Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66601) Mans20


Mans20
addikt

Jóest

A Beex M4-ről tud valaki valamit?rákeresve nem találtam véleményt róla.25000Ft-ig keres ismerősöm telefont,most egy ace 2 van neki,de kezd kihalni.

(#66602) xmaas válasza Zeki (#66600) üzenetére


xmaas
őstag

Almodozni lehet :D

(#66603) Soma01 válasza Zeki (#66600) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor csak simán olcsó... :-)

(#66604) cs.zs. válasza Zeki (#66600) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nokiák

...

(#66605) Soma01 válasza xmaas (#66602) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor mi az ami már elfogadható? Nem kell csúcs kamera, csak ne legyen gáz.

(#66606) xmaas válasza Soma01 (#66605) üzenetére


xmaas
őstag

Inkabb azt kene megmondanod mennyi az a maximalis keret amit erre a celra tudnal forditani es aszerint kaphatsz valami tanacsot .

Meg azt is jo lenne tudni ha szamit neked a rendszer ragaszkodsz androidhoz vagy WP is megteszi illetve mekkora kijelzot szeretnel kb

(#66607) cs.zs. válasza Soma01 (#66605) üzenetére


cs.zs.
addikt

Volt a nyáron fehér LG L7-II-nk. Jó kamera, és jó kamera-menü, szép telefon - de sajna gyenge vas. A feleségem szerette (neki nem fontos hogy játékra gyenge, mert FB ment rajta és puszi) , zenehallgatásra, fényképezésre, FB , net, tökéletes volt. Aztán kellett egy dual-sim. LG ment, Jiayu G2F jött. Ez viszont -ebben az árban- egy erőgép, össze sem lehet hasonlítani őket. De persze 5-6 hónap, és elavultnak számít majd. :)

...

(#66608) Soma01


Soma01
veterán

30.000 Ft körül. Képátló nem kell nagy, hogy zsebben jól elférjen, 4" körüli elég.

Az a Jiayu G2F nem olyan rossz, ahogy olvasom.

(#66609) xmaas válasza Soma01 (#66608) üzenetére


xmaas
őstag

Ja eleg korrekt keszulek csoportos rendelesel jossz ki legolcsobban van topikja itt apron

(#66610) Soma01 válasza xmaas (#66609) üzenetére


Soma01
veterán

A Nokia-k drágábbak?

(#66611) Flind válasza Mans20 (#66601) üzenetére


Flind
senior tag

Nem ismerem a telefont, de ha Beex, jó nem lehet. :DDD Inkább Lumia 520, Motorola Moto E, vagy Jiayu G2F annyiért.

(#66612) xmaas válasza Soma01 (#66610) üzenetére


xmaas
őstag

Kb ugyan abban az arban kapod meg lumia 520 ast is 30 korul annal olcsobbat nem nagyon talalsz ujonan ami ugy ahogy eleg korrekt kepeket csinal

(#66613) Zeki válasza Soma01 (#66608) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megmondom az őszintét...

Ha voipra tervezel, akkor a jelenre meg a jövőre gondolva előny ha tudja a 4G-t.
A voipos topik szerint jobban hasít 4G-n, és jobb a lefedettség is. Ami mégjobb lesz a 800MHz miatt.
A windowsos nokiákon müxik a mobilevoip, vannak 4G/LTE verziósok is. Sajnos ez a 4G még nem az olcsókon van.
Jön a Huaweitől a Honor 3C is, remélem hogy itthon a 4G verziós lesz (ez függetlenül lesz kapható).
A Honor 3C úgy reklámozza magát, hogy 3 decibellel jobb térerővel nyomul, mint az átlagtelók. Ez sem utolsó szempont.
Esetleg nézz szét, hogy mik vannak még itthon 4G telók.

Ha nem lenne ilyen fos a Ft a dollárhoz képest, akkor ajánlanék mást is, de így nem.

(#66614) sb válasza sb (#66579) üzenetére


sb
veterán

Erre?

