Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127901) Viktor0610 válasza Doky586 (#127900) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát én rohadtul NEM újságcikkeket linkeltem, hanem SZEMÉLYES tapasztalatokat írtam, de vagy egy trollhoz van szerencsénk, vagy write only üzemmódban vagy/maradtál.

De nem írok többet, mert látom, felesleges.

Arra azért kíváncsi volnék, hány Xiaomi telefon volt a kezedben, hogy így ontod magadból a hülyeségeket. :U

Már ott gyanús voltál, mikor nem esett le neked, hogy a reversible arra utal az USB C-nél, hogy megfordítható. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#127902) Doky586 válasza Viktor0610 (#127901) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mint írtam csak a két szép szeméért senkinek sem hiszek..

Ha tudná akkor könnyen tudtál volna mutatni egy screenshotot egy 1TB HDD-ről OTG-n csatlakoztatva és egy engineering menü screenshotot amiben látszik hogy B20 vagy az EARFCN szám. De nem tudtál ilyet mutatni. :B

"arra utal az USB C-nél, hogy megfordítható"
igen. megfordítható. 180°-al..

[ Szerkesztve ]

(#127903) Ájvé válasza Doky586 (#127900) üzenetére


Ájvé
veterán

Csak az bánt mindenkit hogy mennyire tájékozatlan vagy és ennek ellenére is a saját hülyeséged erőltetes, mikor világosan leírtak hogy tévedsz. Szóval csak az emberi hülyeség bánt, semmi más.
Nem tudom milyen forrásaid vannak, de itt tulajok írták konkrétan hogy működik, ennél hitelesebb nem sok minden lehet. Rossz a forrásod és valótlan információkat tartalmaz.

(#127904) T. I. válasza Doky586 (#127902) üzenetére


T. I.
senior tag

Szerintem a korrekt választ deadelon fórumtárs fogja megadni neked, ami nagyjából az lesz, hogy a legbölcsebb döntés, ha nem veszel mi a1-et, sem note 5-öt. :)

(#127905) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a zavaró de egyben jó is abban, ha valakit elrejtesz, hogy a számláló jelzi az új hozzászólás(oka)t, de nem látod a hülyeséget, amit az ignorált személy írt. ;]:))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#127906) Tim82 válasza Doky586 (#127902) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

[link]

Amúgy nyilván ha nem is burkolt lehazugozás helyett esetleg normális hangnemben kérsz neked kellő bizonyító screenshot-okat a telefonok topikjaiban a tulajoktól, akkor esetleg kapsz is.

(Azt mondjuk nem tudom, miért az az elvárás egy telefon OTG képességének demonstrációjával kapcsolatban, hogy pont egy nagy méretű, viszonylag sokat fogyasztó, az Androidos telefonok szempontjából valószínűleg problémás fájlrendszerrel (ugye, általában NTFS-t használ az átlagember nagyobb kapacitású tárolókon, ha nem Linuxozik) ellátott meghajtót akarsz erőltetni.)

Üdv:
egy nem Xiaomi telefon-tulaj

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#127907) juuzer válasza RoSSo3 (#127885) üzenetére


juuzer
addikt

Hardver erősebb a P Smartban.

A portré mód meg felejtős, iszonyatosan erőltetett és gyenge próbálkozás. Amit láttam és jó is volt az a Pixelek és az LG G7 portré módja.

Egyébként akciós a Honor 9 lite a Speedshopnál, most 69 ezer, az is egy jó alternatíva lehet még.

Vamos a la playa.

(#127908) Ájvé válasza Doky586 (#127902) üzenetére


Ájvé
veterán

Ja ez a baj? NTFS fájlrendszert alapba nem támogatja az Android, de akkor megint a tudatlanságod. Külön appal lehet megoldani ha alapba nem tudja a készüléked és persze root is kell hozzá.
B20-at meg hagyjuk már, utána lehet nézni mely készülékek tudják.
Olyan vagy mint egy óvodás, hiszem ha látom, eléd kell mindent rakni mert még arra is képtelen vagy valaminek utána nézz.

