Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10451) Sipi16 válasza Timocicu (#10445) üzenetére


Sipi16
senior tag

Legalább valami drága kocsiba ült?

10453: Az öregekkel meg pláne vigyázni kell mert azok a piroson is átmennek... Csak a gyerekeseket meg a "mozgékonyabb" öregeket engedem át.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#10452) NoLF válasza Timocicu (#10450) üzenetére


NoLF
addikt

ebben a rohanó világban szinte mindenki leszar mindenkit. el sem ér az agyáig hogy babakocsival van a júzer vagy esetleg idős, nem érdekli.

én alapvetően előzékeny autósnak tartom magam, ha előzni akar menjen, ha jön a mocis 200al, lehúzódok, ha zebra van, átengedem szó nélkül.
de elég ha forr az agyam valamin, vagy sietek, már csak azt veszem észre hogy integet a gyalogos, hogy miért nem engedtem el. a stressz egyszerűen elveszi az ember agyát...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10453) MPowerPH válasza Timocicu (#10450) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, de próbált volna megállni. ;]
Pont a babakocsis kisanyukák, a kisgyerekek és az idősebbek a legveszélyeztetettebbek, mert ők tehetetlenek. Még azt mondom a fiatalok azok könnyen tudják kezelni az ilyen helyzetet.

Don't Tread On Me

(#10454) Timocicu válasza Sipi16 (#10451) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nem vagyok nagy autózseni :B ,de egy WW GOLF volt,de valami ujjabb széria.

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10455) tbs válasza Timocicu (#10450) üzenetére


tbs
addikt

Pont a közlekedési nehézségek miatt nem erőltettük a babakocsit sohasem. Kendő. ;)

(#10456) Timocicu válasza NoLF (#10452) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hát igen!Én is szoktam idegesebb,feszültebb lenni,de akkor igyekszem ki sem mozdulni a lakásból! :B

Mondjuk ezt én még megtehetem a gyed mellett. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10457) Timocicu válasza tbs (#10455) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Kérdezhetek valamit?Igaz,azt a következtetést vonom le,hogy van gyermeked.De próbáltál már egy 15hónapos, 11kg-os,izgő mozgó sajtkukacot kendőben közlekedtetni? :B Örülök,ha a babakocsiban,bekötve nem akar kimászni. :K Pár hónaposan én is használtam,de ez már esélytelen. :)

Azért köszönöm az ötletet ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10458) Sipi16 válasza Timocicu (#10454) üzenetére


Sipi16
senior tag

Csak azért mert a "jobb autóval" járó nők kicsit agresszívebben vezetnek.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#10459) tbs válasza Timocicu (#10457) üzenetére


tbs
addikt

Igen. Próbáltam. ;) Most 3.5+ éves, de ha elfárad pl. túra közben (4-5km-t bír egyben) most is kendőzik a ~16kg-jával. (Kendő, nem ülőke. Ülőkék rosszak.)

(#10460) Timocicu válasza Sipi16 (#10458) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hát tudod,szerintem az ilyen nőcik menjenek ki egy versenypályára és ott éljék ki az agresszivitásukat.Ne a gyalogosokat tekintsék tekebábunak :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10461) Timocicu válasza tbs (#10459) üzenetére


Timocicu
aktív tag

De a párod,egyedül közlekedve a gyerekkel,bevásárlással egybekötve,a szükséges kellékekkel(cumisüveg,pelusozós cucc,stb)gondolom nem így közlekedik,kendővel? ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10462) lajafix válasza tbs (#10459) üzenetére


lajafix
addikt

akkor jól ki lehetsz sportolva tbs...:)

Rock'n Roll

(#10463) tbs válasza Timocicu (#10461) üzenetére


tbs
addikt

De. Kendőben elöl kiskölök, háton hátizsák. :K

(#10464) Timocicu válasza tbs (#10463) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én sem vagyok apróság,de minden tiszteletem a párodé! :R

