már az árpád híd közepén bsoroltma a legbelső sávba, mert ott még egyszerű, aztán tolmtam a gépnek, hogy nem tertsam el a személykocsikat. A külsö sávban lehagyott egy kamion, pedig már én is 80 fölött mentem.

<tRucKdriFteR>

(#11820) Eagl3 válasza amol (#11818) üzenetére


Eagl3
veterán

Gondolom audi volt ;) (német gyártmány)
Nem X5-re gondolt sztem.

(#11821) Integra válasza amol (#11818) üzenetére


Integra
titán

nemnemnem...
az "X márkájú" kifejezésnek múltja van itt, ez mindig béjemvét takar:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11822) TheVeryGuest válasza dragonfx (#11798) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ma reggel meg valószínűleg elcsaptak egy motorost a Gyöngyösi-n, a Jász, meg a Béke út között. Volt rajta bukó, de azért elég élethűen feküdt aléltan bukójával a járdaszegélyen.
Be kell lámpázni a Reittert, meg a Gyöngyösit jól. Aki siet menjen a Kámforon, Göncölön, Tatain.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#11823) amol válasza Integra (#11821) üzenetére


amol
addikt

Köszi az infot, de mintha én alkalmaztam volna először az X jelzést amikor a bmw-sek fikázása nagy port kavart :P

(#11824) Integra válasza amol (#11823) üzenetére


Integra
titán

lehet, nemtom:)
a lényeg a lényeg:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11825) dragonfx válasza TheVeryGuest (#11822) üzenetére


dragonfx
veterán

igen kéne még vagy 3 lámpa :(
életveszélyes estefelé menni bárhogy...
Arra nem megy mert lassabb sokkal.

Divot>>hát bosszantó jahh..de legalább bizonyság hogy 150nél már hello van..amugy multkor is M7en láttma 2x felüljáróról lőttek fehérvárnál...éppen szerelték egyik helyen :B ..másikon mega másik oldalt lőtték...de ugyse sövény miatt nem lehet átvillantani.140 szerintme még befér...sajnos az élet igazságtalan ennyi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11826) amol


amol
addikt

Tanulságos történet: 3 sávos úton normális tempóval lámpához érkeztem, ami pont zöldre váltott. Áthaladás közben balról megérkezett egy autó (hrv?) aki egyértelműen pirosban jött már át, emellett nem a belső hanem a középső sávra kanyarodott, ahol a családdal közeledtem. Mivel balról jött jobbról tudtam kikerülni és csak rádudáltam hogy talán nem ártana figyelni. Erre hallom hogy visszavált hármat, üveghangon megérkezik mellém és eszméletlenül mutogat valamint jár a szája. Először csak csodálkoztam hogy ezek után vajon milyen alapon szólal meg egyáltalán, majd nem szóltam semmit csak mutatóujjammal jeleztem neki hogy okosabb lenne befogni a mocskos pofáját. Ezen annyira begurult hogy megelőzött és rámrántott csikorgó fékekkel "ijesztésképpen". Közel volt a járda...
Ekkora sértés neki elég lett volna ahhoz hogy megöljön négy embert akik közül az egyik még meg sem született.

Gondolkodóba ejtett.

[ Szerkesztve ]

(#11827) dragonfx válasza amol (#11826) üzenetére


dragonfx
veterán

hát azért városi 50nél csak nem lett volna semmi bajotok egy kis kocctól nem? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11828) c.zsolti válasza dragonfx (#11827) üzenetére


c.zsolti
őstag

azért ehhez nem így kéne hozzá állni :O

...

(#11829) amol válasza dragonfx (#11827) üzenetére


amol
addikt

1. ott 70-es tábla van
2. ütköztél te már akár 30-al? próbáld ki.
3. azt levetted hogy gyerekekről is szó van?

(#11830) Integra válasza amol (#11829) üzenetére


Integra
titán

ne légy naív:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11831) blunt


blunt
aktív tag

ebben az országban mindenki azt hiszi, hogy ő a jani az úton. önjelölt Alonsók, meg pitiánér kis fa**kalapok. páros lábbal kell szarni ezekre. frusztráltak és többnyire kisebbségi komplexussal küzködnek ezek az emberek.

so what?

(#11832) amol válasza blunt (#11831) üzenetére


amol
addikt

páros lábbal kell szarni ezekre.

Fél lábon én nem is tudok :DDD
Az a baj hogy akármilyen pitiáner, az autója akkor is ugyanolyan potenciális fegyver.

Különben nem mind kisebbségi komplexusokkal küzd, van amelyiknek pont akkora arca van mint a Taj Mahal és úgy képzeli hogy ő mindent megengedhet magának, mindent leszarva. Na ezek kapják fel nagyon a vizet ha valaki zokon veszi a szemétkedésüket.

[ Szerkesztve ]

(#11833) uborka3 válasza amol (#11832) üzenetére


uborka3
tag

Ja, ja Ők azok, akikre még ránézni is tilos! Tökmindegy milyen autóval közlekednek, ők a holdon élnek!
Csak az agymosás segit rajtuk! ;]

(#11834) amol válasza uborka3 (#11833) üzenetére


amol
addikt

Csak legyen szűrő a lefolyóban ;)

(#11835) uborka3 válasza amol (#11834) üzenetére


uborka3
tag

:K :K
Azért vigyázni kell velük!