(#127909) BlindMind


BlindMind
tag

Sziasztok,

Hangsúlyozom előre , hogy nem vagyok nagy telefon guru, ezért is kérek segítséget tapasztaltabb emberektől!
Összefoglalót elolvastam!
A telefon egy hölgyé lenne, akinek 5 alapvető megkötése lenne:
-Androidos legyen
-NE legyen FEKETE (ez borzasztó fontos...fogalmam sincs miért...)
-Az ár 45-55e között mozogjon
-Csak új készülék játszik
-Csak itthon megvásárolható (nem akarunk neten rendelgetni 5e km-ről)
(Kb. 2 évig szeretné majd megtartani a készüléket)

Én az alábbiakat néztem neki: (Ezek pl. kaphatóak MM-ban)

ASUS Zenfone 4 Max Dual SIM 32GB
HUAWEI Y6 2018 Dual SIM 16GB
NOKIA 5 Dual SIM 16GB
SAMSUNG Galaxy J3 (2017) Dual SIM 16GB

Ezekről véleményt, tapasztalatot szívesen meghallgatok, illetve más egyéb alternatívák is érdekelnek.
Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat!

BMind

ASUS Crosshair V Formula Z FX990, BIOS Mod with Samsung EVO960 M2 SSD + FX8350 , NOCTUA NH-D15, 4x4GB DDR3 G.SKill Ripjaw Z 2400MHz C10, ASUS GTX 1060 6GB, Seasonic F. Platinum 650PX , SilverStone Temjin SST-TJ11

(#127910) RoSSo3 válasza juuzer (#127907) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Nem tudom... én nézegettem a fotókat, és tetszik az elkészült portrés képek minősége. Szerintem aki nem vár el sokat (nem nézegettem csúcskategóriás készülékek által készült fotókat - talán ezért nincs viszonyítási alapom), annak megteszi. És mégiscsak van, mint opció.

A 69e már sok lenne, hiszen 65-ért lehet kapni új P smartot. Meg hát használtan 40-ért, akár itt hardveraprón is. (Illetve annak csúszós a háta, és talán a duplakopp is hiányzik belőle).

Ami olcsóbb és számomra alternatíva, az a Honor 6C pro, amiről nem nagyon megy a beszélgetés. Még magyar videó sem sok van róla, talán csak 1. Pedig a dupla kamerát (hátul) leszámítva a nekem fontos tulajdonságokban nagyon hasonlít a P smart-ra. (biztos gyengébb a hardver, de nem számít nekem az a fél másodperces gondolkozás).

Szóval marad a dilemma, használt P smart, vagy új 6C pro.

(#127911) Hippogriff


Hippogriff
csendes tag

Hali!

Csak amiatt regisztráltam, hogy titeket meg tudjalak kérdezni! :)
Szeretnék vásárolni egy készüléket, viszont tanácstalan vagyok, mert elég nagy lenne az árkülönbség.
A két érintett: Galaxy A8, P9

Dual sim kéne mindenképpen, sok zenét hallgatnék rajta, bluetooth eszközök, kapcsolattartás (IM, e-mail stb), social media, sok netezés, fényképezés (nem fotóművész vagyok, csak életben pillanatokat rögzíteni), mobilnet hotspot.

A P9 használtan, 2 év közeli garanciákkal már kapható 60 ezer körül, a Samsung ugye olyan 120 körül van.
Igaz nála ott a vízállóság, gyönyőrű szép kijelző, kényelmi dolgok a szoftverben, sim mellé + microsd.
A P9 teljesítményben és fényképezőben jobb (bár lehet erre rácáfoltok).

Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#127912) szebe válasza *Mukeey* (#127879) üzenetére


szebe
őstag

iPhone SE-t nem vennék már,bár kamerája még mindig okés,másra már lehet kevés lenne.Főleg ha legújabb ios van rajta.

