Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178703) PROTRON válasza TGWH (#178693) üzenetére


PROTRON
addikt

Köszi a tapasztalatokat.
Sajna amíg aludtam rá a Moto E7 power felbontottakat 38-ért az összeset elvitték, mert hogy szegény embereknek el tudják adni a 10-es androidot, 4gb rammal, gondolom felfognak bukkanni valamelyik újrahasznosító GSM boltban 50kért, mert hogy "50alattnevegyél". :D

A Redmi 9A-val kapcsolatban azt látom hogy 2GB ram van benne ami számomra PC felhasználóként felfoghatatlan hogy mi a fenéért nem elég, de sose mélyedtem el a mobilok lelkivilágában, szal megértem hogy alap felszerelésben szándékosan úgy programozzák össze ezeket meg az appokat hogy 3 gb ram alatt ne lehessen élni.

Persze ha valaki alaposan utána jár, szerintem még mindig fel tudja úgy konfigolni hogy 2gb rammal is éljen, de azok legtöbbször nem azok akik ezeket a telefonokat veszik.

Akik ezeket veszik mindennapi használatra, azoknál nincs ott fejben a lendület hogy foglalkozzanak az optimalizálással, inkább sírnak hogy nekik nem telik ájfónra, kénytelenek ilyet venni, ami meg akadozik ahogy írod. :D
(Szándékosan sarkítok, mivel általában az emberek nem vesznek tudomást arról hogy a 2 véglet között van egy tenger.)

Nekem továbbra is "otthoni vezetékes telefon kiváltására" kell mint használati terület, nem fő telefonnak.
Arra van blackview bv9900pro, a hőkamerával. Csak sajna annak ellenére hogy van benne légminőség ellenőrző szenzort, elfelejtették szoftveresen implementálni, frissítés meg már nem fog jönni rá 10 felett.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.