Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!
Ma szerintem lefotóztak 60-as táblánál,mert 75-80-al mentem.Mire számíthatok?
Pár napja meg záróvonalat léptek át ue a kocsival és az is lefotózták.Ilyenkor a tulajt büntetik(anyukám nevén van a kocsi)?

(#11352) dragonfx válasza grabber (#11351) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, záró szerintem 50k a 80km/h az meg még1 50es sajnos.remélem meguszod. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11353) dabadab válasza Declare (#11350) üzenetére


dabadab
titán

Nezd, ahogy a Spidermanben is mondva vagyon: "With great power comes great responsibility."
Ezert van az, hogy a bunko autos sokkal jobban megkapja a magaet, mint a bunko gyalogos.

DRM is theft

(#11354) rii válasza Declare (#11350) üzenetére


rii
nagyúr

majd ha a te sarkadat viszi le az autós, (minekutána éppen kiharcolatad már ez előtte levő autóval, hogy álljon már meg, ha már a zebra közepén vagy), akkor maradj kérlek olyan higgadt és nyugodt, ahogy nekem az nem sikerült :R

nem mindegy, hogy 900-1500 kg, vagy 70-95 kg

(#11339) DeadMeat:
nem védem a fajtám,
kerós vagyok, szóltam már rá kerósra is, amikor farolva kanyargott a járdán
nézett is nagyon.

de ha minden gyalogos szó nálkül hagyja az ilyen kihágásokat, akkor ez lesz a természetes, mint ahogy már most is ez a természetes, hogy a kanyarodó kocsi orra letúrja a lábam már a zebráról, mert annyira kurvára siet, hogy nem képes megállni.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11355) amol válasza Declare (#11350) üzenetére


amol
addikt

Rendben, de ez a topik konkrétan az állat autósokról szól ;)

(#11356) Integra válasza amol (#11355) üzenetére


Integra
titán

állat e vagy?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11357) dragonfx


dragonfx
veterán

mindenki állat mert a majom mászott le a fáról... :C :C :DD :)) ..ja és ha még nem elég kitudja a gólya mekkora tojást tud rakni.. :D :DD :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11358) rii


rii
nagyúr

beraknám ide ezt a kis szösszenetet
szemtanuja voltam 2007 őszén reggel 8kor, és este 6kor is.

- [link]

1. -es pont:
a zöld kocsikkal jelzett sorból a legelső be akarna kanyarodni balra
senki nem engedte, több 10 kocsin át, egy sem volt, aki intett volna, hogy mehetsz. Lassan csordogáltak balra kanyarodva a fekete autók.

2.-es pont:
de a zöld sorba állók is kitettek magukért, és a 2-es pontnál látható úktekerszteződés elé szépen felsorakoztak, nem hagyták szabadon, 2-en is ráálltak, hiába, hogy állt az ő soruk, az az 5 méter növelte az egójukat..

3.-as pont:
szépen lassan csordogálnak továbbra is az autók, senki nem engedi el a zöld sorban várakozót

4-es pont:
mivel a zöld autók nem hagyták szabadon azt a kis utcácskát, ezért a fekete kocsik közül egy ahhoz a ponthoz érve, nem tud befordulni balra

3-as pont:
majd úgy bedugult a fekete autók sora, hogy a 3-s pontnál már meg is kellett állniuk, _DE_ még ekkor sem engedte be egyikük sem a zöld sorba várakozó kocsit, hiába, hogy látta, hogy indexel, hiába, hogy előtte 3 m-el már állt a sor.

így álltak vagy 10 percig, míg a 3-as pontnál levő hátrább tolatott egy kicsit.
itt minden autós elkövette a másikkal szemben ugyanazt a tahóságot.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11359) dragonfx válasza rii (#11358) üzenetére


dragonfx
veterán

Mo.n vagy ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11360) grabber válasza dragonfx (#11352) üzenetére


grabber
addikt

Háát az rohadt sok(100k a kocsim értéke,kis túlzással) :((( A záróvonalért és a gyorshajtásért is ennyit.A záróvonal az budaörsön volt a MM parkolójába akartak bekanyarodni,de csak szemből lehet,ahhoz meg kerülni kell,hülyék azért nem vagyunk így idő és pénzt sporolva,inkább kanyarodtak a rendőrök meg ezt nézték pont.
Én meg az 1-es úton megyek lámpa(gyalogosok miatt)60-as tábla jó betartom,de utána már gyorsítottam kényelmes tempóra és nincs feloldó tábla 1 km-en keresztül :(((
A rendőrök meg 200-300 m álltak egy parkolóban két kocsival,de csak fotóztak gondolom.
Ha már ennyire szigorítanak akkor kicsit vigyék feljebb a sebességhatárokat,mert kevesebben fognak száguldozni,de 30-al meg nem fogok döcögni.

