Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) sNORh válasza ficere (#8000) üzenetére


sNORh
addikt

jaja azért mondtam, tavaly nagyon szép balinokat fogtam Bodrogolaszinál..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8002) Kurik válasza sNORh (#8001) üzenetére


Kurik
tag

képek nincsenek? csak rég láttam már balint... :B :))

mekkorák voltak?

[ Szerkesztve ]

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8003) sNORh válasza Kurik (#8002) üzenetére


sNORh
addikt

ment püben egy kép, nem a legnagyobbak, 2-3 kilósak voltak, de élmény volt őket kifogni, mert annyira küzdenek.. :) egy bement egy töltésre dzsumbulyba.. bekelett mászni érte, elég durva volt a bodrog melettem akár 30 méter mély is lehet, én meg egy 10-15méter hoszú fél méter széles hordalékos töltésen mászbam be érte :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8004) sNORh válasza sNORh (#8003) üzenetére


sNORh
addikt

tavaly elég kicsik voltak még a csukák a bodrogban, mind méreten aluli volt, de azok jöttek szószerint 10 percenként.. remélem megnőnek nyárig.. mennyi idő alatt nő meg egy csuka? egyszer láttam róla kis filmet csak nem emléxem..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8005) Kurik válasza sNORh (#8003) üzenetére


Kurik
tag

köszi!
láttam ;) jó az... :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8006) Kurik válasza sNORh (#8004) üzenetére


Kurik
tag

Találtam leírást középtájon van egy táblázat...kicsit régi de szerintem azóta nem változott :D

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8007) sNORh válasza Kurik (#8006) üzenetére


sNORh
addikt

nagyon jó cikk.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8008) ficere


ficere
aktív tag

Ma este irány menyhalazni.

Machete nem ír sms-t

(#8009) sNORh válasza ficere (#8008) üzenetére


sNORh
addikt

ah.. hova? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8010) Kurik válasza ficere (#8008) üzenetére


Kurik
tag

beszámolót is majd :DD szerintem kíváncsian olvasná mindenki :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8011) Kurik


Kurik
tag

Kezdtem azt hinni hogy majd már nincs sok hátra kedvenc időtöltésünk művelésére...de az időjárás nagy úr... :((( :(((

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8012) Eagl3 válasza Kurik (#8011) üzenetére


Eagl3
veterán

Tavaly is baromi nehezen olvadtak ki a tavak... emlékszem, még az egész tó be volt fagyva egy kis rés kivételével, de már ott pergettem. :DDD

(#8013) Gézengúz válasza Kurik (#8011) üzenetére


Gézengúz
addikt

Én tudok egy jó helyet ahol a héten már fogtak pontyot... :))

(#8014) Kurik válasza Gézengúz (#8013) üzenetére


Kurik
tag

Kedves Gézengúz!

Igen voltam már azon a tavon, igen ott tartom az egyéni rekordomat :)
DE idén be nem teszem a lábamat oda! :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8015) Gézengúz válasza Kurik (#8014) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem baj kolléga akkor idén nélküled megyünk....Pedig szeretünk Veled pecázni de akkor majd maradsz az ágyban cumi a ........ :DD :U ;]

(#8016) sNORh válasza Gézengúz (#8015) üzenetére


sNORh
addikt

xd

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8017) Kurik válasza sNORh (#8016) üzenetére


Kurik
tag

Kár hogy olyan messze laksz :( jöhetnél Te is velünk pecázni...hozzászólásaidból ítélve.. ellenénk... :B

Olyan tó hogy nem nagyot tudni kell dobni, hanem kicsit... :D
Tudnánk mesélni... :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8018) Gézengúz válasza Kurik (#8017) üzenetére


Gézengúz
addikt

Fogalmazás egyes leülhetsz.... :P

Olyan tó, hogy nem nagyot kell tudni dobni, hanem kicsit.....

Azért mert Te mindig a nádasba dobáltál? :DD

Na jó amikor a zsinórrögzítőbe klipszeltél akkor már majdnem jó volt csak nem kellett volna olyan közel állni a vízhez, hogy még úgy is berepüljön... :)

Mondjuk az a hihetetlen mázli amivel néha kirángattad..attól kész voltam...

