Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Csabee. válasza FatalEror (#12000) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hehe, meg kell keresnem! Én szerettem nézni "Győzi" poénjait.. :)

Üdv: Csabee.

(#12002) FatalEror válasza Csabee. (#12001) üzenetére


FatalEror
addikt

Én speciel ezért szerettem a Győzike Show-t,szégyen ide,szégyen oda,de rohadt jó volt nézni,ahogy mindent összeken a gyerek,a veszekedés,illetve "Győzi" szerencsétlenkedését. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#12003) Csabee. válasza FatalEror (#12002) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Így van! Én is jókat mulattam..;)

Üdv: Csabee.

(#12004) Steady74 válasza Csabee. (#11992) üzenetére


Steady74
Topikgazda

walterland.

(#12005) Pocee


Pocee
senior tag

Srácok!

Ha valaki véletlen hibátlan profi orsót szeretne venni megtenné,hogy ír nekem privátban.

2db Shimano Baitrunner Aero GTE 5000B nyeletőfékesek,pótdobok,gyári dobozaik megvannak.
kb 10-12 pecán lettek bevetve.

Előre is köszi!

Mr.Brightside

(#12006) Csabee. válasza Steady74 (#12004) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az eleg draga hely nekem ugy tunt!

Üdv: Csabee.

(#12007) nickwaren


nickwaren
tag

Sziasztok!

Újabb hétvégi túrán vagyok túl Isaszegen, de ma délelőtt már azt kellett mondanom, hogy ez már nem is szórakozás és pihenés. Ma délelőtt elkaptam egy konvoj halat, fél órán belül 4 db nagy testű szépség jött, az első kettőnél dupla fárasztás volt. :DDD A hétvégét 108 kg össz súllyal zártam 10 db hal mellett. Most 1-2 hétig pihentetem ezt a nagy halazást a tavon, mert holnap telepítés és szerdán oldják fel, aztán nem szeretném, hogy 1-2 spori a "bojlis" horgászra fogná, hogy nem fogja meg a fazékba valót. :))

(#12008) lakisoft válasza Csabee. (#12006) üzenetére


lakisoft
veterán

Viszont sok minden van ami máshol nincs. :R

(#12009) adrian360


adrian360
őstag

na a mai naptól én is elmondhatom magamról, hogy már fogtam idén halat :) soroksári kis-duna részen voltam ma kint, fenekezőn nem volt szinte semmi, kis gébek lökdösték csak a csontit, úgyhogy mikor lejjebb ment a szél (mert sajnos elég nap erősen fújt dél felöl) megpróbálkoztam a nád mellől keszegezni, jött is két bodorka meg pár nagyobb sneci, de aztán azok is eltűntek. mindegy legalább megáztattam kicsit a zsínorokat, aztán ha majd nem fúj a szél ennyire visszamegyek még párszor oda

(#12010) choco01 válasza nickwaren (#12007) üzenetére


choco01
addikt

Grat!:)
Isaszegen melyik tó? :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12011) nickwaren válasza choco01 (#12010) üzenetére


nickwaren
tag

Köszi! A Park He tava, az utolsó tó a 9 tóból ami Gödöllő és Isaszeg között van. ;)

(#12012) Steady74 válasza Csabee. (#12006) üzenetére


Steady74
Topikgazda

nem tudom milyen pelletet keresel, de van nekik ezerfele. es az araik altalaban mervadoak.

tudtok olyan bolhapiacot, v nagyobb piacot pesten ahol arulnak horgaszcuccokat?

(#12013) Steady74 válasza nickwaren (#12011) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Szia,

Mennyire leterhelt a tó hétvégén amúgy? Ha 9 körül érkezem (család miatt) akad-e még hely?

Hétköznap mennyire lehet jót pecázni ott? Melyik részére érdemes leülni?

