Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178851) xhege válasza ArthurShelby (#178850) üzenetére


xhege
addikt

Használt S20 FE körül nézelődnék.

(#178852) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

hello,
milyen lehetőségeim vannak, ha széleslátós és 3x optikai zoomos telót akarok, problémamentes működéssel?

nagyon szeretem az s20+omat, kb tökéletes, de hátha van többért, még jobb, esetleg jobb akkuidővel. samu kinálatát ismerem, kicsit jobb kamerákat adnak az újaknál, de a többi márkánál mi a helyzet?

árban mondjuk 200e legyen a limit.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#178853) macimeister


macimeister
aktív tag

Sziasztok!

Infra továbbra is csak xiaomi hagyomány vagy akad más értelmes telefon is amin van? Viszonlyag sokat használom a jelenlegi xiaomin, de cserélni szeretném.

(#178854) Sgr_A válasza macimeister (#178853) üzenetére


Sgr_A
addikt

Honor magic 5 pro

(#178855) BiP válasza xhege (#178851) üzenetére


BiP
nagyúr

Az tepsi. Cserébe nem túl régi még, és egy verzióval újabb softwaret kap, mint a sima S20.
Ha a méret kritikus, akkor használt S10 (ez nem mai darab, de nekem még jól szuperál, méretben S7-hez közel van), vagy ha újabb kell, nem sokkal többért, S20.

(#178856) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a telefonomat (Oneplus 3) és ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy melyet célszerű választani manapság, ami hosszútávon is bírni fogja.

- Árkategória. max 200.000 Ft
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? arukeresőn nézegettem, semmiképpen sem előfizetésre, hanem inkább függetlenül üzletben
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, hosszútávra keresek, mert jelenlegi telefonom is 2016 óta megvan és elvagyok vele
- Mire használnád? Telefonálás, netezés, botlban vásárlás, navigáció
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
maximum a mai 6,7"-os trend annál nagyobb ne legyen azért

(#178857) t72killer válasza ArthurShelby (#178848) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha akad használt a52s, az sztem jó lesz neki. Hátrány esetleg, hogy nagyobb.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#178858) viktor0911


viktor0911
csendes tag

Sziasztok!
Új telefon vásárlásnál szempont lett a főverzió frissítés és az üzemidő hossza is. Ebben szeretnék segítséget kérni, 150e-200e ft körül. Csak android, konkrét típus is jöhet, de hálás lennék teszt oldalak belinkeléséért is! Köszönöm! :)

(#178859) Viktor0610 válasza viktor0911 (#178858) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Samsung.
Hosszabb támogatást ígérnek, mint a Google. :K
Samsung Galaxy A54

Samsung Galaxy A54

(#178860) kutga válasza Viktor0610 (#178859) üzenetére


kutga
nagyúr

Az A34-nek szerintem még jobb az üzemideje. :)

Let the Zone take me if I am.

(#178861) Viktor0610 válasza kutga (#178860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tiszta sor, de ha a másik is belefér a keretbe, akkor már inkább az legyen a befutó.

Samsung Galaxy A54

(#178862) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Szerintetek Mi 13 Lite vagy A54- es érné meg ha hasonló árban lenne számomra mindkettő ugyanúgy full újonnan?Mi szól melyik telefon mellett?

(#178863) fecaga21 válasza fecaga21 (#178862) üzenetére


fecaga21
aktív tag

vagy még mi 12T, csak az garancia nélkül

(#178864) sfdrakex válasza fecaga21 (#178862) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A54 a hosszabb támogatás miatt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#178865) csp01


csp01
tag

Realme 10-en kívül van abban az árkategóriában jobb választás 2 sim+memóriakártyás telefonból?

(#178866) Csápájev


Csápájev
őstag

Samsung a54 és Realme Gt2 közül melyiket választanátok, ha az ár nagyjából ugyanaz?
Streamelni, sokat netezni, telefonálni, szóval kb mindenre 😆

(#178867) kutga válasza Viktor0610 (#178861) üzenetére


kutga
nagyúr

Igaz, bár én végül A34-et vettem, nem tetszett az A54 fényes hátlapja.

Let the Zone take me if I am.

(#178868) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Milyen androidos telefont tudnátok ajánlani, ami vízálló, tudja a vezeték nélküli töltést, napfényben is jól látható a kijelzője? Motoron lenne navigálásra használva, úgyhogy minél olcsóbb legyen, de bírja a kiképzést. Navit simán vigye, használat közben nem kapcsoljon ki túlhevülés miatt, minden már tulajdonság nem számít. Új/használt egyaránt jöhet.