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10465) tbs válasza Timocicu (#10464) üzenetére


tbs
addikt

No, szerintem túlmisztifikáljátok. Kendőben faszán együttmozog az emberrel a hurcolt tökmag. :K

Laja: a hátizsák sem könnyebb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10466) dokar válasza feel good (#10442) üzenetére


dokar
addikt

azért elég szép centripetális erő hat már ilyen sebességnél enyhe kanyarban is. egy röpke megcsúszás vagy pillanatnyi kipörgés már ki is lendíti az ívről. olyan, mintha a hátsó keréken hirtelen elvesztette volna a tapadást és megindult a hátulja befele. németben autópályán 180-200-nál az enyhe kanyarokban is jókora oldalirányú erő hat már rád.
az olajat leggyorsabban egy burnout-al lehet hatástalanítani (ráégetni a gumira), de az már dragracing. :D

extra - SEXRay

(#10467) bolondember válasza dabadab (#10435) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ÉS ezek után szabadlábon védekezhet - elég pacifista filantróp vagyok, de ezt az állatot börtönben hagyni megrohadni - hány ilyen kell még, h történjen, h végre rádöbbenjen a "tisztelt" rendőrség, h nem feltétlenül a gyorshajtás a gáz itthon?! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10468) Skót válasza feel good (#10437) üzenetére


Skót
aktív tag

Messze van Pécs, de gondolatban ottvagyok, üssetek helyettem is :(

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#10469) Timocicu válasza bolondember (#10467) üzenetére


Timocicu
aktív tag

A mai világban? :F Sajnos gyanítom még pár fog történni. :(((

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10470) Skót válasza bolondember (#10467) üzenetére


Skót
aktív tag

Nos nézd, sztem túl jólelkű vagy.
Helyszínen kivégzés nagyközönség előtt.
Különösen azután, hogy vétlennek vallotta magát.
Miaz, hogy valaki megöl KÉT ember gondatlanul (valszeg saját hibája miatt, mert ha zebra közepén jártak ő volt balfék, hogy nem vette észre) és szabadlábon védekezik...

Sose fogom ezt megérteni, ezekután ha elcsapnak valakit de nem hal bele "csak" egy életre rokkant lesz akkor az autós kap egy "dá-dá, rosszkisfiú/lány voltál"-t és mehet tovább?

Parkoláshoz annyit hogy tervezem öntapadós "I park like an idiot" matricák rendszeresítését a kocsiba...

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#10471) mefistofeles válasza MPowerPH (#10411) üzenetére

Ja reflexei azok vannak.....csak agya nincs....

A beállított kamera meg a tempó miatt nekem kísértetiesen hasonlít a Pécsi szerpentinen száguldó motoroshoz. Nagy mák, hogy ott éppen nem volt senki. Az efféle balfék "na csinálok egy menő videót a netre" száguldozó csávókat kirángatnám a kocsiból és ott az árokparton tarkólövés!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10472) NoLF válasza Skót (#10470) üzenetére


NoLF
addikt

lefényképeztem itt a szugló utcában egy hummer h2est, a lámpánál a jobbra kanyarodó sávban fogta magát és leparkolt. sajna még nemtom feltenni a képet, de estére meglesz. csodás látvány, látszik hogy sokat gyakorolta (az út mellett kétoldalt kb 50-50 férőhelyes parkoló, és egyik sincs tele...)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10473) MPowerPH válasza Skót (#10470) üzenetére


MPowerPH
félisten

A kivégzés se az igazi, mert attól nem szenved. Erős kínzás kell az ilyennek...
Amúgy ha élete végéig rács mögött kellene ülnie, az szerintem elég kemény büntetés. Ja, és tömeggyilkosok közé kell bezárni, természetesen. Szerintem 1 év alatt teljesen megtörne.

De ilyen büntetést ebben az országban nem adnak ilyeneknek, még szélsőséges esetben sem. :( De arra van eszük, hogy a gyorshajtókat bas*ogassák. Ezt az egészet is csak a pénz irányítja...

