Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) dredbiro válasza diegho (#67350) üzenetére


dredbiro
senior tag

rendben, köszönöm a gyors választ :K

Good hunting,STALKER !

(#67352) voyager4.4 válasza Findzs (#67340) üzenetére


voyager4.4
senior tag

fehér és olcsó: Lumia 530, az túlzás erre is, hogy nem gagyi, de az árát megéri, most T-nél 20k
Ebben az árkategóriában samu felejtős.

no fate but what we make

(#67353) maczera válasza dredbiro (#67347) üzenetére


maczera
aktív tag

EMAG-nál még mindig kapható 45k-ért (9eFt kedvezmény!) Xiaomi Redmi 1s (2 év garanciával).

(#67354) Breki válasza diegho (#67338) üzenetére


Breki
veterán

Kinézetétől vékonyságától és az árához képest a tudásától
És attól, hogy nem minden második embernek ilyen van az utcán. :-)

de ezt a szót nem én használtam, persze vannak gyengéi, bővíthetőség kisebb aku a méret miatt, de egy Iphone 5-el simán felveszi a versenyt pl.

[link]

De ha ez gond akkor nem csúcstelefon hanem az árához képest q.. jó telefon :-)

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67355) diegho válasza Breki (#67354) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem akarlak megbántani, de áprilisban volt már 6592-es telefonom és ez akkor sem volt jó SOC, most sem az, ennyi pénzért meg egyszerűen rablás! (akkoriban 45k-ért vettem a W200S-t)

(#67356) vizvago


vizvago
újonc

Sziasztok!

Melyiket és miért?

LG G3 D855

Samsung I9505 Galaxy S4

Sony Xperia Z1

Első érintőképernyős telefonom lenne! :B

(#67357) dokee78 válasza Yasuo (#67345) üzenetére


dokee78
félisten

Samu

(#67358) Ájvé válasza Breki (#67354) üzenetére


Ájvé
veterán

100-ért ez jó? Honor6 és Mi3 jó 100-ért, de ez ... Max 60 amiért jó lenne, SAmoled miatt talán még 70, de már az is sok. Üveg borítás meg szép meg jó, csak könnyen törik (GG3 ide vagy oda), bár persze vigyázni kell rá az is igaz. iphonehoz meg hiába hasonlítod, teljesen más világ. Nem mondom, hogy egyik jobb vagy rosszabb, itt arról van szó, hogy iOS vagy Android.

(#67359) Yasuo válasza dokee78 (#67357) üzenetére


Yasuo
aktív tag

De Ti láttátok már azt a telefont?? Én nekem semmi bajom nem lenne vele ha nem ilyen ocsmányul nézne ki, na akkor tuti már rohantam volna megvenni, de így... Főleg a sasmung féle csili-vili kezelőfelület is, ehh... Nem tudom melyik lesz. Valószínüleg az LG.

S9+

(#67360) Breki válasza diegho (#67355) üzenetére


Breki
veterán

rendben,

nekem aki négy évente vesz kb. új telefont ez simán megfelel
akkor csak nekem volt jó vétel, nem fogok ezen flamelni

[link]

Mondjuk árat nem is írtam így fogalmad sincs mennyi az ennyi
de Ok ez bizony rablás :P

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67361) dokee78 válasza Yasuo (#67359) üzenetére


dokee78
félisten

Legyen akkor LG.
Hogy mi szól mellette részemről?
LG F70
-akku méret
-FHD videó
-kinézet

Galaxy ACE 4
-erősebb/fejlettebb hardver
-kijelző esetleg
-dupla annyi belső tárhely

[ Szerkesztve ]

(#67362) Yasuo


Yasuo
aktív tag

És ha ezt a kettő telefont nézzük?
Samsung Galaxy S4 mini vagy LG G2 mini

S9+

(#67363) dokee78 válasza Yasuo (#67362) üzenetére


dokee78
félisten

Samsung Galaxy S4 mini :K

(#67364) Breki válasza Ájvé (#67358) üzenetére


Breki
veterán

Nem százért nem jó
de sehol sem írtam hogy annyiért vettem :-)
Annyiért biztos, hogy nem vettem volna, szerintem baromság ennyit kiadni egy telefonért.

Iphone-hoz +nem én hasonlítottam hanem az oldal, de csak egy példa volt lehetne
másik Andriodos telefon nem ez a lényeg.
Külsőre nekem az írt telefonoknál jobban bejön és hardverileg is okés.