SE-m van, legújabb iOS verzióval, nem tudom mire nem elég. Az 5S-t valóban letérdeltette a 11-es iOS, de azt az 1giga ram miatt egyébként is megette az idő.
Ha használtan talál normális SE-t (bár már újonnan sem annyira drága), én bátran merem ajánlani neki, nyilván mérlegelni kell a 4 col, és az iOS minden előnyét és hátrányát.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#127913) Doky586 válasza Tim82 (#127906) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Valóban nem hiszek a youtube-nak se hiszen sok tucatnyi 'perpetuum mobile' valósnak tűnő videó is van ott milliónyi likeal. Aki hisz nekik hogy ők meg tudják szegni az energia-megmaradás törvényét, azok hívők.

Lehet nem HDD-t kellett volna mondani, de egy pendrivot screenshoton nem tudok megkülönböztetni egy SD kártyától, én egyébként ADSB és SDR vételre használtam, de lehet ez itt sokaknak semmit se mond..

SENKI se tudott a forumlakók közül két ilyen képet készíteni xiaomi-ról amit én készítettem LG G2 -ről amit cserélnem kéne: [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#127914) puente


puente
csendes tag

Sziasztok!

Okostelefont szeretnék vásárolni.
Árkategória.
60-80 ezer Ft körül. (ha van sokkal jobb ajánlat kicsit drágábban(+10-15%) az is érdekel)
Használt vagy új?
Új
Hol vennéd meg?
Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
2 év
Mire használnád?
Normál felhasználás, internet, böngészés, youtube videók, gps, minimális játék, b20.
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Mindegy.
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Nem szeretnék túl nagyot. (max 150 mm környékén)

Mi az amit ajánlanátok?

Ettől függetlenül is kérdezném hogy a P smart és a Honor 9 Lite közül ti melyiket választanátok? Tudásban ahogy néztem szinte megegyezik a kettő. Összeszerelésben vagy vmi másban esetleg jobb vmelyik?

Előre is köszönöm a válaszotokat! :R

(#127915) tony_snow válasza Doky586 (#127913) üzenetére


tony_snow
tag

Nem hiszel a forumozóknak, nem hiszel a youtube-nak, nem hiszel a több száz, ezer youtube kommentelőnek, akik cáfolnák, de éppen nem cáfolják a videók tartalmát.
De akkor honnan fogod tudni, hogy a screen shot, amire vágysz, nem photoshop lesz?
Azt hiszem téged nehezebb lesz átverni, mint gondoltuk :D.
(Bocs hogy beleszóltam, csak annyira szurrealis volt olvasni).

(#127916) galaxys80 válasza Doky586 (#127913) üzenetére


galaxys80
veterán

Látom ebben a topikban is sikerült bemutatkoznod. 😃

(#127917) Tim82 válasza Doky586 (#127913) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "nem tudott készíteni" és a "nem akart neked, mert nem voltál képes normális hangnemben kérni" között ugye te is érzed az eléggé nagy különbséget? És megint, én belenézve a két telefon topikjába:
[Mi A1], [Redmi Note 5 Global] - eddig nem látom, hogy akár odáig eljutottál volna, hogy kérd.

Nem, nem értetődik magától, hogy ha kb. úgy indítasz itt, hogy hazudnak a tulajok, mert te magadtól valahol mást olvastál, akkor nekik kutya kötelességük lenne a te igényeidnek megfelelő programmal, körülményekkel bizonyítani egy tulajdonságot, aminek meglétével kapcsolatban csak neked nem sikerült eddig alaposan utánanézned.

De mondjuk mindegy is, a te "hited" a te szocproblémád.

#127918: ezt azután elsütni, hogy kábé lehazugoztad azokat a tulajokat, akik írtak neked, gyönyörű öntökönlövés volt. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#127918) Doky586 válasza tony_snow (#127915) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az itteni forumtagoknak akarok hinni, nem abban hogy ők mit takáltak a google keresőben..