(#12014) choco01 válasza nickwaren (#12011) üzenetére


choco01
addikt

Köszi. :D
Egyszer lehet érdemes lenne meglátogatni a helyet.. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12015) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Tegnapi nap elég jól sikerült, 13 ponty lett partra segítve, 6 elmaradt. Bónuszként a végén beugrott egy nagyobb kárász.

Íme az első 4 ponty. 1,5-3kg közöttiek voltak.
Csali: Haldorádó Vörös Démon Tigrismogyoró.
Etetőanyag: 2kg SBS Flumino Natur + 1L SBS Groundbaitmixer Ananász + Liftező morzsa + Csemegekukorica

Kép 3

Kép 4

Kép 5

(#12016) lakisoft válasza Recon666 (#12015) üzenetére


lakisoft
veterán

Nagy gratula. :R

(#12017) Recon666 válasza lakisoft (#12016) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:R

(#12018) Csabee. válasza Recon666 (#12015) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Grat! Szépek!

Üdv: Csabee.

(#12019) lakisoft válasza Recon666 (#12017) üzenetére


lakisoft
veterán

"Hogyan fogjunk halt" című tanfolyamra mikor hívhatlak meg vendég előadónak?

(#12020) KonzolKartel válasza Recon666 (#12015) üzenetére

Szép eredmény:R

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12021) Recon666 válasza Csabee. (#12018) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm! :R

lakisoft: Nem vagyok én olyan profi, kell szerencse is hozzá. :R

KonzolKartel: Köszönöm! :R

UI: Etetőanyag békeversénél nem használtam vizet, csak a Groundbait mixert öntöttem rá. 1kg Flumino etetőanyaghoz/500ml ananászos groundbaitmixert öntöttem.

(#12022) lakisoft válasza Recon666 (#12021) üzenetére


lakisoft
veterán

Éhes lettem :DD. :R

(#12023) nepszter1


nepszter1
addikt

Fater hallota hogy gyakrabban ellenőrzik a csatornákat milyen engedély kell hozzá ? Merre tudnám ezt kiváltani és kb mennyibe kerülne ?

(#12024) lakisoft válasza nepszter1 (#12023) üzenetére


lakisoft
veterán

Hol, merre?

(#12025) nepszter1 válasza lakisoft (#12024) üzenetére


nepszter1
addikt

Békésmegye / Mezőkovácsháza , Battonya

vagy teljesen fölösleges erre ? Meg haverokkal mennénk és csak az élmény miatt még a legkisebb halat is visszadobjuk !

[ Szerkesztve ]

(#12026) Recon666 válasza nepszter1 (#12025) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Állami elég ha rajta van az engedély hátoldalán az adott csatorna kb 3-5k fogási naplóval. Ha nem akkor területi, az viszont húzósabb.

lakisoft: Érdekes illata volt, nem az a kimondott ananász, a natur elnevezés ellenére én enyhe tigrismogyoró illatot fedeztem fel az etetőanyagnál. Így a cucc is tigrismogyorós-ananászos lett. :) Megspékelve a fluo angol morzsával jól nézett ki, nekem tetszett, mint kiderül a halaknak is. :D

[ Szerkesztve ]

(#12027) KonzolKartel

Etetőanyag bekeverésénél melyik a jobb? Az adott tó vize, vagy csapvíz( esetleg ásványvíz:D )

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12028) Recon666 válasza KonzolKartel (#12027) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azt szokták mondani, az adott tó vize.

(#12029) Steady74 válasza Recon666 (#12028) üzenetére


Steady74
Topikgazda

De ha otthon, ásványvízzel kevered be, sem érzik a halak a különbséget.

Ha van időd megvárni még elkészül a kaja, akkor a parton csináld meg, ha nem akarsz vele tökölni, otthon ásványvízzel mehet. Én utóbbit választom, igyekszem minden felesleges dolgoz otthon megcsinálni, ami a horgászástól veszi el az időt a parton.