De ennyi
Én csak tokot kérdezni jöttem ide

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67365) Dreadloord válasza vizvago (#67356) üzenetére


Dreadloord
senior tag

LG G3 messze veri mindkettőt, ha azonos áron vannak, nem kérdés.

(#67366) vizvago válasza Dreadloord (#67365) üzenetére


vizvago
újonc

Szia!
Az árak:

http://www.olcsobbat.hu/termek/samsung_galaxy_s4_i9500_i9505_i9515-514330698e16d58821006374/
http://www.olcsobbat.hu/termek/sony_xperia_z1-522ffcaf8e16d5d62b00296b/
http://www.olcsobbat.hu/termek/lg_g3-539ea7228e16d55d75001626/
Itt találtam "elfogatható" áron őket! :)
Ár érték arányban, mit szólsz?
És köszönöm az infót!

(#67367) Ájvé válasza Breki (#67364) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennyiért találtam, azért írtam. Kinek mennyit ér egy telefon az meg megint egy másik történet. Összehasonlítós oldal meg nem elég átfogó és érdekes a pontozása.
Szép telefon, erős középkategóriás hardverrel, szó se róla, csak szerintem kicsit el vagy ragadtatva tőle, bár sokan elfogultak vagyunk, én is.

(#67368) thomasa válasza thomasa (#67337) üzenetére


thomasa
senior tag

Ezeket találtam ebben a kategóriában:

Samsung G355H Galaxy Galaxy Core 2
Samsung Galaxy Grand Neo Duos - bár ez egy kicsit már nagy
Lenovo A859
LG L90
LG L70
ConCorde 5005

Hogy melyik ezek közül a legjobb választás? Ki tudja.

(#67369) cuebler


cuebler
senior tag

nem tudtam, hova írjam:
http://www.origo.hu/techbazis/20141206-tiz-husz-forintert-ad-mozifilmeket-a-google.html
9 db filmet vettem 120 Ft-ért !!! :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#67370) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Céges mobilt kell, hogy vegyek. Bruttó 57 000 Ft áll rendelkezésre + olyan helyről szeretném rendelni ahol adnak ÁFA-s(27%-os) számlát.

Androidos jöhet csak szóba.

Melyik készülék lenne a legjobb mit gondoltok? :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#67371) jeni válasza iceQ! (#67370) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Egy több közül [link] +1
Inkább azt írd le,hogy milyen márka legyen mekkora méretű,2 magos,4 magos?
Az árgépbe beírod a márkát és kidob többet is.
Az edigitál oldalán is lehet keresni ,akár a Best-Byte áruházat is nézd meg.
Aquacomp,akár az Ipon is.
Kizárólag kártyafüggetlen legyen?

(#67372) iceQ! válasza jeni (#67371) üzenetére


iceQ!
addikt

Csak kártyafüggetlen legyen.

Márka: LG, Samsung, HTC

Minél nagyobb legyen a kijelző + 4magos proci.

LG G2 mini-t már néztem(Jelengleg a "nagy" G2 van. Ezzel semmi bajom. G2 mini akkuideje milyen lehet?

Azt láttam már 57 000 Ft-ért is úgy hogy pont jó lenne csak kérdés hogy megéri e?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#67373) demerion


demerion
tag

Sziasztok!

Tesómnak kellene új telefon, körülbelül 40e forintig. Jelenleg egy haldokló Galaxy Mini-je van. Nem használja extra dolgokra, max néha net, ezen kívül zenehallgatás főleg. Szempont lenne a hosszabb akkuidő. Vodafone flotta árlistából vagy függetlenül kellene valami. Az én Lumia 735-ömre azt mondta hogy nagy, tehát mondjuk 4.5"ig bezárólag kellene valami. Eddig kinézett:
Lumia 630
Galaxy Ace 4

Tudtok esetleg más alternatívát?
Köszi :R

(#67374) Findzs válasza diegho (#67346) üzenetére


Findzs
addikt

én arra gondoltam, hogy van itt valaki aki ismeri a szóban forgó telót

persze gondolod azért linkeltem egy 13 ezres telót mert van pénzem 40-50 ezresre?
ne magatokból induljatok már ki elhiszem, hogy nektek azalatt gagyi a világ és fossátok a pénzt
nekem sajna ennyire futja és a feleségemnek pont elég lenne amire használni akarja
eddig egy gts-5230 -a volt 3 évig azt használta most se cserélnénk le csak már nem működik az érintés érzékelője, nem éri meg megcsináltatni

kíváncsi lennék ti, hogy vennétek gyerek meg lakáshitel mellett 70 ezres fizetésből 40-50 ezres telefonokat
a címet át is írhatnátok melyik okostelefont vegyem 50 ezer fölött? -re :(((

ide se jövök vissza

voyager4.4 -nek köszönöm a segítséget, megfontolandó :R

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#67375) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

T-mobile kisker árlistából melyik teló lenne a legjobb választás 70990ft-ig? :)
Telefonáláson kívül netre,(mobilnet, és Wifi is, tehát ha érzékeny a Wifi-je az előny) néha fényképezni használnám szóval jó lenne, ha viszonylag szép képeket készítene.