Don't Tread On Me

(#10474) Skót válasza NoLF (#10472) üzenetére


Skót
aktív tag

Noigen neki például a/4-es méretben ragasztanám a kedvességet...

Nem rég vezetek igaz, de nekem ha nincs parkolóhely az adott hely közelébe ahova megyek, eszembe se jut ilyen helyeken megállni.
Akkor sétálok 100-200m-tert, még senki nem halt bele...

képet majd várjuk;)

BMW001: Nos nem tudom, rács mögött ül, de épphogy csak a seggét ki nem nyalják...
A börtönökben nem élnek olyan rosszul.
Igen a szabadságuktól meg vannak fosztva, de nem verik őket, nem kell ingyen melózniuk, a te adódból fűtik a cellájukat és kajáltatják őket. (Apám unokatestvére rendőr, és mesélte, hogy érdekes dolgok vannak a börtönökben).
Asszem ahhoz képest, hogy megölt két teljesen ártatlan embert, nem túl nagy büntetés az, hogy bezárva kell élnie és semmittevéssel tölteni a napjait...

Büntetésekhez: Mi sem természetesebb? Egy olyan országban ahol csak a lehúzás megy ész nélkül én azon nem csodálkozok, hogy minden a pénzre megy :(

Mondjuk valszeg itt is a gyorshajtás okozott gondot, mert ugye nem tudott megállni, uh a gyorshajtásnakal is gátat kell vetni, de nem ott kell kezdeni ahol nem _olyan_ veszélyes Pályán oké, hogy hállal végződhet (kérdem én hol nem?) de a városban is, és ott ugye jóval több az ember aki gyalogszerrel közlekedik és akit el lehet kaszálni.
Mátészalkán volt egy ilyen eset, hogy a parkoló és az út között járda volt és egy gyorshajtó aki városban sztrítrészelt egyszerűen "kettészakította" az ott sétáló párt vízszintes irányban derékmagasságban...

[ Szerkesztve ]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#10475) MPowerPH válasza mefistofeles (#10471) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem feltétlen száguldozott, és szerintem a kamera se olyan céllal lett oda rögzítve. Azért a pécsi szerpentint ne keverd össze a 6 sávos autopályával. :)
Ha a tempóra ment volna rá, akkor a mérőműszereket kamerázta volna, az az igazi látvány olyankor.

Ott egyben peche és mázlija is volt. Bárkivel megeshet, hogy ilyen helyzetbe kerül. Én se számítok arra, hogy autopályán pl. olajfolton megcsúszok, de agyban azért készülök rá, és szerintem ezzel mindenki így van.
Amúgy honnan tudod, hogy ott volt sebességkorlát? :U

Vigyél le a Hummerosnak A4 -esen valami jó üzit. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#10476) deicide


deicide
veterán

Nem tanulnak

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10477) NoLF


NoLF
addikt

sajna nincs időm már visszamenni, meg gondolom már el is húzott, sejtésem szerint csak rövid időre támasztotta oda a bringát.
sztem legközelebb előre készítek pár fecnit a zsebembe, hisz mindennap látni okos parkolókat :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10478) brd válasza bolondember (#10467) üzenetére


brd
nagyúr

Szerintem tudják ők azt, nem feltétlen hozzá nem értők dolgoznak a megfelelő pozícióban (sőt, majdnem biztosan nem azok). Ám bizonyos nyomás nehezedik rájuk, bizonyos helyről, hogy itt biza' statuálni kell, holmi példákat, hogy márpedig büntetünk/rendet rakunk mi, semmi baj a rendőrséggel. Más kérdés, hogy nem a megfelelő helyen fogják meg a dolgot, mondjuk értem miért (nem megértem, csak értem), valóban ezen a ponton a legegyszerűbb látványos "eredményeket" elérni (no meg jó kis bevételt a költségvetésnek). Az egyszerű polgár meg dühönghet nyugodtan, majd abbahagyja, mást úgysem tud tenni. Lásd egy biz. októberi nap és eseményei, azóta sem lett amiatt senki felelős megbüntetve.