Még egy az autópályán igaz,hogy összekötik a kamerákat és átlagsebességet fognak nézni két szakasz között?

Egy fontos kérdés lenne még.Bulgáriába mennénk ki kocsival nyaralni.Elméletileg románián keresztül.Mennyire veszélyes az út vagy az úttal kapcsolatban mit érdemes még tudni(a.p.matrica)?

[ Szerkesztve ]

(#11361) dragonfx válasza grabber (#11360) üzenetére


dragonfx
veterán

az átlagsebbre megoldás ha megállsz egy pihenőben ennyi :C
sajna igen kb 100as lesz avgy 80k.
Igen feljebb kéne vinni 50>>70, 90>>120 110>>130, 130>>150

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11362) grabber válasza dragonfx (#11361) üzenetére


grabber
addikt

Tudok jobbat,kamion mellé a leállósávban haladsz a kameránál.Egy idő után úgy is tiszta lesz a leállósáv ;]

(#11363) Khelben válasza dragonfx (#11361) üzenetére


Khelben
nagyúr

50>>70

marhaság.

(#11364) Khelben válasza grabber (#11362) üzenetére


Khelben
nagyúr

aztán majd hátha felkenődsz egy leállósávban álló kamionra, és mindenkinek jobb lesz, téged se büntetnek meg többet, meg egy ökörrel kevesebb lesz a utakon.

(#11365) dokar válasza dragonfx (#11359) üzenetére


dokar
addikt

sztem inkább csak budapesten, itt veszprémben nincsenek ilyenek ;)

extra - SEXRay

(#11366) grabber válasza Khelben (#11364) üzenetére


grabber
addikt

Mintha engem nagyon zavarna,mert max 140-el tudnek menni a kocsival.De a cegnel vannak akik napi 1,5 orat mennej autopalyan,nekik mar kevesbe eri meg.
Amikor a gumball 3000 volt,egy cayanne(Talan igy irjak,nem tudok utananezni)Akkor 180-al ment el mellettem a leallosavban es ezek elnek meg.

(#11367) Skót válasza dragonfx (#11361) üzenetére


Skót
aktív tag

eh? ha megállsz a pihenőben akkor ÁLLSZ, mi értelme volt gyorsabban menni?:DDD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#11368) Declare válasza Skót (#11367) üzenetére


Declare
őstag

:DDD logikát keresel dragon mondataiban ? :)
Gondolom zseniálisan kitalálta ha egy szakaszon megy 180 al aztán megáll 5 percre, majd megint megy 180 al akkor kijön a 130 as átlag a radaroknál.....persze az már túl nagy csavar hogy ezzel így ugyanannyi idő alatt teszi meg azt a távot csak mondjuk 3x annyi benzinnel és a mozgó trafikkal sem számolt, de sebaj, csodát ne várjunk :)

(#11369) Integra


Integra
titán

ma sikeresen végig döcögtem a keletitől a budai oldalra az astorián kersztül..
szombat délelőtt
te jó ég, mi lesz itt... :(
persze buszsávban véletlen megint csupa x márkájú terepjáró ment végig, valamiért nekik lehet.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11370) Declare válasza Integra (#11369) üzenetére


Declare
őstag

Neked is "lehet", csak utána együtt áltok sorban majd a postán is :))

(#11371) amol


amol
addikt

Baromarcú swiftes most gyakorolja a kézifékes fordulót a Bécsi úton herélt kipufogóval, csutkagázon. Csak tudnám miért nem az anyja ablaka alatt.

[ Szerkesztve ]

(#11372) Skót válasza Declare (#11368) üzenetére


Skót
aktív tag

Végülis igazad van, azokban a mondatokban logikát?:DDD
Csak nem tudtam szónélkül hagyni ezt a hatalmas cselt a mérőórák ellen:D

[ Szerkesztve ]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#11373) Integra


Integra
titán

amikor a fagyi visszanyal...
persze megint x márkájú taliga és egyébként sem sztereotíp tulajdonsoa... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11374) Integra válasza amol (#11371) üzenetére


Integra
titán

mert az arconcsapná ha bemenne aludni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11375) bobsys


bobsys
addikt

Na az ilyet is szamdekos emberoleskent allitanam birosag ele (ugye minimum 10 ev fegyhaz) a sajtoban folyamatosan nyomva az ugy allasat, kulon interjukkal es termeszetesen a bevonulaskor egy riportal.