[ Szerkesztve ]

(#67376) xmaas válasza Findzs (#67374) üzenetére


xmaas
őstag

Szerintem nem roszbol mondta senki amit mondott se kotekedsbol egyszeruen az a problema tul sokat szeretnel kihozni ennyi penzbol ami baromira nehez .Szart lehet persze ajanlani de probalnak ugy adni tanacsot az emberek hogy azert te se jarjal rosszul-

En a helyedbe valahogy ugy csinalnam hogy osszekuporagassak meg egy picit es akkor kihoznek belole egy lumia 520/530 ast vagy akar valahogy reszltre megvenni peldaul , arra amire nektek kell nagyon jo lesz en ilyen penzmagbol nem vennek droidost ha egy hetig nem ennek csak ures kenyeret es ezt nagyon komolyan mondom voltam mar olyan helyzetbe regen szoval tudom mit valalnek be .
Szoval minimalisan akkor 520 as hasznaltam mar es tokeletes erre a celra nem borzalmas a kameraja se ,vagy a masik lehetoseg veszek egy sima nyomogombost azt csokolom azzal is lehet telefonalni a tobbi meg nem fontos .

(#67375) Repsol600 Ha csak T mobilos keszlet johet szoba en 2 telefon kozott valasztanek Samu ace 4 eleg sokan dicserik szoval nem rossz keszulek vagy WP oldalon a lumia 735 nos szemelyes preferencia szerint en a lumiat vennem meg mert altalaban jobb kameraval rendelkeznek mint hasonlo arazasu droidok viszont a te valasztasod egyikel se jarsz majd rosszul

(#67377) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Sziasztok!

70-80 ezer HUF körül szeretnék egy dual sim-es, gyors és jó kamerás telefont, milyen lehetőségeim vannak?

Nexus 4 mellé kerülne, szóval valahol sebességben közelítsen hozzá mindenben, ha lehet. :) :D

Köszönöm a segítséget!

"Nincs megállás"

(#67378) PartyNewl


PartyNewl
tag

Már vagy 2 hónapja nálam is megy a dilemma karácsonyra (2hét) meglepném magam egy jó telefonnal ha tudnék dönteni...
Iphone 5s vagy Sony Z3compact?
Tudom hogy IOS vagy ANDROID de nekem még egyik sem volt még, jóformán az első "okostelefonom" lesz!
Tesómnak Iphone4s-e tetszik, az android kicsit keszekuszábbnak tűnik, de több lehetőséget látok benne.
Az 5s nagyon tetszik, de azt kéz alól venném független újonnan bevállalnám, a Sonyt nem merem csak szolgáltatótól garival.
Ha az eszemre hallgatok akkor Z3c ha a szívemre 5s... nemtudom :)) :N

(#67379) dokee78 válasza PartyNewl (#67378) üzenetére


dokee78
félisten

Vote Sony Z3 C

[ Szerkesztve ]

(#67380) grex4 válasza grex4 (#67342) üzenetére


grex4
aktív tag

sziasztok!

Nővéremnek vennék egy okostelót ajándékba, használtan itt ph-n max 30.000-ért.
Jelenleg ilyen árban melyik (mondjuk) 5 teló a best buy?
Elkezdtem már nézelődni természetesen és a Sony SP tűnik ilyen árban jónak.
Preferenciák: jó kijelző, ezt akadásmentesen kiszolgáló hardver, fotók minősége átlagos lehetne, üzemidő lehetne jó, N wifi és mindenben lehetne átlagos legalább ezeken felül.
köszönöm.

