Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) ooloo válasza hermanyi (#60000) üzenetére


ooloo
őstag

Nagyon sok "még elmegy" árút hoznak keletre . Nem mondanám , hogy használhatatlan a bot , de na . Az ember teljes értéket fizet és joggal elvárhatja , hogy teljes értékű terméket kapjon . Nagyon eltolja az ember kedvét , ha úgy érzi , hogy átbaxták .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60002) csƵ válasza ooloo (#60001) üzenetére


csƵ
őstag

Azt még elviselem, hogy szutyok a ragasztás a boton, mert olasz, de azért görbe ne legyen már.

(#60003) ooloo válasza csƵ (#60002) üzenetére


ooloo
őstag

Az a görbület észre sem vehető , ha egy 8-as töves kakaskodik a vonal másik végén .
Ez az a bot , amiről említést tettél tegnap vagy tegnapelőtt ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60004) energy4ever válasza hermanyi (#60000) üzenetére


energy4ever
addikt

Horgaszbotoknal mit takar arban az "alja", "kozepe"?
A kemeny 1800ft-os botjaim is rendben vannak kinezetre. Eddig. :D

(#60005) lbandi777 válasza csƵ (#59996) üzenetére


lbandi777
aktív tag

De legalább a villanyszerelő egyenesen véste a konyhát.

(#60006) szgzuri


szgzuri
csendes tag

Egy hosszabb beszámoló az elmúlt napok gyomaendrődi élményeiből.
A gyomaendrődi Fűzfás-zugi holtágon most hétvégén (csütörtöktől vasárnapig) rendezik a feeder OB döntőjét.
Mivel épp itthon voltam, igy csütörtökön kilátoggatam egy pár órára. Még soha nem láttam profi horgászversenyt, kivancsi voltam, hogy is megy ez. Szerintem aki nem szokott horgászni, annak rém unalmas lehet nézni, nekem, aki néha keszegezem, élvezhető volt a műsor.
Walter Tamást és Döme Gábort egymás mellé sorsolták, leültem hát mögéjük nézelődni.
Tamásnak nagyrészt sok kis keszeg jött, Gábornak nagyrészt sok picike törpeharcsa. Volt pár szebb keszeg is, és átlagban minden versenyző fogott 1-2 bónusz pontyot.
Amikor lefújták a versenyt, Tamás felállt a ládáról, valaki megkérdezte tőle, hogy mennyit fogott, ő azt mondta: "úgy kb 11.60". Amikor megmérték, a mérleg 11.45 kg-ot mutatott.
Ez nem semmi, gondoltam, fejben igy leköveti, hogy mit ad ki a kb 50 darabból álló vegyes méretű zsákmány.
Tamás hihetetlenül dinamikusan horgászott, folyamatosan mozgatta a csalit (Do not move the feeder! - Hahaha!), amikor teli kosárral dobott, akkor inkább csak etetett, kirántotta a kosarat, kitekerte, és ugyanazzal a lendülettel visszadobta az üres kosarat (pontosabban a csalit) a kavargó kajafelhőbe, gyakran még lehullóban elhúzták neki a keszegek.
A többi nagy horgászt is megnéztem, jó volt látni őket élőben. A keszegre beállitott szerelékkel a beugró pontyokat igen türelmesen fárasztották, a két kilós ponykával percekig elbibelődtek, miellőtt meg tudták meriteni. Jó volt látni, hogy nem csak úgy kitépik őket a vizből, hanem küzdenek egy kicsit a hallal.

Horgásztam is, csütörtök hajnalban a holtágon keztem, pontyra készültem fűzött kukorica csalival. Három kisponty és 7 mohó törpeharcsa jelentkezett, püff neki.

Elegem lett a törpékből, és elhatároztam, hogy péntek hajnalban megpróbálok egy feeder botos keszegezést a Hármas-Körös folyón, ahogy felénk mondják az "Élőn".
A folyón alattunk levő Békésszentandrási duzzasztó miatt a sodrás igen csekény, 40 grammos kosár elég volt.
Pörkölt-karamellás etetőanyag, főtt búzával, csemegekukoricával, csalinak csonti meg csemege.
Nagyon jól sikerült, folyamatosan jöttek a karika és dévérkeszegek, a nagyobbak olyan 70 dekásak voltak, persze volt sok kicsi is.
Beugrott egy két kilós potyka is, nagy élmény volt kifárasztani.