(#66615) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Szegény kis Xperia Tipomból kifogyott a szufla és egyre többször lefagy, ezért szeretnék új telefont venni.
Mivel eléggé elkeserít, hogy másfél év után új telefont kell vennem, ezért olyan készüléket akarok, ami jó pár évig szolgál még. Egy 4.4 Androidos (lehetőleg jól optimalizált), 4 magos (esetleg 2), 1 giga memóriával ellátott készüléket szeretnék, tűrhető kamerával és minél kisebb mérettel, maximum 60.000 forintért. Ami nem számít az a belső tárhely, a kijelző mérete, 3G, Bluetooth, NFC és társai.
Sok telefont néztem ami szóba jöhet, de ideálist nem találtam. Az Ace 4 nekem nem tetszik, az Xperia E3 túl nagy, de a Sony UI-ja jön be legjobban, az F60-at pedig mindenki a kijelzője és szoftvere miatt szidja. A többi kínai gyártó (Gigabyte, Lenovo, Navon, Prestigio) portékájától pedig tartok. Ki, mit ajánl?

(#66616) Mans20 válasza Flind (#66611) üzenetére


Mans20
addikt

Köszi,néztem a moto e-t de az 35 ért van,a kamerára se írtak sok jót,a jiayu meg csak ramallahból rendelhető.

(#66617) Ájvé válasza Flynn (#66592) üzenetére


Ájvé
veterán

Moto G 2014-es ha nem akar sokat költeni és jó mobilt szeretne. Ennél jobb a Moto X vagy Nexus 5 (ár függvényében lehetne választani).

(#66618) xmaas válasza Vardar (#66615) üzenetére


xmaas
őstag

Annyi penzert ha ragaszkodsz Androidhoz akkor Moto G 2014 Emag esetleg ha mazlid van lesz most fekete pentek akcio 28 adikan hatha olcsobb lesz mint 60 es akkor orom bodota :)

Sony oldalon en szemelyesen nem vasarolnek meg semmit Z1Compact alatt az sajnos 85 korul kezdik vagy ha esetleg kifogsz tip-top keszuleket apron 1-2 honaposat az is jo uzlet lehet

[ Szerkesztve ]

(#66619) Ájvé válasza Vardar (#66615) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Redmi 1S.

(#66620) norbert1998 válasza Vardar (#66615) üzenetére


norbert1998
veterán

A másik mellett esetleg moto g is lehet

(#66621) #97543424


#97543424
törölt tag

Szerintetek lg g2 mini vagy xperia m2?

(#66622) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok! Mi a véleményetek? Melyik telefon lenne a jobb a lumia 735 vagy pedig a huawei g620s? A rendszer igazából nem számít. Az android mellett számomra szinte az istenített Locus térkép app szól. Nagyon jó hasznát vettem biciklis, gyalogos túrázásaim alkalmából. Csak ez az egy ok, amért nem akaródzik váltani androidról!
G620s-ről pedig még semmi tapasztalatot nem találtam, olvastam. Milyen telefon?
Esetleg szóba jöhet még a honor 3c. 50- 70 ezres árkategóriában gondolkodok.

Honor 8

(#66623) maczera válasza Rula (#66594) üzenetére


maczera
aktív tag

A T-mobile ajánlata szerint ez nem bónusz, hanem csomagajánlat (telefon + hangszóró), tehát Dominó csomagban is adniuk kell a hangszórót.

(#66624) FishAir


FishAir
senior tag

Sziasztok!

Úgy néz ki nálam is érik a csere. Amire kellene a kütyü:

- nagyrészt telefonálás, fontos lenne a minél hosszabb üzemidő
- megbízható, strapabíró legyen
- két kártyás kellene olyan üzemben, hogy a céges át lenne irányítva a privátra és ha hívnom kell valakit akkor a céges sim-et be tudjam kapcsolni, ha lehet ilyet. Gondolom ez energiát takarít meg.
- nem lenne baj, ha a fényképezője relatíve jó képeket csinálna és a videofelvétel is elviselhető minőség lenne, de ez annyira nem szempont
- filmeket nem fogok rajta nézni így a kijelző mérete számomra lényegtelen és zenét sem fogok hallgatni, de azért ha berakok csengőhangnak valami nótát ne recsegjen
- zsebben kényelmesen lehessen hordani, minél laposabb annál jobb
- tudom butaság, de netezésre sem fogom használni egyáltalán, hiszen egész nap gép közelben vagyok, akkor netezek amikor akarok gyakorlatilag. Egyetlen indok, ami miatt okosat szeretnék, hogy, ha már ennyire terjed ez a viber és társai téma, azt azért használnám.
- oprendszer mindegy
- mindezt a legolcsóbban, úgy hogy T-s vagyok, de függetlenben is jöhet. Garancia fontos lenne, úgyhogy külföldi webshopok, E-bay és társai nem játszanak.