The only real valuable thing is intuition.

(#10479) mefistofeles válasza MPowerPH (#10475) üzenetére

"és szerintem a kamera se olyan céllal lett oda rögzítve."
Aha, gondolom a kamera csak azért volt, mert az illető szerette volna a világ elé tárni fantasztikus műszerfalát és ápolt jobb kezét igaz?
Amúgy Te következetesen különbséget teszel a gyorshajtók és a baleseteket okozó manusok között. Az általad feldobott videó is bizonyítja, hogy a gyorshajtókból lesznek a balesetek okozói és a gyorshajtásból következő balesetek biztos, hogy súlyosabbak mint a tötymörgők vagy a tilosban parkolók által okozottak.

Amúgy tilosban parkoló Hummeres buzi és tsai ellen nagyon egyszerű lenne a büntetés. Elszállítani a kocsiját és olyan bírság ellenében visszaadni, hogy lerohad a gatyája! Akár mennyire vastag az ürge egy (vagy több) pl. 300000 forintos bírság azért eltérítené az efféléktől szerintem. Mert ugye a gazdag majmok a leg szarrágóbbak is általában.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10480) Integra válasza deicide (#10476) üzenetére


Integra
titán

bazmeg ettől agyam eldurran..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10481) MPowerPH válasza mefistofeles (#10479) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mint mondtam nem tudhatod, hogy volt -e sebességkorlát. Márpedig ha nem volt, akkor nem számít gyorshajtónak, vagy tévedek?
És igen, különbséget teszek. Mert a 2 fajta az nem ugyan az. :)

Don't Tread On Me

(#10482) mefistofeles válasza Integra (#10480) üzenetére

...ez már tényleg hihetetlen....
Eszetlen kemény büntetések kellenek, ezeknek a barmoknak a megfékezésére!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10483) Skót válasza mefistofeles (#10479) üzenetére


Skót
aktív tag

A megfelelő eljárás: Önnek 3 új üzenete érkezett :DDD

[ Szerkesztve ]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#10484) deicide válasza Integra (#10480) üzenetére


deicide
veterán

elképesztő, nem nagyon van már erre mit mondani, kinyílik a bicska az ember zsebében. Azt nem is mondom, ma érden is én voltam a köcsög, mert megálltam a körforgalomból kifelé menet a zebra előtt, átengedni pár gyalogost...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10485) Timocicu válasza Skót (#10483) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hoppá! Ez maár csak akkor lenne még durvább,ha az illető hátában lenne! :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#10486) Integra válasza deicide (#10484) üzenetére


Integra
titán

engem még nem dudáltalk le hátulról, mert megálltam a zebránál..
viszont tegnap és ma is megálltam a zebárnál és nem az én oldlamnál álltak az átkelők, a szembe jövők nem álltak meg! 5-6 autó átment, mire észrevették miért állok..
nagyon durva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10487) deicide válasza Integra (#10486) üzenetére


deicide
veterán

sajnos, mert ha nem látja, hát az sem túl jó, de ha látja és még sem áll meg...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10488) mefistofeles válasza MPowerPH (#10481) üzenetére

Persze, hogy nem ugyanaz! Az egyikből lesz a másik!
pl. említed a Pécsi szerpentint. Szerinted a gyerek csak egyszer csinálta meg? Inkább vagy százszor. Na most az első száz alkalommal, szerinted csak vagyány jó fej száguldozó volt igaz? ...aztán jött a százegyedik....... :(((

Amúgy nem attól lesz valaki igazán gyorshajtó, hogy túllépi a táblára írtakat. Ha gyorsabban megy annál mint amit az adott látási, útviszonyok stb. között még uralni tud és amivel önhibájából még nem okoz balesetet az már gyorshajtó szerintem.....

