Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) -secret- válasza tDr1v3r (#90049) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD :C

Fú én is nagyon b*basztam. Bár megvan minden emlék.

[ Szerkesztve ]

(#90052) legiaap válasza (#90047) üzenetére


legiaap
nagyúr

:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#90053) icecave


icecave
nagyúr

Hát, látom meg a vita, be is dobok egy egyeseknek hasbaszúrással felérő képet (bocs a minőségért), bementem hátra lőni egy csendéletet, bár ez nem is az összes "cucc": [link] :DDD

(#90054) B-L-A-C-K válasza icecave (#90053) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép növények... :))

(#90055) gyuromoj válasza icecave (#90053) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szép csendélet ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#90056) Zjunior válasza icecave (#90053) üzenetére


Zjunior
veterán

Sok lógó húscafatos répa...:O

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90057) joey04 válasza B-L-A-C-K (#90054) üzenetére


joey04
titán

:D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#90058) legiaap válasza icecave (#90053) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez igen!
Májusban megyek haza majd felpokolol belőle rendesen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#90059) B-L-A-C-K válasza gyuromoj (#90055) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A refurb hogy lehet bontatlan? :D

Amúgy apróra felmész és megnézed mennyiért árulgatják most, és tudsz következtetni...

Szerk: Miért törölted ki a hozzászólásban amit kérdeztél? Így nem értik mire válaszoltam....:)

[ Szerkesztve ]

(#90060) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#90059) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem tudom, azt hittem hogy cserénél bontatlan telefont kap az ember. :B
Az lesz. :R

szerk.:
Mert közben rájöttem hogy van beárazós topic, meg válaszoltál is.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#90061) B-L-A-C-K válasza gyuromoj (#90060) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak fóliás készüléket kapsz, doboz tartozékok marad ami volt az előzőnek.

Más mindenkinek:

Használtató...:D

"hello hov bátran és kérdez az autorol anyit tudni kell hogy ha beinditod durog de ha mész vele nem durog nem tudom mi csinálhasa meg el lopták az elsö renszámbtáblát enyi lene"

Link

[ Szerkesztve ]

(#90062) -secret- válasza B-L-A-C-K (#90061) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Minőségi darab. :D

(#90063) manchester85 válasza B-L-A-C-K (#90061) üzenetére


manchester85
addikt

Kizárt hogy c.. legyen. :)

i6 Silver

(#90064) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#90063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á már a környezeten is látszik nem az...:D

(#90065) Bling95


Bling95
őstag

és ennek növényhúsnak akkor milyen hús ize van ?

vagy akkor van csirkés , marhás, nyulas ?:D ettől függetlenül kiváncsiságból kirpóbálnám.

(#90066) CharlieDrop válasza Bling95 (#90065) üzenetére


CharlieDrop
veterán

csirke :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#90067) r3dsnake válasza Bling95 (#90065) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A linkeimnel lathato hogy vannak kulonbozo izesitesben, allagra nagyon huskent viselkednek, ezek ugyanugy elkeszithetoek, pl megfozve vagy piritva rakott krumplihoz vagy barmilyen tesztahoz. Erdemes kiprobalni, kiserletezni vele, vannak finomabb es kevesbe finomabb cuccok. Pl. a buzavirslirol szerintem senki nem mondana meg fozes utan, hogy nem igazi.

(#90068) Bling95 válasza r3dsnake (#90067) üzenetére


Bling95
őstag

azt látom hogy izesítés más. csak hogy van többféle húsra hajazó?

mert fűszerezéstől függetlenül egy marha meg egy csirke elég távol áll egymástól

(#90069) Totheground válasza r3dsnake (#90021) üzenetére


Totheground
addikt

Mutass bármi nem húst, ami közelébe ér egy jó tenderloin steaknek. :)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#90070) madgie válasza r3dsnake (#90067) üzenetére


madgie
titán

Ez OK is, de én szeretem mondjuk az őzhúsos májpástétomot... azt milyen szójával pótoljam?

Félre ne érts, nincs azzal gond, ha nem eszel hús, a te dolgod, de szerintem botorság azt gondolni, hogy az igazi hús ízvilágok pótolhatóak búzarozsszójaakármivel. Én sem várom el a pizza feltéttől, hogy normális sajt íze legyen, mert nincs is.

(#90071) r3dsnake válasza Bling95 (#90068) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Diszno es marha izeket probalnak inkabb elerni, csirkes izzel elvetve talalkoztam. Valoszinunek tartom, hogy ilyen jellegut is lehet kapni, mi mar a jol bevaltakat szoktuk, amik tenyleg izletesek szamunkra. Ami nagyon epic az ilyen kis tasakban kaphato tofu kocka, ennek mondjuk pont csirkes jellege van, akar hidegen is szendvics melle kis huskockakent, es megpiritva is nagyon finom. Ha tenyleg erdekel, legkozelebbi bevarsarlas utan irok konkret termekeket, amik szamunkra bevaltak (es amit a husevo ocsem, faterom is szivesen fogyasztanak).