Köszi.

iDontcare

(#66625) victory76


victory76
csendes tag

Sziasztok!
Tudja esetleg valaki hogy a T-mobilnál kapható huawei g620s független-e?
Telenoros vagyok,és nagyon tetszik az a telefon.

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#66626) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Tudom, hogy off-topic, de nem tudjátok, hogy pénteken melyik online boltokban lesz Black Friday?

(#66627) uatu


uatu
csendes tag

(akkor most a jó helyre is :W )

Sziasztok!

Motorola Moto G 4G-t szeretnék venni, amit jelenleg csak az expansysnál és a partnero-nál látok. Szerintetek megéri az expansysos gyári gari a plusz 7000HUF-t? Hozzátéve, hogy a hivatalos magyar szervíz, amit az expansys használ az a mindenkikedvence Cordon.

(#66628) MaNR


MaNR
tag

Sziasztok!

Dual SIM-es androidos telefont szeretnék venni 50 ezer forintig.

Mit ajánlotok?

Köszi!

(#66629) xmaas válasza Richee11 (#66626) üzenetére


xmaas
őstag

Emag nal biztosan

(#66627) uatu Ezt neked kell eldontened hogy meger + 7 ezer forintot a gyari garancia belefer a keretbe vagy sem ilyen egyszeru ,amugy szerintem Partnero 1 ev garancia is gyari kell hogy legyen merta GSM boltok is ugy szoktak adni a garikat hogy 1 gyari+1 ev bolti ,amugy meg az ilyen ismertebb/nagyobb GSM boltok/webshopok se szoktak nagyon varialni amikor garanciat kell ervenyesiteni ha jogos ugyrol van szo

(#66628) MaNR Dual sim temanak van kulon topik ott kicsit jobban ertenek hozza szerintem Dual sim android

[ Szerkesztve ]

(#66630) vacs


vacs
veterán

Tesómnak kellene, Nexus 5 szintű telefon (nekem ilyen van).
Teljesen képben vagyok a kínálattal, de nem tudunk dönteni.
Nexus 6-ra vártunk, de ba***ák meg a 6 hüvelykes telefonjukat.
Németországi rendelés sem probléma, pl Motorola Droid Turbo (ha lesz), Moto X 2014.
Nézegettük még OnePlus One, Xiaomi Mi3/4, Sony Z3+Z3 Compact, LG G3 stb.
Adjatok tippeket kérlek.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#66631) xmaas válasza vacs (#66630) üzenetére


xmaas
őstag

Az a tippunk hogy dontsetek el ti mit akartok venni :DD

Amugy azok mind amiket felsoroltal mind jo keszulekek de igy nagyon nehez segiteni megadott modelek kozott sok kepernyomeret van illetve arkulombseg azt kell eldonteni melyik jonn be legjobban kinezetre illetve mekkora kepernyore van szuksegetek na meg mennyit akartok kolteni max .

A legtisztabb ha fogjatok magatokat es bementek egy nagyobb uzletbe ahol tobb keszulek van kiallitva es megtapogatjatok oket es csak utana donteni a specifikaciok alapjan nem szabad vasarolni vakon

(#66632) hroberto válasza xmaas (#66629) üzenetére


hroberto
veterán

Tévedésben vagy! A sufni GSM boltok nagyrészt nem gyári garanciás telefonokat árulnak. Ha esetleg a garancia gyári, akkor az fel van tüntetve. De ez meg is látszik az áron. ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#66633) xmaas válasza hroberto (#66632) üzenetére


xmaas
őstag

Azt irtam hogy a nagyobb ismertebb boltok megadjak altalaban az 1 ev gyari garit , lehet hogy nem minden keszulekre de attol meg ugyan ugy intezik a garit mert ha nem agyoncsapja oket a fogyasztovedelem mint a pinty nem eri meg egy nagyobb boltnak szarakodni mert sok veszitenivalojuk van

(#66634) Ájvé válasza xmaas (#66633) üzenetére


Ájvé
veterán

Jól írták előtted, általában a garancia helyben szól, vagyis az üzlet biztosítja. Ezeket egyébként fel szokták tüntetni. Sok külföldről behozott készüléket forgalmaznak, amit itthon lehet nem is szervizelnének, de törvényi kötelességük az 1 év jótállás és ezért az adott bolt biztosítja ezt. Jobb esetben van valami normális partner szervizük ami megfelelő minőségben végzi el a garanciális javításokat.
Ha gyári garanciális az adott telefon, akkor általában jóval drágább a készülék már.