Pár óra alatt összesen 8 különböző fajú halat fogtam. Számomra a nap legnagyobb meglepetését a képen látható halacska (és még egy hasonló társa) jelentette.

Életemben először fogtam ebből a halfajból, a felismerés örömét meghagyom a sporttársaknak.

(#60007) ooloo válasza galervin93 (#59982) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Szép sorban ...
"Egy 3-4 órás pecához kb. mennyi kenyér kellhet? " Ez a sodrástól is függ , no meg a kenyér minőségétől . A nehéz barna kenyerek tartósabbak , mint a laza szerkezetűek . Érdemes néha ránézni , hogy mennyire kopik a zsákból a kenyér . Ha kell , akkor pótolni . Ha nincs utánpótlás , akkor a halak is odébbáll(hat)nak . Nem kell attól tartanod , hogy a nagy csobbanástól örökre szétrebbennek a halak ... 5 perc sem kell , már ismét ráállnak az etetésedre . A maradék etetőanyagot is beleteheted a kenyeres zsákba .

"Hol számíthatok kapásra, dobjak közvetlenül a zsák alá, és onnan engedjem, vagy lentebb várhatóak a halak?"
A zsák alatt bárhol .... érdemes kicsit beljebb és feljebb dobni , mint a zsák . Mire a zsák vonalába ér a szerelék a horog a fenék közelében van . Szépen - enyhén - visszatartva bekormányozod a zsák vonalába és enyhén visszatartod ... néha engeded . Sokszor akkor kapja el a hal , amikor a visszatartásból elengeded . És ami fontos (szerintem ) ... a botot fogó kezed mutatóujja mindig a zsinóron legyen . A legtöbb esetben hamarabb érzed a kapást , mint látnád .

"És egy praktikussági kérdés - hogyan érdemes megoldani pl. a csalik szárazon tartását a vízben állva?"
Szigorúan kenyérrózsa ... ha lehet rögtön a kemencéből . Minél frissebb a kenyér , annál jobb . Kicsípsz egy keveset a beléből és kb a felét rányomod a horogra . A másik fele maradjon lazán . Kerestem használható képet , hogyan is néz ki , de vagy kicsi a kép és nem látszik a lényeg , vagy nagy de állóvízre való csalizási módszert ábrázol .

Ha van még kérdésed ne habozz kérdezni .

Viszont azt csodálom , hogy más nem ugrott rá a kérdésedre ..... pedig van itt nem kevés minden hájjal megkent , tapasztalt "vén róka" .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60008) ooloo válasza szgzuri (#60006) üzenetére


ooloo
őstag

Garda... :DD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60009) A Zéé válasza szgzuri (#60006) üzenetére


A Zéé
addikt

én nagyon sokáig azt hittem, hogy ők csak a Balatonban élnek. Aztán kb. három éve Sződligetnél többet is fogtam úsztatva. Igaz azóta sem találkoztam velük :(

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#60010) csƵ válasza ooloo (#60003) üzenetére


csƵ
őstag

Ja, hát kérem, akkor sem, ha lógatom róla az etetőkosarat...
A szalonautón se veszed észre a karcot, ha koszos.
Igen, ez az.

(#60011) ooloo válasza csƵ (#60010) üzenetére


ooloo
őstag

Én egy próbát tennék a kereskedőnél .... ha szerencséd van , akkor értékbeszámítással választasz egy másik botot . Ha nem , akkor sem dőlt össze a világ . Ha a funkcióját maradéktalanul betölti , sok kellemes percet okozhat Neked ez a bot . Vedd úgy , hogy egyedi botod van .
És legközelebb hosszasan vizsgáld meg a megvételre szánt felszereléseket . Persze, így utólag könnyű okoskodni . :B

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60012) csƵ válasza ooloo (#60011) üzenetére


csƵ
őstag

Sajnos rendeltem, így más módja nincs vizsgálni.