üdv

(#67381) dokee78 válasza grex4 (#67380) üzenetére


dokee78
félisten

jó kijelző

SP már kilőve

(#67382) DS39 válasza Findzs (#67374) üzenetére


DS39
nagyúr

hidd el, én pl nem azért értettem egyet a véleményével, mert személy szerint szarnám a pénzt, de egyszerűen egy ilyen alsó kategóriás androidos telefonnal szenvedés az élet. amikor a feleséged nem fogja tudni felvenni a hívást, mert lefagy, vagy újraindul, nem fog örülni.
ha nincs keret használhatóbb okostelefonra, és eddig sem az volt neki, lehet jobb választás egy igényesebb feature phone.

szvsz a legolcsóbb használható okosfon, a Lumia 520/530. (függetlenül, gyári garival 30k körül mozognak)

[ Szerkesztve ]

(#67383) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Kb Lg G3-ig bezárólag szeretnék minimum 5" kijelzős androidos gépet. Új készüléket elsősorban.
Legfontosabb feltétel a jó kamera, ami legalább S3 szintjét hozza.
Redmi note 4g nem az igazi, vagy a szoftver v maga a kamera modul gyenge, hiába a 13Mp.
S3-ból tanulva, lehetőleg 2 Gb rammal megáldva.
Hacsak nem 32Gb-os készülék, micro sd bővíthetőséggel.
Csak ha nagyon muszáj, akkor mennék el a G3-ig, nagyon nem olcsó még :(
Köszönöm előre is :R

(#67384) juventusfan


juventusfan
tag

Xiaomi Mi3 és Honor 6 között gondolkozok...
Huawei-ről hallotám egysmást már...Nem tudom. Az igazság az, hogy kínai telók. Megéri e bennük bízni, főleg 100k-ért?!:) Persze ennyiért igen erős telóta kap az ember. Ezekkel a kínai telókkal tapasztalat, mármint hiba szempontjából? Mi3 megfelelő képet csinál?
Köszönöm!

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#67385) pvtfoley


pvtfoley
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném lecserélni egy Nokia Lumia 520-at egy másik okostelefonra. Ez ugyanis már másfél éves és vannak vele problémák. Elsősorban netezésre használnám, böngészés, chat programok. Fontos hogy jó üzemidővel rendelkezzen, naponta erőteljesen maximum 1-2 órat használnám ebbe kb minden benne van . (lumiam egy napot se bír ki) Kb 60ezer forint áll rendelkezésemre +- 10ezer ha azon mulik hogy jobb keszülékhez jussak. Csak új telefon johet szóba.
amiket eddig nézegettem:
-nokiák közül ebben az árkategóriában,( a számozások meg a modellek között már elvesztettem a fonalat :) )
-blackberry-k q5, q10, z10, ezek nagyon tetszenek
-androidért nem rajongok, ha nem kötelező akkor kihagynám
Blackberry-t jelenleg egy szolgáltatónál sem lehet vásárolni ugyhogy ezeket függetlenül venném valamilyen megbízható boltból.
Mit javasoltok ezek közül vagy esetleg van valami más? Válaszokat előre is köszönöm!

(#67386) diegho válasza Findzs (#67374) üzenetére


diegho
nagyúr

Olvastad kicsit a fórumot? Itt a kérdezések 80%-a a 100ezer feletti telefonokra irányul, ezzel ellentétben én ajánlottam egy 24k-s telefont, erre nekem esel, hogy én biztos szarom a pénzt. Zavart érzek az erőben. A tényen pedig semmi nem változtat: jelenleg az Ace4 (vagy Y550) a legolcsóbb tényleg használható droidos telefon.
Mitől használható egy droidos telefon? Normális SOC-al van, ami legalább Snapdragon 200, de inkább 400 és felette, minimum 1GB RAM és 8 GB ROM. Ez kell ahhoz, hogy az okostelefon értelmet nyerjen. Amit kérdeztél 3.3" 320x240-es kijelző - ez 5-6 éve is szarnak számított, van benne egy 1 magos cpu, ami már a youtube-al is küzdeni fog, mindehhez 4.4-es droid és 4GB belső tárhely, a RAM mérete is csak 512. Nagyjából ezzel a belsővel jött ki pl a SE Live With Walkman úgy 4 éve, akkor is kevés volt, most meg beszélni se nagyon van értelme róla. Az megint más kérdés, hogy T-nél akarsz venni, ahol jellemzően nagyon drága az összes telefon. Összehasonlításképpen az Ace4 telenormál 24k, nézd meg mennyi a T-nél. Telenormál kapsz Y550-et egy 17-ért (még az L65 is talán vállalható, ha az tetszik, bár lényegesen gyengébb, mint az előző kettő), de ha nem akarsz pénzt költeni megveheted 0 azaz nulla forintért a lumia 530-at is. Mindezt 3k körüli előfizetéssel. És igen, ezt kb 2 perc volt megnézni! Ha pedig mindenáron T és kártyás, akkor 20k a Lumia 530, meg kell venni és használni.

