Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) hermanyi válasza vendingo (#59000) üzenetére


hermanyi
őstag

talán 4 órát kibír :D
szerk . Amúgy 9kg a hozzá adott vizet nem számítva

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#59002) vendingo válasza hermanyi (#59001) üzenetére


vendingo
veterán

Ha matchezek, akkor 1kg kaja+1 doboz kukorica szokott elfogyni nálam. Methodnál alig van fogyás az S-es kosár miatt.
Holnapra fél kiló kajával és 1 doboz kukoricával készülök, klasszik feederezést tervezek, remélem beugrik pár szebb keszeg. Sok sok halat szeretnék fogni, unom már a pontyozást amit az új bot miatt részesítettem előnyben.

Na meg hogy én is felvágjak valamivel: mától számítva 21 nap szabin leszek, a peca cuccokat ki se veszem a kocsiból. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59003) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sziasztok!
Preston C-Drome Method feederről mi a vélemény?
Igazából a 3.96 AX heavy Beastmasternek keresek párty, ugyan olyat 3.60 ban szinte lehetetlenség beszerezni, ez a Preston meg hasonló karakterűnek tűnik. Esetleg mit ajánlanátok? :R

(#59004) tsimehcla válasza vendingo (#59002) üzenetére


tsimehcla
csendes újonc

Az a jó...
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#59005) galervin93


galervin93
őstag

Én meg egy hónapja nem voltam, lassan azt se tudom hogyan kell dobni. :DDD És nem is tudom mikor jutok ki...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#59006) Sungoo válasza tsimehcla (#59004) üzenetére


Sungoo
addikt

Nyugdíjas vagy, vagy home office? :DDD Irigyellek.

(#59007) A Zéé válasza galervin93 (#59005) üzenetére


A Zéé
addikt

én kijöttem ugyan, de a kocsiban ülök, és lehet, hogy mindjárt megyek is haza, mert szarrá ázott mindenem... :(

Just a simple Lineman...

(#59008) KunEmber válasza hermanyi (#58999) üzenetére


KunEmber
senior tag

😂

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#59009) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gyékényes Komádi 1-es tó.
6.50, 6.70, 7kg ezzel a tendenciaval nap vegere 10kg ig elerhetek. :U


[ Szerkesztve ]

(#59010) Sungoo válasza Recon666 (#59009) üzenetére


Sungoo
addikt

Gratulálok! A bot eladó lesz, hogy a vonalkód még rajta van? :D

[ Szerkesztve ]

(#59011) Recon666 válasza Sungoo (#59010) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Thx. Aa csak annyira uj meg :DDD

(#59012) hermanyi


hermanyi
őstag

Na az a kaja mennyiség fél nyolctól 11 ig volt elég. A Duna ez idö alatt 10cm ért emelkedett. Maga a peca szerintem jó volt igaz pulcsit vihetem volna, mert az eső és szél kombo án néha azért nem volt melegem. 🤣 És itt van pár apróság a maiak közül.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#59013) A_ScHuLcZ válasza everest140 (#58848) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

everest140, technium: Köszönöm, a leírtak alapján szimpatikus a hely, szerintem a napokban teszek egy próbát arrafelé.

Más: jövő hétvégén Kecskeméten leszünk, és arra gondoltam, hogy tennék egy próbát a környéken valamelyik tavon, ha az időjárás is kegyes lesz. Kérdés, hogy melyik helyet érdemes megcélozni, esetleg vannak-e tapasztalatok valamelyikkel kapcsolatban (pl. bevált helyek, távolságok, etetők, csalik)?
Alapvetően 5 érdemleges horgásztavat látok Kecskemét közvetlen közelében:
- Kecskeméti záportározó
- Ho-Hó Horgászcentrum (kicsit lavór hatású, picike tó)
- Fisharéna horgásztó
- Metró horgásztó
- Potykató Pihenőpark

Célhal továbbra is ponty és amúr, lehetőleg a konyhainál nagyobb méretben. :)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#59014) vendingo


vendingo
veterán

Nálam is megvolt a keszegezés. Annyira ment a hal, hogy süllyedés közben vitték a kukoricát, néha le se tudtam tenni a botot, mert csobbanás után már rángatott a hal. Sajna nagyok nem jöttek, de élveztem. 3x kellett kaját keverni a sok dobás miatt. Ponty most nem jött, örültem volna 1-2 példánynak változatosság képpen. Mellettem fele fele arányban húzták a keszeget, pontyot, a másik sporinak meg a botját húzta a hal a víz tetején. :)
Jó buli volt, de jobb is lehetett volna, ha reggel a light botot pakolom el a MH helyett.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59015) @mriya@ válasza A Zéé (#59007) üzenetére


