Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14353) Zola007 válasza Sly Bp. (#14330) üzenetére


Zola007
veterán

Sly Bp., Köszi, de valóban nem az én esetem a BB
HuMarc: Ez az új RAZR széria elég érdekes, tudásban is magasra tették a mércét. Remélem találok a közelemben valahol, ahol meg tudom nyomogatni. leírás és videók alapján minden igényt kielégítene.
maggi1886076: S2-ben is gondolkodom, bár a közelemben több ilyen készülék sem bírta "az élet hányattatásait", tehát a strapabíróság számomra kicsit kétséges.

ON: Egyébként érdemes még újonnan megvenni az SGS 2-t vagy inkább használtan?

Ahogy néztem aprón is még 60 felett adják a normálisabbakat, ennek fényében inkább vennék újat.
Tudásában nem kételkedem, az én igényeimet minden bizonnyal kiszolgálja még min. 2 évig. Mitől ment le az ára az utóbbi időben,hiszen nemrég 90 felett mozgott? A 3-as széria vitte le 80 körülre?

Illetve az újabb példányokban mennyire jellemző a korábbi melegedés, kijelző beégés, gyenge akkuidő?
GPS, Wifi mennyire tartja a jelet stabilan, anno mikor bejött, olvasgattam róla és elég sok panasz érkezett az említettek ügyében.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.