(#178869) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Az összefoglalóban a 75eFt alatti ajánlott készülékek közül melyiknek a legjobb a fényképező képessége? Ezen kívül jellemzően csak wifi/mobilnet használata menne, illetve egy általános fürgeségre lenne szükség.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#178870) dontibee


dontibee
tag

Sziasztok!

Nagyon időszerűvé vált nálam a telefon csere.
A felsőbb kategóriákban gondolkozom, egy lassan 5 éves Huwaei Mate 20 Pro-t váltana az újabb készülék.
Új, független, gyári garis telót szeretnék, android rendszerrel (Google-szolgáltatásokat tartalmazó), hosszú távra. Nem túl kicsi, inkább a közepes/nagyobb kijelzős telót szeretnék. Két SIM fogadására képes legyen (bár nem tudom, hogy hány olyan közép-felső kategóriás mobil van, ami ezt nem tudja). Az átlagosnál némileg nagyobb akkumulátor, vagy a hosszabb üzemidő nagy előny.

Amire használnám:
- Sok különböző alkalmazást szoktam egyszerre (vagyis egyikről a másikra ugrálva) használni. Általában különböző kripto brókerek applikációit, mellette elemző, chart és indikátor kezelő programokat használok. Meg ezek mellé sokat olvasok (vagy szövegfelolvasót használok) híreket a mobilon.
- Sokat használom a YouToube-ot (gyakran fut kis ablakban, miközben mást is csinálok a telón), és a különböző közösségi felületeket: Telegram, Discord, Twitter.
- Fotózás, videózás, zenehallgatás közepes mértékben, de napi szinten használom erre is. Egy jó kamerás képességekkel rendelkező mobil kellene nekem.
- Az NFC-s fizetést gyakorlatilag minden nap használom, úgyhogy arról sem mondanék le.
- Navigálás, heti rendszerességgel használom.
- eSIM támogatás mindenféleképpen fontos lenne. Lehetőleg olyan, amin az airalo is megy. [link]

- Ami még nagy előny, ha van rajta infra is.
- Lehetőleg legyen IP68-as, mert a mostani készüléket is megáztattam jó párszor.
- Bár ez kevésbé fontos, de szívesebben használnék teljesen sík képernyős mobilt, mint lekerekített szélűt. De ha van olyan mobil, ami minden másban megfelel, akkor ezt el tudom engedni.
- És bár tudom, hogy fönt azt írtam, hogy nagyobb kijelzős mobilt szeretnék, de olyat, ami azért egy átlag zsebben hordható, tehát az igazán nagy batárokat kerülném…
Amiket néztem:
Galaxy S22 Ultra (Bár az S23 Ultra érkezése után az sokkal jobban tetszik, csak árban is jóval több.)
Galaxy S22+ (Szintén tesztek és sok adat alapján az S23+ megint jobbnak tűnik.)
Google Pixel 7 Pro (Itt több dologban is kompromisszumot kellene kötnöm.)
Galaxy S23 Ultra (Ez nagyon tetszik, hosszú terméktámogatással, viszont ilyen magas áron nincs benne infra, ívelt a kijelző, és töltőt sem adnak hozzá, ennek ellenére nekem ez az egyik favorit.)
Galaxy S23+ (Ami az S23 Ultrában hiányzik, az itt is, csat itt gyengébb a kamera, viszont cserébe nem ívelt a kijelző, és a tesztek alapján kicsit üzemidőben is jobb. És persze olcsóbb.)
Xiaomi 13
Xiaomo 13 Pro
Honor Magic5 Pro (Itt szinte minden egyben van, és még töltőt és egy tokot is adnak hozzá, viszont drága is. A Samsungot egy jóval erősebb gyártónak gondolom, a Honor nem tudom mennyire stabil. Ilyen árban jobb vételnek gondolnám a Samsungot. A Samsung viszont fele ekkora tárhelyet ad ugyanennyiért, és kevesebb RAM-ot.)

És most az Alzánál van egy akció a Honor Magic5 Pro-ra. Aki május 31-ig megrendeli az Honor Pad 8-at kap ajándékba (ami elvileg 130 ezer Ft). [link] Azt eladva lehetne csökkenteni a bekerülési árat, (bár gondolom max 80-90 ezerért lehetne eladni).