(#60013) galervin93 válasza koko52 (#59983) üzenetére


galervin93
őstag

Jogos, elnéztem a napot... Vasárnap sajna meló, így az nekem kiesik.

(#59984) aladarazurbe
Köszönöm!
Nem dobni tervezem a kenyeret, hanem szerintem besétálok vele, bár ebbe még a sodrás beleszólhat. :D Meglátjuk.
Úszóból itt 15 gramm körüli kelleni fog, csinálok duci úszós meg Bolosat is,aztán meglátjuk melyik hogyan működik.

(#59989) hermanyi
Még egy előkekötésnél megmaradó zsinórcsonkot sem dobok el, szóval nem marad ott ez sem (remélhetőleg - először kenderkóccal akartam kötni, de a műanyag talán tartósabb).

(#60007) ooloo
Köszönöm!
A kenyérrózsa biztosan előkerül, használtam már az Ipolyon, ismerős a módszer, hogy tartson is a horgon, de közben szép "bolyhos" is legyen. :)

Köszi mindenkinek, hát várom már nagyon, azért ez mégsem az Ipoly. :B

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#60014) ooloo válasza csƵ (#60012) üzenetére


ooloo
őstag

Azt mondják , hogy biztonságos a netről rendelni , de a fene tudja . Én maradok a hagyományos vásárlásnál .

Ellenben most is azt mondom , hogy jó az a bot . Ha nem hívod fel rá a figyelmünket , akkor észre sem vesszük . Majd az első nagyobbacska ponty feledteti veled a fiaskót . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60015) hermanyi válasza energy4ever (#60004) üzenetére


hermanyi
őstag

1800 ért úszót nem kapok nem ,hogy botot :D De viccet félretéve nálam az alja úgy 15 ig van majd kicsit nagyobb ugrás a középkategória 80-85000 és a felet a felső kategória . Ezek az átlag botokra értendőek nálam Match ,Feeder Spic . Rakó az más tészta abba nem menjünk bele .
De ugye ez az én személyes tapasztalatom a kategóriákkal . Vannak akiknek egy DG Master Carp vagy egy SW Nova már a világ teteje .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#60016) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Kinek milyen etetőanyag és bojli vált be ami eredményesen használható? Kezdő vagyok de tudom függ a hőmérséklettől stb viszont szívesen fogadnám a tapasztalatokat hogy ne kelljen felvásárolni az összes ízvilágot és márkát.

(#60017) mano660 válasza csƵ (#60012) üzenetére


mano660
tag

Tapasztalatom alapján, itthon webshopban rendelt botok többsége (ötből négy), valamilyen mértékben a toldásnál (a toldás kialakításakor) elhúz. Angliából rendelt Preston botom tökéletesen egyenes, persze az is lehet, hogy szerencsém volt.
Nem márkafüggő ez a jelenség. Trabuccón kívül, küldtem már vissza Dömének a saját fejlesztésű botját (és a csere bot is hajlott volt), Eurostar MasterClasst, Walter botot is.
Megrendeléskor jelezni szoktam a "megjegyzés" rovatban, hogy szállítás előtt ellenőrizzék a bot egyenes futását, mert a görbe botot visszaküldöm.
Ma már inkább boltból veszem, és válogatok.

(#60018) jpeetr válasza Szilágyi84 (#60016) üzenetére


jpeetr
aktív tag

caperlan wellmix bojli
olcsó, és mivel oldódó, rapid pecára nagyon jó
epres és scopex verhetetlen

(#60019) csƵ válasza mano660 (#60017) üzenetére


csƵ
őstag

Jártam már így én is más bottal is. 190 centis pergetőbot is volt már görbe.
De én sajnos rá vagyok szorulva a rendelésre. A környékünkön nem nagyon van választék.

(#60020) Baroc válasza csƵ (#60019) üzenetére


Baroc
tag

Ha rendelted akkor indoklás nélkül is visszaküldheted, pont amiatt, hogy élőben nem volt alkalmad megvizsgálni. Kérhetsz cserét, vagy pénzt vissza. EUban 14 nap van erre, itthon van aki 8 napban limitál. Az oldalukon is fent kell ennek lennie.

