Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) joe979 válasza Steady74 (#31300) üzenetére


joe979
aktív tag

mindig ez a negatív szeretet :))

Szissz

(#31302) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Aki látta a minapi hirtelen felindulásomat beázó Carp Zoom pop up sátorral kapcsolatban.... Jelezném hogy korrekt a forgalmazó. Boltban ahol vásároltam elmondtam a történetet, adtak egy mailcímet, hogy oda küldjek egy képet a hibáról. Amit ide is betettem képet, elküldtem a forgalmazónak. Másnap hívott a boltos, vigyem vissza a sátrat, adott egy újat helyette. Ezt még nem próbáltam, de csak jobb lesz. :) Megvárom míg ráér az asszony, aztán óvatosan megnézzük gyárilag hogy van összehajtogatva, mert nekem nem sikerült sosem ilyen vékonyra.

(#31303) golyós válasza Zoli bácsi (#31302) üzenetére


golyós
őstag

:C

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#31304) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Még 1 hónap, fiúk! [Közös peca]
7-8an leszünk?
Steady74: hogy állunk a foglalással, el fogunk férni ott? Ki-kivel jön/megy?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#31305) hermanyi válasza FireFox1996 (#31304) üzenetére


hermanyi
őstag

7 emberkének ha jó a tábla akkor tuti :D
Ha jól látom te is Csepelről mész . Kérdezhetem kivel mivel ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31306) FireFox1996 válasza hermanyi (#31305) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Egyelőre úgy tűnik sajátommal megyek, senkivel ;)
Max jönne még 1 barátom, de még nem biztos.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#31307) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali szeretnék elkezdeni bojlizni eddig feedereztem és szükségem volna megfelelő orsora méghozzá a Prologic c1 botra azt néztem ki magamnak minél olcsóbban szeretnék kijönni belőle

(#31308) hermanyi válasza nepszter1 (#31307) üzenetére


hermanyi
őstag

Akkor használd a feeder cuccod :D Mi a különbség feeder és bojlizás között ? Az etetőanyag és a csali mérete . :DDD
DAIWA BLACK WIDOW 5500A Walterban most akciós (25)

Bocs nem akartam bántó lenni :R

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31309) nepszter1 válasza hermanyi (#31308) üzenetére


nepszter1
addikt

Médium és Light médium botjaim vannak :)

(#31310) Steady74 válasza FireFox1996 (#31304) üzenetére


Steady74
Topikgazda

+Zsola, az örök outsider. Én vele megyek Újpestről.

Peca előtt egy héttel kimegyek Tereskére beszélek a halőrrel. Amikor kb egy hónapja beszéltem a tó tulajdonosával, ő ezt ajánlotta. Ha 80-an leszünk, akkor 80méternyi helyre lesz szükségünk, igyekszem majd kilépni :) megbeszélem majd a halőrrel, hogy azokat a helyeket nekünk foglalja, sőt lehet csinálok táblát neki nehogy elfelejtse, és akkor ki tudja karózni. Arra gondoltam, hogy az erdősávval szembeni oldalon lennénk, a két tó közös gáti szakasza felőli részen indulna a foglalásunk. Rakón 13m-en kb 1,5-es víz van, aki így pecázik, annak ez segítség. Matchboton 20-25m körül 2-es víz van, feederezők, fenekezők a régi patakmedret is horgászhatják. A tó kb 90-95 méter széles, 45m körül van a régi meder. A teljes pálya akadómentes.

(#31311) hermanyi válasza Steady74 (#31310) üzenetére


hermanyi
őstag

Mester méterenként ülünk ? Nem lesz az egy kicsit zsufi ? Ősze fognak érni a ládák bakker :DDD
Bírlak én meg szeretlek is na de érted :)

szerk:

(#31309) nepszter1
Jó az kicsit finomabban fárasztasz ,nem erőlteted a halat :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31312) Grillo


Grillo
senior tag

Én Dunakesziről megye, ha nem lesz társulás, akkor egyedül. De nyitott vagyok bármire.