@mriya@
őstag

Tegnap kint ücsörögtem 17-23 között.
Egy beleúszásom, és egy kapásom volt., mindkettő szakadt.
Búcsúzóul még beszakadt mindkét szerelékem a tuskósorba.
Ismerősömnek egy leakadása volt ugyanennyi idő alatt, és valami megrágta a taposott snecijét.
Ma is tervezek lemenni, bár az időkép szerint jobb lenne csicsikálnom. :C

[ Szerkesztve ]

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#59016) alien0903 válasza A_ScHuLcZ (#59013) üzenetére


alien0903
tag

Ez nem rossz: https://horgaszvendeghaz.hu/

(#59017) Interceptor válasza Sungoo (#59006) üzenetére


Interceptor
addikt

Az én fogásim is így néz ki. Munka után is le lehet nézni útban hazafelé, aztán hétvégenként is ki lehet nézi. Mondjuk ülő horgászatnál több idő kell meg több macera, én leginkább pergetek.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#59018) @mriya@ válasza @mriya@ (#59015) üzenetére


@mriya@
őstag

lejöttem, 10 perc alatt fogtam egy 4,70-est.
utána 20 méterrel beljebb mentek a halak, ahol már nem érem el őket.
de még messze van 21 óra. :D

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#59019) tsimehcla válasza Sungoo (#59006) üzenetére


tsimehcla
csendes újonc

home office/szabadúszó, és mostanában ennyire nem volt munka (vagyis bevétel se) + ez volt a nyaralás idén...

(#59020) xbrbiz válasza hermanyi (#59012) üzenetére


xbrbiz
tag

És mennyiségre mennyit fogtál? Mert ugyanezt a méretet sikerült nekem is fognom pár óra peca alatt feederrel negyed ennyi kajával és kiváncsi lennék, hogy intenzívebb etetéssel, pontosabb horgászattal mit lehet elérni.

(#59021) @mriya@ válasza @mriya@ (#59018) üzenetére


@mriya@
őstag

Sajnos az eső óta alszanak a halacskák. :O

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#59022) hermanyi válasza xbrbiz (#59020) üzenetére


hermanyi
őstag

kb 40 db halam volt ,130 cm es vízben .
Márnából volt 2db nagyobbacska (2kg körüli ) Lánykoncérból is volt egy két szebb példány de ezek voltak az átlag méretek .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#59023) tsimehcla válasza hermanyi (#59022) üzenetére


tsimehcla
csendes újonc

Megkérdezhetem, hogy hogyan juttatsz be ennyi kaját ennyi idő alatt? Mind rakóssal megy csészébe, vagy becsúzlizod/gombócozod? Az elején megy be a nagyja alapozónak, vagy folyamatos, egyenletes az etetés? Nem telnek el a halak egy idő után? Érdekel ez folyóvízi etetés kérdés, néha tényleg úgy tűnik, hogy ekkora folyóba kár a kaját pazarolni, vagy annyi kell, hogy a világ pénze nem elég...

(#59024) hermanyi válasza tsimehcla (#59023) üzenetére


hermanyi
őstag

Az írásod vége a lényeg , de itt nem a minőség a lényeg hanem a mennyiség . Az ,hogy hogyan jut be az nagyon alkalom és helyszín függő . Ahol ma voltam itt nem gáz ,pedig kicsi a vízmélység (130cm ) . Itt lehet nyugodtan dobni a gombócokat. Árasztó utcánál ,K hídnál hiába dupla ilyen mély a víz ahol horgászol .Ott érzékenyek a halak ,ott kupakolin kell mert ha dobod akkor szétugrik a hal (elég fárasztó meló) . Alapnak a 22 liter kajából kb 4 litert rakok be . Utána viszont a rendszeresség a lényeg 5 percenként megy 1 gombóc , persze függ ,hogy mennyire megy a víz .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#59025) vendingo válasza hermanyi (#59024) üzenetére