Bárkinek van egyéb ötlete, tapasztalata, azt szívesen veszem. Vagy ha valaki tud olyan telefont, ami alternatíva lehetne (esetleg olcsóbb, nem okkal gyengébb tudásban), az is nagyon hasznos lenne.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#178871) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! Egyszerre 2 telefont is keresek. Sok kategória egyezik, de a célszemély nem. Az egyik unokaöcsinek lesz, azaz sok játék, meg közösségi média, youtube, stream. Jó lenne, ha fényképezni is tudna vele, plusz egy nagyobb akksi, gyorstöltés előny.
A másik pedig édesanyámé, azaz stabil rendszer, megbízható működés, főként telefonálás, sms. (Most egy pár éves xiaomit használ, és éppen el akarja ásni... :DDD )

- Árkategória
Mindkettőnél 120-130 körül max.
- Használt vagy új?
Új.
- Hol vennéd meg?
Édesanyám T előfizető, ott ez opció, a másikhoz szerintem nem lenne előfizu.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel?
Hosszútáv mindkét esetben
- Mire használnád?
Ld. fentebb.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez?
Android.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Átlagos méret mindkettő, pl. egy Samsung A52 méret oké.

Szóval miket ajánlotok ilyen paraméterekkel?

Előre is köszi!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178872) Orgi válasza kmarci25 (#178871) üzenetére


Orgi
őstag

Mondjuk ez egy teljesen alap, általános felhasználás szerintem, az összefoglalóban írtak bármelyike hozza ezt szerintem... - Xiaomi akkor, ha jól látom az egyik igényt.

[ Szerkesztve ]

(#178873) kmarci25 válasza Orgi (#178872) üzenetére


kmarci25
veterán

Néztem az öf-et. Azért írtam, mert mégis érdekelne a véleményetek akár az öf-ben szereplő telefonok közül is. Anyukámnak valami Samsungot mondanék, mondjuk szolgáltatói A33-at.
A kiccsávóval már bonyolultabb... A Redmi vagy a Poco jobb pl. fotózásban? Vagy az is legyen egy A33, és kész? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178874) Csápájev


Csápájev
őstag

(#178875) sfdrakex válasza Csápájev (#178874) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A54

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#178876) Csápájev válasza sfdrakex (#178875) üzenetére


Csápájev
őstag

Miért? :)

(#178877) sfdrakex válasza Csápájev (#178876) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Újabb, frissebb droiddal jött ki és arra hosszabb frissítést is kap.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#178878) BiP válasza Csápájev (#178876) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem kínai. A több már csak extra :) ;]

Kisebb méret, újabb , hosszabb támogatás, szerintem jobb kamera, sd foglalat, ip67.
Cserében lassabb töltés, gyengébb proci. (Ami emiatt kevésbé is melegszik).
No és nem kínai :)

(#178879) rosta11


rosta11
tag

Ez ugye csak vicc?! Mármint az, hogy egy mobil azért jó, mert nem kínai. Vagy ez olyan általánosan elfogadott érv, hogy senki sem reagál erre?!
Ez valami szakmai érv lenne? Netán politikai érvről van szó? Tovább nem is mennék... :F

(#178880) sfdrakex válasza rosta11 (#178879) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Van aki nem szereti a kínai telefonokat, és ezt leírja, ez az ő véleménye. Mi ezzel a baj?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#178881) Zeki válasza sfdrakex (#178821) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bakker!

Rendeltem a rejoyról iphone 11-et, erre a hátsó kamerája vagy be sem jön, vagy igen gyorsan lefagy. :( Az első kamera működik csak jól.
Küldhetem vissza.
Rövid életű volt.

(#178882) rosta11 válasza sfdrakex (#178880) üzenetére


rosta11
tag

Nem értem az érvelést. Aki tanácsért fordul ide, az gondolom elsősorban szakmai, esetleg pénzügyi, vagy általános ismeret témakörben érdeklődik, mint ahogy én is. Az is érv lehet persze, hogy ki szimpatizál Amerikával, Koreával, Kínával, hogy csak a nagyobb gyártó országokat említsük. De ez valami olyasmi, mintha a pártszimpátiánkat akarnánk másokra ráerőltetni minden más előtt. Mintha politikai állásfoglalásoknak lenne itt helye. Sokan vagyunk, akik nem ezért vagyunk itt. Jó mobilt szeretnénk három-négy évre beszerezni, ehhez szeretnénk valamelyes objektív tudást felcsipegetni. Mivel elmúltak azok az idők, amikor a kínai árú csak óccó és selejtes lehetett, tényleg nem értem ezt a kínai iszonyt...