(#60021) csƵ válasza Baroc (#60020) üzenetére


csƵ
őstag

Tudom, küldtem már vissza Angliába is.
De még nem kaptam választ.

(#60022) bilon73 válasza Szilágyi84 (#60016) üzenetére


bilon73
aktív tag

pedig felfogod :D
viztol is fugg, idojarastol is...

pl nekem most a balatonon (deli parton) a halas fuszeres eteto es a fokhagymas csali jott be.
ahova rendszeresen jarok ott a mezes eteto es mezes csali....

szoval mikor hogy :)

(#60023) Szilágyi84 válasza bilon73 (#60022) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Igen gondoltam hogy nem lesz csak 1 mindig mindenre megfelelő. Ha jól tudom akkor a melegbe inkább a bűdös/fűszeres vagy fokhagymás és a kevésbé gatyarohasztó időben az édesek pl mézes hatékonyabb talán és akkor még ott vannak az aromák és folyékony ízes löttyök.is szóval lesz mit kitapasztalnom. Kukoricából érdemes vajon ízesítettet ?

[ Szerkesztve ]

(#60024) gg72


gg72
veterán

Spiccbotot keresek 5 méteresben (Balcsi, móló/nádas mellett), mit ajánlanátok? Eddig ezeket néztem:
- D.A.M REAL CARBON TELE POLE [link]
- NEVIS TORRENT POLE 5M [link]
- LAKESIDE -9 500 [link]

(#60025) yanna


yanna
őstag

Srácok! Széttekertem az orsóm, azaz kiesett a hajtókar fogantyú csavarja. Természetesen a stégdeszkák közötti résen csont nélkül a vízben landolt. Nem emlékszem milyen volt, de elég idióta megoldás lehetett... Mi a franccal lehetne pótolni szerintetek?

(#60026) ooloo válasza yanna (#60025) üzenetére


ooloo
őstag

Egy másik csavarral . Evidens...
Elmész egy csavarkereskedésbe és segítséget kérsz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60027) csƵ válasza yanna (#60025) üzenetére


csƵ
őstag

Veszel Kínából knob-ot, ahhoz adnak.
Ja azt hittem a takaró esett ki. Bármely csavar boltban kapsz hozá.

[ Szerkesztve ]

(#60028) gg72 válasza gg72 (#60024) üzenetére


gg72
veterán

Találtam még egyet:
- EUROSTAR SEAMONSTER CLASSIC SPICCBOT 5M [link]

(#60029) yanna


yanna
őstag

Köszönöm fiúk! De egy hatlapfejű vassal nem szívesen próbálkoznék. Vagy szaküzletben elképzelhető hogy spéci "belevaló" is kapható?

(#60030) energy4ever válasza yanna (#60029) üzenetére


energy4ever
addikt

Pont ugyan olyat nem hiszem hogy kapsz!
Nekem masodik hasznalatnal ment szet a hajtokar tuloldali fixalo csavar. A csavaron elforgott a muanyag, es igy nem lehetett tekerni. En nyomtattam hozza a gyarinal jobbat.
A Te esedetben is jo lehet vasarolni egy "hatlap", vagy imbusz feju csavart, majd a csavar fejere nyomtattni egy burkolatot.

(#60031) KunEmber válasza gg72 (#60024) üzenetére


KunEmber
senior tag

Lakeside 9. Többünknek az van itt a fórumon. Könnyű, erős, múltkor simán kijött vele a 60-as dunai keszeg.

Arra figyelj, hogy könnyen törik, reped, kényes anyag. Legalábbis nálam.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#60032) Zoli bácsi válasza yanna (#60025) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Csavarbótba' vidd be, keresnek bele valót. Másik tipp, nézd meg a robbantott ábráját az orsónak, cikkszám szerint fel vannak sorolva az alkatrészek. Cikkszám alapján meggugliznám... :)

gg72 : A Nevis a legkisebb súlyú talán, én súly alapján állítanék prioritást, a spiccbot kézben van végig. HA nem sürgős, figyeld a Pecapláza napi akcióját, elég sokszor van akcióban spiccbot és Bolo(gnai bot), néha féláron. Én megvenném a legkönnyebbet legjobb áron. ;)

(#60033) KunEmber válasza Zoli bácsi (#60032) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nevis vagy 25 grammal nehezebb. Lakeside volt 5 órát a kezemben. Én tényleg szerelmes vagyok abba a botba :DDD

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#60034) gg72 válasza Zoli bácsi (#60032) üzenetére


gg72
veterán

Kösz, én is figyelem a súlyt és az Eurostar is csak 180g (a Nevis 175), ráadásul ez most csak 8700 Ft, lehet megpróbálom.

