Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) j.davidovics válasza MK VII (#37000) üzenetére


j.davidovics
csendes tag

Egyben fagyasztjátok le, vagy levágjátok a fejét? Lehet rakok el én is, jól jöhet még :)

(#37002) MK VII válasza j.davidovics (#37001) üzenetére


MK VII
veterán

Egyben természetesen.. Úgy ahogy a természet megalkotta. :K

(#37003) hermanyi válasza Steady74 (#36997) üzenetére


hermanyi
őstag

Be volt készítve a Multiba de ha jól emlékszem valaki meggondolta magát ,hogy mégsem jó neki az időpont amit kitalált :U

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37004) Grillo válasza hermanyi (#37003) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, és annyira összetörtél, hogy még a rakóst is eladod. :DDD

(#37005) zsola32 válasza MK VII (#37000) üzenetére


zsola32
őstag

küszt és vörösszárnyút tettünk el a fagyóba, 8-asával várják a bevetést.
hétvégén még tudtunk fogni kishalakat csukázáshoz, remélhetőleg pár hétig még nem apad el a forrás.
a 10-es naphalat simán eltüntette a csukesz, nem is akartam elhinni.

egyébként sokkal sikeresebb a csukázás nálunk élőhallal, mint pergteve, talán szívesebben is úszózok mint pergetek.

sajnos nincs meg még a csukás/úszos botom, de kezdi magát kiforrni a történet, egy teleszkópos pálca lesz a befutó.

(#37006) MK VII válasza zsola32 (#37005) üzenetére


MK VII
veterán

Ajj ne is mond..
Rengeteget akartam menni idén pergetni, meg süllőzni még ősszel...
Egyre jobban hiányzik a peca pedig még nincs egy hete, hogy befellegzett erre az évre...
Csak a tudat, hogy nem tudok menni, már az rossz. Ráadásul haverok is hívnak, hogy nem együnk?.. :O

(#37007) Interceptor válasza MK VII (#37006) üzenetére


Interceptor
addikt

Ha több emberrel mész jobban eltudsz vegyülni nem? Befizetted év elején a díjakat szóval tiszta lelkiismerettel sunnyoghatnál, persze elrakni nem rakhatnál el semmit, ha csak más be nem írja a fogási naplójába :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#37008) MK VII válasza Interceptor (#37007) üzenetére


MK VII
veterán

A sunyogás nem az én műfajom...

(#37009) gban válasza zsola32 (#36999) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én is ezen elmélkedtem.
Álló vízre talán jó, ha ez van az úszóson legalul.
De én csatornán vagyok, és lesúlyozva használom, így meg ott lógna a zsinór mellett, az több szempontból se lenne egészséges.

Postázást nem vállalok.

(#37010) Interceptor válasza MK VII (#37008) üzenetére


Interceptor
addikt

Csak egy ötlet volt, amúgy sem feltétlen jó ezen idegeskedni. Az is gáz, hogy így lesz@rják a horgászt, hogy nem adnak ki új iratokat a fogási naplóra hivatkozva. Simán meg kellett volna már központilag oldani, hogy akár mobilon keresztül is fel lehessen vinni az adatokat vagy otthon utólag gép előtt. Ugyanez van bármilyen okmány irodában a fél bagázst ki lehetne szórni ha lenne egy normális rendszerük, de a 30 éves hulladékot használják, a rendőrséggel közösen ami rendre lehal összeomlik stb. 2017 :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#37011) Steady74 válasza hermanyi (#37003) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ha az asszony keresztbe szervez nem tudok mit tenni.

(#37012) Grillo válasza Steady74 (#37011) üzenetére


Grillo
senior tag

Ámen. Ez így van, szerintem a klubban erre mindenki iszik egy rövidet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37013) Csirekk válasza MK VII (#37006) üzenetére


Csirekk
csendes tag

Turista horgászjegy?

(#37014) MK VII válasza Csirekk (#37013) üzenetére


MK VII
veterán

Az csak nyáron van.
Amúgy meg, ha arra lenne pénzem akkor lenne kiváltani újra az államit meg a tagságit aztán vennék napijegyet.. De sajnos nincs... Igazából ennyi a lényeg. Nincs sajnos pénzem még egyszer kiváltani az alap dolgokat sem.