(#178883) sfdrakex válasza Zeki (#178881) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az nem jó, de szerencsére van rá garancia, gondolom javítják vagy cserélik.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#178884) sfdrakex válasza rosta11 (#178882) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ignoráld az ilyen hszeket ha nem tetszenek.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#178885) BiP válasza rosta11 (#178882) üzenetére


BiP
nagyúr

Túlgondolod. SEMMI politikai vonal nincs mögötte. És hitvitát sem akarnék indítani vele.

Nekem nincs jó tapasztalatom a kínai telefonokkal, így azokat ismerősöknek nem is szoktam ajánlani.
Pedig tudom, hogy ma már vannak tök vállalható modellek is.
De mivel tudom, hogy ez nem olyan szakmai érv, ill. a topikban a kínai telók elfogadottsága nagyságrendekkel magasabb, mint az én személyes preferenciám, nem is gondoltam komoly érvnek. Ezt smiley-kkal próbáltam is jelezni. Sajnálom,ha nem ment át.

(#178886) rosta11 válasza sfdrakex (#178884) üzenetére


rosta11
tag

Azon vagyok.

(#178887) rosta11 válasza BiP (#178885) üzenetére


rosta11
tag

Ha túlgondoltam, bocs!

A dologban az az érdekes, hogy a rossz minőségű kínai áruk a múlt század második felétől jelentek meg. A múlt század elején a kínai áru még minőséget jelentett. A kiváló kínai selyem, porcelán, fűszerek, tea, luxus cikkek voltak kaphatók még akkor, legalább is az öregek erről meséltek. Csak később jelentek meg a vacak cuccok.

(#178888) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

S23+ a kinézett telefon. A snapdragon és a 3x optikai zoom miatt. Mérete pont megfelelő, a jelenlegi OnePlus 7-hez hasonló.
A banán effektus miatt viszont kiesett - nem fogok 300k-ért olyan telefont venni ami foltokban homályos fotókat csinál és a gyártó nem ismeri el a hibát - miközben egyes példányok jól működnek.

Az S23 Ultra marad még mint opció, de túl nagy.

Mi lehet még alternatíva? iPhone nem, mivel Galaxy Watch 4 órám van ami Google Wear OS miatt csak Androidos telefonnak működik együtt.

Na jó, végső esetben lehet iPhone is...

Gippazoid Novelties Inc.

(#178889) arabus válasza BiP (#178885) üzenetére


arabus
addikt

Szerintem sokan nem vennének pl.koreai Samsungot mint ahogy én sem,volt teló,tv stb. kb.mind szemét kategória.
Ha lehet talán mostanában mindenből inkább kínait veszek mert apró hiányosságaik mellett is sokkal megbizhatóbb termékek mérföldkövekkel korrektebb támogatással.
Így most megelégedéssel használunk 2 tv-t vagy 7 telefont ja meg egy pár kínai Intel procit,bármi furcsa az is csak ott készül.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#178890) gippazoid válasza arabus (#178889) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ha most leírnám ide a OnePlus ügyfélszolgálatával folytatott beszélgetéseimnek csak a lényegét, fél oldalt teleírnék. Hazudozás, mellébeszélés, hazudozás. Most adják ki az Android 12-t a telóra, mikor már jön a 14 idén. De a sokadik 12-es verzió is tele hibákkal. Töltés, készenléti idő, hálózati hibák, adatok eltűnése, stb. Maradtam 11-en. Tavaly júniusi security patch...

A hivatalos szerviz egy akkucserét nem csinál meg, pedig fizetnék érte.

Szemét társaság.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#178891) Orgi válasza kmarci25 (#178873) üzenetére


Orgi
őstag

Nem értem miért pont ezeket választottad, de a személyes véleményem és preferenciám szerint mindkét személynek jobb választás a Realme 9 Pro+ például.

(#178892) kutga válasza rosta11 (#178879) üzenetére


kutga
nagyúr

Kimaradt belőle az hogy 'szerintem '. :)

Let the Zone take me if I am.

