Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79801) fruzsina_koc


fruzsina_koc
újonc

Sziasztok! Cserélném a Sony Ericsson Xperia Mini telefonomat.
Feltételeim:

- nagy, minimum 4,5-ös kijelző
- első kamera
- lehessen rá szilikontokot venni( tehát ismertebb márka)

Köszönöm a segítséget!4
:C :C

Fruzso*.*official-.- *,,*

(#79802) fruzsina_koc válasza gaboka130 (#79800) üzenetére


fruzsina_koc
újonc

Z1 compact

Fruzso*.*official-.- *,,*

(#79803) monti0222w válasza b1sti (#79792) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia Meizu M1 Note, vagy M2, Mx3, Mx4, Xiaomi Mi3 esetleg ha belefér akkor a Mi4, Lenovó P70, Lenovó K3 Note, Jiayu S3. :)

fruzsina_koc: mivel nem írtál pontos méretett és árat, így a fenti lista rád is érvényes! :)

[ Szerkesztve ]

(#79804) csaba1203 válasza demars (#79790) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen többen is rendeltek már tőlük innét fórumtársak is.Mondjuk a garijuk nem hiszem,hogy gyári de ha felveszed velük a kapcsolatot biztos mindent elmondanak.

(#79805) b1sti válasza monti0222w (#79803) üzenetére


b1sti
senior tag

Köszönöm szépen :R

(#79806) Viktor0610 válasza monti0222w (#79803) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lenovó? :P
Az olyan készülék lehet,mint ami tegnap volt a kezemben. Egy Samsung Galaxy Note 4 formájú, Lenovo boot animációs kínai hamisítvány, kamu vakuval és szemmel láthatóan összetákolt/-lopott szoftverrel... ;] :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79807) Ájvé válasza pimmi (#79775) üzenetére


Ájvé
veterán

Android nem ajánlott 1GB RAM alatt egyébként se, valószínűleg eldöcögnek rajta ezek a játékok, bár annyira nem ismerem ezeket. Sony E1 erősebb hardverben, ettől függetlenül ezt se venném meg.
Mennyi lenne a telefonra a keret?

(#79801) fruzsina_koc:
Kétlem hogy ebayen vagy aliexpressen ne lehetne találni bármilyen telefonra legalább 1-2 tokot.
Árat nem írtál.

[ Szerkesztve ]

(#79808) monti0222w válasza Viktor0610 (#79806) üzenetére


monti0222w
addikt

Melyikre mondod a P70-re? De mindegy is látom kínai telefon gyűlölő vagy, így kár bármit is mondanom neked!

[ Szerkesztve ]

(#79809) floratm válasza erahurka (#79788) üzenetére


floratm
senior tag

Mi4

(#79810) Viktor0610 válasza monti0222w (#79808) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy vagyok kínai telefon gyűlölő. :P Csak a Lenovo az nem Lenovó. :P

Jelenleg is kínai beszerzésű ZTE V5-öt használok, előtte pedig egyx szintén kínai Xiaomi Hongmim volt. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79811) atike


atike
nagyúr

Sziasztok!

Szól bármi a Honor 4X ellen, ha dual simes telót keres az ember fia, magyarországi hivatalos forgalmazással és kb nettó 50 van rá...? :) Androidos, 5 col vagy nagyobb, minimum 1 giga és 4 mag az elvárás... :)

(#79812) TeebyKay válasza Viktor0610 (#79810) üzenetére


TeebyKay
őstag

Beware, a wild grammar nazi has appeared.

(#79813) Viktor0610 válasza TeebyKay (#79812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

TeebyKay:
Csak gonoszkodtam, na! :P

atike:
Nálam az szólna a 4X ellen, hogy vagy dual SIM vagy bővíthető memória... :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79814) atike válasza Viktor0610 (#79813) üzenetére


atike
nagyúr

Az nem ellenérv... A két simkártya kezelése sokkal többet nyom a latban a bővíthető memóriánál... Telefonálásra fog kelleni... :DDD

Ja igen, de minden vélemény érdekel. Mit ajánlanál helyette...?