(#11836) amol válasza uborka3 (#11835) üzenetére


amol
addikt

Pont ezért kell vigyázni velük. Nem tudnak disztingválni.
Csak kívülről nem mindig derül ki ki ül a verdában.

(#11837) uborka3 válasza amol (#11836) üzenetére


uborka3
tag

Igaz! Az értékrendje 0 , az Ő szemében Te semmit nem érsz. Kiszámithatatlanok

(#11838) amol válasza uborka3 (#11837) üzenetére


amol
addikt

Ez valamennyire kölcsönös mert kb. a vizen úszó szar értékeihez tudnám hasonlítani ezeket, de azért meg nem ölném őket.

(#11839) blunt válasza amol (#11832) üzenetére


blunt
aktív tag

pont azért van nagy arca, mert az életben egy kis piti senki. szerinted, aki fel tud mutatni vmit az janizni fog? hát pont nem...
szóval ne foglalkozz velük, sztm nem éri meg felhúzni magad rajtuk ;)

(#11840) dragonfx válasza blunt (#11839) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor te sem nyomod igaz..

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11841) tbs


tbs
addikt

Emberek, egy hete járok vidékről. Háááát... Az idegeim rongyokban. Napi 1-2 alkalommal akarnak összetörni. Rohadtul nem használnak irányjelzőt, ha mégis, 80%-ban későn, nem lehet már variálni mögötte (jellemző helyek a többsávos lámpák)... Megrettennek a láthatósági mellényes alakoktól, 90-ről lassítanak 65-re satumódszerrel 70-es táblánál... Követési távolság nuku.

Ami csoda: mindössze 3 roppant teszetosza úrvezetővel találkoztam. (Fogalmatlan az irányról, sebességről, sávról.)

Szóval megviselt ez a hét. Ki az a marha, aki agglomerációba költözik, majd egy fél ház árát elautózza, meg gyomorfekélyt szerez pár év alatt?!? Láthatóan sok ilyen ember van... :(

(#11842) csapos2 válasza tbs (#11841) üzenetére


csapos2
addikt

Ezeken a vidéki utazgatásokon egymagad vagy az autóban?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#11843) tbs válasza csapos2 (#11842) üzenetére


tbs
addikt

A végén, utolsó 10 perc, igen. Fuvarozom a párom és az apósom melóba...

(#11844) Khelben válasza tbs (#11841) üzenetére


Khelben
nagyúr

ki az a marha, aki budapesten lakik/dolgozik? :K

[ Szerkesztve ]

(#11845) tbs válasza Khelben (#11844) üzenetére


tbs
addikt

:D Jelentem, ittegy..! :)) (Idevetett a sors. :B )

Ja, hogy kapcsolódjak Csaposnyuszi kérdéséhez: Önök hányan autóznak reggelente a munkahely felé 1 autóban..? :F

[ Szerkesztve ]

(#11846) Viszlát válasza tbs (#11841) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez mókás, én pont ezért költöztem fel, hogy ezt megússzam. Minden reggel/este végigkocsikázok a körúton, ott nem ér ennyi inzultus, mivel nem is lehet hajtani, általában akkora a forgalom, hogy meg is adja a 40-50-es alaptempót. :)

Csak a motorosokkal van tele a tudatom, tegnap is nekem jött egy, mert a társa a másik oldalon próbált elmenni (két sáv között), én meg lehúzódtam a szélre, hogy biztonságosan elférjen, de ez a barom meg ott akart elmenni. Aztán persze még neki állt feljebb, 4 generációig visszamenőleg csuklott minden felmenőm pár percig, az tuti....

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11847) amol válasza Khelben (#11844) üzenetére


amol
addikt

Én is egy ilyen marha vagyok :O
Sajnos. Remélem már nem sokáig.

(#11848) tbs válasza Viszlát (#11846) üzenetére


tbs
addikt

Átmeneti lentlakás, szerencsére. Megkergülnék még egy hét bejárástól... :DDD

(#11849) mahatma válasza Viszlát (#11846) üzenetére


mahatma
aktív tag

Én is robogóval közlekedem, és a hajam kihullik amikor látom, hogy egyes motorosok megpróbálnak az autók jobb oldalán elmenni, bújkálnak össze-vissza a kocsik között, aztán egy centivel sem jutnak előrébb, mert mindig utolérem őket. Én ha nem tudok menni, inkább beállok az autó mögé, minthogy centizzek a tükrök és az esetleg meghúzás között. Hozzáteszem, nagyon sok autós lehúzodik a robogó elől, hogy jobban elférjünk :R

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#11850) amol


amol
addikt

Fekete LEA-100 reklámrendszámos BMW-ben napszemüveges szőke sablontyúk sávot váltott. Annyira nem érdekelte hogy van-e ott valaki hogy nem is koptatta a műkörneit indexeléssel, csak megtette. Én ott voltam. Utána meg persze mereven bambult előre mintha nem hallotta volna a dudaszót. Ez sem szellemi munkából él, pláne ha figyelembe vesszük hogy két kisgyerek ült nála hátul :W

Na az ilyenek pont nem bizonygatni akarnak hanem nemes egyszerűséggel leszarnak mindenki mást. "Takarodjatok az utamból, jövök".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.