szerk: a [link] kimaradt

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11376) dragonfx válasza bobsys (#11375) üzenetére


dragonfx
veterán

kizuhant nem volt bekötve, elrántotta ez az ő hibája, egy lúzer menjen vezetéstechnikai tréningre avgy adja vissza ajogsiját ha nem tudvezetni, jól tette, ninc spályán feltartás köcsög 85-90es kamionok ésatbbik, indítcsanak előlem is. :R.....erre mondják azt amilyen az adjisten olyna fogadjisten...vagy kicsit morbidan megdobnak kenyérrel dobd vissza kővel.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11377) bobsys válasza dragonfx (#11376) üzenetére


bobsys
addikt

inkabb nem

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11378) Zozzant válasza dragonfx (#11376) üzenetére


Zozzant
addikt

censored:)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#11379) tiv83us válasza bobsys (#11377) üzenetére


tiv83us
veterán

ignore :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#11380) Mr X válasza dragonfx (#11376) üzenetére


Mr X
veterán

Te agyatlan. Egy kis fékezésre kényszerítés ellen szerinted a legjobb megoldás egy halállal végződő szándékos közúti veszélyeztetés?!

(#11381) dragonfx válasza Mr X (#11380) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, senki nem mondta tartsa fel ő csak viszonyozta a kedvességet, hogy xar vas votl alatta arróla toyotás nem tehet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11382) JoHnni válasza dragonfx (#11376) üzenetére


JoHnni
senior tag

hehe na ez a nem semmi hozzáállás, kicsit nagy a szád, okoskodni az látom tudsz! Kiváncsi lennék te mit csinálnál ilyen esetben... Egyébként meg simán bevarrnám 5évre az emberkét aki ilyet csinál!

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#11383) dragonfx válasza JoHnni (#11382) üzenetére


dragonfx
veterán

én semmit levillogom és otthagyom ennyi.semmi értelme fékezni azzal saját magam tartanám fel mertkiesek a sebbességből. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11384) Zozzant


Zozzant
addikt

soha nem tudhatod mikor ugrik mögéd egy állat... :((( :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#11385) Peet210 válasza dragonfx (#11376) üzenetére


Peet210
őstag

Nem érzed át a helyzet komolyságát. Egy ember meghalt mert egy állatnak bedurrant az agya.
Ez közúti veszélyeztetés!

Today's record, is tomorrow's motivation

(#11386) dragonfx válasza Zozzant (#11384) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ez nem állat, egyszerűen defektet kapott ennyi.a bmwre is kell abroncs ezvan.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11387) DeadMeat válasza Peet210 (#11385) üzenetére


DeadMeat
veterán

Siman megcsinalja o is,ahogy olvasom a hszeit... hiaba mondod neki mit is jelent a dolog...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11388) Gambit válasza DeadMeat (#11387) üzenetére


Gambit
őstag

De a legszomorúbb, hogy teljesen büntetlenül szórhatja a hülyeségeit, és keltheti a feszültséget. Szerintem már réges-régen ki kellett volna vágni a francba, hogy máshol szórja a hülyeségeit, ahol vevők is rá az emberek. Nem értem, miért kell az itteni színvonalat rontani egy ilyen hülyegyerekkel.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11389) bobsys válasza Zozzant (#11384) üzenetére


bobsys
addikt

vajon menniyvel ment a bimmer ?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11390) dragonfx válasza bobsys (#11389) üzenetére


dragonfx
veterán

129(mikor ütköztek) :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11391) tbs válasza bobsys (#11389) üzenetére


tbs
addikt

Poroszkált. Bnvével nem lehet mást...

(#11392) Integra


Integra
titán

mi a szabály jelenleg, hogy hány centiig kell a gyereket gyerekülésbe szíjazni?
130cm? 140-150?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11393) bobsys válasza Integra (#11392) üzenetére


bobsys
addikt

150

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#11394) Integra válasza bobsys (#11393) üzenetére


Integra
titán

jóvan, mégse vagyok hülye, thx:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11395) NoLF válasza Integra (#11394) üzenetére


NoLF
addikt

dehogynem. google használatával csak pár karakter és két kattintás kellett volna, ez meg több volt :D :D :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11396) Integra válasza NoLF (#11395) üzenetére


Integra
titán

mindegy, a lényeg, hogy jó a szám, a többi nem érdekel, már hulla vagyok, de még melózom..
bontok mellé azé' egy stellát, most már lehűlt asszem eléggé:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11397) SaNyEe válasza dragonfx (#11383) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Te agyatlan, arra gondolt, hogy mit csinálsz, ha valaki előtted vészfékez . . .
Bár ebből is látszik legalább, hogy te melyik oldalán állsz a lónak ilyen esetekben . . .

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#11398) dave93


dave93
őstag

Szerintetek ez komoly, ez tényleg megtörént? :F CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK! [link]

(#11399) fonak


fonak
csendes tag

A rendőrség is elöl jár a jó példával [link]

(#11400) amol válasza dave93 (#11398) üzenetére


amol
addikt

Annak tűnik, nem vette észre. A forrás oldalán vannak még "érdekes" videók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.