vendingo
veterán

Ma nálam is ez volt, a csobbanàsra jöttek a halak, a becsapódó kaját már vitték is, le se tudtam tenni a botot. Egy Matchel vízközt apríthattam volna rendesen.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59026) technium válasza Recon666 (#59003) üzenetére


technium
csendes tag

Szia! Leírás szerint az aernos feeder is xt 60-as carbonból azaz ugyanabból az anyagból készült mint a beast master ax, gondolom a karaktere is hasonló lehet, és még kapható is. Nagy különbség nem szokott lenni közöttük. Pl.: catana bx; beast master bx és cx; nexave ax is tök hasonlók, még a spiccük is egyforma. Talán a beast master dx tűnik ki a sorból, boltban megsuhogtatva nekem keményebbnek tűnt és a bot is vastagabb nyél fölött.

(#59027) xbrbiz válasza hermanyi (#59022) üzenetére


xbrbiz
tag

Köszi! Ez azért bő 4x-es szorzó ahhoz képest amit én fogtam + nálam nem volt komolyabb hal közte.

(#59028) MurdR


MurdR
veterán

Korábbi Valkói/Vácszentlászlói Víztározós problémám mellé széljegyzetnek:
Sajnos nem bennem van a hiba, a környéken sem nagyon mentek a halak.
Az elmúlt két hétben egyre több és több tetem lebegett a part szélén, tegnap előtt amikor lent voltunk, akkor iszonyat bűz, még nagyobb halpusztulás, és döglődő halak voltak jellemzőek... Ha jól tudom akkor ezen a héten fogják bevizsgáltatni a tetemeket, hogy mi okozza ezt a problémát. Még jó hogy megvettem egy hónapja kb az éves bérletet a tóra. De nem is az idegesít a legjobban, hanem borzalmas látvány az egész...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#59029) @mriya@ válasza MurdR (#59028) üzenetére


@mriya@
őstag

Nálunk a befolyó patakban volt vízhabzás és halpusztulás.
A víz hypo-szagú volt.
Milyen furcsa, abba a patakba ürítik a veresegyházi thermál fürdő kifolyó vizét. :O

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#59030) Interceptor


Interceptor
addikt

Mai match rekordom 5 mini géb az Újpesti Öbölben :C Ez volt a második match horgászatom az első egy vidéki dunai holtágban volt, 30-40db kis fűzfakeszeget sikerült ott fogni meg két kisebb sügeret, az is fasza hely volt(irónia), de azt legalább élveztem. Ma sikerült megértenem, hogy ez víztípustól függően valójában egy nagyon bonyolult műfaj lehet, mert nagyon sok a tényező amit kezelni kell. Megkockáztatom ehhez képest a feederezés kismiska, már amennyi tapasztalatom van abban is. Értékelhető halat még nem sikerült fogni. Valószínűleg mindent rosszul csináltam(sokat bénázok) és ez az Öböl szerintem nagyon nehéz pálya, az össze vissza változó vízmélység, áramlat, az időnként kissé feltámadó szél mind ellenem volt. A főzsinór sem akart süllyedni, talán ez volt a legnagyobb baj. Ezeket a problémákat így együtt már nem tudtam kezelni.
Talán majd a következő próbálkozásra egy harmadik helyen sikeresebb leszek :D Olyan süllyedő zsinórt tud valaki ajánlani ami TÉNYLEG süllyed is? Első alkalommal még azt csinálta amit kell(TRABUCCO T-Force XPS match sinking), ma viszont már nem, pedig délutánra tiszta volt a víz és akkor sem süllyedt le, nem értem :W

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#59031) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Szegeden a tisza bal partjan szokott valaki horgaszni? Most valtottam tiszara evest es normalis helyeket probalok a szegedi oldalon keresni, de az eddigi 3 alkalmbol csak akadot talaltam.. :P

(#59032) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Manapság egyre több magántavon teszik kötelezővé a nagyméretű (1m x 1m) merítőt, így kénytelen leszek a meglévő mellé beszerezni egy ilyen méretet is.

Van valamilyen ajánlott típus, ami nem vonzza a bognártüskét?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#59033) csababarca


csababarca
őstag

Múltkor betliztem az édes ízű etetőanyaggal, úgyhogy először vettem fokhagyma-mandula etetőt, meg hozzá ugyanilyen ízű csalit, kíváncsi vagyok.
Meg tejsavas erjesztett roppantott magmixet tervezek hozzá keverni.
Keverhető össze vagy ne erőltessem?