[ Szerkesztve ]

(#79815) Viktor0610 válasza atike (#79814) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ajánlat nincs, most nem vagyok képben telefon-ügyben.
Amennyiben nem probléma a nem bővíthető memória, simán ajánlott a készülék. :)

Amennyiben amerigo jól mondja, tehát dual SIM ÉS micro SD is OK, akkor pláne nem kell tovább keress! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#79816) amerigo válasza atike (#79814) üzenetére


amerigo
aktív tag

Bocs, de a 4X Dual SIM, és Micro SD is

(#79817) demars válasza csaba1203 (#79804) üzenetére


demars
addikt

Köszi az infót!
Igazából az érdekelne, hogy ha gond lenne a készülékkel, ami ténylegesen garanciális hiba, akkor mennyit tökölnek vele...?
Rákerestem és sok bolt árulja... ezért is kérdeztem, esetleg van e valakinek tapasztalata, van e bevált webshop ahonnan nyugodtan lehet rendelni...?
A legtöbb boltnál lehet plusz garit venni... Még úgy is jobb áron lenne, mint a T mobil -nál...

Egy amatőr kérdésem lenne: ha független telt veszek, a mobilnet megy rendesen? Ha szoftvert frissítek rajta akkor se lesz gond??? Nem lesz szolgáltató függő??

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#79818) monti0222w válasza demars (#79817) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen rendesen fog menni, nem lesz gond a szoftver frissítéssel sem, edigitált próbáld.

Viktor0610 : azért a Lenovó P70 nem rossz mobil simán ajánlható. :K

[ Szerkesztve ]

(#79819) Flickering válasza demars (#79817) üzenetére


Flickering
aktív tag

Két éve vettem a partnerogsm-től egy xperia SP-t, vodás kártyával, akkor aznap vágattam át microsimre, ingyen megcsinálta a srác az arénában. Ezután mivel feltöltőkártyás voltam néha volt csak netem, de ment minden baj nélkül. Most 2014 októbere óta új sim kártyám lett, mert előfizető lettem, és mostmár állandóan van net, szintén gond nélkül megy. Frissítés is folyamatosan jött a telefonra, 4.3 ig frissült, ugyanúgy működik mint előtte.

Jó tapasztalatom van velük, akkoriban kis helység volt a bolt, kaptam egy papírt, ami igazolja a vételt és annyi kb. Hála istennek nem volt még garanciális ugyem ( kopp kopp). Idén tervezek én is új telefnt venni, ők erősen benne vannak a kalapban a jó áruk miatt.

Legtisztább persze edigital meg stb lyen lenne, de 70 ezerrel drágább pl az S6, M9...annyi pénzt meg inkább megér a gsm nekem. Persze ha valami nagy árzuhanás, akcio van megérheti onnan.

[ Szerkesztve ]

(#79820) kovybaby


kovybaby
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok olyan boltot/webshop-ot ajánlani, ami megbízható? Nézegettem már párat, de nem igazán ismerem őket. Samsung telefon érdekelne amúgy.
Köszi

(#79821) Norbi 72


Norbi 72
veterán

Sziasztok!

Vettem egy Samsung telefont,amatőr kérdésem lenne:

Hogyan tudom a képeket a pc-re áttölteni?Letöltöttem a Kies 3-at,de nem ismeri fel..az előző xperia ray-nál nem volt probléma.

Üdv!

(#79822) motoflug válasza Norbi 72 (#79821) üzenetére


motoflug
őstag

DCIM mappából húzd át őket.

(#79823) blakey válasza Norbi 72 (#79821) üzenetére


blakey
titán

Rengeteg módja van, de pl. wifin az Airdroiddal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#79824) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm új telefont szeretne venni, két típust nézett ki:

Sony Xperia T3 vs. Samsung A5

Ti melyiket ajánlanátok? Esetleg van másik, ajánlott alternatíva ebben az árkategóriában?

Köszi! :)

(#79825) Norbi 72 válasza motoflug (#79822) üzenetére


Norbi 72
veterán

Nem látja a pc...

(#79823) blakey Eszköz kiválasztásánál a régi telcsim van,nem engedi változtatni. :(

És még a gmail-om jeszavát is elfelejtettem,vagy 3 éve vagyok automatikusan bejelentkezve.. :O

[ Szerkesztve ]

(#79826) motoflug válasza Norbi 72 (#79825) üzenetére


motoflug
őstag

Samsungos butaság lehet, de ha rádugod a telefont, akkor oldd fel a kijelzőt, és akkor látni fogja. Nekem már volt ilyen S4-el.