(#12030) Alg válasza Steady74 (#12029) üzenetére


Alg
veterán

Én meg mikor kiérek csak nézelődök, sétálok, gyönyörködök egy sort, mire nagy nehezen ráveszem magam hogy na, horgászni is kéne :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12031) nickwaren válasza Recon666 (#12015) üzenetére


nickwaren
tag

Grat, nagyon szép fogás! :C

Steady74: Változó a hétvégi leterheltség, természetesen a telepítésnél és utána 1-2 hétig nagy a tömeg, kivéve, ha frontos időszak van, mert olyankor hiába a telepítés nem olyan a fogás és gyorsan elmaradnak az emberek. A hónap második felében akár még 9-kor is találhatsz szabad helyet. Hétköznap már régen voltam, de akkor szerintem nyugodtabb a helyzet. Most a tó hátsó fele megy jobban (legvégén 3 esőbeálló szinte mindig foglalt hétvégén), a keszeg, kárász már múlt hét közepe óta veri a parti nádast. Ez a rész nagyjából elég akadós a szerelékek és a víz alatti egyéb dolgoktól. A halőrház felőli oldalon elég sok beálló található eső esetére. Az első gátnál kb 3-4 méteres vízre lehet most számítani, de a múltkor találtam hátul a parttól kb 30-40 m-re is 2 méteres mélységet. Nyugodtabb pecához a tó túlsó oldalát a fa híd utáni részt javaslom neked, a te tapasztalt szemeid úgy is kifogják szúrni, hogy miért. ;)

No egy kérdés, a tapasztaltabbakhoz:
Miért tűnik úgy nekem, hogy az ilyen tavakon a bojlis horgászokra úgy néznek, mint egy űrlényre vagy a sátán követére? A közgyűlésen megszavazták/tuk, hogy legyen bojlis horgásztatás (egyelőre kidolgozás alatt van), de az öregek meg ágáltak, mert félnek, hogy akkor nekik nem lesz meg a fogásuk a friss elvihető pontyokból. Pedig szerintem a kettőnek egyáltalán nincs köze egymáshoz, lehet én látom rosszul, igaz én nem szórok be töménytelen mennyiségű kaját, a hétvégi eredményt is kb összesen 1 kg etetéssel értem el és kisebb pontyokból egy darabbal sem találkoztam.

(#12032) Steady74 válasza Alg (#12030) üzenetére


Steady74
Topikgazda

A sorrend nálam, ha leérek a vízpartra: szétpakolni, ládát-széket elhelyezni, botokat előkészíteni, etetőanyagot előkészíteni, etetés, peca, gyönyörködés :)

Nickwaren: ha nem bánnád, egyszer kimennék Veled egy tó-szemlére :R

(#12033) nickwaren válasza Steady74 (#12032) üzenetére


nickwaren
tag

Persze, hogy nem bánnám ;), leegyeztetünk majd egy hétvégét. Pl a pünkösdi hétvégén végig kint leszek, ha minden összejön, de még előtte is megyek ki.:)

(#12034) Steady74 válasza nickwaren (#12033) üzenetére


Steady74
Topikgazda

ok, akkor majd egyeztetünk! és köszi a lehetőséget.

bojlis témához csak egy gondolat: általában mindenki magából, vagy a hallottakból indul ki. bojlis horgászat = kapitális halfogások. (itt jön a saját tapasztalat) amit megfogok = hazaviszem. Azt nem veszik észre viszont, hogy a két folyamat között nincs egyenlőség, sőt. A bojlis horgászok zöme visszaengedi a halat (kicsit is). Ez a saját meglátásom.

Ha viszont látják majd, hogy a bojlis horgász nem hagyja a megfogott amúrt 2 percig fetrengeni hagyni a kavicsos parton, amíg megnyugszik (szintén saját tapasztalat), és látják, hogy nem hívják a szomszédot: hogy Ottó, fogtam halat kell-e, ha nem, akkor kérdezd meg anyádat/tesódat/tökömtudja kit, mert akkor is elviszem a halat.. na akkor majd leesik nekik, hogy nem kell félni tőlük, sőt, tanulni lehet nem is keveset.