De inkább hanyagoljuk a témát.

[ Szerkesztve ]

(#127919) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy telefont, de nem tudom melyik lenne a legjobb döntés.
Ami fontos: XIAOMI-ról lehet csak szó.
Van egy Redmi 3 pro-m, és mellé szeretnék még egyet, hogy a Sony M2 nyugdíjba mehessen.
Melyik Xiaomi lenne most a legjobb választás 40-50 ezer körül? Ami mondjuk jobb, mint a Redmi 3 pro?

Köszi előre is a véleményeket.

(#127920) sharp4 válasza ¤Envy¤ (#127919) üzenetére


sharp4
őstag

Xiaomi Redmi 5, 39.990 ft az Eustock-on.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#127921) Sungoo válasza Doky586 (#127902) üzenetére


Sungoo
addikt

Ha nem hiszel olyannak, aki több Xiaomi modell topikjának a házigazdája, és kb ezekkel a készülékekkel kel-fekszik, illetve olyanonak sem, akik ezeket a készülékeket hónapok óta használják, tesztelik, akkor tényleg nem a Te márkád a Xiaomi. Van sok számos modell.

(#127922) Doky586 válasza Sungoo (#127921) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Aki nem akart kétszer fél percet szánni arra hogy készítsen két screenshotot mint én is a (#127913) -ben és inkább 10 perceket szánt a kioktatásomra az nem is akart sose segíteni... :(((

(#127923) Tim82 válasza Doky586 (#127922) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ott (is) kevered a szezont a fazonnal, hogy miután burkoltan lehazugoztad kb. az említett fórumozót (trebrona), utána merült fel részedről egyáltalán a screenshot igénye:[link], amit nem kértél, hanem szemrehánytál, hogy hogyhogy nem kapsz meg automatice. :D

Ha meg valamiért engem akarsz összekeverni trebronával, nos, ajánlom figyelmedbe (újra) a neked címzett első hozzászólásom utolsó sorát, hátha ezúttal sikerül elolvasni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#127924) pit stop válasza Hippogriff (#127911) üzenetére


pit stop
addikt

Szia,
Én P9 mellett maradnék, nem ér többet, főleg annyival a Samsung

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#127925) juuzer válasza pit stop (#127924) üzenetére


juuzer
addikt

+1

A P9 a mai napig egy nagyon jól használható kis telefon :)

Vamos a la playa.

(#127926) b.lajos


b.lajos
tag

Hát gyerekek, kívülállóként, semleges "nézőként" akarva akaratlanul bele kell szóljak.
Bocs Doky586, de egy hatalmas f@szkalap vagy. A többiek helyébe szóra sem méltatnálak. És mindezt csak mert segítőkész emberkék, tulajok elmondják mit tud a telefon, erre te hazugnak nevezed (burkoltan) mert nem mutat képet. Esetleg jogdíjat nem kérsz a kapott segítségért?
Röviden ennyi, szélmalom harc nem kenyerem, de ez még engem is felhúzott...

[ Szerkesztve ]

b.lajos

(#127927) Doky586 válasza b.lajos (#127926) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Soha senkit se neveztem hazugnak !!!!!!! (még burkoltan sem) !

Amit ennek próbálnak beállítani az valójában arra való célzás hogy a javaslatadókat is megtévesztették és az én pénzem kárára adnak hibás(?) tanácsot felelősség nélkül.

(legfejlebb 60eFt kukába dobása után azt mondanák nekem: bocs tévedten, én is csak olvastam); még a cikk írója is csak mellékesen internetes más blogokon olvasott adatokból írta a specifikációit, anyagilag nem terheli felelősség ha hibás egy két általa leírt adat.. Ezt jelenti a hazugnak hitt mondat. Tulajdonképpen a "Biztos vagy benne:?" megfelelője. Azaz a fórumtagtól származó bizonyíték (screenshot) kérésére ösztönzés.