(#79827) Norbi 72 válasza motoflug (#79826) üzenetére


Norbi 72
veterán

Még mindig ismeretlen eszköz,de közben meglett a jelszó,és mail-on elküldtem magamnak a képeket,így működik! :C

(#79828) #70516736


#70516736
törölt tag

erről a telóról mi a vélemény?

57k 2 év garanciával

(#79829) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Sziasztok!

Huawei g620s-et hol kapom meg normális garival boltban?

Elrőe is köszi!

:D

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#79830) juve600


juve600
nagyúr

üdv

megjött a telenortól a ALCATEL PIXI 3 4.0 és kellemes csalódás a teló

-inditáskor raktam bele egy 8gb-os kártyát és beállitottam hogy mindent arra mentsen igy ami kérdéses volt FIFA 15 ULTIMATE TEAM játék simán ráfért( 1,2gb)
-a játék letöltése után láttam hogy témyleg az sd-re töltötte le :C
-könnyű-egyszerű kis telo,a fiamnak pont tökéletes
-van előlapi kamera és vaku is
-mindez 16k volt

(#79831) #70516736 válasza ClayMore (#79829) üzenetére


#70516736
törölt tag

(#79832) johnnie94


johnnie94
csendes tag

Sziasztok, pár éves Ace-emet szeretném lecserélni ismét érintős, (lehetőleg samsung) okostelefonra.

- Árkategória: Olyan 40-45ezer Ft
- Használt és új is játszik számomra (de előbbit csak garanciával szeretnék)
- Független telefont keresek.
- Hosszabb távra tervezek
- Munkaterületei: telefonálás, sms, videók/közvetítések nézése, illetve a kamera ne legyen rosszabb mint az elődjének :DDD
- Nem ragaszkodom egyik op. rendszerhez sem

(Nem tudom, van e ilyen, de ár ellenében a telefon magyar nyelvéről is lemondanék)

Remélem tudtok segíteni és köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Egy mérés nem mérés!" - mondta a szaki, majd újra megfogta a fázist

(#79833) evo87


evo87
őstag

Érdemes még 3G-s telefont venni? Ahogy nézem, a 4G lefedettség sokkalta jobb. Lumia 730 DualSim a kiszemelt, de az LTE hiánya egyre jobban elgondolkodtat.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#79834) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

25-30 eFt-ért melyik most a legjobb telefon?
Egyetlen kikötés, hogy androidos legyen!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#79835) BenHans válasza johnnie94 (#79832) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! :)

Újonnan ezek vannak:

Ha nagyon köbe van vésve az a 45ezres plafon akkor a Moto E 4G 2nd gen (2015) fér bele. [link]
Esetleg Xperia E4g mall.hu-ról.

50-ért lenne edigital-tól: Lg Leon 4g lte, Redmi 2, WP-Lumia 640
54k-ért Honor 4C lenne a legjobb választás, szintén edigital, csak ehhez már nagyon ki kell tolni a keretet.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79836) m1lan válasza evo87 (#79833) üzenetére


m1lan
őstag

Érdemesebb 4G-set venni, különösen akkor, ha Telekomos vagy. :K

@matyi19: Moto E lett volna, ha pár héttel korábban írsz. Most szerintem ennyiért nincsen vállalható telefon Androiddal.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#79837) evo87 válasza m1lan (#79836) üzenetére


evo87
őstag

Telekomos bizony, de jelenleg nem igazán találok 4G képes DualSim-es Lumiát. :(

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#79838) BenHans válasza matyi19 (#79834) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

HTC Desire 310 [mall.hu] - [teszt]

Vagy használtan valami.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79839) lilla_1


lilla_1
újonc

Sziasztok! Kezdő analfabétaként kérném a segítségeteket! :)
Szeretnék venni egy jobb fajta középkategóriás okostelefont. Nem igazán vagyok otthon bennük, mivel nekem ez lesz az első ilyen telefonom. Így szívesen venném a tapasztalataitokat.
A két végletet kizárnám: alsó kategóriást a "hibái" miatt, a felső kategóriát pedig az ára miatt (100+ ezreket nem vagyok hajlandó kifizetni egy telefonért, ami aztán ugyanúgy meghal...).
Szóval igazán az érdekelne, hogy közép kategóriában melyik telefonok most a legjobb ár/érték aránnyal bírók?
Androidos érdekelne, lehetőleg hosszú akksi idővel. Többi paraméter még képlékeny (tudjátok: olcsón jót ;) )
Köszi: Lilla

(#79840) motoflug válasza lilla_1 (#79839) üzenetére


motoflug
őstag

Mennyi a max kereted, preferenciád méretben?

