Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127993) chewycl


chewycl
tag

Sziasztok!

Meghalt a közel 4 éves Lumia 930-am, olyan 20k körül lenne a szerviz, így inkább beruháznék valami újabbra. Androidos telefonokat nézegetek, viszont azt meg kell jegyeznem, hogy még soha nem volt ilyen telefonom :DDD (A Lumia egy samsung wave 2-t váltott).

- Árkategória: nagyon max 115k

- Használt vagy új? Eddig csak a hardveraproról vettem telefonokat, így nem zárok ki semmit, de hibátlan, karcmentes stb készüléket szeretnék lehetőleg még 1 év körüli garival.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszútávra, 3-4 évig szereném használni az újat is.

- Mire használnád? Sok fényképezés, navigáció, zenehallgatás, böngészés. Jó lenne ha kb olyan képeket lőne mint a nokia.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem tudom, hogy androidból melyiket kellene választanom, mi a különbség pld egy huawein, xiaomin és egy samsungon lévő droid között. Nekem teljesen jó volt a csempe is, bár az alkalmazások eszméletlen gyatrán vannak optimalizálva WP-n. Olyat szeretnék ami stabil, egyszerű frissíteni.

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5" körüli méret,

Huawei P10-et néztem ki újonnan, esetleg HTC U11 vagy Google Pixel használtan. Melyiket vennétek ezek közül?

Köszönöm a segítségeteket! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.