[ Szerkesztve ]

(#8019) sNORh válasza Kurik (#8017) üzenetére


sNORh
addikt

:DDD elmennék szivesen

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8020) ficere


ficere
aktív tag

Most jutottam gép közelébe.Szombaton voltam Balsánál menyusozni,vagy 10db-ot fogtam,meg egy süllőt halszelettel,de nem volt az igazi.

Machete nem ír sms-t

(#8021) Kurik válasza ficere (#8020) üzenetére


Kurik
tag

Gratula! :) Jó Hideg lehetett... :))

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8022) ficere válasza Kurik (#8021) üzenetére


ficere
aktív tag

Köszi.Elég hűvös volt.

Machete nem ír sms-t

(#8023) zolynet


zolynet
addikt

így még senki sem horgászott: katt :D

Life is too short to stay stock!

(#8024) Kurik válasza zolynet (#8023) üzenetére


Kurik
tag

ohh, ez... :DD

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8025) ficere válasza zolynet (#8023) üzenetére


ficere
aktív tag

nem gyenge

Machete nem ír sms-t

(#8026) Gézengúz


Gézengúz
addikt

az :DD

Olvasgassatok..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8027) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Unatkoztam na..... :)

De Ti nem fogtok.... :)

[link]

(#8028) ficere válasza Gézengúz (#8027) üzenetére


ficere
aktív tag

Holnap ismét irány a Tisza menyhalazni.

Machete nem ír sms-t

(#8029) sNORh


sNORh
addikt

valakinek nincs felesleges nemhasznált pergetőbotja? :U lenne egy szép állapotú feeder botom érte :) pm me

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8030) ficere válasza sNORh (#8029) üzenetére


ficere
aktív tag

nekem van egy balzer matrix 5-25g 2.7m.

[ Szerkesztve ]

Machete nem ír sms-t

(#8031) sNORh válasza ficere (#8030) üzenetére


sNORh
addikt

ment pü :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8032) sNORh


sNORh
addikt

Na sikerült elcserélnem egy EnergoTean Zander Trio-ra. pöpi kis bot, és ami nagyon tetszik benne, hogy kicsi mert 3 részes, de mégis 3M-es :)
Pont tilalom van csukára, de ha vége megnézzük mit tud ;]
Egy Tica Gainer orsót néztem ki hozzá. Amcsi cucc, de van egy csávó aki behozza őket, ára sem húzós.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8033) Kurik válasza sNORh (#8032) üzenetére


Kurik
tag

Az a lényeg hogy görbüljön :DD

de ne a leakadástól :U

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8034) róland válasza zolynet (#8023) üzenetére


róland
veterán

:DDD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8035) zolynet válasza sNORh (#8032) üzenetére


zolynet
addikt

mennyiért ér házhoz az orsó? paraméterei? :F

Life is too short to stay stock!

(#8036) olbeteam válasza sNORh (#8032) üzenetére


olbeteam
tag

Itt is vehetsz Tica cuccokat

I can resist everything but temptation.

(#8037) sNORh válasza zolynet (#8035) üzenetére


sNORh
addikt

hát mint kiderült drágán, a szokásos becsapós hirdetés.. 8-ért volt megghirdetvve, de mikor konkrétan rákérdeztem 13 lett belőle, az is a leggyengébb modell ami nem kell.. nemtom akkor mi volt 8k..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8038) zolynet válasza sNORh (#8037) üzenetére


zolynet
addikt

én inkább pontosan ezért maradok az itthoni kínálatnál

Life is too short to stay stock!

(#8039) sNORh válasza zolynet (#8038) üzenetére


sNORh
addikt

nézek vmi jobbacska energotímet hozzá :) tapasztalatok vkinek az EnergoTeames Orsók minőségéről? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8040) ficere válasza olbeteam (#8036) üzenetére


ficere
aktív tag

holnap indulok megnézni.

Machete nem ír sms-t

(#8041) olbeteam válasza sNORh (#8039) üzenetére


olbeteam
tag

Tegyél rá rendes orsót.
Linkeltem voltam volna, szívem szerint Shimano Techniumot, mert nekem az a csúcs, de az ára is...

I can resist everything but temptation.