(Ajánlják a “büdös” kaját melegben, de nem veszi be a gyomrom a sima erjesztett tejsavas etetőket, ezért gondoltam ezt a fokist)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#59034) vendingo válasza csababarca (#59033) üzenetére


vendingo
veterán

A halak gyomrának kell bevennie nem a tiédnek. :DDD
Próbálkozhatsz kolbászos és hasonló etetőkkel, nekem beváltak. Pl haldo magyar betyár, ez sok nagy halat adott, kicsik kerülték.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59035) csababarca válasza vendingo (#59034) üzenetére


csababarca
őstag

Most ezt már megvettem, de akkor következőre rápróbálok ezekre!

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#59036) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Tegnap ebéd után lementem a Rábára, Nick-Rábekecöl közt táboroztam le. Egy method feeder, meg egy hagyományos fenekező bordás kosaras szerelék lett bevetve. Egy ideje nem viszek nehéz botokat, 25gr-os method kosarat tettem föl. A sodrás széléhez dobok, ahol lassul a víz, elviszi egy kicsit a kosarat, de a spicc ereje ugye megtartja. Minden szöszölés látszik az érzékeny spiccen.
Hogy egy kicsit az én szemszögemből lássátok a Rábát. Olyan állhatatos vagyok, csak feküdtem a fűben..És nem szívtam:

Kb 10 perc után feederen szöszölés, látszott hogy valami löködi a kosarat, aztán tekeredett a feeder.....Egy sajtmániás uszonyost szákoltam, megmondom őszintén a kezdeti kirohanások alapján nagyobb, több kilós halra számítottam, de örültem neki:

A methodon folyamatos volt az érdeklődés, szöszmötölés, a fenekező bot fűzött kukoricával csak ázott, érdeklődő nélkül. Methodra vehemensebb kapás érkezett, egyszer csak derékből hajlott a feeder, előző fárasztáshoz képest "lustább" komótosabb hal jelentkezett. Jól gondoltam hogy ez nem márna, egy 3 kg körüli tükröst tereltem a szákba:


Jött pár 3/4 kilósra saccolt kárász, tenyeres bodorka, aztán megint derékból görbült a feeder a tartón. Rövid noszogatás után ismét egy sajtmániás uszonyos lett szákolva:


A methodon folyamatosan volt kapás, ritkán leakadás is, a fenekező kukoricája egy halat sem adott. Method kaja 2mm-es Dovit Vajsav-hal mikropellet volt, a csali 10mm-es négyszínű Dovit Fokhagyma-Hal wafters. Igen, gilisztával vagy csontival lehet több halat fogok, mondjátok, ez igaz is, de semmi kedvem pár centis gébekből kiműtteni a benyelt horgot....
Pár órát a parton töltöttem, csend volt, emberrel nem találkoztam. Madarak, szitakötők voltak a társaim, csak madárdalt, meg a fröcskölő Balin úrfik loccsanását hallottam. Minden hal visszanyerte a szabadságát, vissza lett engedve. természetesen a kárászokat nem lehet visszaengedni, nem is tettem..Csak olyan ügyetlen vagyok..Hát nem kiugrottak a kezemből, és beleestek a vízbe..? Szörnyű...... ;] ;)

(#59037) Sungoo válasza Zoli bácsi (#59036) üzenetére


Sungoo
addikt

Valahol erről kellene szólnia a horgászatnak. Csend, nyugalom, a halak csak ráadás.

De az a lépő nagyon kemény! ;]

[ Szerkesztve ]

(#59038) Zoli bácsi válasza Sungoo (#59037) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ja...a csukám..... :D A leselejtezett, de még használható cipőket szoktam addig koptatni a kertben, meg pecázni, amíg tényleg kuka pozitív lesz.
Volt hogy direkt pecázni vettem olcsóbb kínai cipőt...pár pecát bírtak, lejött az alljuk, meg a nagylábujjam körmét is lenyomták... Szóval ezek a jó kis kitaposott cipők jók még ide. :D

(#59039) vendingo válasza Zoli bácsi (#59038) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam is így van. Utca-peca-kert-kuka :)
Sokan meg új drága márkás ruhákba járnak, nehogy ciki legyen, mit szólnak a szomszéd stégen... :)
Mondjuk hidegbe én is 45 ezres the north face bakancsba nyomom, de ez meleg, meg nem ázik át. Lemosom, aztán frankó megint. Mondjuk a szarvasvér beette magát a bézsszínű bőrbe.