A gyereknek az volt az egyetlen szerencséje, hogy tök üres volt körülötte a placc. Így szerinted egy jó reflexű vezető (talán még tiszteled is) Ha arra járt volna egy normális sofőr akit mondjuk kinyír a családjával együtt a szalagkorláthoz paszírozva őket, akkor köpködnél, hogy micsoda barom állat!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10489) NoLF


NoLF
addikt

olyan jót mulattam rajta, ezt ide is be kell tennem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10490) Integra válasza deicide (#10487) üzenetére


Integra
titán

helyettem rám bambul az idiótája hogy mit nézek rá, hogy nem áll meg..
háááát, reflexidő az van..

és a baj az, hogy ez az új vasszigor pont az ilyen dolgoknál semmit sem használ.
rövidített eljárás azonnal, drákói szigor az ilyen balesetekre, csak pár durva ítélet kéne, és asszem nem lenne több zebrás elcsapás..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10491) deicide válasza Integra (#10490) üzenetére


deicide
veterán

azt kellene, de az is csak arra hatna, akit elítélnek, mert szerintem a magyar az a fajta, aki csak a saját kárán tanul, a másén nem.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10492) Skót válasza Integra (#10490) üzenetére


Skót
aktív tag

Lenne sajnos , mert mindig lesz aki elszámolja magát, bár tény, hogy ha sokkal szigorúbb lenne az eljárás akkor kevesebb ilyen eset következne be.

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#10493) deicide válasza NoLF (#10489) üzenetére


deicide
veterán

ez igen, ha még szántani is tud, az az igazi...:)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10494) mefistofeles válasza Integra (#10486) üzenetére

dettó...
Tegnap este szegény bizonytalan néninek intek a zebra előtt (az én oldalamon állt) hogy jöjjön nyugodtan, erre eltipeg a sávom közepéig, de persze meg kellett pár pillanatra állnia mert szembe még vagy három barom simán elhúzott......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10495) mefistofeles válasza NoLF (#10489) üzenetére

Ez az új Imprezza WRC? :DD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10496) Dr. Ernő válasza deicide (#10476) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Én már azt megtanultam (piroson áthajtásos baleset szemtanújaként ill 2X majdnem elcsaptak a zöldnél), hogy a zöld jelzés csak és kizárólag tájékoztató jellegű információ, túl nagy jelentősége nincs, elvileg elsőbbséged van gyakorlatilag azonban bármi lehetséges. Én már akkor sem lépek le járdáról vagy indulok el a kereszteződésben alapos körültekintés nélkül, ha zöld a jelzés. Néha szoktam nézni, ahogy zöldre vált a gyalogos átkelőhelyen a lámpa és elindulnak körültekintés nélkül. Ez halált megvető bátorság azt hiszem

(#10497) Integra


Integra
titán

azért az usa megint viszi a pálmát, elképesztő.......

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10498) adalbert1 válasza Integra (#10497) üzenetére


adalbert1
veterán

Úgy kell a sok redneck-nek, így még több fegyverük lesz, ha véletlen szarrá akarják lőni egymást.

Ez a pécsi és Andrássy úti esetek meg nagyon durvák, az ilyen alakokat ott az út szélén kellene egyből elásni mindenféle tárgyalás nélkül...

(#10499) feel good válasza MPowerPH (#10473) üzenetére


feel good
aktív tag

A tízfokozatú tortúrát kellene ezeken alkalmazni, ez a középkorban bevált praktika.
Először szép szóval beszélnek vele, aztán erőszakosan nagy hangon, aztán megjelenik a hóhér.. Utána lefogják, izzó vasat közelítenek a fedetlen testéhez. A következő fokozat, hogy egy másik elítélten ő maga próbálja ki a hóhér szerszámait.
A többit inkább most nem.

(#10500) mefistofeles

A pécsi babakocsis, zebrás baleset kisgyermek áldozata is meghalt..... :(((
Az efféle barmot aki elütötte őket (nem tartja magát felelősnek :W ) gyilkosságért kéne elítélni....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.