(#60035) Interceptor válasza csƵ (#60019) üzenetére


Interceptor
addikt

És mind olasz volt? :U Amúgy én elbírnék viselni egy ilyen "fost" ha hozzám vágnák, mert ennyi pénzt nem adnék botért.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#60036) ooloo válasza galervin93 (#60013) üzenetére


ooloo
őstag

Beszámoló kötelező ! :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60037) yanna válasza Zoli bácsi (#60032) üzenetére


yanna
őstag

Köszi druszám!

(#60038) Zoli bácsi válasza gg72 (#60034) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

CSak érdekességképp, spiccbotokat nézegettem, sajnos súlyt nem találok: [link]

Kunember: Nem találtam a súlyt a leírásban. :)



Szerk: Huh, nem tudom felétek mi van, itt (Kapuvár) dörgött, besötétedett, ömlött az eső, kétszer jéggel...

[ Szerkesztve ]

(#60039) @mriya@ válasza Zoli bácsi (#60038) üzenetére


@mriya@
őstag

Mi éppencsak a széléből kapunk, de azonnal áramszünet lett. :W

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#60040) Steady74 válasza @mriya@ (#60039) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Újpesten leszakadt az ég, ömlött az eső, viharos szél fújt, nagyjából vízszintesen esett az eső vagy 10 percig.

(#60041) KunEmber válasza Zoli bácsi (#60038) üzenetére


KunEmber
senior tag

152 gr a Lakeside 9-500.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#60042) Grillo válasza Zoli bácsi (#60038) üzenetére


Grillo
senior tag

Nálunk most jött vissza az áram vagy 3 órát nélkülöztük. Pont lefürödtem gázon melegített vízzel lavórból, mire felkapcsolódott a villany...

(#60043) jansky1


jansky1
senior tag

Balatoni pontyok is szeretik az aquat. Stég előtt bothossznyi távról jöttek a kis potyeszok, 1-3 kg. Kosárban aqua uni kis kukoricával, a horgon egy szem csemege.
Pergetve meg a nagy büdös semmi, pedig konkrétan felfröcskölték rám a vizet a stégre.

(#60044) sityupityu válasza Zoli bácsi (#60038) üzenetére


sityupityu
veterán

Ennyiért ne vegyél spiccbotot, még 5 méterest se. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#60045) Zoli bácsi válasza sityupityu (#60044) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Van egy 2500ft-os 4m-es Bólóm, Silstar Grizzly. Első botjaim közt vettem. Tavaly késő ősszel tavon a nád mellett bohóckodtam vele, keszegeztem. Akasztottam egy ötös pontyot. Karikába hajlott, nagyon szépen kirugózta a hal kirohanásait. Vadvízen is fogtam vele pontyokat. Nem volt szívem kidobni, elajándékozni, mai napig használom. Itt még 4m-nél nem látványos a kompozit plusz súlya. Viszont mindent (is) bír, 6 éve ütöm-vágom dobálom.
Találtam már vízparton bokorba dobott eltört spiccbotot, nem egyszer. Mindegyik karbon bot volt.
A kompozit anyag nehezebb, nem annyira gyors akciójú mint a karbon. Viszont terhelhető, nem érzékeny az ütésre, enyémet leakadó hal miatt sokszor csaptam neki fejem feletti faágnak, izomból.
Nem azt mondom hogy vegyen mindenki olcsó botot... Csak azt, hogy nem kell leírni az olcsóbb botokat, van létjogosultságuk. :U :K