Nagyon sértődősek az emberek manapság. :(((

[ Szerkesztve ]

(#127928) Sgr_A válasza Doky586 (#127927) üzenetére


Sgr_A
addikt

Bocs de te is egy internetes oldalta hivatkozol
Azok mutattak valami bizonyítékot
~
Én épp ma vettem egy redmit de biztos hogy nem fogok neked semmilyen képernyő képet belinkelni
Ettöl a stilustól kinyilik sokak zsebében a bicska és már csak azért sem fognak segíteni

(#127929) Doky586 válasza Sgr_A (#127928) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"nem fogok neked semmilyen képernyő képet belinkelni"

Sajnos nem sokat változott a helyzet az utóbbi 80 évben.
Az emberekben ma is nagy az előítélet.. :(((

(#127930) Sgr_A válasza Doky586 (#127929) üzenetére


Sgr_A
addikt

Előitéleted neked van, itt mindenki át akar baszni hogy bukjál 60e-ret
Én egyszerűen nem csípem ezt a stílust ezért nem segítek
Amúgy itt vagy már PH rangban és az oldalon lévő teszted simán le újság cikkezed ehhez csak gratulálni tudok

[ Szerkesztve ]

(#127931) juuzer


juuzer
addikt

Szerintem engedjük el ezt a témát pls :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#127932) Dhampir válasza RoSSo3 (#127910) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy jó tanács, ha számít a giroszkóp is, olyan mobilokat ne vegyél, amiben nincsen.

(#127933) ElRamos


ElRamos
tag

A minap kérdeztem, hogy melyik telefont ajánlanátok, a Xiaomi Mi A1-et vagy Redmi 5-öt. Többen a Mi A1-et mondtátok, de ez lagalább 10-15 ezer Ft-tal drágább is, illetve nagyobb is. Kis kezem van, ezért nagy dilemmában vagyok, mert a Redmi 5 sem kicsi. Családban van egy Honor 9, ahogy a méreteket néztem, attól nem sokkal nagyobb a Redmi 5.

Van viszont egy másik jelöltem is, a Redmi 4X. Kinézetre jobban tetszik, bár a Redmi 5 meg újabb. E kettő közül választok majd, de hogy melyiket... :U

(#127934) Hippogriff válasza pit stop (#127924) üzenetére


Hippogriff
csendes tag

Szia!

Köszönöm, és neked is juuzer a választ!
Akkor marad a P9 :)

(#127935) juuzer válasza RoSSo3 (#127910) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem még mindig engedd el ezeket a borzalmas portrémódos bohóckodásokat. Rém gagyik. Inkább legyen egy kamera, de az normális. De egyébként ha tetszik a Honor 6C Pro akkor go for it. Szerintem hardverben elég gyenge ezért is szerettem volna mást ajánlani. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#127936) RoSSo3 válasza juuzer (#127935) üzenetére


RoSSo3
senior tag

A giroszkóp az lenne, amit pl. autós játékoknál irányításra lehet használni? Ezen ne múljon a dolog - persze nem hátrány, ha van, de kifejezetten nem hiányozna.

Nézegetem a P smartos portrait fotókat ITT. Szerintem ezek korrektek. De mint mondtam, biztosan azért látom őket megfelelőnek, mert nem láttam, mire képes egy 150, netán 200 ezer Ft-ba kerülő P20 pro vagy bármilyen más modell.

Amire használnám, szerintem arra tökéletesen megfelelne - aztán lehet nem lesz igazam.

