Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177948) Exelsior24 válasza vacs (#177945) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Azért ezt én nem venném biztosra, mert rákeresve a Samsung honlapján nem igazán ezt írják, simán lehet, hogy egy csomó weboldalon félre van kommunikálva.
"Eligible Galaxy devices include with four years of One UI and five years of security updates."

Tehát hivatalosan ők One UI frissítést írnak, szóval simán elképzelhető, hogy egy régebbi telefon (2-3 éves) fog kapni még One UI frissítést de közben az Android rendszere nem fog már frissülni, Huawei is csinált már ilyen és szerintem Xiaomi is, EMUI, MIUI rendszer frissült az adott készüléken, de az Android verzió maradt a régiben.

Ráadásul itt ennél a Samsung weboldalán található leírásnál, az A-széria már fel sincs tüntetve, hogy ez vonatkozna-e rá is, csak ezek a szériák vannak felsorolva:
Galaxy S sorozat: Galaxy S22, S22 , S22 Ultra, valamint Galaxy S21, S21, S21 Ultra, S21 FE és a későbbi S sorozatú eszközök
Galaxy Z sorozat: Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 és a későbbi Z sorozatú eszközök
Galaxy Tabletek: Galaxy TabS8 , S8 , S8 Ultra és a későbbi Tab S sorozatú eszközök
Galaxy Watch: Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic és a későbbi Galaxy Watch sorozatú eszközök

Bár dátumilag tavalyi ez a Samsung cikk 2022.09.02-i, szóval elképzelhető, hogy azóta az A-szériát is bevonták már ebbe, de furcsa módon itt nem említik egyáltalán.

Közben találtam egy frissítést a cikkhez, bizonyos A-szériás készülékek is megkapják, ezt a szintű támogatást, de nem mind.
Eddig ezek az A-szériás készülékek jogosultak rá: A33 5G, A53 5G, A73 5G, A54 5G

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.