(#60046) galervin93 válasza ooloo (#60036) üzenetére


galervin93
őstag

Nem felejtettem el, csak pénteken reggel 6-kor keltem, aznap mentem éjszakára, tegnap délelőtt a peca, délután-este vendégek, közel 40 órát voltam talpon... :(
Na szóval, mivel sűrű volt a program, kemény nettó 2 óra peca idő jutott, így nem is vártam hogy megváltom a világot. Sóderes pálya, a zsákot nem dobtam, hanem bevittem, 10 méteren kb. melles víz, de úgy húz, hogy már ott alig bírtam talpon maradni. Az első 1 óra szenvedős volt, mert nem horgászom gyakran úszóval a Dunán, aztán a Bolo úszó használatát ia még csak messziről ugatom stb... Pár csippantást azért ekkor is láttam. A második órára már kicsit összeállt a dolog, úszó vezetése, mennyire tartsam vissza, milyen szögben legyen a zsinór, hová engedjem a kapás érdekében stb. Szóval jött baba-márna jó pár darab, ilyen 5-15 dekásak, hát zabálnivalóan aranyosak voltak. :DDD Jött fenékjáró is. Ők mind viszonylag közel a zsák alatt. Ha lejjebb engedtem, akkor pedig már akadtak dévérek és paducok. Nem sok, pár darab, de nagyon jó móka volt.


A dévér mögött látszik a bója. Az etetés működött, mert alatta folyásiránynak folyamatosan mozgott a hal, más kérdés, hogy full béna vagyok még. :DDD De mivel úgy néz ki holnap késik a front, így délelőtt megint kimegyek, nem hagy nyugodni a dolog. :) (csak ne éjszakás után kellene megint...)
Szóval köszi a tippeket mindenkinek, működött a dolog, csak én vagyok még nagyon kevés hozzá, de jövök fel mint a talajvíz. :DD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#60047) ooloo válasza galervin93 (#60046) üzenetére


ooloo
őstag

Ne viccelj ... 2 óra alatt fogott halmennyiség egy Nálad most debütáló módszerrel ? Ne szerénykedj . Pár alkalom és már Te fogsz nekünk tanácsot adni zsákos módszerből ... ;) Csali területén mit tapasztaltál ? Kenyérrózsa vagy egyéb csali volt a fogósabb ? Merre áztattad a zsinórt ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#60048) sityupityu válasza Zoli bácsi (#60045) üzenetére


sityupityu
veterán

Értem amit mondasz, a terhelést azt biztos, hogy bírják. Én inkább a nagy súlyra és a rossz súlyelosztásra gondolok 5 métertől a botoknál. Az ember keze leszakad tőlük. Meg te is a súlyára voltál kíváncsi. Nem tudom, hogy ennél mi lehet a pontos adat, de olyan nehéz lehet mint a sár, és azt a plusz egy métert a 4 méter után meg fogod érezni ha hasonló botot veszel.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#60049) galervin93 válasza ooloo (#60047) üzenetére


galervin93
őstag

Kenyér nem jött be, csontit csipegették inkább, de sajna nem volt sok időm próbálkozni. Ellenben úgy döntöttem holnap is kinézek, mert csak estére, kedd reggelre ígérik a rosszabb időt. Ráadásul árhullám eleje, Pesten most még stagnál, de éjszakától 1-2 centi/órás ütemben megindul felfelé, az nem tűnik rossznak. Élő csontim mondjuk vagy lesz vagy nem, mindegy, fagyasztottat viszek, meg elvileg van onnan nem messze egy korán nyitó bolt, benézek majd oda, hátha.
Albertfalva, Árasztó-utca felett kicsivel. Csak kisvíznél (200-220 körül) lehet lemenni a sóderosra. Akad egy-két nagyobb kő a vízben, de amúgy szép tiszta a meder, feederkosárral is érezni, hogy kopog rendesen. Igazi paducos pálya. :)
Vagy 300 méterrel lejjebb rakózott egy csóka, ő fogdosott, bár nem láttam mit, a feederesek nem sok hallal találkoztak.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#60050) hermanyi válasza galervin93 (#60049) üzenetére


hermanyi
őstag

Áraszton is fogdosták a padrokat . De még szerintem 2 hét és indul a málnaszezon is .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.