De a 6C pro-t kezdem elvetni, inkább kivárom azt az időt, amíg a P Smart lemegy újonnan 50 körülre. Meg elvileg június végére-július elejére jön pár új mobil, ha jól tájékozódtam - hátha ez picit lenyomja az árát (persze ezt inkább csak remélem :) )

(#127937) *Mukeey* válasza Doky586 (#127929) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Bocsánat,de most nyers leszek...te mindig ilyen hule vagy,vagy csak tetteted???Még apám is tudja,hogy a MiA1-ben van béhúsz(mivel azt kapott ajándekba tőlünk és Telenor előfizető,így szinte kötelező volt,hogy tudja)!
OTG-t is tudja.
Te viszont továbbra is hule vagy.
Ph lofax meg azért vagy,mert egy topikba beböfögsz 80 ilyen fax kommentet.Az ilyenek miatt,mint te nincs manapság "értéke" a rangrendszernek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#127938) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Sziasztok!
Érdemes beruháznom egy Sony Xperia XZ Premium-ra? :U

[ Szerkesztve ]

Üdv: Rottweiler89

(#127939) tusik


tusik
tag

Üdv.
Honor 8-ra érdemes még beruházni? Újan 80 pénzért?

(#127940) MPeter87


MPeter87
őstag

Sziasztok,

30K Ft körül van esetleg ajánlott érintős telefon a Redmi 5A mellett? (megbízható forrásból)

(#127941) kételkedem


kételkedem
addikt

A vita hevében elsikkadt a kérdésem!
Xiaomi Redmi Note 5 lesz a befutó, Eustocknál most a 3/32 változat pont belefér az 55k keretbe.
Esetleg valakinek van egyéb javaslata?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#127942) Viktor0610 válasza kételkedem (#127941) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs. :)

Samsung Galaxy A54

(#127943) trebrona válasza kételkedem (#127941) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jó választás, B20-as és még az OTG-t is tudja, amit a P8 lite nem tudott.

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#127944) Viktor0610 válasza trebrona (#127943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A két szép szemedért (vagy hogy írta, most nem látom, mert letiltottam ;] ) nem hiszem el neked, de azért megkérdem, hogy a P8 lite tényleg nem OTG-képes?

Samsung Galaxy A54

(#127945) kételkedem válasza Viktor0610 (#127944) üzenetére


kételkedem
addikt

Tegnap este kipróbáltam, sajnos nem! :O
Soha sem jutott eszembe a telefonomra otg-n csatlakoztatni bármit is, de ahány ház, annyi igény!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#127946) trebrona válasza Viktor0610 (#127944) üzenetére


trebrona
nagyúr

Asszonyét most cseréltük Honor 8-ra, tényleg nem. Bár a saját tapasztalat nem mérvadó, ha a zinterneten mást írnak. ;]

Sajnos screenshot-tal nem tudom igazolni. ne haragudj meg érte, pls! :R

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#127947) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Egy ismerősöm számára keresek:

- Árkategória: a lentiek fényében meglátjuk de 70 alatt maradhatna
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? függetlenül vagy kártyásan (telekom), reszletre aruhitellel
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? átlagos, ebben az árban a bestbuy most
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) alap dolgok, net, fb, zene, messenger, insta, fényképezés ilyesmi, semmi extra
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android a preferált
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? normál méretű se nem túl kicsi se nem túl nagy

Huawei-ról hallottam jókat.

köszi előre is!

Impossible is nothing

(#127948) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

Sziasztok, 3 telefont neztem ki amiket az alabbi aron tudok beszerezni, melyiket javasoljatok?

- Huawei P20 Lite - 41.000
- Samsung A8 2018 - 48.500
- Nokia 7 Plus - 50.000

[ Szerkesztve ]

(#127949) Ájvé válasza meroly (#127947) üzenetére


Ájvé
veterán

Méret nem tudom mennyire megfelelő, de Redmi Note 5 a legjobb ebben a kategóriában, ha nem akarod hitelbe venni magad. 65-ért 4/64-est megkapod már, ez hosszabb távon jobb választás.

DuDieHUN:
Nokia 7 Plust venném ezek közül.

[ Szerkesztve ]

(#127950) juuzer válasza DuDieHUN (#127948) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Egyértelműen a Nokia 7 Plus. A 3 közül ez a legjobb telefon. :)

Vamos a la playa.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.