(#12035) Recon666 válasza nickwaren (#12031) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm! :R

(#12036) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gyönyörű ez az orsó; [link] :)

(#12037) FatalEror válasza Recon666 (#12036) üzenetére


FatalEror
addikt

Nekem a zöld tesó jobban bejön,de ez sem gyenge!

HardCore is my LifeStyle

(#12038) Recon666 válasza FatalEror (#12037) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az is szép, ha lenne rávalóm, nem gondolkoznék, hogy milyen távdobó orsót vegyek a feederre. :)

(#12039) lakisoft válasza Recon666 (#12038) üzenetére


lakisoft
veterán

Mi fán terem ez az orsó? Milyen gyártmány? Lehet tudni valamit a megbízhatóságáról?

[ Szerkesztve ]

(#12040) choco01 válasza Recon666 (#12036) üzenetére


choco01
addikt

Pont ezt néztem én is, előbb utóbb kell egy ilyen. :B :K
:DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12041) Recon666 válasza lakisoft (#12039) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát nem egy garázs márka, de ezt a botok és orsóik ára tükrözi. Ha jól tudom angol. :)

(#12042) Steady74 válasza Recon666 (#12041) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Angol márka a Browning, és taiwan-on folyik a gyártás, nem kínában, illetve Korea. Elég drága cuccok alapvetően, de megbízatóak és nagyon jók.

(#12043) becsitibi


becsitibi
senior tag

Szép jó estét,tegnap előtti fogásom az emelt fenekezős házilag készített szerelésemre jött kb a 10.-ik éjszakai próbálkozásom volt,most kivételesen egy élő küszt tettem fel a horogra,és erre jött a 68 cm-es bajszi 21:58-kor.

A hal gyomra tele volt tavi rákkal:

Valszeg azért eszik ebbe az időszakba rákot,mert az nehezen emészthető a páncélja miatt,és az ívási időszakba nem kell táplálék után kutatnia,talán ez lehet az egyik magyarázat amit sok harcsahorgász titkol.Egy vízre dőlt 3 méter széles nádoszlop elé dobtam a szerelésem,valszeg kereste a hím harcsát,mert ikrás volt amit fogtam.

(#12044) Steady74 válasza becsitibi (#12043) üzenetére


Steady74
Topikgazda

grat, szép fogás

(#12045) lakisoft válasza becsitibi (#12043) üzenetére


lakisoft
veterán

grat. Súlya? Mi lett a sorsa? Paprikás?

(#12046) becsitibi


becsitibi
senior tag

Kösz sráccok :R ,súlyát nem mértem,olyan 3,5-4 kg-os lehetett talán,68cm-es volt,és a fagyasztóba landolt konyhakész állapotba,a harcsát nem szabad visszadobni,mert állítólag túl van szaporodva a tóba,hát nem tudom,nekem ez volt ott az első.

(#12047) dragonfx


dragonfx
veterán

el is felejtettem múlt pénteken voltunk a moby 2.ön.
Nyárias meleg, enyhe szél.
22 ponty a végeredmény.na én így képzelek el egy sikeres napot.
kukorica a nyerő a víz nem volt már hiodeg.végiog fenekessel nyomtam 1 jött uszosra.
felének egész jo ereje volt.4db egész szép példány volt olyan 4 kg.os kb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12048) nickwaren válasza becsitibi (#12043) üzenetére


nickwaren
tag

:R :R :R

dragonfx: szintén grat ;)

(#12049) Recon666 válasza becsitibi (#12043) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szép, grat! :)

(#12050) Csabee. válasza dragonfx (#12047) üzenetére


Csabee.
nagyúr

22 ponty az nem semmi! Ki kell mennem nekem is oda:)

Én ma csak 2 ponttyal büszkélkedhetek.



Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.