(#178893) kmarci25 válasza Orgi (#178891) üzenetére


kmarci25
veterán

Épp ezért fordultam ide, hogy melyiket válasszam. :DDD Azt a választ kaptam, hogy bármelyiket. Választottam 2 készüléket, most meg írod, hogy nem érted miért ezeket választottam. :F Szóval, akkor szerinted, szerintetek az említett igényekre és lehetőségekkel mik az ideális választások? Realme 9 Pro+?
(Egyébként Samsungot azért választottam, mert a Xiaomi sokkal erőszakosabban nyomatja a saját alkalmazásait, frissítéseit és ez pl. szüleimet az őrületbe kergeti, hogy folyton rájuk akar tukmálni valamit a telefon. Saját tapasztalat szerint a Samsung ezt kevésbé tolja.)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178894) Csápájev válasza BiP (#178878) üzenetére


Csápájev
őstag

Szerintem egyébként nyugodtan lehet azzal érvelni,hogy ha lehet ne legyen kínai,mert hát időről időre megjelennek cikkek,hogy az adatainkat küldik kipcsak testvéreinknek, én meg úgy vagyok vele,hogy ha lehet,akkor ne küldjék :)
Viszont, nagyjából ezzel a hozzáállással vettem a régi imádott meizum után egy Pixel 6a-t,amit meg nem szeretek.
Sokkal jobb a Meizu még 5 évesen is :)
Kicsit az jutott erről eszembe,mikor gyerekkoromban volt egy noname videónk 10 évig,ami a jövő hetet is lejátszotta,majd váltottunk Sonyra,mert az mégiscsak Sony, aztán egy kalap kaki volt,pedig kétszer annyiba került.
Konkrétan a két telót nézve kicsit batárabbnak tűnik élőben az a54,az Ip védettség jó,de nem döntő.
A nagyobb fényerő, a gyorsabb proci és a gyorstöltés nálam a GT2 felé dönti a mérleget, viszont fene tudja meddig kap támogatást,az elég nagy plusz pont az A54-nek...
Realme közzétesz erről valami infót? :U

(#178895) Orgi válasza kmarci25 (#178893) üzenetére


Orgi
őstag

Az összefoglalóban írtak ezeket az alap dolgokat mind tudják, de sokan nem kedvelik pl a Xiaomi-féle MIUI-t, csak hogy egy példát mondjak. Szóval bármelyiket választhatod de én megírtam a személyes véleményemet, hogy nekem melyik a legszimpatikusabb. A Realme-nek nincsenek saját alkalmazásai, amit nyomathatna, szinte minden a Google cucca rajta.

(#178896) kmarci25 válasza Orgi (#178895) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez hasznos infó, köszönöm! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#178897) rosta11 válasza Csápájev (#178894) üzenetére


rosta11
tag

Ilyen alapon nyugodtan lehet az apple, pixel cuccok ellen is érvelni, merthogy adatgyűjtés ott van csak igazán, lásd a nagyon nagy cégeket. Az jelenleg csak sejtés, a nyugatiak vádja, hogy a kínaiak adatot gyűjtenek, ami persze lehetséges. Az viszont realitás, hogy a napi nethasználat során mindenki gyűjti az adatokat rólunk. Csak egyszer kattints rá egy kenyérpiritó reklámra, utána ontani fogja a net a kenyérpiritó oldalakat.

(#178898) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi mobilok közül melyiket ajánlanátok hétköznapi beszélgetés, netezés, családi kirándulós fényképezéses használatra 200-ig? Illetve az üzletek közül amiket írtam azok aránylag megbízhatóak ha bármi gond lenne a telefonnal?

Oneplus 10T 8/128 190.000 B-Tel
Xiaomi 12 8/256 166.00 Aqua vagy 195.000 mstore.hu
Realme GT Neo 3 8/256 187.000 Bestbyte
Realme GT2 Pro 8/128 191.000 Aqua
Motorola Edge 30 Fusion 8/128 170.000 Emag
Realme GT2 8/128 160.000 mstore.hu
Oneplus Nord 2T 8/128 139.000 Ipon
OPPO RENO 6 PRO 12/256GB 156.000 Aqua
Poco X4 GT 8/128 Mediamarkt

(#178899) Csápájev válasza SPeti1984 (#178898) üzenetére


Csápájev
őstag

Samsung A54 direkt nem került a listádra vagy csak kimaradt? :B

(#178900) SPeti1984 válasza Csápájev (#178899) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Antutu teszteredmények alapján 500.000 körüli pontot kapott a samsung, ami majdnem 25-50%-kal kevesebb, mint a fenti készülékek. A listában szereplők 700.000-1.000.000 közötti értékekkel rendelkeznek. Ezért is gondoltam, mivel jó pár évre vásárolnám, hogy akkor a nagyobb pontszámúak között keresgélek. Persze lehet rosszul gondolom. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.