(#66635) GEPESZ66 válasza Ájvé (#66634) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Kollégám most vásárolt az EMAG-nál egy LG telefont.
2 év garanciát kapott.
A honlapjukon az szerepel, hogy bolti garanciát adnak.
Mennyire megbízható bolt ez az EMAG?

(#66636) hroberto válasza GEPESZ66 (#66635) üzenetére


hroberto
veterán

Igaz bolti garanciát adnak, de ez nem keverendő össze holmi sufni GSM bolt garanciájával.
Megbízható, korrekt bolt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#66637) Richee11 válasza xmaas (#66629) üzenetére


Richee11
senior tag

És azt már most lehet tudni, hogy egyes termékek milyen árrel érkeznek majd, vagy az csak az adott napon derül ki?

(#66638) Ájvé válasza GEPESZ66 (#66635) üzenetére


Ájvé
veterán

Emag egy külföldi internetes elektronikai áruház, mint az Euronics vagy Edigital. Itt hivatalos garanciális készülékek vannak vélhetően, bár érdekes hogy Redmi 1S-en nem volt multi rom, vagyis nem európai forgalmazású készülék, hanem valószínűleg kintről (Kínából) az EU-ba behozott készülékek lehetnek. LG esetén viszont ez nem áll fent, viszont garanciát csak az emagnál tudod érvényesíteni, de gondolom ez nem probléma.

(#66639) xmaas válasza Richee11 (#66637) üzenetére


xmaas
őstag

Hat passz nincs kiirva igazabol semmi hogy milyen akciok lesznek gondolom csutortok ejfel utan frisitik az arakat erdemes regisztralni elore biztos befog krepalni a rendszeruk plane hogy ahogy neztem ingyenes hazhozszallitast is adnak lesz ott roham a jo magyar szokas szerint :DD

(#66640) Zeki válasza Richee11 (#66626) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#66641) motoflug válasza xmaas (#66639) üzenetére


motoflug
őstag

Én is nagyon agyalok a rendelésen,de azért a bolti gari az necces. :(

(#66642) Ájvé válasza motoflug (#66641) üzenetére


Ájvé
veterán

Már megbeszéltük, hogy emag más. LG esetén azért kell emagnál érvényesíteni a garanciát mivel csak a származási országba érvényesíthető. De mondjuk egy Samsung esetén garanciajegy esetén elvileg itthon is lehetséges, persze emagtól kellene egy állásfoglalás.
Másrészt emag nem fog egyik napról a másikra eltűnni (ami sufni GSM boltok esetén lehetséges), szóval tudod majd érvényesíteni a garanciádat később.

(#66643) thegaben86


thegaben86
csendes tag

Sziasztok!

Lumia 735, vagy 925? Érdemes még 925-ben gondolkodni? Kb most már egy árban vannak (sőt, 925 kicsit olcsóbb), 925 külsőre jobban adja, de "szakmai szemmel" melyik jobb választás szerintetek?

(#66644) xmaas válasza thegaben86 (#66643) üzenetére


xmaas
őstag

Hat barhogy nezem szamomra a 925 os a nyero meg akkor is ha regebbi model

(#66645) thegaben86 válasza xmaas (#66644) üzenetére


thegaben86
csendes tag

Én is afelé hajlok, köszi. :)

(#66646) norbert1998 válasza xmaas (#66644) üzenetére


norbert1998
veterán

+1

(#66647) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

Üdvözletem! 30-40 ezer között szeretnék androidos okostelefont, átlagos használatra. Vagy független, vagy vodafonos lenne jó. Az ár inkább 30 felé közeledjen.

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#66648) waterhouse


waterhouse
csendes tag

Sziasztok a Samsung Note 3 Neo vagy Samsung Note 3?
Miben külömbözik a 2?

(#66649) Zeki válasza PAINfájdalom (#66647) üzenetére


Zeki
nagyúr

tesco-s op3ndott.

(#66650) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Telefon váltáson gondolkodom...
Most egy Xperia V m van lassan 2éves lesz de mostanában állandóan lefagy a képernyő.
Gondolkodom az új nokián 735 .
Kicsit már unom ,hogy android mindig lefagy.Amiket olvastam a nokiárol csupa jó olvastam .
60ezer forint lenne a keret.
Nem tudom mivan hasonló tudású a V m hez ilyen árban.? :U

Samsung S22+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.