[ Szerkesztve ]

(#67387) thomasa


thomasa
senior tag

Kérek egy telefongurut, melyiket választanád ezek közül?

LG L90
Motorola Moto G (2014)
Lenovo A859
Samsung Galaxy Grand Neo
Samsung Galaxy Core 2

Köszönöm a törődést előre is. :R

(#67388) hroberto válasza pvtfoley (#67385) üzenetére


hroberto
veterán

Ha maradsz WP vonalon, akkor a 630, de még inkább 735. Szolgáltatóknál elég jó áron beszerezhető.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#67389) atosan válasza thomasa (#67387) üzenetére


atosan
addikt

Én Moto G-t preferálom, stock droid nekem bejön, gyors, frissítések időben jönnek.
Másik az Lg, a Samukat (amiket írtál) nem ismerem, meg a Lenovot.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#67390) thomasa válasza atosan (#67389) üzenetére


thomasa
senior tag

Köszönöm! Akkor eddig a Moto G a nyerő.
Esetleg még ebbe a kategóriába tartozik az
Acer Liquid E2 Duo
Erről hallottatok-e?

[ Szerkesztve ]

(#67391) diegho válasza thomasa (#67390) üzenetére


diegho
nagyúr

Az egy fos. Röviden tömören ennyi.

(#67392) norbert1998 válasza thomasa (#67390) üzenetére


norbert1998
veterán

az összes említett közül messeze a motorola viszi a pálmát

(#67393) thomasa válasza norbert1998 (#67392) üzenetére


thomasa
senior tag

Oh, köszönöm nektek, és ennek az előző verziója vagy a 2014-es a jobb választás?
Teljesen nem vagyok képben a mai tudásokkal. :R

(#67394) norbert1998 válasza thomasa (#67393) üzenetére


norbert1998
veterán

14-esben azt hiszem van sd bővítési lehetőség, meg amúgy is, mivel az a frissebb, vlószínű tovább fog update-et kapni

(#67395) iceQ!


iceQ!
addikt

Samsung Galaxy Ace4 vagy LG G2 mini? Melyik lenne a jobb?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#67396) jeni válasza iceQ! (#67395) üzenetére


jeni
félisten

LG G2 mini vagy Samsung Galaxy Ace4

Samsung erősebb vas de kisebb kijelzővel,kisebb Pixel számmal.
Az LG nagyobb felbontású és nagyobb kijelzős.

Méretben a Samsungot venném mert kényelmesebb és erősebb benne a hardver része.

(#67397) atosan válasza iceQ! (#67395) üzenetére


atosan
addikt

Ace 4 újabb hw, G2 mini meg alapból jó. Nézd meg mindkettőt, lehet elvarázsol a samu amoledje, lehet pont fordítva, használhatóság szempontjából mindkettő jó, itt már csak az izlés billentheti a mérleget.

Maine coon

(#67398) Veron


Veron
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék telefonvásárláshoz.
A 2 éves Samsung Galaxy S Advance-om felett eljárt az idő, szeretnék egy újat. Alapvetően Androidban gondolkodom, de nem határolódom el a WP--től sem. Ha Android lesz, akkor mindenképp lehessen majd 5.0-ra frissíteni. Viszonylag kicsi és könnyű telefon legyen, ne legyen nagy tepsi, (4,7" maximum) és mindenképp gördülékeny legyen a rendszer.

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező) kb. 70000 Ft
- Használt vagy új: új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.: függetlenül
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? kb. 2 évre
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) telefon, internet, e-mail és néha lövök pár fotót vele
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android, esetleg WP
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) sima érintőképernyő, bármilyen csúsztatómechanika nélkül

Amire én gondoltam eddig: Samsung S4 mini, Lumia 735, LG G2 mini és esetleg -ha ajánljátok- egy szép állapotú használt iPhone 4S Ezek mellett természetesen bármi számításba jöhet, ami nem kínai!

Köszönöm!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#67399) norbert1998 válasza Veron (#67398) üzenetére


norbert1998
veterán

nxus 4, lg g, redmi 1s (kínai, de sokkal jobb mint egy sasmung vagy lg)

(#67400) Devas válasza Veron (#67398) üzenetére


Devas
őstag

A 4,7" az már tepsi kategória, egy kézzel nem nagyon tudod fogni/használni. Kivéve ha 2 méter magas vagy hosszú ujjakkal. Átlagos férfikéznek olyan 4,5" talán 4,6" még egykezes.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.