(#37015) Interceptor válasza MK VII (#37014) üzenetére


Interceptor
addikt

Nincs időszakhoz kötve, 90 napig jogosít horgászatra a kiváltás napjától számítva, tavaly azt használtam még, mivel augusztus végén kezdtem el horgászni. November végéig használhattam.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#37016) MK VII válasza Interceptor (#37015) üzenetére


MK VII
veterán

Na igen.. Igazad van..
Valamiért a nyári szezon maradt meg bennem a turistajeggyel kapcsolatban.

(#37017) hermanyi válasza Grillo (#37004) üzenetére


hermanyi
őstag

A ládát már reggel el is vitték . De neked oda adom 50 ért a rakost ha szeretnéd . :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37018) Grillo válasza hermanyi (#37017) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi, a pincébe még elférne, de a feedert sem használtam Tereske óta...

(#37019) Steady74 válasza hermanyi (#37017) üzenetére


Steady74
Topikgazda

El fogják vinni azt, jó bot jó áron. Aztán intézheted a Whiskert.

(#37020) sityupityu válasza hermanyi (#37017) üzenetére


sityupityu
veterán

Te is ládát cserélsz? Most vetted idén az ismerősömtől :) Vagy nem volt még akkor elég lé olyanra amit szerettél volna?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37021) hermanyi válasza sityupityu (#37020) üzenetére


hermanyi
őstag

Van egy kögazdag ismerősöm aki olcsón adja a D36 os ládáját . Rakott bele vagy 5 pecát ,de nem tetszik neki mert nagyon fekete ,és vesz helyette egy ugyanolyat csak kicsit más színben és más felirattal . :DD

Steady remélem igazad lesz . Whisker szerintem nem lesz de egy C3 vagy egy 2ex-s 40#1 között vacillálok . De úgy is a pénztárca dönt .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37022) Steady74 válasza sityupityu (#37020) üzenetére


Steady74
Topikgazda

ez egy ilyen hónap :)

(#37023) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Ősszel milyen ízvilág a nyerő, mivel vagytok a legeredményesebbek pontyfogás terén, milyen csalival pellet,bojli,kukorica stb. s milyen izesítésű? Kiváncsi vagyok, mert én a halas büdösebb csalikat preferálom krill-rákos,kagylós,tintahalas csalikat de a múltkori pecámból nem fogtam semmit velük, míg mások az ananásszal tudtok fogni.

The easy day was yesterday!

(#37024) Emu válasza tomrRRR (#37023) üzenetére


Emu
őstag

Nekem múlt heti pecám volt az utolsó az évben. Én is több mindent kipróbáltam, de csak az ananász/banán ízű csalikat vették fel. Etető uni pellet volt.

(#37025) Zoli bácsi válasza Zoli bácsi (#36998) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Na, előszedtem a dobozokat, nevishez megtaláltam a papírját, robbantott ábrával. Az átlátszó alátétnek is meglett a helye, a Lineaffe orsó zsinórvezetőjéből hiányzott, ebben is a robbantott ábra segített. Nevis zsinórvezetőjét jól raktam össze, csak valamikor fordítva rakhattam össze a műanyag alátétet, deformálódott, ezért szorul. Mentem egy kört a csavarboltba, műanyag alátétjük nincs, csak fém, de mondta is a boltos, hogy a kenés miatt van itt műanyag.
Hogy valami hasznosat is mondjak, az esős idős karbantartás egyik tapasztalata: Ilyen gombnyomásra behajló hajtókaros orsót ne vegyetek..legalábbis olcsót ne. A Nevis Frreway-ek közül egyik két teljes szezont ment, komolyan mondom a behajtásnál van akkora lötyögése a hajtókarnak, hogy hamarosan szerintem használhatatlan lesz, úgy kotyog tekerésnél. A másik szerzett tapasztalatom: Ezeket a krómozott műanyagokat jobb kerüln az orsóházon, jobb ha sallangmentes az orsó (Pl a Nevis Pantera), jobban ellenáll az időnek, a SIlstar orsók krómozása erősen kopásnak indult, alatta a fekete műanyag...kiábrándító, mindezek ellenére a Tierra, és Tierra Feederek belseje teljesen rendben van, Érdekes hogy a négycsapágyas Neviseknél a hajtókar jobb oldalánál műanyagpersely van, a háromcsapágyas Silstarok ide is csapágyat kaptak, viszont a zsinórvezető görgőben nincs.
A pár szezont futott orsókban 100-150 peca lehetett, kissé fekete volt bennük a zsír, de szerintem szétszedés nélkül is lefutottak volna még pár szezont, de most a gyakorlás miatt szedegettem szét őket. :)