(#31313) Steady74 válasza hermanyi (#31311) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Jóvammá' :D 8 embernek 80 méter.

(#31314) tween válasza Grillo (#31312) üzenetére


tween
őstag

Azt az utolsó mondatot inkább nem erőltetném.. :DDD ;]

(#31315) Steady74 válasza tween (#31314) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Én a pecán kívül max. inni fogok, semmi másra nem vagyok nyitott :DDD

(#31316) tween válasza Steady74 (#31315) üzenetére


tween
őstag

Főni! Neked mindent szabad! :DDD

(#31317) vendingo


vendingo
veterán

Mettől meddig tartana a peca?
Nekem képlékeny a dolog, mert péntek este 11-ig dolgozok, és 270km -t kellene még vezetnem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31318) hermanyi válasza vendingo (#31317) üzenetére


hermanyi
őstag

Este már nem nagyon van forgalom így ama irigylésre méltó helyzetben vagy ,hogy ha leérsz nagy valószínűséggel te leszel az első a csapatból és foglalhatod a neked tetsző helyet :DDD
Én fél 9 -9 előtt tuti nem érek le

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31319) sityupityu válasza Steady74 (#31310) üzenetére


sityupityu
veterán

Hasznos infók a vízről, köszi. :R

(#31314) tween Cimbi, neked mindig ilyesmik jutnak az eszedbe? :DDD
Volt, hogy Jankovich Krisztián volt langyi neked most meg ez. Én simán átsiklottam Grillo szövegének ezen részén, de te....te rögtön megtaláltad a "lényeget". :C Kezdesz gyanús lenni nekem. :DD

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#31320) Grillo válasza tween (#31314) üzenetére


Grillo
senior tag

Én sem gondolnám, hogy egy nap alatt összemelegednénk, de még nem ismerem a társaságot. Minden esetre attól félni fogok, aki kék ingben és lyukas térdű farmerben jön. :DDD

Minden esetre nekem szűk óra az út, úgyhogy 8 körül ott leszek legkésőbb, ha van értelme. Vagy megyek korábban, ha nem leszek egyedül.

(#31321) FireFox1996 válasza Steady74 (#31315) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Azt nem beszéltük meg, hogy hánytól - hányig lesz a peca... reggel 6h-18h között?

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#31322) hermanyi válasza FireFox1996 (#31321) üzenetére


hermanyi
őstag

Reggel 6 :F
Te vagy a tógazda?
Ha dolgozni megyek is 7 kor kelek : ;]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31323) Steady74 válasza FireFox1996 (#31321) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Arra gondoltam 5kor tali Zsoláéknál, 6kor a tónál vagyunk. Többiek akkor jönnek amikor szeretnének. Beku pl. 9re :D

(#31324) gban válasza hermanyi (#31322) üzenetére


gban
Közösségépítő

Érdekes dolog ez.
Utálok korán kelni, de ha peca van, simán kelek korán.
Utálom az esőt, a legkisebbet is.
De ha bot van a kezemben, a picit erősebb esőben se kelek fel.
Utálom a szelet - ezt viszont pecánál is, mert se pecázni nem lehet, se a halak nem esznek.

Postázást nem vállalok.

(#31325) Grillo válasza Steady74 (#31323) üzenetére


Grillo
senior tag

Akkor én is megyek korán.

(#31326) sityupityu válasza Grillo (#31325) üzenetére


sityupityu
veterán

Én már lemegyek előtte egy nappal, hogy ne keljen korán kelnem. :DDD
Amúgy ez megoldható lenne?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#31327) FireFox1996 válasza sityupityu (#31326) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Simán!
Steady74 + Zolynet + Zsola kollégákkal mi már úgy voltunk lent, hogy péntek du. 6h-tól másnap délutánig voltunk.
Bár én is szívesen lemennék péntek du-ra, hogy ne kelljen korán kelnem, + vezetni olykor sem szeretek...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#31328) dragonfx


dragonfx
veterán

Iddn volt mar valaki kanán?
Van ertelmes eredmeny? Oda most kelle ngedely?
Bp.n belul van esetlrg valami kicsike tavak ami pecazhato?mely torol tudok.es meg?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31329) A Zéé válasza FireFox1996 (#31327) üzenetére


A Zéé
addikt

Kemények vagytok! Én 2,5-3 óra után elunom magam, a 12 óra se tudom hogy menne-e végig :D

Just a simple Lineman...