A rábai pecád meg frankó lehetett, én már unom a helyi lerabolt, zsúfolt vizeket.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59040) Vitee válasza Interceptor (#59030) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nem tudom, hogy bírod elviselni még az öblöt, tiszteletem :D
Évekig én is csak ott pergettem, néha kinéztem az élőre, de mindig mentem az öbölbe.
De annál gusztustalanabb, mocskosabb, szemetesebb helyet most keresve se találnék. Csónakot is vettem, ott tároltam, hogy jó lesz pergetni, kövesre, süllőre, balinra, de azzal egyidőben megismertem az úsztatást és a feederezést a főágon, és ment kispályára a csónak, és vele együtt az öböl is.
Az elmúlt 2 évben, szerintem talán 2-3 alkalommal voltam az öbölben, akkor is novemberben, kövesezni, süllőzni, míg az élőn 100 felett, és hihetetlen szép halakat lehet fogni, ha beindul, akkor a drabszámról nem is beszélve. A márna úsztatva meg 20 balinnal vetekszik :P
A humán vonal is hagy nem kicsi kivetnivalót maga után...
Ha úsztatás vagy feeder, akkor a főágat erőltesd szerintem, sokkal nagyobb eredményekben lesz részed.

Ennél nincs is jobb ;)


"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#59041) bercsi válasza A_ScHuLcZ (#59013) üzenetére


bercsi
aktív tag

Szia!

Ha nagy halakat szeretnél fogni, akkor ajánlom Lajosmizsén a Szászpa horgásztavat. Ott is megvan a saját szabályzat, de nagyon kultúrált hely és szép az állomány :)

Hohó, metró és potykató kis kacsaúsztató, haez nem zavar akkor tehetsz egy próbát velük. Ezek közül a hohó-t ajánlanám.

A záportározó nagy víz, sajnos nem ismerem.
A fisharénán pedig nincs napijegy, csak több napos foglalás.

(#59042) Bandib0y


Bandib0y
csendes tag

Üdvözletem,

Finomszerelékes horgászathoz keresek táskát a cuccoknak, etetőknek, csaliknak.

Első körben ezt a szerelékes táskát néztem ki magamnak, de sajnos nincsenek róla vélemények. Szerintetek jó választás, vagy vannak bevált, ajánlott darabok erre a célra?

Köszönöm! :R

(#59043) vendingo válasza Bandib0y (#59042) üzenetére


vendingo
veterán

OBi. Fillérekért xxxxxl méretű szerszámosláda. Fellül van hely az apróságoknak, felnyitva van benne egy kivehető tálca csaliknak, ólmoknak, előkéknek... allul hatalmas tér kb 15 kg etetőanyagot elnyel. Én itt tárolom az orsókat, kaját, nasit, vizet.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#59044) Interceptor válasza Vitee (#59040) üzenetére


Interceptor
addikt

"Állóvízen" szerettem volna úszózni. Pergetni járok leginkább az Öbölbe mert lényegében mindenhol ott van a balin és viszonylag sok(igaz vannak frekventáltabb helyek), bár megfogni nem egyszerű, baromi sok a táplálék hal is. Viszont ha fogsz az kárpótol mindenért :K Van amikor be lehet találni és jönnek egymás után, de ahhoz nagy szerencse is kell, ritkán fordul elő. Süllős részek is megvannak már ahol van némi esély fogni. A mocskot, szemetet én is gusztustalannak tartom és azt is aki tehet róla. Ott van még mellette a kajakos forgalom is sajnos, ami rettentően meg tudja nehezíteni a dolgokat. Bár sokszor kimennek a Nagy Dunára is, kb mindenhol ott vannak, nehogy jó legyen :C Pergetve még könnyebben kezelhető, de az úszózást nagyon megnehezítették tegnap, ezt nem is írtam(nyári szünet). A főfolyamra is kijárok munka után pl Kopaszi-gát meg a híd környéke(útba esik), de mostanában nem nagyon látok ott rablót mozogni, kajakos az van ott is természetesen. Ezen a héten újra próbálom a gátat, a híd környéke most kiesik mert feltúrták a felújítás miatt. Talán megpróbálok néhány új vagy régi új helyet is a főfolyamon.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#59045) Spoon16 válasza Bandib0y (#59042) üzenetére