(#37026) hermanyi válasza sityupityu (#37020) üzenetére


hermanyi
őstag

Egy kérdés sityupityu . Mikor mehetek Steady vel hozzád Sityura pergetni ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37027) sityupityu válasza hermanyi (#37026) üzenetére


sityupityu
veterán

Hát a héten tuti, hogy nem. Kutya sz@rul vagyok (írtam is feljebb), pont ma voltam orvosnál. Dolgozni sem megyek a héten. Ilyen korán még nem kaptam el nyavalyát. Majd meglátom, hogy hogyan leszek jövőhéten és milyen idő lesz.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37028) hermanyi válasza sityupityu (#37027) üzenetére


hermanyi
őstag

Rendben . Gyógyulgass és a csónakban mindig jobban fel kell öltözni ezt te is tudod :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37029) sityupityu válasza hermanyi (#37028) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi, de az nem attól van. Szerintem rokon gyerektől kaptam el valamit.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37030) hermanyi válasza sityupityu (#37029) üzenetére


hermanyi
őstag

Nálunk is most gyógyultak meg a gyerekek . Hál istennek én kimaradtam :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37031) MK VII válasza sityupityu (#37027) üzenetére


MK VII
veterán

Jobb minél előbb túl lenni rajta én azt mondom..
Tél előtt egy jó kis ágynyomó takony megalapozza az immunrendszert télre.
Én örülnék, ha most átmenne rajtam egy ilyesmi betegség.. :)

(#37032) sityupityu válasza MK VII (#37031) üzenetére


sityupityu
veterán

Hát ha annyira hiányzik, akkor én szívesen átadnám neked. :)
Már csak azért is, mert a legtöbbször én az egész telet átszoktam vészelni komolyabb probléma nélkül.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#37033) Grillo válasza sityupityu (#37032) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez velem is így volt egészen addig, amíg a nagyobbik gyerek el nem ment bölcsibe. Azóta legalább 2 évente hazahoznak valami olyat szezonban, amin ők túl vannak 2 nap alatt, én meg 1 hétig fekszem.
És akkor a kalicziról nem is beszéltünk... :DDD

(#37034) tween válasza Grillo (#37033) üzenetére


tween
őstag

Az a jó kis kaliczi... volt, hogy fostam, közben a lavór a kezemben, mert a róka is ment egyszerre :DDD

(#37035) gban válasza Grillo (#37033) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekünk a gyerek igen beteges volt és igen megviselte mindig, amikor oviba kezdett járni.
Aztán az asszony egy homeopata mellett dolgozott, és követte a javaslatait, oscillo megelőzésnek, stb.
De hasmenésre meg sok egyébre is adta - adja nekünk is. Én mondtam neki hogy nem igazán hiszek benne, de beveszem mert látom hogy használ :DDD
Már 14 a csajszi de máig nem igazán támadja meg semmi, ha meg igen, az hamar elmúlik - vagy a cukorgolyók miatt, vagy nem, de nagyon nem akarok ilyen jellegű vitát kavarni.
Azóta se hiszek benne de beveszem ha kell, azt mindig meglepődök mert elmúlik aminek el kell, és sose tudom hogy akkor most a golyók vagy ennyire erős vagyok? :B

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#37036) Emu válasza gban (#37035) üzenetére


Emu
őstag

Mi 2 évig próbálkoztunk mindenféle homeopátiás sz@rral, szinte arra kerestem, hogy az orvos fel tudja írni a gyereknek. Azt nem mondom, hogy mind haszontalan, mert volt amelyik kicsit segített rajta, de 10/9 esetben antibiotikum lett a vége a 3 hetes szenvedésnek.
Azóta dokit váltottunk, ha kell megkapja az antibogyóját, és 1 héten belül felgyógyul, és mi több betegségenként nem hagyom ott egy horgászbot árát a patikába...ezek a homeopátiás vacakok csak azoknak jók, akik nem igazából betegek.