Totheground, madgie: ezt nem így kell elképzelni, hogy steak, vagy mondjuk egy őz állat íze pótolható. Ezekre az igény a húsevők közt is ritkább, ezért kétlem, hogy lenne rá kereslet még ha képesek is lennének utánozni az ízét. Ehhez nem így kell hozzáállni, hanem, hogy nem húsevők számára is alapvetően vannak olyan készítmények, ami esetlegesen változatossá teszi a kajálást vagy könnyebb átállást biztosít vega étrendre. Én régen se voltam nagy húsevő, meglennék ezek nélkül, de tényleg finomak.

[ Szerkesztve ]

(#90072) Zjunior válasza r3dsnake (#90067) üzenetére


Zjunior
veterán

Én az Ugandai támadómenyét felső szügyfőjét imádom pirítva, biztos arra is tudsz vmit ajánlani!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90073) korpicschess válasza r3dsnake (#90071) üzenetére


korpicschess
veterán

Az a lényeg, hogy a szója nem egy génkezelt növény! ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#90074) r3dsnake válasza korpicschess (#90073) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A tofukocka kivételével nem fogyasztok szóját. Szerintem ti többet megesztek a bolti "húsokkal".

[ Szerkesztve ]

(#90075) Bling95


Bling95
őstag

mondjuk az megint más ha valaki alapból se nagy húsevő. én esélytelen hogy kibirjak egy napot.

(#90076) 206 cc


206 cc
senior tag

Szerintem jól van ez így...már mint mi húsevők sem eszünk meg mindenféle húst.Legalább is én nem rajongok pl.a csigáért ,de a tengeri herkentyűket nagyon szeretem.....na jó a kagylót csak sütve-főve.
Szóval nem kell biztosan minden ízt a vega piacon sem felkínálni....aki akar tud választani biztosan. :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#90077) Bling95 válasza r3dsnake (#90074) üzenetére


Bling95
őstag

mondjuk jaa én pl a virslit baromira szeretem :D gondolom van benne bőven

(#90078) catroot


catroot
veterán

Én sem tartom magam nagy húsevőnek, de egy közepesen átsült bélszín, vagy egy roston sült lazac... jöhet bármikor.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#90079) oriic válasza r3dsnake (#89984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó páran megszívtuk.

De úgy tűnik, nincs mit tenni. Van aki pedig már ki is fizette. Neki azt mondták hogy 30 napon belül visszautalják az árát. Legtöbben perrel fenyegetőznek, de nem lesz ebből semmi úgy tűnik...

Live-Die-Respawn

(#90080) válasza Totheground (#90069) üzenetére



őstag

Most komolyan ezt attól kérdezed aki szotyin él? :( vagy legalább is szeretne. :D de Darvin törvénye nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#90081) r3dsnake válasza (#90080) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azon... Nem értem miért kell ennyire értetlennek lenni, hogy lehet VÁLTOZATOSAN kajálni, hús nélkül. Szerintem változatosabban eszek, mint néhány húsevő, de képtelenek vagytok megérteni a másik igazát, amikor konkrét termékekkel, kajákkal, receptekkel mutatom, hogy miket is szoktam fogyasztani. Részemről itt van befejezve a téma, a fallal beszélgetve is többet jutnék előre.

orichalcos: Ha eredménye nem is lesz, akkor is elásták magukat pár személynél.

(#90082) Cyberpunk válasza korpicschess (#90073) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi a baj a génkezelttel? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90083) kali válasza Cyberpunk (#90082) üzenetére


kali
legenda

kihullik tőle a bozontod... :))

(#90084) Cyberpunk válasza kali (#90083) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Á folyamatosan eszem olyan ételt, ami nem az eredeti génállományt tartalmazza, nemesités, tenyésztés. ;) ;] A sörényem még mindig jól tartja magát, lehet azért, mert L'Oréal Paris. ;] :))

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90085) Zjunior válasza r3dsnake (#90081) üzenetére


Zjunior
veterán

Jól van, lapozzunk az a lényeg egészségesen Kajálsz, mi meg mérgezzük magunkat agyba-főbe szar húsokkal...:(
Mondjuk ba*zni a kolbasztol van erőm nem a tökmagtól, de kinek mi:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90086) válasza madgie (#90070) üzenetére



őstag

Őöőőz húst? Gyilkos! Az ilyenek miatt haldoklik a Föld , ezért kell a Marsra költöznünk, mert ott nem tudtok mit elrontani. :D

(#90087) válasza kali (#90083) üzenetére



őstag

Hogy jön ide a hixbozon? :D

[ Szerkesztve ]

(#90088) válasza Cyberpunk (#90084) üzenetére



őstag

A nemesités és a génmódosítás nagyon nem ugyan az, csak hogy tisztába legyünk a fogalmakkal.