Spoon16
tag

Vegyed,nekem is van,imádom ! Mikor kijött akkor az elsők között rohantam érte. A belső részében van egy merevítés,az kivehető belőle,de nincs is rá szükség. A zsebek nagyok rajta, baromi sok dolgot el lehet bele pakolni. Én úgy használom,hogy a belső részében van egy 5 literes kocka alakú vödör,abban van a bekevert kaja, mellette víz,kaja,pólóver,stb.. Az elején a nagy zsebben vannak egy dobozban az etetőkosarak. Az oldalsókba az apróságok,fejlámpa,stb. A tetején meg igazolványok,kulcsok, telefon.
Nekem a szerelékes cuccok (horog,damil,kapcsok,mindenféle apró bizbasz) egy külön szerelékes ládában van, de aki nem akar minden lomot magával hordani,az vegyen ebbe a táskába kis átlátszó rendszerező dobozt és azokba mehetnek a lomok. Több ismerős is így használja.

Maga a táska nagyon patent cucc, masszív anyagokból profi módon elkészítve. Komolyan mondom,pecás cuccaim egyik legjobb vétele volt.

(#59046) BlackmMmDog válasza A_ScHuLcZ (#59013) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Kecskemét és környéki pecásként én is leírom a véleményem.
>Benkó Zoltánban járok a mostanában a legtöbbet,pénteken is oda megyek.(34-39 a legjobb helyek)
>Ho-hó nem rossz halban ,de ott rengetegen vannak és kicsi
>Metró tó egy kis apró víz, sok igénytelen horgásszal Kerüld
>Szászpa, Haldorádó és van a Pozsár(nem voltam még), kimondott nagyhalas víz

(#59047) szgzuri


szgzuri
csendes tag

Csütörtökön tervezek 3 gyerekekkel horgászni menni. Dunakeszi kavicsbányatóra vagy Veresegyházi ivacsi tóra gondoltam, járt arra valaki mostanában, mire lehet számítani?
Fő irányvonal a keszegezés lenne, spicbottal, matchbottal, hosszúelőkés feederrel, ezek mellett bedobnék egy methodot is, hátha eltekeri valami.

(#59048) r6man123


r6man123
senior tag

Van bevált, kényelmes széketek / foteletek?
Megöregedtem, versenyládám már kényelmetlen, ráadásul vettem egy rodpod-ot.
Sík, stabil placcon használnám, fontos hogy olcsó legyen, így is a konyhapénz többszörösét elköltöttem a hónapban pecacuccra. :)

(#59049) szgzuri válasza szgzuri (#59047) üzenetére


szgzuri
csendes tag

Szombat reggel meg a nagy Dunát próbálnánk meg.
A gyerekek talán jobban élveznék a matchbotos úsztazást, mint a nehézkosaras feederezést.
A vízállás előrejelzés Budapestre 264-es apadó vizet jósol, estleg tudtok javasolni olyan részt, amit ilyen körülmények között 3,90-es matchbottal úsztatva meg lehet horgászni? Az általam ismert pályán ennél alacsonyabb, kb 180-as víznél lehet könnyen úsztatni.

(#59050) A Zéé válasza szgzuri (#59047) üzenetére


A Zéé
addikt

Dunakeszi tavon vmikor június elején egy kis ponty jött methodra hajnalban, utána még a partszéli bodorkák se...

Ivacsi tavon 2 hete voltam egy délutáni rapid pecán, vasút felőli nagyobbik öblöt javasolta a halőr, csak egy szem match bot volt bevetve. Bő 3 óra alatt fogtam 7-8 keszeget, ilyen tenyeresnél egy számmal nagyobbakat. De fura szerzetek voltak azok is, úgy jöttek, mintha valami nagyon finnyás pontyok lennének. Csak a csemegekukorica ment, és csak úgy, hogy fenékre letett előkével, és olyan finnyásan kaptak, hogy alig látszott. Érintőn, vízközt, csontira semmi. Napi sportjegy 2500, és este 6-ig lehet csak lenni (ezért tartott ilyen rövid ideig a foglalkozás, mert ez csak ott a helyszínen derült ki)

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.