(#37037) tween válasza Emu (#37036) üzenetére


tween
őstag

De igen, haszontalan az összes, bizonyítottan csak placebo, semmi más...

Pár hete rogyásig taknyos voltam a kollégámmal együtt, ő homokospátiázott, én meg neocitran. Mondja hogy minek iszom, tele van minden káros anyaggal. 2 nap alatt kimentem belőle, ő még egy hét után is taknyos volt .. Lesz@rom, káros vagy nem káros, nem fogok hetekig kínlódni, közben bizonygatva a testem, hogy a homeopátia jó, a homeopátia használ.. Bulshit ..

[ Szerkesztve ]

(#37038) joe979


joe979
aktív tag

Horgászatért Érdemérem
kitüntetést kapott Erdei Attila Csaba világbajnok horgászsport versenyző három évtizede a magyar horgászsport hazai és nemzetközi képviseletéért, a versenysportban világbajnokként, szövetségi kapitányként végzett kiváló teljesítményéért, sikeres szakírói munkájáért és
Szénási Béla világbajnok horgászsport versenyző és szövetségi kapitány, két évtizede a magyar horgászsport hazai és nemzetközi képviseletéért, a versenysportban versenyzőként, szövetségi kapitányként végzett kiváló munkájáért.

Egy-két év és Holler mester is kapja majd :DDD

Szissz

(#37039) Steady74 válasza tween (#37037) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ezen kár vitázni zárjuk le.

November 2/3 tween tavon lehet-e pergetni? Süllőt kéne fogni. Azt el lehet hozni? Idegenvezetést tartasz? :)

(#37040) Interceptor válasza tween (#37037) üzenetére


Interceptor
addikt

Nincs tökéletes megoldás, kinek mi használ, szervezetfüggő.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#37041) joe979 válasza Interceptor (#37040) üzenetére


joe979
aktív tag

Nincs biza, tween ránéz a meritőnyélre és helyrejön ;]

Szissz

(#37042) gban válasza joe979 (#37041) üzenetére


gban
Közösségépítő

Könnyen beszél akinek van pumpája :))

Postázást nem vállalok.

(#37043) csƵ


csƵ
őstag

(#37044) j.davidovics válasza csƵ (#37043) üzenetére


j.davidovics
csendes tag

Szép hely, hal is van?😀😀

[ Szerkesztve ]

(#37045) galervin93 válasza csƵ (#37043) üzenetére


galervin93
őstag

Nyálcsorgatás on. :B :K
Hogy esznek a halak?
Én pénteken megyek, lehet az idei év utolsó békéshalas pecája lesz részemről, aznap este hidegfront jön elég ramaty idővel, hétvégén már az sem kizárt, hogy havazik a hegyekben... Szóval holnapután megyek, csökkenő légnyomás, hátha meghozza a kapókedvet... Még nem döntöttem el, hogy pontosan hová, bár csak két hely játszik. Egyiken most voltam kétszer is, viszonylag jól fogtam, a másikról semmi hír, majd holnap érdeklődőm a horgászboltostól. Egy peca method, másik még nem tudom mi legyen, vagy a 270-es pickerrel egerészek, vagy... vagy nem. :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37046) j.davidovics válasza galervin93 (#37045) üzenetére


j.davidovics
csendes tag

Vasárnap én is megyek, homokbányató, 5-6m-es víz. Ponytra, fehélhalra etetőt, vagy mikropelletet vegyek? Te milyen kaját viszel? Pickerezek szerintem én is, hagyományos és method szerelékkel egyarátn próbálkoznék.

(#37047) hermanyi


hermanyi
őstag

Én most itt vagyok :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#37048) joe979 válasza gban (#37042) üzenetére


joe979
aktív tag

irigy duma :D

Szissz

(#37049) Szeszkazán válasza hermanyi (#37047) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Hiányzik a pálca a képről :D

(#37050) hermanyi válasza Szeszkazán (#37049) üzenetére


hermanyi
őstag

Az lehet, de tényleg Maty-er en voltam. Vagyis beugrottam megnézni a vizet. De vicc, hogy végig ültek, kb minden 10. Hely volt szabad. És jó ha 2 nyugger volt az összes többi 18-50 között.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.