(#79841) lilla_1 válasza motoflug (#79840) üzenetére


lilla_1
újonc

Méretre a 4,5-5" körüliek - az átlag (se túl nagy, se túl kicsi).

Árral kicsit bajban vagyok.
Tetszik pl. a Samsung S5-öse is, de 120-30-40-et már sajnálok rá kiadni. (Ha nagyon akarnám, éppen ki tudnám fizetni, de nem igazán akarom). Igazából pont ezért érdekelne, hogy olcsóbbért (mindenképpen 100 alatt) mit lenne érdemes megvenni - ami még azért normális is (mind tudásban, mind működőképességét tekintve). Tudom, hogy túl olcsóért sem érdemes, mert ott már előjönnek az olcsóság hátrányai.

Csak nem tudom mi az a határ, ahol érdemes mozogni. Mondjam azt h. 50-60 körül? De lehet azt mondjátok h. egy másik típus pl. 70-ért sokkal jobban megéri.... (Tényleg nem vagyok otthon mobilokban. Bocsi)

(#79842) motoflug válasza lilla_1 (#79841) üzenetére


motoflug
őstag

Első körben mondanám a Honor 4C-t. (Van feketében is)

[ Szerkesztve ]

(#79843) m1lan válasza evo87 (#79837) üzenetére


m1lan
őstag

Ne is keress, ilyen nincsen jelenleg. Ha mindenképp Lumiát szeretnél, el kell döntened, hogy 4G kell vagy Dual SIM.

@lilla_1: Ennyiért ami ajánlott:
- LG Spirit LTE
- Samsung Galaxy Ace 4 LTE
- Sony Xperia E4g
- Nokia Lumia 735
- Microsoft Lumia 640

Esetleg még a Honor 4C, viszont az a 4G hálózatokra nem tud csatlakozni. Cserébe 2 giga RAM-ot kapsz, a fentiekben ennek csak a fele van.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#79844) #03372544 válasza lilla_1 (#79841) üzenetére


#03372544
törölt tag

Honor 6, épp 100 alatt van és elég ütős ajánlat.

(#79845) TeebyKay válasza m1lan (#79843) üzenetére


TeebyKay
őstag

Honor 4x?

(#79846) m1lan válasza TeebyKay (#79845) üzenetére


m1lan
őstag

4,5-5" képernyőméretet szeretne, a 4X így ki is esik.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#79847) demars


demars
addikt

Nos körbe infóztam néhány boltot, mindenhol korrektnek tűnnek...
Két jelölt maradt!
ujgsm.hu - 105.600 HUF 1 év garival
partnerogsm.hu - 107.000 HUF szintén 1 év garival

A nagy kérdés: Honnan rendeljem??? /Sony Z 3 Compact / ( edigital ismert bolt, de ott jóval drágább)

(#79848) motoflug : Sony z3c

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#79848) motoflug válasza demars (#79847) üzenetére


motoflug
őstag

Milyen márkájú telefonról van szó? Ha LG,akkor mindegy, csak számla legyen.

(#79849) D3LL


D3LL
csendes tag

Ez az én bajom is. Parázok egy ilyen sufni gsmtől megrendelni a Z3C-t, a garancia miatt.

(#79850) #03372544 válasza motoflug (#79848) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ezt fejtsd ki bővebben kérlek!
Mihez elég a számla LG esetében?

Gondolom nem a gyártói garihoz, mert arról az expansys is ezt írja pl, hogy feltétlen kell a kitöltött garjegy, amit ők nem adnak, csak számlát.

"Amennyiben az Expansys adja a számlát a végfelhasználónak (külföldi számla) és nem ad hozzá garanciajegyet (ugyanazon hivatalos külföldi) abban az esetben nem fogjuk garanciában kezelni a készüléket, függetlenül attól hogy forgalmaztuk e vagy sem. Tehát külföldi számla+kitöltött külföldi garjegy mindenképpen szükséges, mégha a számla tartalmazza az IMEI számot, akkor is. Mivel az új ptk is úgy rendelkezik majd, hogy amennyiben bizonyítjuk hogy az adott készüléket nem mi forgalmaztuk, abban az esetben elutasítható a jótállásos javítás."

Vagy itt a kulcsszó a "külföldi"?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.