(#90089) Cyberpunk válasza Zjunior (#90085) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez téves Bambula, mert a szervezetünk energiaszükségletét úgy 70%-ban szénhidrátokból fedezzük, ami a húsfélékben nincs. Tehát a hústól nem leszel te erős. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90090) Zjunior válasza Cyberpunk (#90089) üzenetére


Zjunior
veterán

Azért írtam, a tökmagtól igen!...
Na jó haggyyyááá:-)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90091) Cyberpunk válasza (#90088) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De leegyszerűsítve a dolgokat az! A búza, kukorica, de még a sertések is gén módosultak, mivel nem az eredeti növényt, vagy állatot eszük, és bizony ahhoz képest a genetikai kódja más, még ha csak kicsit is tér el. Tulajdonképpen még nem is lehet erre azt mondani, hogy oké de az természetes, nem, nem az! Sok esetben nem alakul ki az a fajta, ha nincs az ember. A génsebészet nyilván célzottabb, tudatosabb, és gyorsabb változást képes elérni, mint a természetes nemesités.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90092) r3dsnake válasza Zjunior (#90085) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kurvára nem ezt mondtam. Páran képtelenek felfogni, hogy nekem így jó, és nem magvakon élek, sose próbáltam senkit meggyőzni, hogy ne egyen húst. Leírtam az én szempontjaimat, hogy nekem miért jó ez így HÁTHA más is kedvet kap. Voltak itt értelmes kérdések és reakciók is ezzel a témával kapcsolatban, példát vehetnél róluk.

[ Szerkesztve ]

(#90093) Cyberpunk válasza Zjunior (#90090) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te sem tudod mit írtál 2 perccel előbb még.

Ahogy írni szoktad szakadok! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90094) korpicschess válasza oriic (#90079) üzenetére


korpicschess
veterán

Én írtam nekik miután felhívtam, hogy minden kommunikációs csatornán elmondjam, hogy bekaphatják a faszom, de azután lettem igazán ideges, miután az egész rendelésem kitörölték, mert rajta volt ez a kurva tablet, és hogy rendeljem meg újra külön a vinyót (eddig 55k-m van ezeknél a faszoknál, amiért nem kapok semmit, csak majd utalják vissza...), de azóta már visszaállították az árát magasabbra.

Nagyon remélem, hogy értelmes választ adnak...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#90095) oriic válasza korpicschess (#90094) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fognak értelmes választ adni. Így jártunk címszóval elhajtottak eddig mindenkit...

Képesek azt írni hogy rövid ideig volt az elírás, holott a tablet pl 12 órán keresztül ezen az áron volt kint.

Live-Die-Respawn

(#90096) korpicschess válasza oriic (#90095) üzenetére


korpicschess
veterán

Az hagyján, de én beszéltem ügyfélszolgálatossal, és a vinyóra azt mondta, hogy oké, azzal nincs semmi gond, de rendeljem meg újra, mert nem tudják a másik rendelésből átvinni oda a pénzt.
Ha nem kapok értelmes választ, akkor azért lehet megy egy telefon a DAS-nak, hogy mégis ilyenkor mi van...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#90097) oriic válasza korpicschess (#90096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A pénzt állítólag csak 30 napon belül kapod vissza, így elvileg újra ki kellene fizetned HDD-t...

Live-Die-Respawn

(#90098) B-L-A-C-K válasza oriic (#90097) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem volt már ilyen hogy visszavittem valamit, és ha vettem helyette mást akkor nem kellett megvárni a 30 napot. Mondjuk lehet ez üzlet függő...

(#90099) korpicschess válasza oriic (#90097) üzenetére


korpicschess
veterán

Amit én mondtam vissza, arra azt mondta a csávó, hogy 31-én utalják, azthiszem.
Itt nem az a gond, hanem, hogy már nem tudom újra megrendelni a vinyót, mert szétk*rták az oldalt, az 1400 Ft-os akciós 4 GB-os pendrive is 19.000-be kerül már...

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#90100) r3dsnake válasza korpicschess (#90099) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Volt, aki rendelt párat a pendrive-ból pickpack pontra "csak úgy", és "elfelejti" majd átvenni. :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.