(#31330) zsola32


zsola32
őstag

jól ment a mai peca, 5 dévér és 2 kettes ponty lett a végeredmény, 2 potykát sajnos elvesztettem a stég előtt.
a csoki/narancs bogyó még mindig nyerő, a szilikon kukorica mellett.

(#31331) nepszter1


nepszter1
addikt

A okuma longbow 60 és a okuma longbow 65 -re mennyi zsinor megy fel rá ?

(#31332) hermanyi válasza Steady74 (#31323) üzenetére


hermanyi
őstag

Sejted mire gondolok :DD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31333) Steady74 válasza sityupityu (#31326) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Simán megoldható. Péntek 6tól kint leszel. Csak egyre figyelj, Tereskén mindig hidegebb van éjszaka mint máshol. Nyáron nappal +35 fok, éjjel +7-8fok is lehet.

(#31334) joe979 válasza nepszter1 (#31331) üzenetére


joe979
aktív tag

Az újra az XT szériára, az isten damilja sem elég. De milyen pecára ? Vagy füvet akarsz nyírni vele ? ;]

Szissz

(#31335) vendingo


vendingo
veterán

A héten 4x voltam pergetni, de 1 rávágáson kívül nem volt semmi. Sajna, hogy az az 1 kapás nem lett meg, mert épp a darazsat hessegettem a lábaim közül. Elég brutál krokodilnak tűnt, amikor odavert a poppernek.

Viszont sikerült infót kiszedni a helyi erőktől. Állítólag kapitális compók és keszegfélék vannak a csatornába. Holnap ha az időjárás engedi, akkor egy finom matchbotos peca lesz.
Az egyik öreg dióverővel akkora halakat szedett ki, hogy csak ámultam. Igaz egész héten szívlapáttal küldte be a kukoricát.

Gyanítom, hogy a rengeteg apró hal miatt nem kapnak a csukák. Sima merítőhálóval lehetne lapátolni a halakat, annyi van benne.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31336) sityupityu válasza vendingo (#31335) üzenetére


sityupityu
veterán

Melyik csatorna ez? Csinálsz majd pár képet a helyről? Nagyon érdekelnek ezek a kis vizek.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#31337) golyós válasza nepszter1 (#31331) üzenetére


golyós
őstag

Azért egy kis szűkítést adhattál volna. :O
Merthogy a 0,20-ból (hasamra ütök) 40méter 0,28-ból 230m stb.

De egyébként Google a barátunk : 210 m / 0,40 mm

Átváltásra ajánlom: [link]
Dobméretből is tud zsinórkapacitást számolni

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#31338) vendingo válasza sityupityu (#31336) üzenetére


vendingo
veterán

Eskü eszembe jutottál, hogy csinálok neked képet, csak valahogy elmaradt. Gondoltam, hogy harapsz majd a dologra :)

Ez a fertőtóba torkolló kis csatorna ami egy privát kikötővel van összeköttetésbe.
Most nézem, ezeknek van privát tavuk is, cölöpházakkal. 700-800 méterre van a fertő, ezek meg tavat csinálnak mellé :D

Igazi vadvíz. Csupa hínár, növény, sás, nád. Földúton lehet megközelíteni, autók nem járhatnak be, természetvédelmi terület. A csendet csak a bölömbikák párzása zavarja meg. Nagyon vadregényes.