(#8042) sNORh válasza olbeteam (#8041) üzenetére


sNORh
addikt

annyit nekem nem ér.. elég fanatikus akinek ennyit ér egy orsó.. kifogod ugyan azt a halat egy 10k-s orsóval is mint egy 40k-s orsóval..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8043) Kurik válasza sNORh (#8039) üzenetére


Kurik
tag

Nekem egy gulp xxl-em van... (tudom nem egy kategória, amiről beszélgettek) én nagyon nem vagyok megelégedve vele... :(
sok halat fogtam vele tavaly, de idén csak etető botnak az orsója lesz :S

[ Szerkesztve ]

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#8044) tiger71 válasza sNORh (#8039) üzenetére


tiger71
aktív tag

Szia SNORh! Én használok energoteam orsókat, mindkét feeder botomon az van, és tökéletesen meg vagyok velük elégedve! 8500-10000HUF között volt tavaly az áruk (power feeder 5000), de én a vaterán le tudtam csapni 5000HUF + pk darabját! Nem bántam meg cseppet sem! :DDD

Predator Helios 300...

(#8045) dragonfx válasza olbeteam (#8036) üzenetére


dragonfx
veterán

:W :W

azt hittem később lesz.nem sejtettem ilyne hamar.minden évben ott voltam.és ma épp itthon punnyadtam nem tudtam mit cisnáljak.
a barom.... :W :W :W

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8046) gardener


gardener
senior tag

Üdv újra mindenkinek! :R

Március 15-én haverokkal megkezdjük a szezont :K

Gondolkodunk hova menjünk. Az a baj csuka süllő kilőve.
Valószínű kárász kezd, majd csontira "vadászni".

Haverék tudom,hogy pontyozni akarnak, viszont még elég hideg van és talán lesz is hozzá.
Legjobb valószínű egy olyan tó lenne amin frissen volt előtte telepítés.
Ha mégsem ilyen tó mellett döntünk, milyen módon lehetne pontyot fogni?

Valaki leírhatná. :B

Csapatban járnak?
Keresni kell a halat?
Mélyebb vermelő részek felől kellene kérdezősködni helyi tagoktól?
Bőséges etetés kell?

(#8047) Eagl3 válasza gardener (#8046) üzenetére


Eagl3
veterán

Be vannak még fagyva a tavak nem? :F

(#8048) gardener válasza Eagl3 (#8047) üzenetére


gardener
senior tag

Már csak éjszakánként fagynak vissza-vissza. Remélem 15-re sehol se lesz híre fagynak...

(#8049) tiger71 válasza gardener (#8046) üzenetére


tiger71
aktív tag

A kérdéseidre a válasz, szerintem:

Ilyenkor még nem igazán bandáznak a halak, de ha keresik az élelmet, akkor fogható több is egy helyről! Vándorolni nem érdemes, inkább keresni egy jónak ítélt helyet, és az vallatni! Nekem ilyenkor (olvadás után) a környékbeli tavaknál a sekélyebb részek jöttek be, főleg ha előtte mielőtt mész süt a nap és melegszik egy kicsit a víz! Ilyenkor kihúzódnak, akár még 1-2m-re is!!!! Az etetést el kell találni, mert ha túl kevés, akkor nem csalogat, ha pedig túl sok, akkor nem a csalit fogja felvenni a hal! Én mindig valami intenzívebb, erősebb etetőanyagot használok ilyenkor! Pld a Kingbaits hideg vizes cuccai nagyon beváltak (epres, fahéjas)!!! 2kg-ot szoktam bekeverni (de szigorúan csak a felhasználás előtt - és lezárom, hogy ne veszítse el az illatát) + 2doboz csemege kukorica + 2nagy doboz csonti. Kezdetnek bedobok (lövök) 4-5 gombócot a kiszemelt helyre, és arra megyek rá a kosárba gyúrt anyaggal! Ha bejönnek a halak, akkor minden kapás után dobok még egy plusz gombócot az etetésre, természetesen a kosárba gyúrton kívül!
Valamint apró horgot használok (8-10), valamint fonott horogelőkét (6-8-as), hogy minél finomabb és "észrevehetetlenebb" legyen a végszerelékem!

Remélem tudtam segíteni! Üdv Pali

Predator Helios 300...

(#8050) dragonfx válasza gardener (#8046) üzenetére


dragonfx
veterán

élőcsalival a préirin van rá esély.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.