Pár, helyiek által kitaposott kis beülőhely van, nagyon jó a ragadozóállomány, illetve a gardától az angolnáig minden van benne. A fertőtó táplálja, bármi beúszhat. A sok vízinövénynek köszönhetően remeg ívóhely, rogyásig van hallal.
A horgászat viszont trükkös, mert tényleg nagyon durván hínaras.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31339) csƵ


csƵ
őstag

0.14 monofil. ;]

(#31340) gban válasza csƵ (#31339) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ki is vetted?
Kihúzáskor csapott rá?
Ha igen, mennyi idő után vetted ki hogy ennyi kaja maradt még benne?

Postázást nem vállalok.

(#31341) csƵ válasza gban (#31340) üzenetére


csƵ
őstag

Csaliiztam, bedobtam, zsinórt süllyesztettem majd feszítettem. Akkor vágott rá. Azt hittem, hogy ponty, annyira húzta, de meglett.

(#31342) sityupityu válasza vendingo (#31338) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi. :)
Nagyon frankó hely lehet.
Régen felénk is volt pár kisebb öntözőcsatorna, egy laikus számára hihetetlen méretű halakat lehetett elővarázsolni belőle. Imádtam odajárni. Sajnos valamiért már nincs víz bennük, illetve elenyésző.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#31343) vendingo


vendingo
veterán

Ma jöttek lesni a technikát, le is lejmoltak szúnyoggal, adtam hozzá aqua pelletet is, mert semmit nem fogott. Jött is neki a hal, ami a szákban landolt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31344) vendingo


vendingo
veterán

Igen nagy a csend.... Mindenki a HD oldalt böngészi? :)

Próbálta már valaki ezt a kosarat? Ennyiért nagyon jó vételnek tűnik. Következő alkalommal rendelek pár darabot.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31345) tepenzed válasza vendingo (#31344) üzenetére


tepenzed
őstag

én csak sírok, hogy a jövő hétre kivett szabadságomat 6 fokban és esőben élvezhetem :D

(#31346) zsola32 válasza vendingo (#31344) üzenetére


zsola32
őstag

töltő is van hozzá? közben magtaláltam 600 pénz, ha jól nézem

[ Szerkesztve ]

(#31347) tween válasza vendingo (#31344) üzenetére


tween
őstag

Na a 10 grammosból én is berendelek :K

(#31348) LazacX


LazacX
tag

Megvolt az évadnyitó pecám a Tiszán is. Eredetileg 6 napra akartunk lemenni, ott töltve a Húsvétot is, de a várható rossz időjárás miatt 3 nap után hazajöttünk. 2 napra még némi peca is belefért, napi bő 2-2.5 óra erejéig. Többféle módszer is be volt tervezve (pergetés, kishalas fenekezés, feeder, bolognai), de részben az idő rövidsége, részben pedig a hűvös hajnal (tegnap deres volt a kocsi szélvédője) miatt csak az aktív pergetés maradt. A víz amúgy is aránylag magas volt (a bolognaihoz képest), a 8-as bottal nyújtózkodni kellett volna, -100 cm-nél már jó, -200 cm-nél remek igazán. Mostanában szorgalmasan néztem a hydroinfót, az egy hónappal ezelőttihez képest még így is 5 m-t apadt, a víz egyébként szép tiszta. Ennél rosszabb évnyitó itt se legyen. 2 napja volt egy jó másfeles balin, de inkább némileg fölötte is lehetett, meg egy kilósforma csukám lemaradt közvetlenül szákolás előtt, természetesen a szák otthon maradt, a gripet meg nem várta meg. :D Tegnap meg 2 ütésem volt balinra, az egyik szép nagy, de nem lett meg. Egy kis bugylicsuka ugrott rá a gumihalra, de azzal a lendülettel ki is rázta a horgot, valamint egy bő méretes csuka ki is jött, 80-90 dkg körüli.

(#31349) Csabee. válasza dragonfx (#31328) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Voltam kinn. Engedély kell. :) tegnap előtt kukoricára rabolt egy 5,8-as csuka! Kis srácnak élete hala volt :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#31350) vendingo


vendingo
veterán

Reggel sütött a nap. Gondoltam kajálok egy kis sonkát meg kalácsot, aztán megyek compózni. Mire végeztem már esett az eső :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.